Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jindriska
23. zář 2009

Ahoj holky, jen díky koníkovi jsem zase v poho. Tady se člověk může vypovídat a každá z vás tu druhou chápe. Jsem za tyhle stránky moc vděčná. No a hlavně za vás všechny. Dnes jsem se rozhodla udělat velký úklid, tak mám za sebou kuchyň a před chvílí jsem dodělala bramborový salát (manža moc prosil, tak nešlo odmítnout 😀 ) no, ale až zjistí, že jsem neležela v pelechu, tak asi dostanu na zadek 😝

nadis.h
23. zář 2009

Ahoj Jindři a Medu,

brambrový salát bych si dala. 😝

Jindři od toho koník je... 😉 Já se nevykecat tady, tak se zbláznim.. 😝

jindriska
23. zář 2009

Ahoj Nadi, tak si přijeď do mističky, mám ho jak kdyby nás doma bylo šest 😀

nadis.h
23. zář 2009

Neříkej dvakrát. Já bych ho udělala...Ale přítel má dietu... 😝 A pro sebe si ho jsem líná udělat... 😅

janina83
23. zář 2009

ahoj holky jak se dari?tak mi jen tet cekame na odbery a pak hura do boje cekame na to skoro 4 mesice tak doufam ze ty odbery dopadnou aspon dobre jinak preju vsem krasny klidny den 🙂 nadi a co je tvymu pritely ze chudak drzy dietu?

janina83
23. zář 2009

kde pak ste vsichni?? ☹

jindriska
23. zář 2009

Nadi, no já ho tedy dvakrát ani nemusím, ale co bych pro manžu neudělala 😉 no a co ten tvůj marod?
Ahoj Jani 🙂

larri
24. zář 2009

Medunko,ja nekdy nad tim premyslim,ze bych se na to vykaslala.Ale po minute prepnu a rikam si,ze ani nahodou.Pokud neudelam vse proto,abych mela mimi,tak si to budu vycitat.
Jake mas ty problemy,pokud ti nevadi,ze se ptam?

meduna
24. zář 2009

Ahoj holky,přeji všem pěkný den.Dnes byla ráno zima jako v ruské čítance,ještě že jsem nemusela jet na kole do práce,jistě bych se v zatáčce zlomila mrazem 😝 Larri,já nemám vejcovody už tak 10let 😢 36 let ,panika,že mi jako už vlak začíná ujíždět

larri
24. zář 2009

Medunko,ja mam 36 za 3mesice.Ja bych se taky toho druheho vejcovodu radci sbyvila.Jestli pri dalsim IVF budu mit mimodelozni v tom druhem,tak mne picne.

Neboj,vlak nam neujede.Jednou se zadarit musi a budeme kocarek vozit vsechny. 😉

Pa,bezim pracovat.Dneska naposled a zitra hura k mamce na Moravu. 😉

meduna
24. zář 2009

Larri,ať ti ten poslední pracovní den uteče 😉

jindriska
24. zář 2009

Ahojky, tak zítra ve 13:45 jdu na kliniku a uvidíme co a jak 😉

nadis.h
25. zář 2009

Jindři tak dobře pořiď. 😉 Já měla před chvilkou konzultaci s prim. Tak mě ještě namáčkla na 29.9. k ní na ultrazvuk na folíky jak vypadají bez stimulky..Pak tam až do 12.10 nebude.Tak jsem ráda,že jsem zavolala páč už byla na odchodu na volno..

ma.ja
27. zář 2009

ahojky berušky, Nadi tak to se možná potkáme, my jdem v úterý k primářce na konzultaci před IVF. Druhá IUI taky nevyšla, tak jdem do umělka.

Medu a Larri koukám¨, že jsme skoro stejně mladý 🙂

asi si všechny užíváte sluníčka, tak papa, zas někdy 🙂

nadis.h
27. zář 2009

Ahoj Maji. A na kolikatou jdes Ty? Ja v 9. 🙂

jindriska
28. zář 2009

ahojky, tak jsem v pořádku, dle Mudra to mohlo těhu být ale i ne, kdo ví, ale každopádně je vše O.K. Teď už jen jdu ve středu na krev kvůli toxoplasmě a pak hurá do stimulky 😉

meduna
28. zář 2009

Ahojte,jak užíváte dnešní sváteček?Ma.ja,to mám radost,že tady nejsem jen já tak mladá 😀

nadis.h
29. zář 2009

Ahoj holky,

jupí jupí.. Dnešní utz dopadl výborně! 😉 Jsem 14 DC bez stimulky a měla jsem na jednom vaječníku 1 dominantní folík + 4 menší a na druhém vaječníku 3-4 menší + 4 drobné. A slíza 12 mm... Takže pohodička. 😉

jindriska
29. zář 2009

Nadi super, já pro změnu mám něco se žaludkem, dokonce mě Mudr straší žlučníkem, se z toho picnu. No snad to bude v pohodě, dostala jsem pilule, tak uvidíme v pondělí.

nadis.h
29. zář 2009

Jindři mám radost. 😉 Div jsem tam nejuchala na tom lehátku.. 😀
Prosím Tě žlučník jo? 😖 To nestraš. Třeba to máš z těch stresů co jsi měla poslední dny.

jindriska
29. zář 2009

no třeba jo, ale Mudr mě teda dostává. Taky si myslím, že by to nemělo být nic vážného. Ale bolí to pekelně. Dala jsem si preso a od té doby to bolí a navíc jsem lítala na záchod. 😠

janik8774
29. zář 2009

Nadi,ty máš teda urodičku.Ale to nestimuluješ a ani nepůjdeš na odběr.Nebo mi něco uniklo?

nadis.h
29. zář 2009

Jani ne nestimuluju. Byla jsem jen na utz jak vypadají folíci bez stimulky..Jsem koukala jako blázen kde se to tam všechno vzalo...

janik8774
29. zář 2009

V tom těle aby se čert vyznal.Měla si vysoké FSH a přitom uroda tam je.
Tak snad příští měsíc bude pro tebe ten pravý. 🙂

nadis.h
29. zář 2009

Jani no dnes mi primářka řekla, že FSH u mě už dělat nebudeme. Dělali mi speciální odběr na jiný hormon a ten vyšel v pořádku tak dle něj se bude řídit. Doufám, že to klapne! 🙂

janik8774
29. zář 2009

Tak to ti budu držet palečky.

ma.ja
29. zář 2009

ahojte berušky,
Nadi byli jsme tam v 11,30. Máme poslanou žádost, ještě mne ukecali na jednu IUI. Primářka s mým chlapem. Prý to zkusíme, sice bez stimulace, ale za pokus to stojí....

Nadi a co dál s tebou?

Jani jak jsi na tom ty?

nadis.h
29. zář 2009

Maji normoš mám teď začít stimulovat a přijít až pak na utz 7 DC. Snad už se tělo umoudřilo a bude to v pohodě všechno.

meduna
29. zář 2009

Ahoj holky,Nadi,tak to je super 😉 😉 😉 😉 😉 mám radost,že je vše ok

janik8774
29. zář 2009

ma.jo,
já zatím nijak.Čekámě návrat do práce a možná v lednu KET.Vše je s otazníkem.Nevím co mě čeká v práci.Doufám že né výpověd. 😀
Nějak mě opouští síla obsolovat ty transfery.Je to dost náročný na psychyku.Ale to víš,to ti nemusím říkat.