Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
28. srp 2009

Nadi,
jaká mamina?
Zatím jenom čekatelka. 🙂

nadis.h
28. srp 2009

Máji FSH je folikul stimulující hormon...Odráží se od toho to, že pokud je vysoké (ččím víc nad 10) tím hůř. A je to známka přechodu. V našem případě známka předčasného selhání vaječníků (předčasný přechod) ... A musela bych mít jinak v nejhorším případě dárkyni vajíček. Norma je do 10 a já měla nejvíc 10,3 tak to snad není tak strašný..A ted v srpnovym odběru jsem měla 6,96 což je krásný a tak se modlím, aby to vydrželo! Aspon do toho září,abych mohla začít. 😠

Janíku já myslím, že to klapne! 😵

ma.ja
28. srp 2009

aha, takže je to neovlivnitelné 😢
berušky jdu si dát šlofíka, musím ještě využít toho, že je doma klídek, aztím pa 🙂

nadis.h
28. srp 2009

Maji ano. A není na to prostě žádná léčba. Je to jen o tělu jak se s tím popere. Ale snad už to bude dobré. Měla jsem to zvýšené 2x z 5i odběrů a vždy v měsíci kdy to bylo špatné to mělo svým způsobem svůj důvod. 1 odběr nejspíš proto že jsem byla čerstvě po laparce a po 2 když jsem byla po stimulce a měla jsem o víc jak 14dní rozhozenou mrchu... 😝 Ted bylo vše v pohodě a výsledek byl zase dpbrý. Tak snad!

Maji dobrou! 😀

nadis.h
28. srp 2009

Holky nějaké by se nelíbilo, že její přítel maká jako ten můj. Ale já si to užívám. 😀 Můj přítel je sice velice tolerantní a kouká se mnou např Na poštu pro Tebe, Výměnu manželek apod. ale krafe mi do toho. Tak si teď v klidu vychutnávám sama v klidu tyhle "blbosti pro ženský".. 😀 A ještě na to koukám na německém kanále, tak to by krafal ještě víc. 😀

nadis.h
28. srp 2009

Bože Medu nekoukáš na Pro7? 😕

dvojcata2
28. srp 2009

tak jsem si trochu schrupla jsem jak přiblblá zavřu oči a vidím orangutánky.Budu se bát ráno zavolat.Jo jak jsi se ptala na ten levej vaječník tak dr říkal že z něho něco vytáhl byly tym dvě a byly nalepený na děloze.Dostala jsem Magnesium,Prednison a ultrogestan na zavádění.Ted mně začla pobolívat ta pravá strana ale to je normální.Holky jestli se nic neujme tak si to budu vyčítat že jsem chtěla šetřit ☹

nadis.h
28. srp 2009

Dvojce neboj. Nevíš jaký bylo sperma?

dvojcata2
28. srp 2009

to bylo v pořádku měla jsem v sobě orangutánky a ten můj je plemenej bejk 😀 No a já jsem taky dobrá nosnice.Akorát mi neleze do hlavy jak někdo říká že má 12 nebo i víc vajuch a u mně u 8 dělal jaká je to paráda,tady v tý správě je napsáno :počet punktovaných folikulů:10 počet získaných oocytů:8
Ale v tý folikule je přece několik vajíček né???

nadis.h
28. srp 2009

No tak to není co řešit. To se musí povést i bez ICSI! 😉 No ono by měl být v 1 foliku 1 vajco si myslim. Ale ne v každym foliku to vajco vždy je... 😝

meduna
28. srp 2009

ahoj holky,Jani gratuluji k tolika orangutánkům 😵 😵 Jo Nadi včera jsem koukala do papírů,tak v roce 95 ,FSH 10,2 a za tím jsou tři vykřičníky 😀 asi doktorka dostala kolaps,když to viděla a to mi bylo 22roků,tak už jsem asi po přechodu 😀

nadis.h
29. srp 2009

Ahoj holky,
Chrapali jsme do 12i a ted mam uklizeci manii.
Tak Janca ma oplodnene 3 bojovnicky a z tech 5i zbyvajicich,ze se pry uvidi jeste co bude.

janik8774
29. srp 2009

Zrovna jsem si říkala kdepak jseš.Většinou už jseš přilepená na koníkovi.
Tak alespon že se něco povedlo.Ještě by tam mohlo něco být.Kdyby se jí transfer povedl na poprvé tak by jí to už nemuselo trápit.Budeme jí držet palečky.

nadis.h
29. srp 2009

Tak ted jsem se zastavila. 😝 Ještě nemám koupelnu a ložnici, ale na tu dnes už dlabu. Miláček mi vyluxoval všude stropy a místa kde byla kdejaká pavučina.Je hodný. 😉

Medu ano já když měla FSH 10,03 tak doktor to měl v rámečku červenou fixou a plno velkých vykřičníků... 😀

nadis.h
30. srp 2009

Kde jste baby? 😲 Včera jsem se dočetla v nové Betynce o tom o čem shodou okolností psala Janik. Tak je to u nás tak, že ani tak není doslova zakázáno v ČR mít náhradní matku, ale problém je spíše v tom, že soudně není jasně dořešeno ten závěr...Kdy náhradní matka porodí Vaše dítě...Takže s tím nikdo nechce nic moc mít společného.A jedině ve Zlíně tohle řeší "legálně"...

janik8774
30. srp 2009

Když nikdo nepíše tak proč dotoho čučet.
Janina je pryč a my jsme byli venku.Bylo tak nádherně.

nadis.h
31. srp 2009

Dobré ránko. 😎

meduna
31. srp 2009

Ahoj holky,tak jak Dvojčátko??????Včera jsem se kapánek léčila,v sobotu jsme byli na pouti,proběhlo nějaké vínko a včera...au au 😝

nadis.h
31. srp 2009

Ahoj Medu,už mi bylo smtno po Tobě. 😀 Tak na pouti jo? Já zrovna včera lámala Karla, abychom jeli tento víkend na vinobraní do Mělníka.Byla jsem tam asi před 2 lety a bylo to super.

Dvojce nevím jak. Prý je pryč. Ale písnu jí sms. 😉

nadis.h
31. srp 2009

Tak to byl fofr odpověď od Janči. Jeden bojovník to vzdal po 2 dnech, ale 2 dál bojují a teď si pro ně Janča jede zrovna. 😉

nadis.h
31. srp 2009

A jinak Janička všechny zdraví.

meduna
31. srp 2009

taky jí zdravím,a moc na ní myslím,aby vše bylo ok.Tak vinobraní bych jela taky,koukej Karla zlomit 😎 😎 Dnes mám ještě volňáska a od zítra makám, jak Bulhar až do neděle 😝 😝 😝

meduna
31. srp 2009

malinko tady skotačím u plotny,říže a čína,ale je to nějaké jalové 😝

nadis.h
31. srp 2009

Já bych chtěla jet noo. Uvidíme jak budeme makat.On když má službu na founu tak musí čekat doma nebo někde blízko, aby mohl vystřelit do práce kdyby se někomu něco stalo. A já měla makat od středy do neděle a ve finále jsem tam byla jen středa čtvrtek. To už vidím jak ted mám volna jak nasr.. a nepotřebuju ho a pak až volno potřebovat budu tak nebude. 😝

Volala jsem do Genetu na tu krev co se posílala do Prahy už před víc jak týdnem a furt jí nemají zpět. 😕

Já dnes žrát nic nebudu. Včera jsem dělala čočku s párkem a vajcem a tak mi bylo večer zle, že jsem se málem pos... 😒

meduna
31. srp 2009

já jsem včera žrala jak zjednaná,to mám vždy po opici 😠 tak potřebuji taky nežrat 😖 to je tak,jak potřebuješ volno není a jak né,je h tři prdele.Jim to nějak trvá né???

nadis.h
31. srp 2009

Já bych spíš řekla, že se to vykašlali v té Praze. Páč jsem byla na odběru v pátek ráno. V pátek se to posílalo a sestra říkala,že do týdne to je vždy zpět.

No co je mi to volný. Výsledek mám odsud z Liberce a je v pohodě tak at si ho Pražáci nechají. 😝 😀

Taky jsem poslala požadavek na pojišťovnu jak to vypadá. Chtěla jsem tam zavolat ale hlásí mi to že nemám kredit v mobilu.Debilozně. 😖 A přitom tam mám 800... 😲

To volno si naplánuju tak nějak plus mínus at šéf ví. On je dobrej.Vždy mi volá a neříká at příjdu do práce..Ale jestli se mi to ten a ten den hodí. 😉

meduna
31. srp 2009

to bych taky potřebovala,ale bohužel nikdo se mě neptá,jen kouknu na plán a vím,akorát je na hovno,že plán je vždy na týden,takže plánovat se moc nedá.

nadis.h
31. srp 2009

To jsem měla v práci v Práglu v hotelu na letišti. Tam se na začátku měsce napsala docházka absolutně nepravidelně...A pak jsi přišla za 2 dny a bylo to jinak. To si pak něco naplánuj. To samé Carlos můj. Ten dělá od pondělí do neděle tudíž řešit něco tak jen na skok ráno a to ještě musím hodně prosit v Gennetu,aby mudra přišla mimo ordinační hodiny. 😖

Když už tak asi nejlepší je krátký dlouhý tak že se dodržuje. To už je pak člověk moudřejší i na nějakou dobu předem.

Řachne mi asi hlava. 😖

meduna
31. srp 2009

musíš hodně pít,ale vodu 😀 pak by ta hlava měla přestat,mě zatím dnes nic až tak nebolí a to je div,jen klouby,ale to mě už nijak nepřekvapuje 😝 a co carlos dělá?dlouhej a krátkej jsem měla v hospodě a to bylo dobrý

nadis.h
31. srp 2009

Medu voda nezabírá. Já to mám buď z očí a nebo ze zad. Mám to v podstatě každý den. Někdy málo a někdy hodně,že ani krok nemůžu udělat. 😢

Karlos dělá na chirurgii privátní v Harrachově. Včera jsem se šla koupat a vzala si do vany Betynku a jak byl chytrej ten můj doktor. 😀 Jindy nic neví údajně když se ptám a včera vidí na titulce: 10 důvodů kdy volat doktora... Tak jsem mu to musela přečíst a jakou mi dával přednášku o miminkách když mají horečku... 😀