Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
29. črc 2014

@martiina_k Teda já bych taky někam vypadla, my si letos užijeme dovču v Čechách s naším pejsánkem a pak možná půjdeme taky pro toho našeho Yetiho 🙂

musilka
31. črc 2014

Ahoj holky mám k Vám prosbu. Mám za sebou 3 IVF ,první a druhé v pronatalu praha, třetí v IVF CUBE, zvažujeme čtvrtý pokus jako samoplátci a protože máme Liberec blíž než Prahu tak jsem teď zjistila že Gennet funguje i zde.
Prosím o Váš názor zda byste centrum doporučily ( v posledních dvou letech jsme prošli pěti transfery a nic tak i z hlediska delšího navštěvování CARu), a zda jste některá nepodstoupila IVF jako samoplátce tak kolik Kč to cca dělalo celkem ? Děkuji moc za vaše odpovědi jdu pročítat celou diskuzi 😉

elysion
31. črc 2014

@musilka Ahoj a ty jsi při ET zaváděla 2 embryjka,že už nemáš nárok na 4.IVF ? Jinak já chodím do Gennetu Liberec a jsem tam spokojená 😉

musilka
31. črc 2014

@elysion já jsem první IVF podstoupila v roce 2008 a to byly ještě úplně jiné podmínky takže nikdo nikoho počtem embryí neomezoval bohužel ☹ ☹ Mohu zkusit poslat na pojišťovnu žádost s tím že před šesti lety nikdo takovýto zákon nepředpokládal tudíž jsem o něm nemohla vědět a být ochuzena o čtvrté IVF se mi nezdá úplně fér ale nejsem si jistá zda uspěji. JSem u pojišťovny 209 tj. škodovácká....

elysion
31. črc 2014

@musilka Hmm tak to nevím jestli to uznají,ale nejspíš ne...ale za zkoušku se nic nedá 😉 já mám tedy VZP škodováckou neznám...mám za sebou taky 3.IVF

musilka
1. srp 2014

@elysion takže jdeš teď taky jako samoplátce nebo ještě máte v mrazáčku ? Na netu mají cenu 26 000 ale to počítám bude s těmi nejlevnějšími léky a ty já nesnesu takže potřebuji gonal nebo puregon tak si budeme muset připlatit. Pak nevím zda v té ceně je ICSI které musíme mít, prodloužená kultivace atd.... No nic zkusím tam dnes zavolat a domluvit si nějaký termín....

megara
4. srp 2014

Ahoj dámy, byli jste některá odeslána na imunologii ? Já dneska dostala od paní doktorky žádanku, ale zároveň mi brali hodně krve na hematologii, znovu na štítku, a na nějaké protilátky a další, bylo to asi 5 zkumavek, tak nevím spíš jsem nepochopila když mi dali kontakt na tu imunologii do Prahy jestli dle toho kontaktu musím jet na krev tam a nebo tam už pojedu s výsledky odtud. Byla jsem dneska na kontrole, začínáme s IUI, příští týden jedu na UZV a pak to vypukne.
Takže mě čekají kontroly na hematologii a imunologii.

@musilka Ahoj, já jsem v Libereckém Gennetu spokojená, sice se nám ještě nezadařilo, ale honí nás po různých vyšetřeních a jsme spokojení. Chodíme k MUDr. Mokré. Přeju hodně štěstí.

martiina_k
4. srp 2014

Já se dneska objednala na tu histeroskopii, takže i u nás se to začíná zase hýbat. Termín mám 27. 8., takže KET vychází zhruba na konec září...

alarada
5. srp 2014

A já si holky jedu ve čtvtek pro sněhuláčka. V pátek 1.8 jsme byli na UZV a pan primář (chodím k dr. Mokré - ěla dovolenou) byl nadšený. Že mám sliznu jak mech a jdeme nakonec o den dřív, že to vypadá moc dobře a abychom předešli tomu že nám to minule nevyšlo

marcule
6. srp 2014

@martiina_k No hurá tak už se taky dočkáš.. 🙂 Budu Marti moc moc
držet pěstičky a věřím že to ted klapne 🙂

jilu04
6. srp 2014

Ahojky holky, jdu za vámi s další dobrou zprávou, v pondělí jsem byla u své dr., jelikož mě bolí prsa, na UZ pouze vysoká sliznice a v krvi hcg 4,9. Prý to podle ní nic neznamená, ale mě to nedalo a koupila sem si pár testíků a tohle je výsledek

jilu04
6. srp 2014

ve skutečnosti je vidět daleko hezčeji

martiina_k
6. srp 2014

@jilu04 ale tys nebyla na KET že ne? Nebo jo? Teď jsem vás holky moc nesledovala... že by se ti to znovu zadařilo přirozeně? To by bylo super....

jilu04
6. srp 2014

@martiina_k ne ne nebyla, měla jsem jít na hysteroskopii, ale jelikož nebylo místo, tak se nám to odložilo, doma jsem nic neměřila, nehlídala na o když mě začali bolet prsa, tak jsem si říkala, že je to divný, ale že to jsou určitě ještě nějaké dozvuky z toho května a ono to bylo už malinko jinak

marcule
7. srp 2014

@jilu04 paráda tak tomoc gratuluju 🙂

marcule
7. srp 2014

@megara Teda takových ampulek .no asi potřebují zjistit v čem je problém že se to nedaří..a imunologii měla ma ka maradka a pak ji zjistili že je na vše alergicka a jeji tělo vše cizí odmitne..ted maji tři měsice sex s kondomem a bere prednison a pak budou moct jit do ivf po pěti neuspěšnych iui.A proč ty jdeč ted na iui když si měla dvakrat ivf..

jilu04
7. srp 2014

@marcule moc děkuji
@martiina_k
@alarada
@megara
Holky mám nejlepší recept jak otěhotnět, zajděte na gynekolog. odd. v liberecké nemocnici, teď tam řádí nějaký virus, už je nás asi 6 😉

megara
7. srp 2014

@marcule Na iui jdu protože nám nevyšli 2 ivf, a já chtěla zkusit i něco jiného, s menším zásahem do těla, a hlavně mám trochu strach vyplýtvat si poslední 2mzrazáčky z druhého ivf

marcule
7. srp 2014

@megara jj tak to chápu a rozumím ti..určitě to ale brzy vyjde

elysion
7. srp 2014

@jilu04 Ahoj tak to je moc fajn,že by ti to podruhé vyšlo přirozeně 😉 Tomu se říká zázrak a jestli se můžu zeptat,kde je ta zázračná gynekologie v nemocnici...scháním si v lbc nějakého gynekologa,že bych se tam zeptala 🙂 nebo co je to za oddělení ?

alarada
8. srp 2014

@jilu04 Tak to moc gratuluju. My byly včera na KETu, tak už mám svojí berušku u sebe

pikusa
10. srp 2014

@megara ahoj
Na imunologii ti krev vezmou znova a asi i chlapovi jestli mas na zadance imunologie páru
Ja byla v Praze i dr malickove je vyhlášená 😵 ale můžeš kam chces

megara
11. srp 2014

Ahoj dámy,
tak zítra jedu na kontrolu, a dozvím se kdy bude iui, páč do pátku jsem brala clostík, tak uvidíme. Příští úterý jedem s drahým na krev, a potom 16.9. na konzultaci imuna, takže se nám to zase hýbe 🙂

@marcule já tomu věřím 🙂
@alarada držím ti pěsti, tentokrát to vyjde
@pikusa díky za radu, byla jsem z těch informací trochu zmatená 🙂

alarada
11. srp 2014

@megara Děkuji snad už ano. Osud si s náma všema nějak moc zahrává. Držím palce ať to dobře dopadne.
Co je UIU?

megara
11. srp 2014

@alarada iui intrauterinní inseminace

jilu04
11. srp 2014

@elysion je to oddělení gynekologie přímo v nemocnici, taky si říkám, že nás potkal zázrak, když to během takové chvilky vyšlo znovu, ale musím se přiznat, že jsem papala GS Mimistar a Inofolic a možná to k tomu přispělo. Jinak nevím jestli to tak ještě je, ale příjmal v Liberci dr. Vrkoč v Klášterní nemocnici.

jilu04
11. srp 2014

Holky všem nám to tady dobře dopadne a budeme s mimčama v náručí, příroda je sice mocná čarodějka a osud taky, ale my všechny tady jsme silnější a porazíme je. Oni jsou jenom dva a nás jsou tisíce 😀

elysion
11. srp 2014

@jilu04 Děkuju za informace a u Vrkoče se optám 😉

megara
12. srp 2014

Ahoj všem,
na dnešní kontrole zjištěn jeden folikul 17mm, v pátek bude inseminace 🙂 Jo a zítra si musím píchnout Pregnyl, ale mám žádanku na pohotovost na píchnutí do nemocnice, takže zítra večer mě čeká pohotovost, nemám v okolí žádnou sestřičku 🙂

marcule
12. srp 2014

🙂 tak hurá do toho.. 🙂 🙂 😉 🙂 držím pěstičky 🙂 🙂