Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

dvojcata2
6. lis 2009

Ahojky všem tady to jede.Tak Nadi pojištovna stále nic začínám si myslet že mi to tam dr zapomněl poslat ale já stejně uvažuju o tom že bych to nechala na prosinec protože tentokrát chci ušetřit i na ISCI.Nechci zase vyhodit pokus do koše i když to je peněz.

nadis.h
6. lis 2009

Já telefonovala strašně dlouho s mamkou. 😝 Máme zase nějaké srajdy s bráchou.Je mu 33,ale je jak malý harant někdy. 😖

Reny já chodím k mudr Bydžovský.Je to moje zlatíčko a nedám na ní dopustit.Je to jen a jen její zásluha,že jsem došla až sem. Má se mnou trpělivost a vypiplala si mě. 😉 🙂 Ale Petr je taky fajn.

Jani myslíš jo? A v G Ti vždy jen sestra řekne, že ještě nic nepřišlo jo?? To je divný teda. Počkala bych asi ještě max do úterka a zeptala se na to kde to je zaseknuté! To už je strašně dlouho. 😒 Ale jak říkáš pěkně v klidu si našetři ať nemáš stres a neříkáš si ještě tohle jsem mohla tohle jsem mohla... 😉

nadis.h
6. lis 2009

Larruš a Tobě mooc děkuju! 😉 🙂 Tobě držím palečky na akci co se chystá!! 🙂

dvojcata2
6. lis 2009

no hlavně chci ISCI už se nenechám přemluvit abych si ho nedávala že když jsem jinak zdravá proč by se neměli oplodnit no a oplodnili jse dvě a mražáčci nezbyly a ted to musím vše absolvovat znovu

nadis.h
6. lis 2009

Jani kdo Tě přemlouval? Můžou být rádi,že cvakneš navíc i když nemusíš. 🙄 A je to fakt lepší. Já si taky malovala jak to nechám bez ICSI ale ted jsem ráda, že to na ICSI dali. Nebyl takový úpad.Z 10 se oplodnilo těch 7 a už vydrželi. Jen nechápu proč tam není 100% oplodnění,když to dělají takhle růčo.

nadis.h
6. lis 2009

Jani a 4 tis na mrážo případně ať si našetříš.Musí se to cvaknout hned po ET jak jdeš domů.

ma.ja
7. lis 2009

dobré ráno 🙂
teda Nadi ty jsi ponocovatelka 😀 Já bych furt jen spala a to jsem si plánovala, kolik přečtu knížek, až budu doma...

petra49
7. lis 2009

Ahoj Maji, já taky dlouho nevydržim. Takže už jseš na neschopence a máš nějak omezovaný vycházky?

janina83
7. lis 2009

ahoj devcata dvojce my sme cekaly na schvaleni pomalu 2,5mesice taky jsem si to uz hazela bylo to hrozne to cekani uz jsem ani nedoufala ze mi to vzp schvali ale nakonec teda jo tak sem byla stastna jak blecha 😀 uz jsme kratce pred odberem vajuch!sestra v gennetu mi taky rikala o icsi at si ho radsi dame jenze tet na to nemame finance tak jestly se to nepodari tak si budu setrit na icsi!ale i kdyz mudr rikal ze nevidi duvod k obavam ale stejne se mi tomu nechce verit 😖 mam stoho debky!a nadenko jak si na tom ty jsi v pohode?doufam ze mrcha nedorazila!!!!

janina83
7. lis 2009

kdepak mi dneska behate??? 😀

janik8774
7. lis 2009

Ahoj Nadi,
tak jak je?
Je něco nového u tebe?
Já mám za sebou první týden v práci a je to docela psychycky náročné.Je to uplně jiný režim.Nejvíc náročný pro mě je že končím ve 22h v práci a pak jedu domů.Jsem zvyklá ve 22h být už v posteli.Jsem z práce rozjetá a nemohu usnout.Ted budu mít ranní tak snad to bude lepší.

petra49
7. lis 2009

Ahoj Janiku, chvíli jsem tu - pak jdu zas něco dělat. Už se nám to krátí, viď? Já jsem ráda, že dneska pícháme poslední, večer mi už potom neni nejlíp a o břichu nemluvim. Já mám dneska do sebe bodnout 4 injekce ( 3x75j gonalu a ještě cetrotide, tak se na to netěšim.

Co budeš dnes dělat, my jdem odpoledne na tchyně 55. narozeniny.

janina83
7. lis 2009

ahojky peto to mas pravdu ze se nam to krati 😀 ja uz od vcera picham 3 injekce dneska taky naposled to jsem rada sem stech injekci trochu mimo!peto ty mas taky icsi??nebo nemas ja nemam prave.. a tet premyslim jestly to nemam jeste zvazit 😖 a nakonec do toho icsi opravdu jit jak si na tom ty?i kdyz manža mel spermiogram ok!

janina83
7. lis 2009

co jsem prave cetla o tom zakroku tak jsem navazkach co kdyz se sami neoplodnej!!!!

ma.ja
7. lis 2009

ahojky jani,
my jsme měli ICSI? protože chlap má spermoně na prd. Nam naicsovali 6 vajíček, oplodnily se jen 3 a přežily jen dvě.Ale Jany Dvojče chlap má prý spermiogram výstavní, ICSI neměli, a myslím nic moc. Myslím, že měli 2 embryjka. Nevím kdyžtak koukni zpátky

janina83
7. lis 2009

ahoj majo tak myslis ze bysme opravdu radsi meli jit na icsi?

nadis.h
7. lis 2009

Ahoj holky, dneska jsem nebyla ranní ptáče. 😝 Vzbudila se teda jako vždy brzy, ale pak jsem ještě zalezla a spala do půl 12.. 😀

Jani-Janiku ahojky. Buď ráda, že práci máš. Já o práci přišla a jsem zase ve stresu co budu dělat, protože práce absolutně žádná není. 😖 Prostě v prd...

Jani já bych taky do ICSI šla.Janča dvojce má taky super sperma a oplodnilo se jim bez ICSI málo vajíček. Určitě se to vyplatí.

dvojcata2
7. lis 2009

No Nadi chlub se Janíkovi!!!AHOJ JANIIIIIIII.Nadi nám utekla nepočkala na nás už je mamina!!!

Jinak to ISCI bych si dala už ted vždy i když jsem v pořádku i přítel ale takhle mi mohli zbýt zamražený a nemusela bych to vše opakovat znovu a zase dávat prachy za injekce.Doporučuju raději si někde vypůjčit je to místo vánočních dárků ale udělat to pro jistotu a větší náděj 🙂

nadis.h
7. lis 2009

Ona to Jan neví?? 🙂 Já myslela že joo. Tak se teda "chlubím"...Janíku 7 den po ET už jsem našla //... 😅 Ale ještě to beru s reservou. Až po krvince budu juchat. 😅

Jani dvojce souhlas s tím ICSI. Já ho taky původně nechtěla, ale ted jsem ráda, že jsme ho mít museli nakonec.

janina83
7. lis 2009

holky mate pravdu ja to proberu z manžou snad to nekde splasime!

nadis.h
7. lis 2009

Jani určo se to vyplatí! Máš určitou jistotu kdyby náhodou nic tak že nemusíš vše podstupovat znova.Jani a ještě 4 tisíce na případné mražení at máš připravené.

janina83
7. lis 2009

jejda to je dost ale uvidime nejdrive to musime probrat doma! protoze tet fakt si to nemuzem dovolit!uvidime noo

nadis.h
7. lis 2009

Jani to proberte.Není moc čas. ICSI a mrážo se musí zaplatit hned v den ET když jdete dom. 😝

nadis.h
7. lis 2009

Holky jdu uklízet. Budu později.

petra49
7. lis 2009

Ahoj holky, jsem zas tu. Po obědě vše sklizený. Manža chrápe a já jdu k Vám.

Nadi, tak to jses hezky prospala, já jsem snad za celej život takhle dlouho nespala.

Jani já ISCI taky nemám, manžel má spermio dobrý, ale jak tak čtu, začala jsem taky váhat. Uvidíme co nám doporučí doktorka.

Nadi, kdy vse musíš rozhodnout pro ISCI.

janina83
7. lis 2009

ahoj peto no prave muj manža ma vse ok!tak nevim proc toto ale co jsem mluvila z holkama od cat tak kazdy mi to doporucil!i sestra v genetu ale zase dr.petr mi rekl ze se nemam ceho bat ze jsem mlada a vse bude ok!a ani se nezminil o icsi!!!! tak opravdu nevim ale asi to tet necham nahode a kdyz se nepovede tak na druhy pokus uz do toho pujdu!co myslis?

petra49
7. lis 2009

No já nevim, možná to zkusíme nejdřív co nejpřirozeněji i bez PK a budem doufat, že se vše povede. Já si myslím, že je to u každého jiný - jako s uzráváním folíků, káždé tělo je prostě unikát a 100% není nic. Je to těžký rozhodování.

janina83
7. lis 2009

no prave taky si myslim 😀 jak mas velke foliky ja je mela vcera 15.5 mm

petra49
7. lis 2009

Jani se mnou primářka o ISCI taky vůbec nemluvila ani nenabídla. Folíky mám 13-16mm vlevo 10-15, vpravo asi 10. Na odběr říkala cca 30. Budem doufat, že vše dobře dopadne. Stejně to máme tam někde nahoře předurčený.

janina83
7. lis 2009

to je fakt uvidime a dej se vule bozi nechci se uz stresovat svi jsem si uz kuli tomu uzila a ty myslim taky tak jen byt v klidu a nestresovat se tim.stres dela strasne moc! a kdyby nahodou se nezadarilo tak druhy ciklus bude pres icsi! jak se tesis na uterek???ja moc 😀