Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
2. pro 2014

@saxja Ahoj nám KET dělali 16DC, záleží na výšce sliznice. Jehly po stimulce jsem odnášela k obvodákovi, ale měli by to vzít i na gyndě. Jehly daj do infekční nádoby.

limlim
2. pro 2014

@cicinky Diky jsi zlato, nejak se me do dalsiho IVf nechce dalsi injekce, odber vajicek... necham to asi jak to je... a treba se zadari normalne... a uvidime na jare 😉

petrusia90
3. pro 2014

@megara aha,děkuji za info a můžu se ještě zeptat na ceny za ty léky?Jen abych věděla kolik si mám přichystat moc děkuji předem. 🙂

saxja
4. pro 2014

@cicinky
@limlim
@alarada,
děkuji za odpovědi 🙂
...zdá se, že mě KET čeká 17DC 🙂 podle sliznice... už se na to moc těším... doufám, že se ten jediný sněhulák probudí v pořádku...
mějte se moc krásně...

cicinky
5. pro 2014

@saxja moc ti to přeji ☺
Já jdu dnes na krev a nervy mi pěkně pracuji 😯

marcule
5. pro 2014

@cicinky držíme pesticky tak dej pak vedet

cicinky
5. pro 2014

@marcule díky zlato 🙂
ozvu se 😉

limlim
5. pro 2014

Ahoj, mam dotaz z gynekologie vas rovnou poslali do Gennetu a nebo jste pred tim absolvovali laparoskopii v nemocnici a pak na zaklade vysledku jste sli do Gennetu?

megara
5. pro 2014

@petrusia90 já měla vysoké dávky a platili jsme přes 2 tis.

megara
5. pro 2014

@limlim mě poslal Dr. rovnou do Gennetu, jediné vyšetření které jsem měla byla cytologie

elysion
5. pro 2014

@petrusia90 Ahoj záleží jak velký dávky budeš potřebovat.Já sem při 1 IVF dala za léky 1500 u 2IVF 3500 a u 3IVF 6500 😒

petrusia90
6. pro 2014

@elysion Ahoj,moc děkuji ale to jsou asi ceny teda jen za léky viď,protože všichni mi říkaj že si mám připravit dvacet tisíc tak nevim a ještě se chci zeptat kam se aplikují ty injekce,přítel tvrdí že do břicha.

martiina_k
7. pro 2014

@cicinky tak jsem mezi vás zase nakoukla a vidím, že už jsi měla (nebo tedy máš) mrazáčka u sebe.... jak dopadly testy?

cicinky
7. pro 2014

@martiina_k špatně jsou negativní ☹
A to jsem ještě dostala šok, MUDr. Mokrá na konci ledna odchází 😖

cicinky
7. pro 2014

@petrusia90 Všechny injekce se aplikují do bříška, Clexane (na ředění krve je možno do ruky)

martiina_k
7. pro 2014

@cicinky chjo... to mě mrzí.... kdy už tu smůlu prolomíme? Já tedy teď aktuálně ne, na další pokusy se vrhneme nejdřív na konci příštího roku, ale vám co se snažíte bych to přála .... tak to tam místo ní nastoupí někdo jiný ne? Já teda chodila k Petrovi, takže by se mě to nijak nedotklo.
Nevím holky jak u vás, ale mám pocit, že čím víc pokusů a čím víc nezdarů, tak tím méně věřím.... nebo né věřím, ale tím méně se na to upínám.

megara
7. pro 2014

@cicinky tak to mě mrzí, že ti to nevyšlo ☹ Tak to je taky dobrý, že Mokrá prchá 😒

megara
7. pro 2014

Doufám, že někoho naberou, neumím si představit, že primář zvládne sám 😒 já chci jít v červnu na KET 😉

cicinky
7. pro 2014

@martiina_k
@megara
Sam to primář nedá, a ja chci do konce ledna další ket, nechám zavést dvě, uvidíme 😉
Marti, nesmíme klesat, musíme bojovat a věřit 😉

megara
7. pro 2014

@cicinky no já doufám, že si tam brzo někoho najdou, já chci v červnu na KET svých posledních sněhulků 🙂

alarada
8. pro 2014

@cicinky Ahoj jak víš že Mokrá odchází. Když jsem u ní byla v prosinci tak nic neříkala a normálně jsme plánovali jak pujdeme dál 😖

cicinky
8. pro 2014

@megara - no bez MUDr. Mokré pro mě Gennet v Lbc končí ☹
@alarada - normálně jsem se zeptala, dostala jsem info od jedné těhulky, a tak jsem se pídila...

elysion
8. pro 2014

@petrusia90 přesně tak je to jen za léky...Já podstoupila už 3 IVF a každé nás vyšlo 25 tisíc nikdy sem neměla čerstvé embryo takže těch 5 tisíc je za zavedení embrya 😉

petrusia90
8. pro 2014

@elysion aha,ale někde na internetu jsem cetla ze něco by měla proplácet pojišťovna a vim asi blbá otázka ale co znamená že jsi neměla čerstvé embryo,jinak moc děkuji za užitečné info 🙂

elysion
10. pro 2014

@petrusia90 Jestli něco pojišťovna plně proplácí tak je toho teda strašně málo....Odeberou vajíčka,oplodní je a dělá se prodloužená kultivace...nechají ty embrya minimálně 5 dní vyvíjet a podle vývoje dají vědět,aby se pacientka dostavila na ET -to je zavedení čerstvého
U mích embrii po 5 dnech odebrali buňky ty poslali na vyšetření genetiky a embrya zamrazili...pak když se de na zavedení tak to embryo musí rozmrazit a to je potom Ket- za který už se musí platit 😉

megara
11. pro 2014

Ahoj dámy,
udělal jsem radikální změnu a změnila jsem gynekologa, mého Dr. co mě poslal do Gennetu bez jakýchkoliv vyšetření jsem vyměnila za Dr. která mě prohlídla a věnovala se zprávám z Gennetu, a vzhledem k tomu že chcem jít do KETu až červnu, tak jsme se dohodli že budu brát antikoncepci, která by mi měla přeléčit endometriózu a potom na sadím něco na podporu plodnosti a pak se uvidí, já doufám v úspěch 🙂

alarada
11. pro 2014

@megara Já v něj věřím. Já jdu pro změnu na laparku, kde mi odstraní cystu a endiometriozu z vaječníků a pak hurá do 2IVF. Akorát nevím kdo tam bude místo Dr.Mokré? 😖

cicinky
23. pro 2014

@megara - přeji, ať ti změna vyjde jen k lepším výsledkům
@alarada - místo MUDr. Mokré přijde někdo jiný, který bude ze společnosti, která Gennet koupila, bohužel nikdo neví, jací lékaři tam jsou, ale věím, že to žádná béčka nebudou 🙂

megara
24. pro 2014

@alarada a @cicinky já doufám že to bude změna k lepšímu 🙂

@alarada tak hlavně aby odstranili co mají a pak hurá do dalšího pokusu

megara
24. pro 2014

Přeji Všem krásné a veselé Vánoce a v novém roce vysněného mimíska v náručí 🙂