Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
3. črc 2014

@megara Moc mě to mrzí. Věřila jsem vám. Je strašně těžké na to něco psát. Ono to přebolí a bude dobře. A třeba se vám podaří přirozeně otěhotnět. Jednou nám to všem vyjde a bude mít dětí jako smetí 😀

alarada
3. črc 2014

@hankamisa Ahoj gelovky jsem nesundávala. Jenom mi švagrová udělala takové přirozené aby to moc nemlátilo do očí. Akorát na nohách jsem odlakovávala, protože co jsem byla jinde pod narkózou tak tam to chtěli.

jilu04
3. črc 2014

@megara Víš ono každé těhotenství je jiné, třeba já u toho prvního o tom ani nevěděla zatímco teď jsem si to užívala se vším všudy. Třeba to nakonec vyjde přirozeně, uvidíš.

hankamisa
3. črc 2014

@alarada -díky 🙂

kata1988
4. črc 2014

ahoj, chtěla bych se zeptat, kdy jste začali řešit CAR, až na doporučení lékaře nebo po roce marného snažení. můj doktor je těžce v klidu,že nemám pořádnou MS,že rok po vysazení HA je to normální. Sice jsem vyškemrala aspoň nějaký lék,tak mi dal Utrogestan,který mi snad zkrátí délku cyklu a vrátí mi MS, ale mám obavu že to na otěhotnění stačit nebude. V lednu jsem potratila hned v začátku těhu a od té doby je každá MS horší a horší(respektive slabší)...

Taky by mě zajímalo,jestli jste v Gennetu spokojené s přístupem atd...

megara
4. črc 2014

@kata1988 Ahoj, já před 30-tinami vysadila antikoncepci, když se do roka nic nestalo,menstruaci jsem měla i neměla, mi můj dr. neudělal žádné vyšetření a předepsal mi dusthapson na půl roku,tem mi měl srovnat cyklus,což udělal ale neotěhotněla jsem. Při dalším kontrole už si řekla o žádanku do Gennetu,páč dr. by mi ji sám asi nedal,páč skoro nereagoval. V Gennetu jsem od loňského října,sice nám to zatím nevyšlo,ale s jejich přístupem jsme spokojení. Přeju hodně štěstí.

kata1988
4. črc 2014

@megara díky za info, doufám že se vám brzo povede 😉 . já právě přemýšlím, že pokud mi nedá doktor na podzim žádanku,tak se tam přihlásím sama. Je to zvláštní, některý doktor to řeší už po půl roce a někdo je v klidu i po víc jak roce a nejradši by ani neřešil to že skoro nemám menzes, prej mám být podle doktora ráda 😠

martiina_k
4. črc 2014

@kata1988 tu žádanku od toho obvodního gynekologa stejně budeš potřebovat, ale to by ti řekli v Gennetu, až by ses tam přihlašovala. Jinak u mě to bylo jinak, já věděla, že nebudu moct otěhotnět, takže jsme se ani nesnažili a ve chvíli, kdy už bysme mimčo chtěli, tak jsme začli jezdit. Jsme od asi září 2013 a zatím také nic ☹ měli jsme za tu dobu dva transfery po jednom embryu.

jilu04
5. črc 2014

Ahojky všem, holky dneska jsem měla v práci paní po císaři, na tom by nebylo nic neobvyklého až na to, že byla po osmém IVF a má krásnou holčičku. Ona je důkaz, že každé z nás se to nakonec povede. 😉

alarada
6. črc 2014

@kata1988 Ahoj my máme geneticky rizikové těhotenství takže nám jiná možnost nezbývá. Normálně jsem se s doktorkou domluvila a hned mi napsala žádanku. V Gennetu jsme od září 2013, máme za sebou jeden neúspěšný ET a příští týden nás čeká KET 🙂

hankamisa
6. črc 2014

Holky po zákroku přímo v gennetu. vejcovody, myom, srůsty, cysty apod.( nevím co by mohli ještě najít) vám odstranovali laparkou nebo hysteroskopií či hydrolaparkou -spodem? nebo jste pak museli ještě znovu do nemocnice na klasickou laparku přes břicho.

megara
6. črc 2014

@jilu04 ta naděje je krásná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale já doufám že to bude dřív 😀

@hankamisa j měla jen hydroskopii a pak už nic-zjištěna endometrióza,srůsty

hankamisa
7. črc 2014

@megara a to ti je rovnou odsranily tou hydrolaparkou nebo jen zjištovali? mě totiž psaly některé holky,že jim to odstranovali v nemocnici klasickou laparkou přes břicho. tak mám strach aby mě ted jenom tou hydrolaparkou a hysteroskopií v gennetu neskoukli a neposlali pak do nemocnice ještě jednou páč normální laparka se prý v gennetu nedělá.

alarada
7. črc 2014

Ahoj holky tak dnešní kontrolní ult. nic moc. KET se odkládá na příští měsíc, protože jsem začala ovulovat. Neschopenku mi hned ukončily. Už jsem jim to byla říct v práci a pěkně jsem jim tam zamotala hlavu. Takže zítra nástup a pak uvidíme. A příští měsíc znova už aby to bylo. Těď si budu užívat sluníčka a pěkně se připravím na prďolku v srpnu 😀

martiina_k
7. črc 2014

@alarada když není ten správný čas, tak je dobře, že to odloží... že to neudělají za každou cenu i když by věděli, že to nemá naději na úspěch. Teď holt nebyla ta správná chvíle, tak měsíc počkáš, to už je za rohem 🙂
@jilu04 taky doufám, že to bude dřív 🙂 ale je to fajn slyšet, že to také jde ...

jilu04
7. črc 2014

@martiina_k
@megara
to jo je to ženská statečná, jen si říkám, že nevím, jestli by mi to za ty nervy a to všechno okolo stálo

hankamisa
9. črc 2014

tak mám to za sebou. endometrioza,srůsty,pravý vejcovod pruchozí jen z 25% a akorát na pravém vaječníku dochází k ovulaci,levý vejcovod ok ale bohužel na levém k ovulaci nedochází a je na něm taky endometrioza.myom nezjištěn,děloha i sliznice prý ok. takže nic nedělaly,musela bych na laparku do nemocnice a to prý není zatím nutné.přirozené otěhotnění prý bude zázrak.mám se rozmyslet co a jak dál ale nejlepší by bylo ivf. ☹

jilu04
11. črc 2014

@hankamisa To mě mrzí holka, že to dopadlo takhle, ale pořád je nějaká šance na mimčo a třeba zrovna ty budeš jedna z těch, kterým se to povede na první pokus 😉

limlim
15. črc 2014

Ahoj holky, prosim nemate nahodou nekdo mejlik na dr. Mokrou? Diky a jinak vsem preju krasny leto 😀

hankamisa
15. črc 2014

@limlim - bohužel.

holky nemáte některá prosím nepotřebný pregnyl?

jilu04
15. črc 2014

@limlim To bohužel nemám, ale mám na ní doma tel. číslo
@hankamisa Bohužel namám

limlim
16. črc 2014

Holky diky 🙂

hudala
17. črc 2014

Ahoj holky, po delší době jsem k vám koukla, jak se máte a co je nového. Jelikož u nás je to pořád tak nějak všelijak tak od nás ani žádné novinky nejsou ☹ Zrovna přidám ale jeden dotaz. Mamči známá je po transferu a teď má jít na krev. Holky, do kolika hodin odebírají v Gennetu krev? Od 7 do půl devátý, že?
A ještě jeden dotaz pro "zkušenější". Byla na IVF ICSI, z toho mají ještě mrazáčky. Kdyby jim to teď nevyšlo, kolik by pak platili za transfer mrazáčků? To už nebude zase těch 20 tisíc, že ne? A bude muset zase píchat hormony? Já jsem tohle nezažila a tak nevím... Předem děkuji za odpověď.

elysion
17. črc 2014

@hudala Ahoj já dnes byla v Gennetu a krev mi brali v 8.50 a seděla sem tam od 8.30 😉 před týdnem sem tam seděla od 8.15 a vzali mě až v 8.45 a to tam nikdo nebyl 😠
Za transfér se platí 5.200 a hormony před ket se už neberou,já osobně brala jen Estrofem na růst sliznice a utrogestan....at se Maminky známé zadaří 🙂

jilu04
24. črc 2014

Ahojky holčiny, jak se všechny máte? Nějak nám to tady utichlo. Já jsem teď v práci. Jinak u nás jsme se zatím zasekli. Na HSK jsem nakonec nešla, jelikož měli plno, takže mi to odložili o další menses, ale navadí, budeme se dřít doma a třeba z toho zase něco vzejde 😉 .

martiina_k
25. črc 2014

@jilu04 no teď zrovna máme asi všechny "hluché" období, kdy se nic moc neděje. My se chystáme na dovču - ještě příští týden v práci a pak někam poletíme. Vsázíme všechno na jednu kartu - resp. na jednoho mrazáčka, který tam na nás toužebně čeká, protože jestli to nevyjde, tak na dalšího mít nebudem ☹ ale na dovče si vyladíme psychiku a já tomu poslednímu prostě věřím 🙂 Hned po dovolené mám jít také na tu histerolaparoskopii (nebo jak se to píše) a od toho termínu to bude za měsíc...

limlim
25. črc 2014

Ahoj holky, mam dotaz chystam se na ober vajuch a dr. me dala antikoncepci a rikala ze to mam brat prvni den MS nevite nahodou priblizne kdy se jde na vyndani vajicek? Snad uz se to povede nebo aspon at uz je neco na zamrazeni nebo me uz picne. Dik

elysion
25. črc 2014

@limlim Ahoj já brala antikoncepci taky první den MS.Při poslední tabletce se začíná stimulovat já stimulovala 12 dní 13 den píchnutí Ovitrelle a 15 den bylo OPU 🙂

limlim
26. črc 2014

@elysion Dekuju za info tak honem na kalendar a jdu pocitat kdy to bude
🙂

elysion
26. črc 2014

@limlim Můžeš a nemusíš stimulovat o něco dýl podle toho jak budeš reagovat na stimulaci...tak s chutí do toho 🙂