Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
11. srp 2009

Já mám jít na krev asi 8.září a doufám že bude pozitivní. 😀

nadis.h
11. srp 2009

Jani a počkej... A na jakou krev? Jako po IUI? Bo co? Že až za tak dlouho. 😝

janik8774
11. srp 2009

Ach jo.S tebou je holka kříž.
25.8. mám transfer -KET a potom za 14 dní půjdu na krev ke svému doktorovi.
Chápeš. 😀 😀 😀

nadis.h
11. srp 2009

Jani jeee nj...Jí si Tě nevím proč dala do spojení s IUI... 😝 😀 Dyk vím...Ty máš tu zásobu jakoby měla přijít válka... 😀

janik8774
11. srp 2009

Jojo,já mám tu zásobu eskymáků. 😀

nadis.h
11. srp 2009

To je prča stejně. Kdyby ty naše dětičky věděli... 😀 Jani řekneš to jednou svým dětem jak jsou počaté? 😕

janik8774
11. srp 2009

Jo,jo.Kdyby věděli.Asi jim to říkat nebudu.To není podstatné.
Tady na téhle diskusi - MK mám pocit že se snad ani jinak nedělaj děti než v různých centrech.Jak v nějakém sci-fi. 😀 😀

janik8774
11. srp 2009

Tak kde je ta Janina? Asi zase gruntuje aby to dostala. 😀 😀

nadis.h
11. srp 2009

Já bych se bála jak by na to koukali...Třeba Ti po KETU..Bys přišla a v 18i třeba jim řekla..Hale víš že jsi z mrazáku? 😀 No to jo. Já v březnu kdy byla na laparce jsem vůbec neměla tucha co IVF je a myslela jsem si, že když mi vzali vejcovody tak je pro mě konečná co se dětí týče. A když jsem začala hledat na netu tak mi to příjde až neuvěřitelné kolik nás je. A to sem nebo jiné diksuze nechodí zdaleka všechny.

Janička je snad v práci do 19..Tak má ještě chvilku čas. 😀

dvojcata2
11. srp 2009

Ahoj děvčátka už jsem tady.V práci jsem do šesti ale tak v sedm jsem doma.Mám toho dnes plný kecky a ta mrcha stále nic tak nevím.Ted jsem to mněla tak hezky pravidelně před tím jsem brala Clostylbegyt a po něm jse mi to hezky upravilo a ted jsem zase ve starých kolejích tak doufám že se mi budou dělat vajíčka. ☹

nadis.h
11. srp 2009

Dvojce už byla sháňka po Tobě. 😉 Neboj nic. To je psychika. Nic jinýho. Já měla menses taky vždy pravidelně skoro na hodinu a jakmile jsem začala IVF řešit a čekala na mrchu, abych mohla na krev tak se pokaždé zpozdila.

janik8774
11. srp 2009

Já jsem si po laparoskopii myslela že jsem snad jedíná.Já též nemám vejcovody - měla jsem srůsty.
Snažila jsem se to nejvíc tajit.Až teprve v poslední práci jsem zjistila,že je nás víc.Každá měla jiný důvod.
Ale znám pár kde jsou oba naprosto zdraví a přitom ona neotěhotněla.Prostě psychyka.
Ještě že mám pouze problém ve vejcovodech. 😀 Alespon nemusíme brát anitikoncepci. 😀

janik8774
11. srp 2009

Jani,to bude v pohodě.To jsou prostě nervi.Jak píše Nada.
Já jsem dostala na preventivní léčbu antibiotikum od svého doktora a oni mi tak rozhodily imunitu,že jsem chytla nějaký bacil rtýmy.Už od neděle se léčím čajem,zázvorem,vitamíny.
Manžel se o mě stará abych byla zdravá.
Od zítra jsem zase sama doma. ☹

nadis.h
11. srp 2009

Janiku já to taky tak nějak tušila. Měla jsem slepák jako malá totálně zkažený a od 17i nějak jsem neřešila žádnou antiko nic....Takže jsem měla tušení že to dopadne takhle,když jsem po tolika letech nepřišla do jinýho stavu. Byl to šok to jo, ale jen pro to že jsem nevěděla o možnosti IVF. I když stejně mi to i ted nějak porazí a je mi smutno, že jiná možnost není a ke všemu ty zatracený jen 3 pokusy... 🙄

Ty jo a že jsme se sešly co? Beztrubkačky... 😀

Jani já čekám na koruny. Myslela jsem že dorazí dnes ale nic. Tak musí přijít každým dnem. Tak jestli jsi sama doma tak bychom mohly v týdnu jít do města. 😉 Chci si koupit něco na sebe, tak bys mi mohla dělat poradkyni.. 😎

janik8774
11. srp 2009

já a poradkyni?

nadis.h
11. srp 2009

😀 Janííí...

lepší než když půjdu sama. 😀

janik8774
11. srp 2009

Taky trochu závidím těm zdravým.Před 7 lety mi bylo z toho smutno,ale ted to vidím trochu jinak.Lépe řečeno,už jsem se s tím smířila. ☹
Nejhorší pecka v životě bylo pro mě to když mi bývalý manžel řekl,že se chce rozvádět a čeká dítě s jinou.A to se znali asi 2měsíce.Jednou se vyspali a byla těhotná.Boží mlýny melou pomalu,ale jistě.Ted se bývalý rozvádí a dceru už neuvidí.Je na Slovensku.

janik8774
11. srp 2009

Kdy chceš vyrazit?
Já jsem sama doma st,čt,pá.Do města se dostanu s prdolou až tak kolem 16h a to ještě záleží jak vstane.

nadis.h
11. srp 2009

Já s tím taky doufám brzy smířená. Ale nevím nevím. Pokud se nebude dařit tak asi budu propadat do stále většího smutku z toho. Ty které mají vejcovody mají aspon pokusy 6x za rok v IUI..Ale my máme kůlo... 😔

nadis.h
11. srp 2009

Jani mě je to jedno kdy. Já si pracovní dobu dělám sama. 😀 Nebo nemusíme lítat po krámech, ale můžeme si někam jít sednout i s prdolkou Tvojim. 😉 Aspon nebudu smrdět doma nebo v práci věčně. 😝

janik8774
11. srp 2009

Tak napiš kdy.

nadis.h
11. srp 2009

Tak to naplánujeme až mi dojdou koruny ju?

janik8774
11. srp 2009

Jo,v pohodě. 🙂

dvojcata2
11. srp 2009

Teda vy jste coury já chci taky courat doufám ž se u mně stavíte???Já vím že to jsou nervy ale snažím se na to nemyslet ale asi málo. 🙂

nadis.h
11. srp 2009

Jani dvojce to je v podvědomí. 😝 Jee Janiku tak jo.Až se sejdeme tak půjdeme za dvojcetem. Se aspon nebudu stydět sama. 😀 To bude sraz bezvejcovoďaček... 😀

dvojcata2
11. srp 2009

tak a kupte mi nějakej kus hadru na sebe 😀 😀 😀 JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ toooooooooooo chciiiiiiiiiiii dostattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 🙂

janik8774
11. srp 2009

Jani,
vdrž ještě dva dny.
A za měsíc budeš řikat: Já to nechci dostat. 😀 😀 😀

nadis.h
11. srp 2009

Dvojce...Hadry už neletí. Moderní jsou mopyyy. 😝 😀

janik8774
11. srp 2009

Neměly by jsme se držet téma 😀 😀 😀

nadis.h
11. srp 2009

Mopy jsou dobré téma. 😀 Holky vařim bramboračku a nemá to vůbec chut pořád... 🙄