Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
5. čer 2009

Tak to my naštěstí nic. Ale to čekání mezi jednotlivýma konzultacema byly nejdelší. A já si to posunula o měsíc kvůli špatnému výsledku FSH v horm. profilu. Tak jsem musela čekat na další menses a pak už to bylo ok. Nám dělali jen krev a moč a spermiogram. A stejně to trvalo skoro 4 měsíce. My na genetiku nemusíme. Máme morfologii "jen" 3% pod normu. Ale ICSI nám taky doporučili. Ale já bych to chtěla zkusit bez... Nevím no.

2910
5. čer 2009

To my bohužel na výběr nemáme, ale i tak se moooc těším, doufám, že to dopadne. Vůbec si nedovedu představit, že by to nedopadlo a šla jsem znovu. Nesmíme na to myslet, ale jak ☹ . Jsem jeko blecha, neumím čekat 😀 😀 . Tak ať ti to dopadne .Zanedlouho mi písneš, že je mimi, uvidíš 😅 .

nadis.h
5. čer 2009

A jak moc máte to spermo špatné? Já zrovna dneska volala do Gennetu kvůli pojišťovně jestli už to tam mají. Tak jsme se se sestřičkou smály, že jsem strašně nedočkavá. Vždy mi řeknou volejte za 14 dní a já volám hned za týden. 😀 Tak je prý zvyklá, že nejsem sama. A ona by nebyla jiná. 😀 A kdy jdete na další konzultaci?

2910
6. čer 2009

Manža ma oligoasthenoteratozoospermie, snad jen 5% dobrých, přesně nemám u sebe ty výsledky.Ale prý tam nějaké jsou, tak uvidíme. Já jsem taky mooc nedočkavá, ale další termín nám ještě nedali. Mám si zavolat koncem měsíce na výsledky genetiky a pak nás objednají 😒 . Zkoušela jsem to urychlit, ale bez všech vyšetření se nedá nic. My hold měli tu genetiku a na tu se čeká. Pak ještě tak 3 týdny než dostaneme termín další konzultaci.Jen doufám, že budou výsledky v poho, nějak jak čekám, tak to na mě padá. Včera jsem probulila celej večer, ale nepomůžu si 😠 . Ach jo!

nadis.h
6. čer 2009

2910.. Tak to máme taky tuhle diagnozu. Motilitu máme 47%. Jinak zbytek jde. Jestli víš přibližně termín kdy ty výsledky budou z genetiky tak si už udělej termín ted nějak přibližně po at nemusíš pak dlouh čekat. Já to taky tak dělala. 😉 Je to děsný to čekání. Hlavně to jak pořád čekáš na nějaké výsledky a nervuješ se jak to dopadne. Když dopadne jedno dobře tak následuje zas čekání na nějaký jiný výsledek. A furt dokola. Já mám z toho už vycucanou hlavu a jsem ráda, že už jsem kde jsem. Neumím si představit, že bych čekala zas třeba ještě 2 měsíce. To se nedá.

bbberusak
6. čer 2009

2910 - my to máme podobně jako vy a taky musíme na genetiku, protože prý někdy mají za příčinu špatných spermií vady na mužském chromozomu 46xy a to se právě musí na genetice zjistit.....mám z toho děsnej strach, navíc asi ani já nejsem v pořádku, nemám v pohodě hormonální profil, ale to se dozvím až v pondělí... ☹

bbberusak
6. čer 2009

2910 - jak dlouho trvají výsledky té genetiky?

bbberusak
6. čer 2009

jo, jinak ahoj holky 😀

nadis.h
6. čer 2009

Ahooj beruno. Vyspinkaná? 😀 Jak bylo na svatbě? A neplaš furt s tím HP špatným. 😝 Třeba tam nic neníííí.

2910
6. čer 2009

Ahoj holky,
no já se už snažila objednat v předstihu, ale právě, že nám dělají genetiku tak nás objednat nechtějí dříve než po výsledcích. To je pakárna, ta genetika trvá měsíc, takže v našem případě začátkem července, nejdříve konec června budou. Jo a Berunko, neděs se, já měla taky z horm. profilu vítr a jsem v poho ku podivu 😎 .Určitě ti výsledky dopadly dobře, neplaš hady. To se bojím víc té genetiky! Tam z tebe vytáhnou i to co tam není 😀 . No a my náme v rodině snad všechny choroby, divím se že já jsem vcelku normální-až na tu hlavu teda 😅

nadis.h
6. čer 2009

2910 a ty jim říkáš do founu, že jdete na genetiku? Já nikdy nic neřekla. Jen jsem řekla, že se chci objednat cca na tenhle termín a bylo. Nikdy mi nidko neřekl, že se můžu objednat až po výsledcích. Zrušit nebo přeobjednat to můžeš vždycky. 😉 Berunka je plašan. 😀 Taky si myslím, že to bude OK. Usuzuje, že to nemá ok protože jí to sestra neřekla do telefonu. 😅 Mě naopak sestra do telefonu řekla, že to mám v pořádku a pak jsem se u mudra dozvěděla, že mám zvýšené FSH. 🙄

bbberusak
6. čer 2009

ahoooj, no, svatba...udělalo se mi nějak divně od žaludku tak jsem to tam přetrpěla do 23,00 a jelo se dom🙂
no to mi ani neříkej, že ta genetika trvá měsíc...mě říkali 2-3 týdny☹ tak to mě mrskne..☹
a řekli ti ten HP do telefonu, že ho máš v pořádku? nebo jsi musela na konzultaci, aby ti to vysvětlil mudrák? mě se totiž do telefonu k tomu vůbec nevyjádřila a když jsem se na to přímo zeptala, řekla mi, že mi to řekne mudr..☹ to už považuju za signál, že s tím není vše ok...
ale z genetiky mám taky vítr, nemysli si...i když manžel už dítě má, tak snad je to ok...
jako my taky máme v rodině choroby, ale takový co má snad každej....

bbberusak
6. čer 2009

Nadi, co ty? všechno v poho doma? 🙂

nadis.h
6. čer 2009

Beruš no to by byla pecka, kdybys byla těhule co? 😀 Já někde dneska četla, že genetika se dělá vždy "preventivně" většinou když je spermo po 35%...Takže to nemusí znamenat ještě zkázu.

nadis.h
6. čer 2009

Beru jo jo ok vše. Dnes je brouk ve Špindlu až do 23 hodin. Zajišťují tam s horskou dětský den... A zítra má snad volno. Co u Vás?

2910
6. čer 2009

Vážně mi říkali že to bude měsíc, ono to prý ani urychlit nejde, max o den dva, záleží jak vzorky reagují.Jinak mi ten profil sestřička řekla do telefonu a asi za týden, to jsme šli na odběry genetiky, mi to ještě ukázala MuDr. Ale neděs se, třeba jsi jen narazila na sestru, co to nerada říká po telefonu a aby nedošlo k nějakému průšvihu, počká raději na doktora. A co ty? Kdy máš termín další konzultace, já se fakt zblázním z toho čekání. Jó jinak jsem pochopila, že byla svatba, no to gratuluji 🙂 🙂 .Taky bych si to zopákla.

nadis.h
6. čer 2009

2910 berunda jde v pondělí na konzultaci kvůli tomu HP. 😀 Jsem jak její mluvčí co. 😀 A já jdu v pátek už pro injekce a od cca pondělí začne píchanda. 😵

2910
6. čer 2009

Nadi, říkám, jsem trubka co? Když já se bojím, že se mě na to zeptají a já nerada kecám 😖 Jsem tam ze všeho tak vyvalená, kdybych nemusela , doktory nevidím 🙄 . A to jsou příjemní.

nadis.h
6. čer 2009

Mě se na to nikdo neptal. nehledě na to, že když se zeptají tak můžeš říct, že už je to termín po testech.

2910
6. čer 2009

Tak to ti Nadi moooc držím palečky, je bezva, že je nás tady víc, že si můžu alespoň pokecat. I když by bylo dobře, kdyby nás tahle problematika netrápila 😕 .Jo a Beru, dej vědět, jak to dopadlo a jek postupuješ!

nadis.h
6. čer 2009

To jo. A je nás hoodně moc. Je plno diskuzí až je to občas neuvěřitelné.

bbberusak
6. čer 2009

Nadi, to není možný, vždyť mi v pondělí skončila mrcha🙂 ale bylo by to super🙂
no vidíš, ten HP říká do telefonu když je to v pořádku....takže nestraším, prostě tam něco mám blbě...☹
no svatba byla, ale ne moje🙂 já už to mám 11 měsíců za sebou...a taky bych si to hned zopákla🙂)
JInak to čekání je strašný, závidím Nadisce, že už se konečně začne ubírat směr mimísek🙂

nadis.h
6. čer 2009

No uvidíš v pondělí. Ale FSH to nebude. To je blbost abys měla mít špatné. 😉

bbberusak
6. čer 2009

proč není pondělí už zítra?🙂
fakt nevím co může být špatně... a sere mě to, že si prostě nemůžu nechat něco ujít...proč když už máme horší spermio, tak proč ještě já něco? ach jo.☹ to jako do pondělí než budou tři hodiny, umřu v práci.....no, uvidíme, nemá cenu něco řešit a přivolávat, když nevíme co se děje,že? ale líp se to říká než dělá🙂
Nadi, já myslím, že sestřičky když objednávají, dívají se na tvou kartu a poznaj, že 2910 byli na genetice před týdnem....nevím,no....ale za zkoušku to určitě stojí...🙂

nadis.h
6. čer 2009

Já bych chtěla už pátek. 😀 Doufám, že si to mudr nerozmyslí a že mi nezavolají, že to v ten pátek nejde mimo ty jeho ordinační hodiny. To by mě mrsklo čekat až do sprna. 🤐 Zlatko já vydržela 4 měsíce i když horko těžko. Tak ty vydržíš do pondělí. 😀 Na mě taky určo koukaly při objednávání a nic mi neřekly nikdy. A to jsem se objednávala vždy třeba den po nebo ještě ten stejný den při odběrech a tak. Brouku a prosím Tě na ten odběr až půjdu tak kdyby nemohl přítel čekat, uvolní Tě na 5 minut z práce? Že bys pro mě tedy zašla? Jen aby viděli v G že s někým odcházím... 😕

bbberusak
6. čer 2009

no jasně, to víš že jo...vždyť jsem ti to slíbila🙂
tak to bys šla k někomu jinému jen pro léky,ne? Bydžina tam tento týden není, tak bys šla k tý třetí mudře...
jj, vydržím to, nic jiného mi nezbývá🙂

nadis.h
6. čer 2009

No k Bydžině nejdu to víš. Hlavně mě jde o to, aby to bylo co nejdřív ráno. Kvůli mladýmu. Ten musí nejpozději ve čtvrt na 10 odjíždět z Lib aby to stihl do práce. On musí ted už semnou kvůli papírům. Kdybych mohal jít sama tak ten čas neřeším. To jsi hodné zlatíčko moje. 😵 Ani ta druhá mudra tam není tento týden. Jen mudr Petr.Ale já si myslím, že by volala už včera kdyby to vadilo.Stejně to bude jen na pár minutek. Zbytek vyřeší s náma sestra.

nadis.h
6. čer 2009

Hlavně další, ale naštěstí pro něj už poslední boj bude v den odběru. 😒 Toho se děsím nejvíc zda bude moc být také ráno. Jinak to necháme asi pro sicher zamrazit ten jeho poklad.

nadis.h
6. čer 2009

Tak ta kámojda nechala oplodnit 15 vajuch a 13 se jich oplodnilo. To je pěkný počet. 😉

nadis.h
6. čer 2009

Tak to mi vysvětli. Testy na pohl. nemoce apod se dělají chlapovi i ženské hned na začátku ne a je to hrazené. Ta kámoška musela zaplatit extra 1500 za tyhle testy pro svého manžela... To je divný...