Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
11. srp 2009

Tak to osol a dej tam koření - majoránku,petržel a trochu česneku.

nadis.h
11. srp 2009

Petržel aby mojemu Karlovi vydržel... 😀

nemám..ale česnek tam jdu lupnout a marihuánku taky... 😝 😀

nadis.h
11. srp 2009

Holky jdu se koupnout. Karel je asi na drbech někde,že nejde. 😝 Krásný večer a dvojce Tobě přeji návštěvu tety. 😀 papa holky

dvojcata2
12. srp 2009

Hlásím stále nic ani příznaky akorát je mi na zvracení a bolí mně hlava doufám že nejdu do přechodu to bych se uzopila 😠

janik8774
12. srp 2009

Jani,jestli to není tím,že máš tu vyvolávačku.Je to vlastně velká dávka progesteronu.Tělo na to může takhle reagovat.Je to vlastně přehormonování těla a může ti z toho být na zvracení.Až to dostaneš tak se ti uleví.
Já bych si z toho hlavu nedělala.Zkus třeba trochu víc pít.Aby se to v těle trochu naředilo.

dvojcata2
12. srp 2009

to jse snažím pít.Jsem i otrávená nic mně nebaví jsem protivná jak necky no prostě hrůza 😒

janik8774
12. srp 2009

"konská " dávka progestoronu udělá svý.
Alespon máš" zkušebku" na ranní nevolnosti. 😀
To fakt bude v pohodě.Jen co to dostaneš tak se ti uleví.

janik8774
12. srp 2009

Nadi,kde jseš?

dvojcata2
12. srp 2009

Asi mopuje 😀 😀 😀 Tak kdy příjdete mi zlepšit náladu??

janik8774
12. srp 2009

Dneska mě tam k vám zatáhl Vojta,ale ty si tam asi nebyla.Neviděla jsem tě tam.Bylo pro nemoc zavřeno v bazárku.

dvojcata2
12. srp 2009

já jssem vždy na nový prodejně asi jsem byla nahoře u kočárku.Mněla jsi zařvat 😀 😀 😀

janik8774
12. srp 2009

Tak příště. 🙂

nadis.h
12. srp 2009

Ahoj holky, tak dnes jsem byla cournout ve městě, protože jsem byla v pohotovosti,abych dyžtak dojela do práce. Zítra budu úplně sama v práci tak mi chtěl šéf předat žezlo, ale nakonec jsem tam nejela. 😝 Koupila jsem si dvoje nové džíny. Byla jsem ve všech straých strašně narvaná až mi rupaly knoflíky. 😀 A nechala jsem se trochu stříhnout v Nise, koupila si tenisky a jela domů smažit řízky na večeři.

Janiku jak to vidíš zítra? Nezajdeme za paní dvojcteovou? 😉 Budu se nudíkovat v práci celý den a čekat na hosty a Janička pracuje asi 10 kroků od mého hotelu. 😉

janik8774
12. srp 2009

zítra by to šlo,ale nevím jak synáček vstane a kdy se dostaneme do města.
Jak tě najdu?

nadis.h
13. srp 2009

Janí našla jsi IP? 😉 Mohla bys za mnou do práce a cinknout na mě..Ale nefunguje nám zvonek. 😀
Jinak dobré ránko. Vstávala jsem v 5 a v 6.15 už musela být v práci. 🙄 Vyžehlila jsem si vlasy a jak pršelo tak hodný můj miláček mě odvezl do práce, abych nezmokla. A samozřejmě... Přijedeme k závoře na Benešáku a ona ještě zavřená. 🙄 Tak že jsem stejně musela přes Benešák pěšo a zmokla jsem. Jelikož jsem po roce zjistila, že nemáme doma deštník. 😀

jindriska
13. srp 2009

Ahoj nadis, tak jsem tu po delší odmlce - v úterý jsme byli u Petra, poslali žádost na VZP a v září začínáme stimulovat na 2.IVF (tedy pokud mrcha dorazí v termínech). Tak už to snad konečně klapne. Moc se na ten proces netěším, ale co se dá dělat. Jinak HP jsem měla 8,3, takže v poho. A co ty? Páček

nadis.h
13. srp 2009

Ahojky Jindřiško, 🙂

To je fajn, že jdete bojovat. Já se také chystám v září. Teď čekám na HP tedy jen na FSH pitomé 😝 Jinak bych už stimulovala teď. Ale chci si to ověřit jak to vypadá. A cca 15 září by měla začít stimulka. Jinak já přešla od Petra k primářce. Nejdříve jsem hooodně k ní nechtěla,ale pak se k ní dostala protože nikdo jiný ten den nebyl a už chci jenom k ní.
Držím Ti moc palečky!!!

jindriska
13. srp 2009

My jsme s Petrem moc skokojení, možná to je i tím, že tak trošku máme u něj protekci a navíc teď nemá moc dobré období v osobním životě, takže je možné, že se to promítlo i do jeho chování v práci i když se hodně snaží. Tady je super, že se můžeš svobodně rozhodnout pro jakéhokoliv doktora. Budu ti taky moc držet palečky 😉

2910
13. srp 2009

Ahojky Jindřiško, taky jsem s Petrem spokojená. Má stimulka by měla začít kolem 15.9. tak to je nás víc 🙂 . Copak se doktorovi přihodilo, že by jeho manželka a mimi, no něco prohodil, ale ne moc. Jinak mu fakt držím palečky, ať se vše v dobré obrátí. Jinak holky musíme to zvládnout 😠

nadis.h
13. srp 2009

Holky tak to bude veselé tady. Všechny kdo sem teď chodíme to mamé plus mínus pár týdnl stejné. 😵 Doufám, že to bude pro všechny úspěšné. 😉

Byla jsem si pro kebab na Benešáku.. A dostala od turků lízátko... 😀

jindriska
13. srp 2009

2910 ano jde o mimíska, ale nechci o tom mluvit, abych nebyla za drbnu. Má to teď taky těžký. No možná začneme stejně. Já teď čekám MS na konci týdne a tak by to na to září mohlo vyjít podobně. Třeba se tam potkáme. Odkud jsi?

2910
13. srp 2009

já chcíííí takýýý 😀 😀 😀
to jsem zvědavá kam všechny ty dětičky ubytují, budou muset rozšířit kapacitu 😎

jindriska
13. srp 2009

No budou se s tím muset poprat, chceme být maminy, tak ať se staraj.

2910
13. srp 2009

Jindřiško já jsem z Liberce, tedy teď uz z poza Liberce. Kousek na malé vesničce. To bych ráda, se taky už s někým združila 😀 . Vždycky je v G... tolika párů, ale všici jak zařezaní. No ne že bych se já nějak předváděla 😅 No budu ráda když se potkáme.

jindriska
13. srp 2009

Mohli by jsme si udělat tabulku ať víme co a jak a postupně ji aktualizovat. Tedy pokud budete chtít. Jen takový nápad - můžete ji rozšířit a i upravit 😉

TABULKA:

Jindřiška (Smržovka) - 2.IVF, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin
Nadis.h
2910

jindriska
13. srp 2009

2910, třeba nám vyjde nějaký společný termín 😀

2910
13. srp 2009

2910 ( Zdislava) - 1.IVF, 6.8. 2009 žádost na ZPMV, zatím čekám na výsledky hematologie, asi budou injekce na krev, Femibion

jindriska
13. srp 2009

TABULKA:

Jindřiška (Smržovka) - 2.IVF, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin

2910 (Zdislava) - 1.IVF, 6.8. 2009 žádost na ZPMV, zatím čekám na výsledky hematologie, asi budou injekce na krev, Femibion

Nadis.h

nadis.h
13. srp 2009

Jindřiško super nápad! 😉

TABULKA:

Jindřiška (Smržovka) - 2.IVF, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadis.h ( Pavlovice ) - 1 IVF bez OPU, 2 IVF září 09 srpen 09 kontrola FSH
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2910

nadis.h
13. srp 2009

TABULKA:

Jindřiška (Smržovka) - 2.IVF, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadis.h ( Pavlovice ) - 1 IVF bez OPU, 2 IVF září 09 srpen 09 kontrola FSH
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2910 (Zdislava ) -1IVF, 6.8.09 žádost na ZPMV,čekám na výsledky hematologie (nejspíš injekce na krev )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------