Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

dvojcata2
1. zář 2009

Ahojky přesně tak jak říká Janýsek neblázni počkej zbytečně se nenervuj na slzy je čas ty příjdou zachvilku ale budou to slzy štěstíííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!Hlavně že jsi říkala že testík nebudeš dělat vid???Já vím jsme to holky nedočkavky.
No ještě že jste mi řekli o tom koupání já mám ráda vařicí vodu ,doufám že jsem je včera nevyplavila 😲

nadis.h
1. zář 2009

Ahoj holky,

no to jsou zprávy. Jani nezoufej ještě. 😒

Jani dvojce to ani není o tom, že bys je vyplavila, ale horká voda způsobuje potraty takhle brzy.Však co děláme pro to, abychom dstaly mrchu! Vlezeme si do horké vody. Tak bacha.

janik8774
1. zář 2009

Zkusím to ještě v sobotu,ale budou bílé.Cítím to.
Vojtíšek je dnes poprvé na dopoledne ve školce.Ráno to vzládnul na jedničku.Bude chodit jenom do konce týdne.
Další dny ve školce až příští měsíc.Víc nemůžeme kvůli tomu že mu nejsou ještě 3roky.

nadis.h
1. zář 2009

Jani už je to velký kluk co? 🙂 Naše "malá" už půjde na 2 stupen. A to jsem jí před chvilkou chovala jako 10i hodinovou v porodnici.

janik8774
1. zář 2009

Už je velký kluk.Už můžu říct,že je totálně bez plín a v noci si dojde na nočník sám.Dnes se už neobtěžoval nás vzbudit.Jenom slyším šramot a mám strach aby nezačal bloudit po bytě,protože by se mu třeba nechtělo spát.
Snad zítra bude velká postel.Oddělali jsme mu jednu stranu postýlky a tak má volný výběh,ale padá mu peřina a čekám kdy z ní vypadne na polštáře pod postýlkou. 🙂

nadis.h
1. zář 2009

Letí to no. To nestárneme my, ale děti. 😀 My budeme věčně mladé. 😉 My u ségry měli postel spojenou se skříňkou a přebalovákem a když vyrostla tak se ta postel složila do normální velké postele a po stranách měla trochu vyvýšený bok právě aby nevypadla. To bylo šikovné. A nad tímhle se zamýšlím už ted kam postel dáme až bude potřeba větší pro děcko. "nedej bože" pro 2 děcka když se nepřestěhujeme do většího...Už ted to bude knap s postýlkou a přebalovákem...Natož chůdě dítě kam dáme jeho věci,když ani my to nemáme kam dát skoro.. 😀

janik8774
1. zář 2009

A já si říkám co ten Vojta bude dělat v tom velkém pokojíčku. 😀
Chcete nějak řešit bytovou situaci?

dvojcata2
1. zář 2009

tak miláčkové moji drazí vařím oběd a pomáhám tatkovi na stavbě.Doufám že půjdem brzy na kafíčko musím potrápit holky v práci ,přijít a říct jim :jé tam venku je takový vedro a vy tady máte chladno.Na to jsme byly alergický když nám zákaznice říkali jak je venku krásně a mi musíme celý den makat zavřený v krámě.Už se těším až je půjdu pozlobit 😀
Jani neházej flintu do žita nebud jak moje skoro švagrová musíš myslet pozitivně.Já s mimčama mluvím protože věřím že tam jsou a že jse jim u mně líbí.A u tebe je špunt taky uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nadis.h
1. zář 2009

Jani tak až nám děcko vyroste tak my ho nastěhujeme k Vám,aby se tam Vojtík sám nebál v tom velkém pokojíčku. 😀 A s bytem u nás... Máme 2+KK co má přítel v osobku...Zatím to neřešíme,ale já doufám, že až dítě nebo děti budou,že to prodáme a koupíme větší. Ono jinak by se to dalo vyřešit tak...že jeho máti má 3+1 taky v osobku a bydlí tam sama. Takže kdyby byla "normální" tak nám potom nabídne,že to s náma vymění. Ale co slyším jaká je, tak to nehrozí...Pořád říká, že ten byt bude jednou přítele až ona umře. No nevim.Přítel má 40 a jeho máti vypadá,že bude dalších 30 let žít...Takže tak. Určitě by se to dalo vyřešit tak jak to měl se svojí bejvalkou tady,když ona měla 4 letou holku. Oni spali v obýváku a ona měla pokojíček v ložnici...No ale já bych byla prostě pro to vyměnit za větší.Aspon 2+1 abychom nespali "v kuchyni"...

Jani dvojce. Jaká stavba??!! Hoď kopyta nahoru a nic nezvedej. 😝

nadis.h
1. zář 2009

Holky nemáte zkušenosti s dobírkou?? Já posílala minulé pondělí balíček, v úterý si ho dotyčná převzala a do dnes mi nepřišly peníze za tu dobírku... 😒

janik8774
1. zář 2009

Dodali jste mi optimismus,ale moc tomu nevěřím.Uvidíme v sobotu.Bílé jak lilie.

Janino,jaká stavba?Alespon někdo musí vozit.Ty nás jenom zlobíš?
Doufám,že ten špunt je.Do práce nechci. ☹

Třeba se peníze ztratily někde na poště.Zkus podací lístek na poště.Měli by ti tom říct.

nadis.h
1. zář 2009

Jo Jani já volala ted na infolinku pošty a tam mi řekli, že na to mají 3 pracovní dny kdy to musí dojít ke mně. Tzn že v pátek to mělo být u mě. S přimhouřeným okem včera. Tak že mám podat reklamaci na poště jestli to tam není. Jen doufám, že to nebude trvat měsíc! To jsou peníze co mám na stimulku... ☹

janik8774
1. zář 2009

To je zákon schválnosti. ☹
Stejně bych si došla na poštu přímo na přepážku a řešila to tam.Přes infolinku je to vše jenom teoreticky.
Tam by ti i potvrdili že se ty peníze třeba ztratily a sepsali třeba reklamaci.Já bych to řešila přes poštu osobně.

nadis.h
1. zář 2009

No však jo. Jdu přímo na poštu v 1. Ted mají od 11 pauzu. Proto jsem tam ještě nešla. Tohle nesnáším,když nefungují tak primitivní věci!Na té infolince jsem se chtěla jen zeptat jak to funguje a jak na to mají čas. Já to posílala prvně tak jsem neměla zkušenost.

dvojcata2
1. zář 2009

Holky ještě mi řekněte jak to je ted se sexem nikdo mi nic neřekl a mně se ted jen stačí podívat na toho mýho chlapa a ty hormony ve mně se probouzej 😀 😀 😀 Asi si mám ted dát ledovou sprchu že???A stejně jsem ted taková rozbolavělá.Kdybych minulý měsíc dostala mrchu tak jak jsem mněla tak bych jí měla dostat ted okolo 4.9.Doufám že se už nedostaví jdu se natáhnout před barák jsem nějaká unavítko. 🙂 🙂 🙂

nadis.h
1. zář 2009

Jani se sexem je to různé. Pokud nejsou komplikace tak se může opatrně.Žádná divočina, že zbouráte gauč... 😀 Ale měla bys to prodebatit s mudrem.Někdo to má svolené, ale někdo nemohl až do 12tt...Já už to psala,že u nás je názor jasný na obou stranách,že sex v začátku nebude určitě. A nelehej si na sluníčko!

janik8774
1. zář 2009

Samozřejmě že nemůžeš sex.Chceš ty prtavce vyděsit?

dvojcata2
1. zář 2009

no vidíš a já jsem se chtěla na něj vyvalit.No já taky sex raději né bála bych se o ty malý aby se mu nepřilepily na špičku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadis.h
1. zář 2009

Ty jsi prdlá! 😀 Já bych taky nesexila.I kdyby mi to doktor dovolil.Ani nejde o strach,že by se mimiňousům něco stalo, ale prostě o můj vnitřní pocit.

Holky jdu udělat humbuk na tu poštu!!! 🙄 Kdybyste slyšely řev..tak to budu já... 😀

dvojcata2
1. zář 2009

31.3. byl tvůj první příspěvek jsem na koníka to to uteklo vid Nadi??

janik8774
1. zář 2009

Tak mám malého školáčka doma.Líbilo se mu tam.Nějak nechce zase spát.
Asi spaní po obědě skončilo.

janik8774
1. zář 2009

Už mě z těch testů hrabe.
Pořád něco hledám na netu a pořád mi vychází že je ještě brzo na test,ale jsou i případy kdy už tam ty čárky byly.
Je mi uplně jasné jak to dopadne.Snad bude lepší když Vojta nebude spát a my vyrazíme ven.ale nesmím potkat těhuli.

nadis.h
1. zář 2009

Jani nenimrej se v tom. Vím, že to musí být těžký a já budu ještě horší.... Ale buď v naději ještě! 😉

Jinak jsem teda fakt věděla, že se naseru jak jsem se nasrala na té poště!!!!Minulý týden tu byla na záskok za naší pošťačku nějaká mladá holka...Mohlo jí být horko těžko 18 a věděla houby,když jsem se jí na něco zeptala! Potkala jsem shodou okolností sousedku co šla taky reklamovat,že jí nepřišel dopis. Takže: ta holka neschopná je asi slepá, protože té sousedce i mě odeslala dopisy zpět s tím, že tady nebydlíme!!!! No a mě ani jedna ze dvou plateb dobírky nepřišla i když měla dojít do pátku a nikdo neví kde to je! Takže reklamace samozřejmě jak jsem čekala trvá měsíc a s tím jaké mám zkušenosti to nechají na poslední den té 30i denní lhůty. 😒 Takže jestli do pátku mě nepříjde ta větší platba ( 10500 ) tak Gennet ruším na říjen! Prostě howada! Nic víc k tomu nemám. Nehledě na to, že v tom dopise jsem měla novou kreditku.

nadis.h
1. zář 2009

Jani dvojce... teda s porovnáním Tebe, berušky a jiných to není žádná sláva že tu jsem od března a nic se nedělo zatím. Někdo má už 2 pokus za sebou! 🙄 A mě se to furt něčím sere! 😢 Můžu to vyřešit tím, že řeknu Karlovi at mi dá 20 tisíc...Ale to se nedá. On platí nájem a vše kolem a ještě aby vysolil najednou 20 tis. 😔

janik8774
1. zář 2009

Co tím chceš říct,že někdo má dva pokusy za sebou. 😀 😀
Hele taky se dočkáš.
S tou poštou je to na pytel.To je prostě pošta.Můžeš si maximálně stěžovat a psát reklamaci. ☹

nadis.h
1. zář 2009

Je Jani Ty vlastně taky. 😝 😀 Já myslela, ale jako že celé IVF procedury mají za sebou. Když si vezmu jak jsem berundu lámala at na nic nečeká a jde rovnou do Gennetu a už má skoro 1 trimestr za sebou...

Ty jo holky mě švihne z těch českejch služeb akort z té pošty. Ta kreditka ještě ani není zpět v mé bance a na poště taky není! Tak kde je jako???????????? No to mám dost.

Ještě jdu zavolat do Gennetu jestli mají mu krev z pátky z Prahy která měla být do týdne u nich a už je to dnes 11 den! 😠

nadis.h
1. zář 2009

Já už se musím smát....Krev samozřejmě v Gennetu z Prahy není...Tak jsme to se setřičkou zdrbly, že se na to nejspíš vyprdly...

janik8774
1. zář 2009

Asi se někde ta krev ztratila. 😀

dvojcata2
1. zář 2009

Já byla v Gennetu poprvé v lednu neboj uteče to.S těma prachama je to hrozný ale hned nebudeš potřebovat tolik peněz tak vydrž nic neodříkej.
Jani ty mně neštvi s tím tvým :já vím jak to dopadne,to teda nevíš nikdo to neví.A příznaky můžeš mít v každém těhu jiné.Já u holky ani nevěděla že jsem těhu a ted když jse to povede třeba probliju dny a noci ,pokaždé to je jiné.Pobolívá mně v podbřišku a bolí mně hrozně prsa ale ty mně bolí už od píchání.

nadis.h
1. zář 2009

Jani no asi vyprchala v tom vedru než jí do Prahy doručili... 😀

Jani dvojce fakt?? A co jim tak trvalo?? Já myslela, že jsi šla prvně až ted někdy. 😲