Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
2. čer 2014

@martiina_k Marti není za co, hlavně že ti to pomůže 🙂

Holky včera po tom píchnutí první injekce koukám na břicho a říkám příteli, "nevím jestli se mi ta boulička udělala po injekci nebo mám šišatý břicho" on se na mě koukne a povídá " ty si šišatá, injekcí to není" 🙂 😀 to je podpora 😀 😀

marcule
2. čer 2014

@megara 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 to jsou chlapi....

megara
2. čer 2014

Ahoj dámy,
jsem na noční,myslíte že moc vadí když jsem si píchla dnešní injekci o 10 minut déle,měli jsme práci a tak to píchnout dříve nešlo. Lidi jsou hold debilní s tím nic nenadělám 😖

jilu04
3. čer 2014

@megara Ahojky, to je od toho tvého miláčka hezké teda, to bych mu za to teda pěkně poděkovala 😀 Jinak co se týče tý injekce, já si myslím, že by to vadit nemělo, hlavní je, že tam není rozdíl hodiny a víc.

megara
3. čer 2014

@jilu04 Ahoj, však já jsem mu taky poděkovala, když sem se přestala smát 🙂
Píchla jsem si to opravdu o 10 min. později, tak nevím jestli si to dneska když jdu na druhou noční, nemám namíchat dopředu a zkusit píchnout v pravý čas, nebo to udělat jako dneska nechat si to namíchat domu šikulkou a pak si přijet nechat jen píchnout 🙂 🙂

jilu04
3. čer 2014

@megara jo holka tak to je na tobě, já i když chodila do práce, tak jsem si to míchala a píchala si to vždycky těsně před píchnutím a píchla v 9, ale to je asi u každého individuální

megara
3. čer 2014

@jilu04 tak jsme to dneska zvládla si to píchnout přesně v 21:00 😀 a zítra menší dávka a pátek kontrola, a pak už jen 2 víkendové denní, mě se nic nechce, šla bych spát 🙂 Lidi zase bláznily, babky se pofackovaly 🙂

marcule
3. čer 2014

@megara a co delas?ja jsem taky v praci na nocni

megara
4. čer 2014

@marcule jsem u policie / ☆ ☆ 🙂 ☆ ☆ /

jilu04
4. čer 2014

@megara to jsi holka šikovná. Teda to musela být docela sranda u dvou babek, ne? Tak ti nevím, jestli bych dokázala tam přijet a nesmát se. 😀 😀 😀 😀 😀

megara
4. čer 2014

@jilu04 babky jsou hrozný,jedna to rozhádá a další 2 se poperou,no děs

jilu04
4. čer 2014

@megara to věřím, jsou to komediantky, víš jak, nemají celé dny co na práci a pak to končí takhle

megara
4. čer 2014

Ahoj dámy, tak jsem píchla další už o trošku menší dávku a hurá. Nevím jestli mě pobolívá hlava po 2 nočních nebo je to lékama, budu hodně pít a uvidíme zítra 🙂

jilu04
5. čer 2014

Ahoj holky, v úterý mi na týden odjel miláček a dneska mě přepadla depka a smutek, místo toho abych se trápila a topila se ve slzách jsem šla posekat a vyplejt zahradu. Zabavila jsem se asi na 3 hodiny a můžu říct, že mi to bezvadně pomohlo. Práce je nejlepší lék na všechno.

marcule
5. čer 2014

@jilu04 ano uplně s tebou souhlasím..člověk musí najít nějakou činnost aby se zaměstnal a neměl chmurné myšlenky..

jilu04
6. čer 2014

@marcule to teda večer jsem myslela, že odpadnu, ale ještě o půlnoci jsem koukala na kačeří příběhy a přibližně kolem 3 mě vzbudili snad všichni psi v naší ulici včetně našeho, když začali štěkat a a já měla samorřejmě otevřenou ventilačku u okna, pak se našemu pejskovi něco zdálo, takže mi v ložnici asi 5 minut štěkal, takže prostě super noc, ještě že já ho mám, jinak bych se tu asi zbláznila nudou 😀

megara
6. čer 2014

Ahoj dámy,
tak dnešní kontrola dopadla dobře, paní doktorka byla spokojená jak reaguju na stimulaci, na levém vaječníku mám 8 folikulů a na pravém 4,ten je prý trošku lenošný. Takže kontrola v pondělí znova a dneska a o víkendu budu píchat Cetrotide. Tak uvidíme co nám přinese pondělí 😀😀😀😀

jilu04
6. čer 2014

@megara teda to je skvělá zpráva, uvidíš, že jich bude dosti a dosti a určo se hned na první pokus chytí 😉

megara
6. čer 2014

@jilu04 no v to já doufám, necháváme si i udělat u jednoho embryjka AH 🙂🙂

jilu04
6. čer 2014

@megara však jo, třeba to pomůže, člověk nikdy neví, však já jsem se taky zásobila ovulačníma testama a budeme to zkoušet jak jen to půjde

megara
6. čer 2014

@jilu04 takže to bude zkoušet ovu testy do KETu, a když nic tak KET, to je super . Určitě vám to vyjde 😀😀

jilu04
6. čer 2014

@megara uvidíme co se bude dít, necháme tomu volnou cestu, jen jí malinko pomůžeme

jilu04
6. čer 2014

Holčiny nám všem sem posílám písničku, která i mě dokázala dodat sílu se odrazit ode dna jít dál http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/korn-jir.... Snad se bude líbit i vám a potěší vás 😉

alarada
7. čer 2014

Ahoj holky včerejší kontrola dopadla dobře. Spodek je v pořádku a co je hlavní máme jednoho sněhuláčka. Takže teď čekáme na MS u můžeme jít do KETu 😀 . Včera ze mě spadnul velkej šutr

jilu04
7. čer 2014

@alarada Ahoj, to věřím, že se ti ulevilo, jen abys nedopadla jako já, že jsem čekala až to dostanu a pořád se nic nedělo a když už to bylo 2 týdny od vyvolávačky a pořád nic, tak jsem na testu obvjevila // 😉

elysion
7. čer 2014

@alarada Ahoj prosím tě čtu tady,že se chystáš na Ket.Taky o něm uvažuji až dostanu MS nevíš jestli je stále Ket zdarma ?

megara
7. čer 2014

@elysion ahoj, podle stránek Gennetu by měl být KET za 5.200,-Kč
@jilu04 určitě vám to vyjde, páč tělo si pamatuje, a když už si to zvládla předtím zvládnete to i teď 🙂
@alarada Ahoj, tak to je dobře, že je vše ok, tak šup pro sněhulku 😀

Já jsem zase v práci na denní a zítra zas, to je jak naschvál, když je krásně já sem v práci, když je hnusně sem doma, fakt super. Mimochodem, já se neopálím jen zrudnu, takže vypadám jako rajče v uniformě 😀

elysion
7. čer 2014

@megara Ano já vím bylo to 5.200 ,ale 9.5 mě sestřička říkala,že už to není 5.200 ale 6000 ten měsíc sem na Ket nešla a holčina co byla na Ketu 19.5 právě neplatila nic nesla peníze sebou a bylo jí řečeno,že Ket je zdarma tak si právě říkám jestli to ještě platí 😉 no až tam příjdu tak prostě uvidím 😒

megara
7. čer 2014

@elysion ahááá,zkus se podívat na stránky třeba to tam bude v aktualitách jako ta prodloužená kultivace 🙂

alarada
8. čer 2014

@elysion Pokud vím tak se platí 5500 aspoň to maj v ceníku