Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

marcule
16. srp 2014

@alarada no joo pořád tomu nemužu nějak uvěřit a ani mi to zatím nepřijde že jsem opravdu těhu 🙂 možna mi to sepne ve čtvrtek na UTZ až uvidím bít srdíčko - ka.. 🙂 😉

megara
16. srp 2014

@marcule máme ještě dvě sněhulky, ale chtěla jsem zkusit i něco méně náročného 🙂

megara
16. srp 2014

@alarada dočkáme se všechny já to vím 🙂

marcule
16. srp 2014

@megara to naprosto chápu...

hudala
16. srp 2014

Ahoj holky, mám k vám zase dotaz. A hned 2 🙂 když zbude Gonal z 900 cca 350 po jaké době od použití se může zase použít (dobrání toho zbytku)? Nebo to normálně vrátíte zpátky do Gennetu nebo lékárny? Přeci jenom nestál málo peněz....

pikusa
16. srp 2014

@hudala mě zbylo 250 jednotek.....bere si to kamarádka
Tady je i tema mam nemam léky na Ivf .....můžeš tam nabídnout

hudala
16. srp 2014

@pikusa Jenže je to lék na předpis a to je pak trestné ☹

pikusa
16. srp 2014

@hudala píšu sz

martiina_k
18. srp 2014

Co to tu čtu?? Máme tu těhulku? A dokonce dvojitou? Tak to moc gratuluju...
My se dneska v ranních hodinách vrátili z dovolené a bylo to úžasné a teď už jen měsíc do dalšího KET. Příští středu pojedu zase na tu histeroskopii (nebo jak se jmenuje to vyšetření v narkóze), musím si oběhat znovu to předoperační a pak už se budu jen těšit na mimíska..čeká tam na nás ten poslední statečný, tak mu budem držet palce..

megara
18. srp 2014

Ahoj,
holky můžu se zeptat zkoušela jste některá IUI?

martiina_k
18. srp 2014

@megara já nee, ale já nemám vajíčka, takže u mě tato metoda není k ničemu...

megara
18. srp 2014

@martiina_k já vím Marti , já jen že sem od pátku po IUI, a pobolívá mě stále podbřišek,a to jsme v pátek ještě ten náš folikul neměli prasklý, tak snad to vyjde když jsme to ještě pojistili 😀

martiina_k
18. srp 2014

@megara kéž by... musí nám to vyjít... už toho nezdaru bylo dost a dost... taky se těším, až se nebudu moct dočkat toho termínu krve 🙂

megara
18. srp 2014

@martiina_k všechny se dočkáme já tomu věřím, a začíná tady vlna těhu začlo to maculí a jilu a bude to pokračovat náma 🙂

alarada
18. srp 2014

@megara @martiina_k Holky vyjde nám to všem , já to nějak cítím.
zítra budu testovat, stále mě bolí prsa, hlava a jsem pořád unavená. Celý den bych klidně prospala. Jo a přestala mi chutnat kafe 😀

christinka1
18. srp 2014

Ahoj..chtěla bych se zeptat jestli tu některá máte problém ze strany partnera. V září jedem na první konzultaci a strašně mě zajímá co nás čeká..🙂

marcule
18. srp 2014

@martiina_k
@megara Ano přesně tak děvčata 🙂 🙂 ted je řada na Vás a já na Vás budu myslet a držet Vám moc pěstičky 🙂 ale i tak prostě věřím že i Vám to klapne a dočkáte se 🙂 🙂 🙂

marcule
18. srp 2014

@martiina_k Děkuju Marti 🙂 držím pěstičky at je u Tebe vše jak má a at se Ket podaří a skončí pozitivním testíkem 🙂 😉

megara
19. srp 2014

@christinka1 Ahoj, my máme v papírech napsáno i male faktor, ale více méně je to jen proto že přítel kouří a máme někdy méně spermií, toť vše, jinak je víc problémů u mě než u přítele,Přeju hodně štěstí. 🙂

megara
19. srp 2014

@marcule děkuji, budeme ty pěstičky potřebovat než se to povede

marcule
19. srp 2014

@megara nemáš zač 🙂 pěstičky budu držet Vám všem at se brzy take přidate k nam 🙂

megara
21. srp 2014

@marcule já doufám,že ano. Sem tam mě pobolívá podbřišek, tak nevím jestli je to dobré nebo špatné znamení 🙂 🙂 Já doufám, že dobré 🙂

marcule
21. srp 2014

@megara určitě dobré..kdo ví třeba nakonec pomuže jen obyčejna iui 🙂 🙂 🙂 🙂

marcule
21. srp 2014

děvčata jak sem přidám fotečku 🙂

megara
22. srp 2014

@marcule musíš dolu, pod políčko Tvůj příspěvěk, tam je přidej fotky

marcule
22. srp 2014

Tak tohle jsou naše dvě malé fazolky.. 🙂 😉 🙂

megara
22. srp 2014

@marcule ty jsou úúúúúúžasný 😀 😀

marcule
22. srp 2014

🙂 🙂 🙂 jo to jsooou 🙂 děkuju

hankamisa
24. srp 2014

tak nás čeká nakonec iui.domácí snažení už jsem vzdala a na ivf nejdu.takže pokud to dobře klapne tak začátkem října bychom měli to iui podstoupit.mohly jsme už ted začátkem září ale bohužel mi to zkomplikoval hormonální profil.
holky byli jste po iui doma nebo jste chodily do práce?a jak to probíhá?

@marcule - krásný,taky mám schovanou podobnou. hodně štěstí a držím palečky do zdárného konce.

marcule
24. srp 2014

@hankamisa TY MÁŠ TAKE DVOJČATKA ,DĚKUJI A VĚŘÍM ŽE BUDE VŠE V POŘÁDKU 🙂