Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
8. zář 2009

Jani ahojky, nebuď smutná z toho kočko naše. 😉

Jani dvojce nebojvlkanic. 😎

Holky dneska byla na mě tak hodá primářka až z ní mám dobrou náladu.Ale byla jsem jak janek. Nejdřív jsem utekla té sestře a pak jsem primářce málem odnesla její sako... 😀

janik8774
8. zář 2009

Nadi, co to je hysterektomie? Víš to?

nadis.h
8. zář 2009

Jani to je lidově řečeno Průzkum dělohy... 😀

janik8774
8. zář 2009

Bolí to?

nadis.h
8. zář 2009

No Jani já osobně s tím zkušenost nemám páč mi jí dělali rovnou s laparkou za narkozy... Ale jsou holky co Ti řeknou, že to nic není, ale jsou i některé,které to docela bolelo... Takže nevím.ALe příjmený to asi nebude. 😕

nadis.h
8. zář 2009

Jani a jinak název je hysteroskopie na to na co se ptáš.

rina1
8. zář 2009

Ja byla na pruchodnosti vejcovodu ambulantne pod rentgenem, neboli to jen trochu divny tlak, za hodinu po vysetreni jsem sla domu. Neboj.

nadis.h
8. zář 2009

Rinuuuuuš. Gratuluji k té zprávě z rodiny!!!! 🙂 😉

janik8774
8. zář 2009

Nadi,
asi jo.Někde jsem to našla na diskusi.Doporučil to doktor při nějakých neuspěších.
Zkouším vše,abych mohla doktorovi radit. 😀

nadis.h
8. zář 2009

Jani to víš že jo. Musíš jít na mudra vyzbrojená! 😀 To je v podstatě taková lehčí laparka. Laparkou Tě zkouknou ze všech stran. 😀

Holky jdu spát. Je mi strašně ouzko takhle večer. ☹

jindriska
9. zář 2009

Ahoj holky,
tak koukám, že budeme stimulovat v podobných termínech 😀 , já bych měla začít kolem 19.tého, no záleží tedy na mrše. Mám taky Synarel a Gonal 300 jednotek, je to oproti minulým lékům úplně jiné. No a na vánoce si všichni nadělíme ultrazvukové fotky mimísků 😀

nadis.h
9. zář 2009

Ahoj Jindři, teda tak to jsem si myslela, že já je má vysoké ty dávky,ale Ty máš ještě vyšší.To máš na celých 6 dní do kontroly těch 300 jednotek? Nevíš kolik jsi měla FSH? Mě ty dávky určila podle FSH.

Juu holky to je super, že nám to takhle vyšlo na stejno. To to tady bude napínavý na konci září! 😵

jindriska
9. zář 2009

Nadis, 300 jednotek mám první tři dny a pak snížené, ale už nevím na kolik, rozpis mám na ledničce 😀 . Měla jsem asi 8,3 FSH a navíc nejsem žádný drobek tak i proto 😀

nadis.h
9. zář 2009

Jindři taky to mám na ledničce. 😀 Já mám na celých 6 dní 262 jednotek.Měla bych jít 1 dc na krev, aby mi prim popřípadě snížila ty dávky. A dostala jsi taky jen 1800 jednotek za 4236,- nebo kolik to bylo? Mě předtím Petr říkal,že za 4770 je 2250 jednotek. Tak to nějak překopali a já budu mít co dělat, páč těch 1800 mám jen na těch 6 dní a pak budu potřebovat další. 😝

jindriska
9. zář 2009

jo mam taky za 4236,- Kč no a pak se uvidí, ani jsem to nepočítala. No máme připraveno 25.000,- Kč na celý cyklus, tak to snad bude stačit, navíc mám zásobu Utrogestanu jak sysel 😀

rina1
9. zář 2009

Nadis no jo je to tu, ale uvidime jeste co a jak, vis aby to hlavne vydrzelo. Zatim jsem fakt az divne v klidu. jsem myslela, ze az to prijde sebou seknu a nic.

nadis.h
9. zář 2009

Jindři já taky počítám cca s 20 tis. 😝 Ale doufám, že budou i mrazáčci páč na další cyklus bych musela zas nějaký ten měsíc šetřit.

Rinuš je to paráda! Myslím, že hodně dělá to,když je někdo na děcko hodně upnutý. Pak na tonemyslíš a prsk. Je to. 😉 A jak dlouho to víš už?

jindriska
9. zář 2009

no já už na další cyklus šetřit nebudu, protože otěhotním a budu mít dvojčátka a hotovo 😀

nadis.h
9. zář 2009

Jindři no to já taky doufám!!! 😀 Já mám strašné bobky ale.DOUFAM,že bude OPU!!! 😨

jindriska
9. zář 2009

já se taky bojím, ale nesmím si to moc připouštět. Dělám jako by nic, ale uvnitř ... No musíme tomu věřit, přeci nemůžeme mít pořád smůlu 😉

nadis.h
9. zář 2009

Jindří já taky byla v pohodě do včera. Ale jakmile jsem dostala pigára tak to zas na mě nějak vlezlo jako že se jede dál. Předtím jsem už byla zoufalá z toho jak se to furt odkládalo. 😝

nadis.h
9. zář 2009

Holky jedu do špitálu se podívat na toho mého broučka jak se mu daří. Hezký den

semy.cz
9. zář 2009

Ahojky holky 🙂
tak koukám že tu stimulky běží na plný plyn 🙂

Maja četla jsem že jsi byla v pondělí na iui...jsme se asi potkali jak v pondělí tak i v pátek 🙂

semy.cz
9. zář 2009

jinak nás by ivf taky vyšlo na 20 tis....takže pořád doufáme že k tomu nedojde protože by jsme si asi museli aspoň část vypůjčit od našich....dali jsme teď skoro vše do bytu 😝
takže hlavně teď uvidíme jak dopadne manžel u toho urologa..jde tam v úterý, tak jsem napnutá už teď jak dopadne vyšetření... 😎

nadis.h
9. zář 2009

Semy ahojky. Noo vyšlo nám to pěkně že? 😉 To IVFko je drahé jak prd... My se musíme spoléhat jen na sebe co ušetříme ani jedni rodiče bychom poprosit nechtěli.. 😝

Jinak brouček můj pořád stejný. Je furt na kapačkách a zítra taky.. ☹

semy.cz
9. zář 2009

ahoj nadi..🙂 tak já bych si radši taky nepůjčovala..proto ještě zkoušíme to pořešit přes tu urologii že třeba ještě bude šance 🙂..jako naši sice vědí, že se snažíme už nějakou dobu, protože věděli když jsem byla na laparce...ale moc se mě jim nechce říkat že to už řešíme v centru a co všecko absolvujeme....

to je mě líto že je na tom pořád stejně..tak přeju ať se to brzo zlepší 🙂

nadis.h
9. zář 2009

Semy já se o tom taky nerozšiřuji u známých. Moji rodiče to vědí, ale jsou normální tak to jde. Ale ostatní aby mě atakovali furt otázkama kdy a jak a co..To nechci. 😝 Když se to povede tak jim o tom řeknu ale dřív ne. 😝
Tak ať to dopadne dobře u mudra manžovi! 🙂

semy.cz
9. zář 2009

no já říkám když se někdo ptá na děti že budou...a většinou se dál nevyptávají...🙂
nemám chu´t někomu něco vysvětlovat..tady na netu je to jiné...tady mě to nějak nevadí 🙂 a žádnou tak úplně blízkou kamarádku nemám..jen jednu ale dlouho jsme se neviděli, jelikož bydlí daleko a má dvouměsíční miminko tak nemá ani čas....
Děkuju za přání...jsem fakt zvědavá co tam zjistí 🙂

nadis.h
9. zář 2009

Semy přesně. Tady jsme na jedné lodi a tak nám to nepříjde protože řešíme společně stejný "problém"... Ale rady někoho "chytrého" kdo o tom ví kůlo bych nesnesla.. 😝

semy.cz
9. zář 2009

no asi tak..🙂 hlavně ty rady "nesmíš na to myslet"...to snad tuhle větu nesnáší žádná snažilka... 😝