Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

dvojcata2
18. srp 2009

Jo zvládla ahoj Jani.Vůbec jsem to necejtila v tý mý pneumatice 😀 😀 😀

meduna
18. srp 2009

Ahoj holky,Dvojče,tak vidíš,alespoň na něco jsou nám naše pneumošky dobrý 😀 😀 Byla jsem ve městě,kapánek jsem utratila 😝 😝 😝 a už mám do výplaty utrum.Jo a co vlastně pícháš?

nadis.h
19. srp 2009

Ahoj ženušky,

tak dvojce už je úspěšně opíchaná. 😀 Má Puregon Medunko.

Jinak medu já utratila taky prachů až jsem na sebe naštvaná. 🙄

nadis.h
19. srp 2009

Holky teď jsem si brekla u filmu v telce... ☹ 😀 To bylo .. 😝

nadis.h
19. srp 2009

Medu nekoukáš na Pro7? 😉

meduna
19. srp 2009

Ahoj Nadi a co běželo?Nekoukala jsem,byla jsem v práci 😝 tak jsem tak akorát koukala na rozhrabaný postele 🙄 a co ty,jsi dnes doma?

nadis.h
19. srp 2009

Čauky Medu.Koukala jsem na We are family. Rodina se 7 dětma. 😝 to by mě mrsklo.Já dnes pracuju doma. čera jsem přijela až k večeru.

meduna
19. srp 2009

jo taky to někdy sleduju a pak ještě,můj nový život,to roním jak želva 😝 Někdy je to hrozný ,jak lidi žijou,minule tam byla rodina s 10 dětma 😕 😕 socky jak blázen,táta netáhlo,snad vživotě nemakal a máma jen rodila 😨

nadis.h
19. srp 2009

Takoví jsou nejlepší. To nechápu, že k tomu svolí, aby do takovýho života přivedli děti...a ještě tolik.. 😒

meduna
19. srp 2009

jsou to matláci,ty nepřemýšlej a jen na tom ležej 😀 😀

dvojcata2
19. srp 2009

Ahoj tak jsem s tý zasr...práce doma.Byla u mně Janča koukali jsme jak zasahovali policajti naproti ve sportu chytli tam zloděje.

meduna
19. srp 2009

Ahoj,tak to byla asi akce co?a jak ti je píchačko 😉 😉 😉

janik8774
19. srp 2009

Jani Dvojče,
ted jsem četla na netu,že si ta Tunisanka to 12 četné těhotenství vymyslela.
Žádný doktor jí prý nevyšetřoval a je to snad i nemožné. 😀

nadis.h
20. srp 2009

Ahoj holky,

tak moje mrcha došla dnes jako hodinky. 😉 Vůbec mě nebolelo břicho nic, tak jsem byla překvapená.Takže zítra doufám bude krvička jako víno. 😎

janik8774
20. srp 2009

Ahoj Nadi,takže pokud vyjde krev tak do toho půjdeš příští MS?

jindriska
20. srp 2009

Ahojky, mrcha dorazila včera večer, dnes mi je pěkně ouvej, ale to je normálka. Nadis, tak to vypadá, že půjdeme stejně 🙂)

nadis.h
20. srp 2009

Ahoj Jani, jj v září. Doufám, že bude vše ok.

nadis.h
20. srp 2009

Tak teda jestli jsem říkala, že mrcha došla nenápadně bez bolesti tak mi to odpol vrátila. Tak jak mě bolelo břicho to jsem ještě nezažila. A střídala se mi zima s vedrem až se mi chtělo zvracet... 😖

nadis.h
20. srp 2009

Jindřiško taky jdeš v září? Tak super. To budeme mít na den stejně,když nám to tak výjde i vzáří. 😉

janik8774
20. srp 2009

Nadi,
vidíš,neměla si to zakřiknout.Čím horší začátek tím rychlejší konec.To se ti jenom trhá sliznice. 😀 😀 To víš,sliznice se musí vyčistit. 😀 😀

janik8774
20. srp 2009

Tak holky,
já jdu zítra na kontrolní ultrazvuk a tak jsem zvědavá. 😝

janik8774
20. srp 2009

Jani Dvojče,
tak co ty? Kdy jdeš na ten ultrazvuk na vajíčka?

meduna
20. srp 2009

Ahoj holky,Nadi,tak už je ti lépe??taky mívám takové stavy 😝

dvojcata2
20. srp 2009

Ahojky dnes jsem volala do Gennetu jestli na mně nezapomněli prej ne že mi zítra zavolá ale že to vypadá že na ultra. jdiu zítra tak uvidím.I moje mrcha byla pěkně hnusná na začátku dvakrát jsem v noci protekla bolelo mně břicho jak krávu a trhali se mi snad i rodidla ale už mám konec aspon to netrvá dlouho.Zítra písnu jak jsem dopadla.Jani v kolik jdeš na ultra??Třeba se tam potkáme 🙂

meduna
20. srp 2009

Dvojče,tak tfuj,tfuj ať je vše jak má být 😉 😉

dvojcata2
20. srp 2009

díky doufám.Medu porad když jsem podepisovala reversy tak jsem si tam zaškrtla že chci raději udělat aby tu spermii stříkli rovnou injekcí do vajíčka ale to stojí 7000kč když to nezaškrtnu tak to neudělaj i kdyby viděli že se to samo neoplodní.Dnes jsem mluvila s jedním párem co u nás kupovali kočárek a mají stejný problém jako my jsou oba v pořádku chyba je v ženský nemá vejcovody ale jinak je vše ok tak jako u nás .Byla na 1IVF a taky si tohle nedala.Mám si to raději nechat udělat nebo né a doufat že se to samo oplodní??Mám ted v hlavě brouka přece jenom 7000 je pro mně dost peněz

meduna
20. srp 2009

já vím,že je to dost peněz,ale když už tak už.Mě to dělal taky,protože jsem měla málo vajíček,tak aby alespo\ń něco bylo.Ty nemáš taky vejcovody?

meduna
20. srp 2009

to je to ICSI,mě řekl,že to nepotřebujeme,protože Roman má spermio ok,ale jen problém byl,jak jsem psala,že jsem měla málo vajuch,tak pak to ICSI udělal.Počkala bych možná až kolik budeš mít vajuch

nadis.h
20. srp 2009

Holky uz je to krasny ted. Ale odpol jsem mela pocit,ze se mi vyrve rodidlo a vajecniky. Uz jsem i premyslela,ze zavolam doktora. Byla jsem uplne mimo.

Jani dvojce. S tim ICSI bych dala kazdopadne kdyby byl spatny spermiogram a nebo kdyz bude malo vajuch. Je to takova "jistota" ze na sebe pak nezustanou jen cumet spermie a vajca v misce. 😀

dvojcata2
20. srp 2009

A když budu mít vajíček hodně??No nemám dokonce jsem byla před 2 roky těhotná ale mimoděložně takže si myslím že by se to mnělo uchytit.