Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
20. srp 2009

jdu hodit šipku do pelechu,ráno do práce 😝 odpo juknu.

meduna
20. srp 2009

no když jich budeš mít dost a kvalitních,tak by jsi ani ICSI nepotřebovala

dvojcata2
20. srp 2009

Isci to je to tou injekcí??

meduna
20. srp 2009

jo,to je spermouš přímo do vajucha a nemusí se namáhat sám,vpíchnou ho tam

dvojcata2
20. srp 2009

no a budu o 7000lehčí mi totiž ted ještě přistavujem na baráku a ten můj skončil v práci a je marod takže finance docházejí a já jestli půjdu na nemocenskou tak to s 5000 nevytrhnu ☹

dvojcata2
20. srp 2009

no nějak bude však uvidíme.Medu jdu do hajan ráno do rachoty a v sobotu taky.Tak dobrou noc 🙂

meduna
20. srp 2009

ještě počkej až co ti řekne na UTZ, a pak po punkci podle toho se rozhodneš.A proč skončil?jako dostal výpověď?teď je to všude na hovno fakt s prací 🙄 No nás to stálo 60 000 😖 😖 hrůza hrůz 😝

meduna
20. srp 2009

taky jdu zítra i v sobotu 😝 tak dobrou a zítra ať je vše v pořádku 🙂 🙂

dvojcata2
20. srp 2009

Jezdil TIR firma na hovno furt nebyla práce a když jo tak peníze skoro žádný.A taky trochu i kvůli IVF aby byl doma.Ale om to je kluk šikovnej on si práci najde nějaký nabídky už jsou tak nemám strach.Na UTZ počkám promluvím si ještě i s dr.Tak to je teda pálka.To mně nejvíc na tom štve že fetákům na jehly daj a léčení jim platí jako nemocenskou a tobě nic to by jeden až brečel

nadis.h
21. srp 2009

Dobre ranko,
Tak jedu z krve. Jeden vysledek bude v pul 2 a brala mi i 2 ampulku a tu bude posilat do Prahy do nejake lepsi laborky a to bude az za tyden vysledek.

nadis.h
21. srp 2009

Jdu nakoupit ať mi to uteče do těch půl 2... Už zas začínám být nervoza. 🙄

nadis.h
21. srp 2009

Koukám na RTL2 na Frauentausch.. No tu jedno bych nesnesla ve svym domě ani minutu. 😝

janik8774
21. srp 2009

Ahojky,
já jsem též názoru že když je dobrý spermiogram tak bych vpichování spermie nedělala.
Mám za sebou dvě IVF a vždy spermiogram v pohodě a vždy se to oplodnilo.

nadis.h
21. srp 2009

Ahoj Jani. 😉 Jak je? Už máš doma mužskýho?
U nás jak to tak vypadá tak bude volný víkend pro nás oba tak konečně vypadneme někam na výlet. 😎

Holky mám sevřenou zadnici. Za 10 min volám. 😖

Já bych taky radši bez ICSI. Uvidíme no jak to dopadne.

janik8774
21. srp 2009

Taťulda je už doma a od pondělí si ho budu užívat celý týden.Dnes jsem byla na ultrazvuku a sliznice je necelých 9mm a v pondělí si mám volat do Pronatalu Praha.Takže se to už blíží. 🙂 V pondělí určitě už pojedem. 🙂 🙂
Huráááááááááááá!

nadis.h
21. srp 2009

Tak to je krásný 9mm. 😉 Tak tfuj tfuj tfuj. Chtělo by to tentokrát holčičku co? 😉

nadis.h
21. srp 2009

Holky jdu volat. Bojííím seee. 😒

janik8774
21. srp 2009

Jo,jo holčičku.
Rozmrazí pouze jenom dvě.Asi začínají šetřit. 😀 To lepší bude mít as.hatching.
Před domem i za domem je zbiječka a Vojtíšek má půlnoc.Přitpom když byl malý tak ve městě mi nespal. 😀
Obdivuji ho.

nadis.h
21. srp 2009

Jáááá si čurnu radostííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😎 😎 😎 😎 😎
FSH 6,96 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Já mam radoooooooooooost. 😝 Věříte mi? Houbyyyy přechod. 😅

janik8774
21. srp 2009

Kam si volala?

janik8774
21. srp 2009

Kam si volala to už vím.
Ale proč ty ampule krve do Prahy?

nadis.h
21. srp 2009

Jani to je lepší, že to rozmrazují takhle po málu. Aspon neplejtvaj. 😉

Volala jsem do gennetu ráno jsem byla na krvi na FSH. A jedna ampule šla do Liberce do laborky a jednu posílala do Prahy snad do Gennetu, že tam dělají lepší rozbor či co. Tak ono po x odběrech na FSH už asi nevědí co se mnou. 😀 Ale dnešní výsledek je nejlepší ze všech. Nejdřív 10,03 pak 8,16 pak 10,3 a ted 6,96...

nadis.h
21. srp 2009

Ještě musím za chvilku zavolat zda mi to posvětí doktor. 😎 A už se rovnou objednám na konzultaci pro pigára. 😵

nadis.h
21. srp 2009

Tak na konzultaci bych měla jít až 1.9.Tak jsem se domluvila, že v pondělí zavolám primářce at mi tu pojišťovnu vyřídí dřív. 😝 Oni mi ani ten 1 pokus nepočítali. Ta žádost původní tam je pořád netknutá a platná do 3.září tak ji primářka prý nechá jen prodloužit. 😉

janik8774
21. srp 2009

Nadi,
tak to jsou skvělý zprávy.
To by bylo fakt ošklivé kdyby ti ten první pokus počítali.
Ted jseš zase ty čekatelka 😀

nadis.h
21. srp 2009

Joo primářka je fajná,že mi to takhle udělala. Jen sice nevím kdo jim zaplatil ten Fostimon a Synarel,když to nešlo na pojišťovnu, ale budíž. 😝 😀 No ted už to pofrčí. Jak jsem zvyklá čekat tak 3 týdny utečou jako prd. Jen se teď zas začínám děsit toho,že nebudou folíci ani po Puregonu. 😔

momani
21. srp 2009

ahojky děvčata .. Nadi to jdem stejně pro léky akorát já tedy o den dřív 😀 jinak spermiogram na jedničku takže se mi ulevilo 😝

nadis.h
21. srp 2009

Moni ahooj. 😉 Tak supr šikovný bojovníku má Tvůj mužík. 😀 Moni a kdy jdeš pro léky? Já si to zkusím naplánovat stejně.

nadis.h
21. srp 2009

No mě omejou. Jsem vykoupaná,oholená,umytou hlavu a že půjdu oškrábnout brambory k pstroužkovi a nemám brambory... 🙄

Jdu je koupit hned tu jsem. 😝

meduna
21. srp 2009

Ahoj holky,Nadi tak hurááá,to je ale krásné číslíčko 😵 budu vám držet vše co mám,ať jste v boji úspěšné 😉