Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
22. srp 2009

No přece asi v pondělí.Mám volat v pondělí do Pronatalu.
Ještě zítra a pak to začne.Nějak mě to nebere.

janik8774
22. srp 2009

Jani
a to uvidíš ten tanec hormonu až budeš brát progesteron.
To je pak síla.To brečíš pak u všeho.

janik8774
22. srp 2009

Tak vážený, příští víkend jsem těhotná.
Testovat nebudu,počkám na krev. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dvojcata2
22. srp 2009

já hormony nepotřebuju já brečím furt u všeho 🙂

nadis.h
22. srp 2009

Ja brecim taky i u vecernicku. Doufam,ze nebudu protivna. Je mi lito,kdyz byvam protivna. Ted se hlidam uz od ledna abych nedelala sceny. Malem jsem na to dojela.

dvojcata2
23. srp 2009

Ahoj děvčátka koukám nikde nikdo.Tak co Jani už se těšíš na zítra ?Já jsem zvědavá jak já pochodím ve 12hod v Gennetu copak mi pan Petr řekne.Dnes si šlehám dvě injekce Puregouš a Orangutánky 😀 😀 Už mám i na pneumatice modřinky 😀

nadis.h
23. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme byli s drahoušem dneska celý den na Hamru se opalovat. 😉 Bylo krásně, ale ne moc přehnaný pařák tak to šlo. Už jsem to potřebovala být na vzduchu,abych nebyla taková vyblitina. 😀 😝

Zítra v 7,30 volám primářce at mi pošle tu pojišťovnu tak doufám, že se dobře vyspí. 😕

janik8774
23. srp 2009

Ahojky,
Jani,ani o zítřku nevím.Dnes jsem začala řikat manželovi,že bych mu mohla v týdnu pomoc natírat plot u domu a on se na mě tak podívá a mě to trklo a říkám"to asi né vid potom transferu" 😀 😀 Na svoji obhajobu jsem řikala"no vidíš jak na to myslím" a on že to je už skleroza a né že mi to je jedno. 😀 😀 😀

nadis.h
23. srp 2009

Jani já Ti závidím. Já chci přeskočit OPU.Mám z toho bobky, že tam zas nic nebude. ☹

janik8774
23. srp 2009

Když máš FSH v pořádku tak by tam něco snad mělo být.Puregon je vždy uspěšný alespon co tak čtu.
To bude dobrý.ET je uspěšnější než KET.

nadis.h
23. srp 2009

Jani to je právě to..S tím mojim FSH. Mám to jako na houpačce... Ale ted ten výsledek je naprosto krásný tak snad to u mě není o tom, že bych neměla svá vajucha. I můj gyndr mi řekl, že to co se mi stalo, že zavinil Fostimon. mě to mudr Petr říkal, že Fostimon dělá takovou neplechu a já neposlechla. 😝 Tak doufám nooo,že Puregonek bude dobrý. Ale strach je.FUrt na to myslím. 🙄

janik8774
23. srp 2009

Vždyt ale půjdeš na krev první den MS? Já si myslím,že Puregon bude v pohodě.Když to nevyzkoušíš tak nebudeš vědět.První IVF je vždy zkušební.
To bude v pohodě. 🙂

nadis.h
23. srp 2009

Nejdu už na krev. Ted už jdu jen pro injekce a od mrchy začnu.

To jo hlavně v den kdy jsem byla na ultrazvuku tak ten den jsem byla už 2 které to stopli, protože neměla folíky po Fostimonu.

Hlavně docela i myslím na to, aby mi kvůli tomu neúspěchu nedali hodně vysoké dávky a já neměla hyperstimulák. 😝 To by se mi nehodilo být ve špitále teda. 😕

meduna
23. srp 2009

Ahoj holky,Nadi myslíš Hamr na Jezeře???je to tři týdny co jsme tam byli

meduna
23. srp 2009

Dvojče,tak dnes je na řadě už orangutánek 😀

janik8774
23. srp 2009

hyperstimulák neovlivníš.Já jsem ho měla též při 1.IVF a při 2.IVF si už dali pozor.Maximálně můžeš hodně pít.
1.IVF je prostě pokusný IVF.

Přestan jančit,to by si nemohla vůbec nic.Jestli budu mít vajíčka,nedostanu hyperstimulák,oplodnějí se vajíčka,
zahnízdí se vajíčko. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nadis.h
23. srp 2009

Medu ahoj. No joo tam. 😀 Je to tam hezký celkem ta pláž. Tak to je škoda, že jsem tam nebyla předtím. 😉

Jani já jsem magooor no. Furt mám z něčeho strach. Ale není to nijak tragický. Jen mi to prostě občas vletí do makovice takové myšlenky. 😝

janik8774
23. srp 2009

já tě chápu,ale to je tím,že moc o tom víš.
Až to vyzkoušíš tak můžeš dělat závěry.
V podstatě jseš v pořádku.Jenom nemáš vejcovody.Co jsem tak četla tak to je nejlepší varianta.

nadis.h
23. srp 2009

Jani mě to taky řekli doktoři jak ve špitále,můj gyndr i v Gennetu. Takže SNAD by se mohlo povést na poprvé...Jiný problém nenašli...endošku nebo něco podobného tak uvidíme. A přesně jak říkáš. Já už mám tolik info o tom,že bych mohla dělat v poradně. 😀 Tak ono přece jen ležím v tom denně od března a furt mi to nedá. Ale je pravda, že už dlooouho jsem se nedozvěděla nic nového o tom.

janik8774
23. srp 2009

Co mám říkat já.Nechám si zavést mrazáčka a ještě jenom jednoho.Uspěšnost asi 30%.
Toto můžu rovnou zabalit mít tvoje myšlenky. 😀 😀
A jdu do toho a věřím v uspěch.Do dvoů dnů je to zavrtané.

nadis.h
23. srp 2009

Strach z dvojek co? Chápu. To je další nad čím uvažuju jak bych to "sama" zvládla. 😖 Mamku nemám tady..skorotchýně nehrozí a nikoho jinéého na pomoc aspon na začátek tady nemam. 🤐

meduna
23. srp 2009

Nadi neboj,zvládla by jsi to,musí to být záhul,to určo,ale zvládla by jsi to

janik8774
23. srp 2009

Dvě ani náhodou.Já mám též tchýni 150km daleko a mamina chodí do práce.

nadis.h
23. srp 2009

A tak asi určo Medu. ALe přece jen ten strašák tam je. 😒

meduna
23. srp 2009

tak hyperstimulák u mě nehrozí,já po největších dávkách,vykvokám tak 4folíky 😖

meduna
23. srp 2009

holky pčed lety,jich do mě v Heliosu narval doktor 6 😲 😲 udělal mi ET a hned i KET,to bylo nervů

nadis.h
23. srp 2009

Já mám naše v Líbeznicích. Jako není to daleko..ale přece jen..:Mají sice barák, ale je to jak 3+1...k tomu mají malou..já bych se musela při nejhorším nastěhovat k nim a to bych já nechtěla zas kvůli Karlovi.. a ono i když jsme s mamkou jak kámošky tak přece jen je to nervák celkem a máme se rádi když já i ona jsme ve svym a ne moc dlouho společně. 😀 A skorotchýně bydlí tady....ale s ní se ani nějak nechystám zatím seznamovat... 😝

meduna
23. srp 2009

pak to už bylo zakázané myslím

meduna
23. srp 2009

no jen s tím seznamováním ještě počkej 😀

janik8774
23. srp 2009

meduno,
to je fakt síla.
já jsem myslím měla 3 a to bylo v roce 2002.