Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janysek70
6. lis 2009

Jj velký na namíchání, tím stříkneš ten roztok do prášku a pak zase natáhneš do injekce a tou malou píchneš

janysek70
6. lis 2009

😀 😀 😀 Máš to potvrzené 2x

nadis.h
6. lis 2009

😀 😀

udělala jsi dobře Janý,že jsi si nechala udělat nový.Ono to tak hapruje,že se to změní třeba z měsíce na měsíc. 😝

janysek70
6. lis 2009

Jo, já se bojím, že je to poslední stimulka, tak aby byla nějaká vajucha 😉

janysek70
6. lis 2009

Jejda, tady "kecám" a půlka Ulice v tahu 😅

nadis.h
6. lis 2009

Jany ani se nic neděje v ulici dneska. Já jí tady mám puštěnou. 😅 A neboj nic. Koukni na mě. Já měla ve finále 14 folíků a z toho 14 vajuch a to jsem byla už fakt skoro beznadějný případ. 😉 Kolik jsi mívala vajuch předtím?

janysek70
6. lis 2009

Prvně nevím, kolik bylo celkem foliků, to jsem byla ještě taková zmatená a nic nevěděla, ale měla jsem 8 zralých vajuch a 5 se nám jich přirozeně oplodnilo, bylo na 2 transfery. Při 2.IVF jsem měla 17 foliků, z toho 12 vajuch a 6 bylo zralých, neponechali jsme nic náhodě a dali ICSI a všech 6 se oplodnilo a vydrželo PK a pak i rozmrazení, ale nelíbilo se jim u mě a ani jeden z těch třech transferů ani neťuk. Měla jsem vždy krátký protokol a teď jsem zaslechla něco o dlouhém a tak se bojím, abych reagovala a něco bylo...

petra49
6. lis 2009

Ahoj holky, koukám, že se to tu pěkně rozjelo.

Janíku,myslím, že v úterý budem bojovat spolu. Jdu taky na odběr.

Já dneska a zítra píchám gonal 225jednotek a cetrotide - po aplikaci mě vždy svědí břicho.
V neděli v 21:00 ovitrele a v pondělí už nic.
Dneska jsem ještě musela dokoupit jednu dávku gonalu cca za 800Kč.

nadis.h
6. lis 2009

Jany to mi vysvětli...Myslíš že je to fakt "jen" náhoda,že prostě někomu se to chytí a někomu ne? 😨 Proč se nechytí,když vše šlape,jsou oplodněná,vyvíjí se..
A řekla bych že dlouhý protokol špatný vůbec není! Jedna holčina z diskuze na rodině měla vždy krátký a nikdy neměli mrazáčky..Vždy horko těžko na ET... A ted měla při posledním pokusu dlouhý a má v mrazáčku 3 embryjka a 2 měla na ET. Ale ET nevyšlo. Má rozhozené hormony šíleně co zjistila. 1 ivf jí vyšlo na poprvé.Nechala dát 3 a má holčičku. A ted ani ťuk.
Dlouhého bych se tedy nebála určitě. 😉 Tělo se může déle rozkoukat.

nadis.h
6. lis 2009

Jeee holky to budete spolu třeba v pokoji když Vás bude víc. 😀 Obě jdete v půl 8 že jo?!!Jee já Vám závidím.Já tam byla chůdě sama s nikým koho neznám. 😢 😀

nadis.h
6. lis 2009

Holky jdu vařit buřtguláš. Má štěstí že svého broučka miluju.Vůůůbec se mi nechce ted plácat s gulášem, ale on má na něj chuť a já aspon nebudu muset zítra dělat oběd. 😝

Tak pak dočtu a doodepíšu později. 😉

petra49
6. lis 2009

Nadi jdem v 7:30 jak říkáš. Už se těšim, že mi splaskne břuch.

Tě obdivuje, že jdeš vařit. Já tak nerada vařim, pro mě to je ztráta času, ale budu se to muset naučit. Něco taky zvládnu, o víkendu hodně vaří mužskej.

Tak ať chutná,

janina83
6. lis 2009

holky tak jsem zdarne dopichala a myslim ze dobre peto tak to tam budem spolu mam tam byt 7,30 to sme mohly nekde jeste pokecat 😀 vkolik tam mas byt??

janina83
6. lis 2009

ale pekne to svedi a stipe a uz dochazi ten tlak jako vzdy po injekci 😒

janina83
6. lis 2009

aha tak to mame stejne 😀 to je supr ja vtom mela strasnej gulas ale uz vim co a jak pichnout!!!holky mi tu chudaci radily a za to jim velky dik!

petra49
6. lis 2009

Janiku taky Tě to cetrotide svědí? Mě jo. Určitě se tam uvidíme.

Máš taky větší břicho, já nedopnu kalhoty. Nejlíp mi je doma v noční košily a když chodim nebo ležim, sed mi vadí, jak se mačká břicho.

Jseš ještě na doma nebo pracuješ?

janina83
6. lis 2009

no ja mam dve zamestnani ale stim prvnim sem zatim vzala volno je to narocne ale do druhe prace dochazim.ano svedi a stipe to jak blazen mam tam rudej flek ty taky?a bricho mam nafoukle taky uz aby bylo po vsem 😀 a s krasnym koncem!ty jsi byla dnes v gennetu vkolik si tam byla nevideli sme se?ja tam byla kolem 12.hod.

petra49
6. lis 2009

Jo taky potom tam mám flek i jak to trochu drbu, ale za chvilku to přestane svědit a flek taky zmizí.

Dneska jsem tam byla asi ve 12:50.

janysek70
6. lis 2009

Tak Nadi už šustila vařit....., mně se tu zjevil synátor, přivezl mi špinavé prádlo a zabral noťas, tak jsem byla odstavena k telce 😉

janina83
6. lis 2009

aha tak to jsem byla uz na autobusu to sme se nevidely!me bylo divny ze neodepisujes janys! 😀 petul to napravime v utery a to mam akorat narozky tak mi doktor petr dal pekny darek hahahah

janysek70
6. lis 2009

Tak pícháníčko jsi zvládla, zasluhuješ pochvalu před nastoupenou jednotkou 😉 . S tím dárečkem to musí vyjít
😵

janina83
6. lis 2009

dekuju ale trvalo mi to nez jsem se ohodlala tu jehlu do sebe pichnout!sem posera'!jany kdyz mi v utery odeberou vajucha tak kdy pujdu na ten transfer!

janysek70
6. lis 2009

Já měla prodlouženou kultivaci, každý den jsem si volala, jak se vyvíjí a 4 dny po OPU jsem měla transfer, to byly morulky

janina83
6. lis 2009

aha ja to mit nebudu tak dejme tomu ze ve ctrvtek by to mohlo byt?a bolelo te to?

janysek70
6. lis 2009

Já jsem si tenkrát nedokázala představit, že si dokážu sama sobě vědomě ublížit a píchnout se a manža odmítl...., tak jsem stála v koupelně pero u břicha a najednou koukám, jehlička zajela sama a pak už mi to bylo jedno a i ty injekce

janina83
6. lis 2009

😀 😀 tak to si prozivala to co ja tet ale nakonec jsem to udelala

janysek70
6. lis 2009

To asi ty dva dny určitě, neboj, řeknou ti v úterý po OPU, co a jak 😉 . Mě nikdy nic nebolelo, musíš po punkci hodně pít!!!!

petra49
6. lis 2009

Janiku, tak to mám taky za sebou. Jéžiš první píchnutí byl pro mě taky horor, jinak mě injekce nevadí, ale ten pocit, že si to máš píchnout sama sobě, fuj. Nakonec to ale neni tak hrozný. Zrovna si říkám, že budem tak nadávkovaný, aby nám to pak nechybělo. 😀

Jani, já myslim, že bysme mohly mít transfer pátek nebo sobota. Prodlouženou kultivaci taky asi nechceme.

janysek70
6. lis 2009

Nad 48 hodin už to je PK

janina83
6. lis 2009

peto mi taky ne ja si myslim ze u nas jim bude lepe!!!v brisku 😀 janys mam takove smysene pocity strane se tesim ale zaroven mam strach!