Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
1. lis 2009

Majo máš neschopenku?

nadis.h
1. lis 2009

Péťo tamponáda=obvaz přeložený na půl asi 2 metrový a nastrkaný doo.... 😀 Hrozný.

Máji no já bych vůůůbec nedovolila aby mi to vytáhl někdo jiný. Já to tahala po milimetříčkách a pomalounku. Už vidím jak sestra by za to zabrala... 😝

ma.ja
1. lis 2009

ahoj Péťo 🙂 ten Cetrotide to jsou jednorázový injekce a píchala jsem na jednu stranu od pupíku Gonaa a na druhou Cetrotide.
Neschopenku nechám dát až od ET. Nechávám zadní vrátka, kdyby ET nebyl, tak ať nejsem za plašana. Se šéfkou jsme domluvený, že ještě v pondělí přijdu a pak podle toho...SEstra mi sice říkala, že neschopenka není nutná, ale v práci tahám balíky, stres....a to mi za to netojí

nadis.h
1. lis 2009

Já cetroide ani neměla.Jen Gonal a sprej do nosu. Až Ovitrelle jsem měla tu poslední injekci a ta byla normoš, ale do břicha tudíž také s kratinkou jehličkou a nebyla cítit.

dvojcata2
1. lis 2009

To já s tamponádou neměla problémy a byla i čistá.Nadi kolem 6 dne když začneš špinit tak je to dobrý příznak těhu já nešpinila a Petr mi řekl že to bylo špatný že jse ve mně nic nedělo takže se kdyžtak nelekej je to příznak že si mimísci klubou hnízdečko.Jinak mám něco málo našetřeno chodím na brigády ale tentokrát jsi chci dát ISCI kdyby to nevyšlo aby zůstali mražáčci né jako minule že jsem dala jenom za léky(necelých 6000,-kč)myslela jsem že když je problém jenom u mně že nemám vejcovody a jedno dítě už mám tak že se to vše oplodní klasicky ale v misce se jim asi nechtělo proto se z 8 oplod.3 a to jedno to vzdalo po 48 hodinách.Ale kde na to vezmu je ve hvězdách ☹

nadis.h
1. lis 2009

Jani já vím no. Vzhledem k tomu, že nešpiním nikdy normálně ani třeba den před mrchou tak by to dobré znamení určitě bylo. Ale zase nesmíš jen koukat na to zda špiníš či ne. Jsou holky těhu co nezašpinily ani jednou. Já bych si taaaak chtěla vidět do břicha, abych viděla co se tam děje. 😝
Naštěstí už je zítra pondělí tak to snad bude utíkat lépe jak o víkendu. Ve čtvrtek prubnu první test.Déle nevydržím. 😀
Jani a nešlo by se domluvit v Gennetu, že bys to zaplatila třeba na 2x? I když nevím no. Já něcopodobného naznačila primářce,že na to je těžký tolik našetřit a ona mi řekla, že je lepší raději počkat a ušetřit si,než se do toho hnát a radši upustit od věcí co by mohli pomoci... 😖

dvojcata2
1. lis 2009

jo jim se to řekne počkat a ušetřit ale vždyt už čekáme tak dlouho a biol.hodiny tikají,myslím že musíš platit najednou

nadis.h
1. lis 2009

Jojo je to pravda no. Mě taky nejdřív říká jak mám hodnotu s kterou nemám na nic čekat a pak at si počkám a ušetřím. 😒 No ale je to už zaplacené,peníze fuč a hlavně že je co je. Jen aby byl dobrý výsledek za to.

petra49
1. lis 2009

Taky by se mi líbilo vidět do břicha, jak to tam roste. Nemůžu se dočkat úterní kontroly. Já dneska celý den dávám do kupy tu přednášku do práce 😒 , doufám, že to budu moct pak přednést, když už se s tim tak mrcasim . A vůbec, ale vůbec se mi nechce jít zítra po týdnu do práce, strašně to uteklo a doma je taková pohodička.

nadis.h
1. lis 2009

Péti a co děláš za práci?

ma.ja
1. lis 2009

už jsem tady zpátky 🙂 byli jsme u Jirkový neteře kouknout na fotky ze svatby a na malou něteřinku. Je jí 5 měsíců a už jí leze zoubek. Je kouzelná....už abychom se taky dočkali!!!
Nadi ve čtvrtek testit, není to brzo?

nadis.h
1. lis 2009

Maji je to brzy ve čtvrtek.Ale já mám hooodně testů už od předtím koupených tak je vyzkouším. 😅 Fuj pak osudný víkend nastane kdy budu celou sobotu a neděli lítat na wecko páč to mám dostat. 🙄

Jee takhle malinká princezna. 😵 U nás v práci mají šéfovi chlapečka malého...v prosinci mu bude rok. Je strašně hodný a pořád se směje. Byl věčně se mnou když jsem byla v práci a místo práce jsem ho chovala. Já si ukojila chutě a paní byla ráda, že má chvilku klid. 😅

ma.ja
1. lis 2009

včera jsem myslela, že dneěek neuteče, tak jsme ráno dělali velký úklid, pak oběd a ven, abych myslela na něco jiného, než na potencionální embryjka!!!

dvojcata2
1. lis 2009

Nadi menses ti může přijít jinak díky stimulce ted to vůbec neber podle poslední mrchy.Stimulka vyvolá mrchu jinak

nadis.h
1. lis 2009

Jani no měla by po 28 dnech tím, že byla řízená ovulka.Ale vim vim že se může zaseknout a nebo naopak přijít dřív. 😝

Maji už se jen jednou vyspíš a budeš vědět. Ty vlastně ještě nevíš kolik se jich oplodnilo že?

petra49
1. lis 2009

Teda holky já jsem napnutá jak špagát. Tady to je lepší jak celá detektivka.

Maji máš pravdu, taky pořád radši něco dělám a aspoň na to nemyslim. Teď jsem dodělala úspěšně tu prezentaci, myslím, že se mi moooooc povedla a na závěr jsem dala obrázek hlavy žirafy, jak se jazykem olizuje-bomba. Tak doufám, že na konci listopadu bude úspěch.

Nadi, dělám v liberecký nemocnici na rehabilitaci - fyzioterapeut. Na holky se těšim, ale na práci nevim, jak se budu soustředit. Myslím, že si se mnou užijou.

ma.ja
1. lis 2009

jj, NEVIM, je to hrozný 😨 ale doufám, že se něco oplodní 😕

včera jsem u nás v ložnici objevila pavoučka, takovýho toho co nosí štěstí. Jirka ho chtěl odnýst ven, ale zatrhla jsem mu to. Tak teď si ho doma hýčkáme....blázen.... ale třeba přinese aspoň kapku štěstí

nadis.h
1. lis 2009

Péti však vím,že tam děláš. Holky já jsem sklerotik. Omlouvám se, když se zeptám na něco 4x a přitom jste mi o tom už říkaly. 😀

Máji tak to Ti nezávidím! 😨 Já jsem málem nevydržela jen z odpoledne pak do rána do druhého dne. 🤐 A to je divný,že by tam nikdo nebyl dneska jo v laborce? 😝 Tě teda napínají.

petra49
1. lis 2009

Maji, neboj, určitě se to povede. Budu držet palečky.

nadis.h
1. lis 2009

Máji já bych to viděla taky na 7 bojovníků. 😉

petra49
1. lis 2009

Holky pro dnešek končim, jdu si udělat ještě nechtíky a pak do hajan. pa

ma.ja
1. lis 2009

holky děkuju za podporu 🙂 určitě se tam sami bojej někde v laborce, samotinký....bezdomovečkové...

jdu taky do vany a hajat, dobrou 🙂

nadis.h
1. lis 2009

Já jdu také k Superstar. 🙂 Dobrou nocinku holky. A Májí držím palce a nahlaš se nám hned. Budu zvědavka.

ma.ja
1. lis 2009

jj, to víš že jo...do 15 jsem v práci, pak mam pré (musím toho využít), tak až navečer, papa

nadis.h
2. lis 2009

Dobre ranko.

Maji drzim palce! Uz to urco vis! Budu napnuta do vecera! 🙂

ma.ja
2. lis 2009

ahojky 🙂

tak z "pré" nebylo nic, neboť můj drahý nešel do práce, prý až zítra. Takže jsem utřela 😒

v Gennetu mi pan embryolog sdělil, že se máme 3 embryjka, a že ještě potřebují kultivaci, tak ať si zavolám zítra, že by snad mohly být k transferu.

Mam depku jak prase 😝

Nejdřív jsem měla optimismu na rozdávání, když bylo na UTZ 16folíků, po sobotě mi trochu ztuhnul úsměv a teď bych nejradši někam zalezl, aby mi dali všichhni pokoj ☹

nadis.h
2. lis 2009

Máji jak jako že by MOHLI být k transferu? 😲 To teda nechápu. Co u Vás je,že přirozeně to nejde? To jsem teda taky v šoku.

ma.ja
2. lis 2009

no já nevim, řekl, že ješ¨tě potřebují kultivaci, ať zavolám zítra ráno, jestli budou potřeba ještě kultivovat nebo jestli bude zítra transfer. Aspoň tak jsem to pochopila.

U nás problém : já když jsem byla na laparo, tak se jeden vejcovod nenaplnil, prý není neprůchodný, ale nenaplnil se. Tomu taky nerozumim ☹ a Jirka má čim dál horší sperma. V únoru na prvním SPG měl 19mil-oligozoospermie, tak jsme nasadili vitamíny...na 1.IUI v červenci měl asi 50mil, ale líný-asthenospermie, na 2.IUI to prý byla katastrofa a teď oligoastheno...no ale na ICSI to prý stačí. On když byl malej, tak měl nějakou operaci, nechtěla jsem se moc ptát, znáš chlapy, ale teď si říkám, pokud to nevyjde, jestli by nebylo dobrý, aby si taky došel k MUDrovi 😒

nadis.h
2. lis 2009

A Ty jsi PK chtěla? Já jí nechtěla. Taky to na mě "zkusil" , ale já je chtěla mít v bříšku. Beru si příklad z berušky co sem taky chodila. Taky PK neměla a je těhu.

Májo to mě může být teda spermem jestli takhle "odpadli"...Ty 3 jsou jediný které se oplodnili? To je prostě záhada. Já tomu ani za mák nerozumím a myslím si, že ani doktoři to nemůžou odhadnout jak to půjde. Podívej se na mě. Já ve 26i byla beznadějný příklad a povedlo se to. A Ty která jsi v pořádku co se vajíček týče to máš takhle.

Ach jo. 😖 Nevím no..Ale asi bych PK nechtěla a trvala bych na ET zítra. Já pořád věřím tomu, že v bříšku je jim lépe..Je to přirozenější.

nadis.h
2. lis 2009

A s tím mužem aby šel k dr asi by to zkusit mohl.