Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
1. říj 2014

@elysion je možné že se něco píchá, ale já měla jen clostík a nic jsem nepíchala 🙂

megara
1. říj 2014

@elysion ještě jsem zapomněla, jediné co jsem píchala byl 2 dny před IUI Pregnyl

jilu04
2. říj 2014

@megara Ahojky, tak jak jste na tom s miminkama?

megara
2. říj 2014

@jilu04 Ahoj, vlastně nijak, čekám na výsledek 2 IUI, zítra to bude 14 dní od IUI, zatím se mi testovat nechce. Sem tam mě pobolívá podbřišek,tak uvidím, co bude. I když si myslím že to nevyšlo, vůbec nemám citlivá prsa, ale uvidím po testu, sice mám malinkou naději ale to je tak všechno. A co ty? jak je tobě a mimískovi?

jilu04
2. říj 2014

@megara Ajoj, to je dobře, jen počkej a zbytečně se nestresuj nějakým testováním. To že tě nebojí prsa ještě vůbec nic neznamená, vím o čem mluvím. No my jsme si s mimčem na pár dní odskočili do nemocnice, ale už je všechno v nejlepším pořádku a vypadá to, že budeme mít zase chlapečka.

megara
2. říj 2014

@jilu04 No, jak jsem psala počkám do příštího pátku a uvidím, nadějí mám tak snad to nějak dopadne, už se nehlídám a myslím že je to lepší. Tak to je dobře že už jste s mimískem v pohodě. Vám jsou snad ti chlapečci souzeni 😀 😀 😀 😀 Tak se hlavně opatrujte.

jilu04
2. říj 2014

@megara uvidíš, že to dopadne dobře, věřím tomu. No však si už z toho taky děláme srandu, že mi nic jiného ani dělat neumíme.

megara
2. říj 2014

@jilu04 já moc doufám, že jo. Hlavně abyste s malým byli v pohodě 🙂

jilu04
2. říj 2014

@megara to je přeci jasný, že jo. To víš, jsme oba bojovníci a tohle zvládneme.

megara
2. říj 2014

@jilu04 no to jste, bojovníci a je to dobře 🙂 snad ti naši taky budou 😀 😀

jilu04
2. říj 2014

@megara to víš že jo, i kdyby jen jeden, ale určitě to tak je

megara
2. říj 2014

@jilu04 už se těším na výsledek příští týden 🙂 snad bude pozitivní 🙂

jilu04
2. říj 2014

@megara to víš že bude

megara
2. říj 2014

@jilu04 děkuju za podporu, moc mi to pomáhá 🙂

jilu04
2. říj 2014

@megara to je přeci jasný, že tě budu aspoň takhle podporovat, vím jak jsou těžký ty neúspěchy, ale věř mi, že jednou se to podaří, podívej se na nás, zkoušeli jsme to tak dlouhou dobu všemožně a nic, až jsem to, že budeme mít vlastní mimčo, vzdala a začala koukat po centrech, kde se dá adoptovat prcka, dokonce jsme si s miláčkem řekli, že pokud by to do konce tohohle roku nevyšlo, tak se půjdeme někam zapsat a čekat na adopci. No a když už jsme to úplně vzdali a hlavně já, přišlo tohle jako blesk z čistého nebe.

megara
3. říj 2014

@jilu04 šťastný konec si zasloužíte po tom všem o jste si zažili. 🙂 Já to chci zkoušet dokud to půjde, ať už doma nebo za pomocí doktorů a ono to určitě vyjde 😀 😀

jilu04
3. říj 2014

@megara to víš, že to vyjde, jednou to vyjít přeci musí

megara
3. říj 2014

@jilu04 já doufám že ano, udělám pro to možné i nemožné 😀

elysion
3. říj 2014

@megara tak fajn děkuji moc 😉

jilu04
4. říj 2014

@megara to věřím a je to dobře

martiina_k
6. říj 2014

Holky tak jsme byli ráno v Gennetu na UZ sliznice, KET bude buď v pondělí nebo úterý, ale když jsme se vraceli, tak nad námi letěl čáp. Manžel (ekolog a ochranář přírody) vyvalil oči a říká: To není možné, já myslel, že už jsou dávno v teplých krajích... takže je to jasné 😅 😅 😅 je to znamení 😅

megara
6. říj 2014

Ahoj dámy,
takže mám za sebou hematologickou kontrolu v Gennetu, kde mi paní doktorka řekla že je vše v naprostém pořádku, a není důvod předepisovat žádné léky, které by v této době kdy je všechno v pořádku byli spíš ke škodě. Další odběry a kontroly na hematologii by byli pouze v případně že se lednový KET.
Celý víkend jsem strávila v práci, fakt skvělý, navečer už mě vždycky bolelo břicho a to mě ještě dneska a zítra čeká noční, takže jestli tam nějaký bojovník je, tak je fakt silný a velký bojovník 🙂

@martiina_k Tak to je opravdu dobré znamení.

limlim
6. říj 2014

Ahoj zitra jdu zase na odber vajuch snad uz se zadari a nebo aspon zamrazi 😉

martiina_k
6. říj 2014

@limlim takže když jdeš zítra na odběr, tak budeš mít transfer kdy? V pondělí? Nebo ještě v sobotu? To budem netrpělivě na výsledky čekat spolu 😅

limlim
6. říj 2014

Jj zitra, ale myslim si ze v patek je mam u sebe.. Uvidime. Tak to jsem rada ze budeme cekat spolu snad nam to vyjde 🙂

marcule
6. říj 2014

@limlim
@martiina_k děvčata určitě vyjde.budu na Vás moc moc myslet a držet pěstičky.. 🙂 🙂

alarada
7. říj 2014

Ahoj holky, já už chci taky začít se stimulací. Měla jsem už začít brát antikoncepci, ale ještě nám byla doporučena profesorka v Plzni. Když jsem jí volala tak mi zakázala brát antikocepci kvůli vyšetření. Takže já ani nevím kdy začneme znova. ☹

jilu04
7. říj 2014

@megara nazdárek, tak jak jsi na tom s testováním? Já jsem asi víc netrpělivá než ty, tolik bych ti to přála.

martiina_k
7. říj 2014

Holky v té mé práci je to fakt absurdita nad absurditu... jestli se teď to mimčo nepodaří, tak půjdu jinam... to není možné co ty "mozky" nahoře vymyslí... takže ať to teď dopadne tak, nebo tak, tak už mě v práci neuvidí 😅

megara
7. říj 2014

@jilu04 ještě jsem netestovala, mám trochu strach. Test si koupím asi ve středu až půjdu z noční nebo ve čtvrtek.