Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
16. srp 2009

Ahoj Lari, ráda Tě vidím. 😉 Jak se máš?

Holky přesně tak. Já nadávala občas na svého přítele,ale něco takového by mi nikdy neudělal. Až teď vidím jak je zlatej.

nadis.h
16. srp 2009

Dvojce no tak huráá. 😀 Dej si panáka na oslavu. Tvého posledního na dlouho. 😉

meduna
16. srp 2009

Ahoj holky,Nadi,jo mělas pravdu,měla jsem kapánek alkosmrt 😝 😝 Ale vychrupla jsem se,pak jsme šli na koupák s manžou,ten vypadal taky tak blbě jako já 😀 Mušela jsem kapánek opálit to moje tělo skoro do zelena,tak teď jsem zase pro změnu do růžova 😀 😀 No a dnes jsem makala jak divá v práci.Dvojče,tak doufám,že už to brzy vypukne,když je ta mrcha tak zatvrzelá a né a né přijít,má svou palici viď 🙄

meduna
16. srp 2009

Tak koukám,že tady už je to všechno ve spálově ☹

nadis.h
17. srp 2009

Ahoj holky, ty wogi dneska bych vraždila. Konečně jsem dneska měla volno, tak jsem se těšila, že se vyspím...A v 7.20 začali howada howadský vrtat a vrtají stále až do teď. Zateplují nám barák... 🙄 Tak jsem nepříjemná jak osina v pr... 😖

Medunko já si to myslela. 😀 A opálit bych se taky potřebovala. Jsem jak smrtka. 🤐

Dvojce tak cooo??

Já už taky čekám mrchu. Někdy o víkendu či v pondělí. Tak uvidím co ta krev zas ukáže. 🙄 Už mě to neba.

meduna
17. srp 2009

Ahoj holky,Nadi,nebydlíme my ve stejným baráku?tady ty jantaři nezateplujou,ale zase předělávaj byt,takže,vrtaj,bouraj a já nevím co ještě 😠 Takže jsem se nevyspala taky.
Dvojčeti už určo zaklepala na dveře a ta jí s radostí vpustila 😉

nadis.h
17. srp 2009

Medu no já byla fakt vytočená.Serou se tady s tím už přes 3 měsíce a to teprve dodělali předek a ted začínají se zadkem a stranama. 😖 Dneska jedu do Práglu.Na pracák. To se mi taky chce v tomhle vedru. 😔

nadis.h
17. srp 2009

Ty woe mě se rozletí hlava z toho.Klepe se celej byt. 🙄 🙄 Jdu se oblíkat a jedu do toho Práglu. Pocourám si po krámech aspon.Lepší než tady v tom bordelu kurnik šopa. 😖

meduna
17. srp 2009

to jo,alespoň se odreaguješ,rychle pryč.Ale moc si toho na sebe neber,je tam vedro jak v pr...i 😝

nadis.h
17. srp 2009

Mám džíny a tríčo. Chtěla jsem sukni, ale nebudu pražáky otravovat svejma sejratejma nohama... 😀

nadis.h
17. srp 2009

Tak jedu berušky. Hezký den. 😉

meduna
17. srp 2009

tak už Prahuješ,buchtu jsem upekla,paráda,mooooc dobrá a koupák zatím nic,chcalo a jak,jen jsem pověsila ven prádlo,asi mě chce to počasí nasrat?

nadis.h
17. srp 2009

Medu doufam,ze nezmoknu! Mam nazehleno na palici! 😀 ted jsem vylezla z busu a davam coudovou. Je vedro a dusno. Pojedu na Andel do Carefouru. Venku nevydrzim a pracak mam pak hned vedle.

nadis.h
17. srp 2009

zlatej nas klidecek v Praze. Nesnasim ty mraky lidi tady.

meduna
17. srp 2009

to mě taky ner vuje,jak je tři prdele lidí,jsem pak nervní jak stará fena.a jak na pracáku?

nadis.h
17. srp 2009

Medu jsem tu pul hodiny a max vytocena. Vsude chaos a vrayi do me kazdy. No mam dost. Na pracak mam termin az ve 4. 😝 jdu dat kafe a couda nebo me trefi. Uz me tu zas dlouho neuvidi.

dvojcata2
17. srp 2009

ahoj holčičky píšu z práce tak musím rychle tak mrcha dorazila je v plném proudu.Volala jsem do Gennetu aby mně na sedmý den objednali a sestra mně objednala na sobotu ale musí se domluvit s dr Petrem že už možná v pátek mají mně volat tak slááááááááááááááááááááááááááva.Pa večer 🙂

meduna
17. srp 2009

ahoj Dvojče,tak vidíš a je tro tady,čuba jedna ta si dala na čas,nechtěla se vzdát svého vůdcovství,protože víůže už na dlouho odtáhne 😉

janik8774
17. srp 2009

Ahoj Jani Dvojče,
tak to ti "gratuluji". Takže si dnec začala stimulovat?

meduna
17. srp 2009

Ahoj holky,Nadi ty jsi se někde z těch lidí vyvrátila né?? 😀

dvojcata2
17. srp 2009

Tak až ted mně moje drahá polovička pustila k PC.Stimulovat začínám zítra večer to jsem na to zvědavá.Jdu si loupnout jeden brufen at můžu spát bolí mně břuch jak kráva.Zítra mám volno jdu něco oblítat s dcerou a s drahoušem jdem něco koupit na stavbu.Tak se hezky vyspěte dobrou všem. 🙂

meduna
18. srp 2009

Ahoj holky,přeji pěkný den,Dvojče dneska si pěkně zapíchej večer 😉 😀

dvojcata2
18. srp 2009

Ahoj děvčátka dnes mám volníčko to je paráda být doma.No jsem na to svoje píchání zvědavá.Hlavně at se mi urodí pštrosí vejce 😀 😀 😀

meduna
18. srp 2009

Dvojče,si piš,že se urodí,počkej jak budeš za pár dní kvokat 😀 😀 Jinak příspěvků je tady 1973,přesně rok mého narození 😉

nadis.h
18. srp 2009

Ahoj ženský,

já jsem na chatě. 😀 Odpol valim zpátky.

Dvojče tak super! Přeju úspěšnou píchačku. 😉

meduna
18. srp 2009

ahoj Nadi,tak užívej sluníčka,tankuj sílu 😉 To si piš,že si Dvojče pěkně zapíchá 😀

dvojcata2
18. srp 2009

to jo budu píchat jak divá Bára.I já jsem tanhle ročník a červenec 😉

meduna
18. srp 2009

jo? já září 😉 tak ty už to máš za sebou a mě to čeká.ach jo 🙂 a v kolik to u tebe píchando proběhne?

dvojcata2
18. srp 2009

ted jsem přišla ze stavby asi v půl osmý píchnu dělám do večera tak abych to tak stíhala vlezu do vany a pak píchando to jsem na to zvědavá 😒

janik8774
18. srp 2009

Jani,to vzládneš. 🙂