Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
8. lis 2009

cauky peto no ja musim hodne pict protoze davam mamce a segre a decka hodne toho sesrotujou 😀 a priznam se ja chodim potaji taky na cukrovi hahahah tak hlavne aby jim to vydrzelo a ze prejem skoniku hodne stesti do zivota a taky moc moc mimisku 😀 😀

janina83
8. lis 2009

reny treba to fakt tak nebude proc by to jinak nabyzely myslis kuli penezum??? 😒

reny01
8. lis 2009

vůbec nevím.je to způsob jak otěhotnět

nadis.h
8. lis 2009

Holky vse ma sve rizika a Icsi a vyvojove vady je tak male % ze se to stane,ze nad tim vubec nepremyslejte! Ja ctu strasne moc diskuzi a uz dlouho a jeste o nikom jsem necetla,ze by se jim to stalo. Je to to same jako se narodi postizene dite splozene doma. Mozna tak je to castejsi a pravdepodobnejsi jak ze se to stane z Icsi.

petra49
8. lis 2009

AHoj Jani, díky. Za chvíli jdem na poslední ďobanec, viť? Já už nemám desinfekci, tak na to vezmu slívku.

nadis.h
8. lis 2009

Peto me nastrikal takhle na zadek parfem pritel kdyz nam dosla desinfekce. 😀 fuj jsem pachla jeste 2 dny... 😝

ma.ja
8. lis 2009

teda co to tady máte za téma 😠 žádný vady nepřipouštět!!!

janina83
8. lis 2009

proto rikam ze clovek nemuze verit hned vsemu co cte to se muze stat i normalne znam holku ktera musela v sestem mesici na preruseni ohledne davn.sindromu byla stoho uplne mimo a ja nevedela jak ji utisit bylo to hrozny!ale konec stemahle recma nam se narodeji zdrave deti nebudem uz na to myslet!!!!nadi za chvily picham konecnou injekci 😀 huraaa a jak dopadla vecere???ja sem zase doma sama manža ma 24 sluzbu tohle je hrozny je porad v praci a ja doma uz 14 dni nechodim do prace jakde delam je to moc narocny neni chvilka kde si odpocinout tak jsem doma druhy den po transferu se chci vratit abyh na to tolik nemyslela ale nejdrive se zeptam dr.petra jestly muzu pracuju jako servirka v restauraci a pak jeste ve sklade prodavam nabytek hihih ale uz mi to moc chyby jsem uplne unavena stoho nic nedelani 😠

janina83
8. lis 2009

to joo uz se na to tesim me dezinfekci nosi manža z prace 😀 tak aspon tohle je dobry

ma.ja
8. lis 2009

no Jani nevím, jestli je to dobrý nápad jít po ET do práce, neměla byses pak namáhat, mít trochu klidovější režim...

janina83
8. lis 2009

ja vim majo ale takhle si to doma hazim moc ci ivf beru k srdci a tam neni cas na to myslet no.kdy myslis ze je optymalni jit do prace?2-3dny po ET??

janina83
8. lis 2009

nebo dele??

ma.ja
8. lis 2009

nevím, já půjdu až po testování, tedy pokud bude negativní. Ale to musíš sama podle sebe, ale sevírka je asi náročnější práce, ne?

janina83
8. lis 2009

no to je oteviram od jedenacti a koncim treba ve dve rano prez obedy litam treba 3 hodiny v kuse je to spise litaci a nekdy stresujici prace no jak kdy

ma.ja
8. lis 2009

ale sestřička v Gennetu říkala, že choděj ženský do práce hned po OPU i hned po ET. OPU jsem měla v sobotu, v pondělí šla do práce a od úterka jsem doma

ma.ja
8. lis 2009

asi taky záleží, jak jste na tom finančně...

janina83
8. lis 2009

no prave me vyplaci kazdy tyden tet jsem se doma flakala tak to budu muset nahnat ale taky jak se budu citit clovek nesmy nic podcenit jeste mam druhou praci a te je v sede na pc prodavam jeste nabytek to je opravdu flakarna

ma.ja
8. lis 2009

no uvidíš, jak se udeš cítit. Mne až do včerejška bolel břich, takže jsem chvilku něco dělala a šla odpočinout...POřád bych spala, kafe radši nepiju...Vlastně až dnes jsem první den v pohodě (5.den po ET) a jsem z toho pěkně nervní....jdu do vany zatím pa

janina83
8. lis 2009

tak jsem si to dodobla a uz kliidek od tech injekci 😎 to jsem moc rada jsem znich moc nafoukla a jeste mi zbyl gonal to mam sebou vzit do gennetu a vratit jim to?

ma.ja
8. lis 2009

já měla dvě pera a obě jsem je dopíchala až do konce. Tak jsem je pak hodila do tý "popelnice" a vrátila je v Gennetu. Asi to vezmi sebou a zeptej se...

janina83
8. lis 2009

ja jdu taky se vykoupat jeste neco poklidim a jdu spat rano brzo vstavam jeste se sem mrknu

ma.ja
8. lis 2009

ale proč vracet, je to tvoje, zaplatila sis to!!! Třeba se to ještě hodí ( nevím jakou to má použitelnost). Ale je tu i téma "mam/nemam léky na IVF", třeba bys mohla i někomu pomoct 🙂

papa

janina83
8. lis 2009

no to bude nejrozumejsi co bych snima delala ale tu jednu davku co mi zbyla si asi necham co kdyz ji budu potrebovat ale buddu pevne verit ze neee

nadis.h
8. lis 2009

Jani nechej si ten zbytek Gonalu. Je to Tvoje zaplacene,tak bo bys jim to davala.

Mne zasedl drahy muj Pc tak nemuzu moc psat. Pres mobil je to nudo se rozepisovat. 😝

janina83
8. lis 2009

to verim dlouho to trva toho gonalu neni moc asi jedna davka 😉

nadis.h
8. lis 2009

Ted jsem bulela u Superstar.

janina83
8. lis 2009

proc?? 😀 😀

janina83
8. lis 2009

jdu do hajan mej te se tu pekne a zitra k veceru ahoj zitra jdu makat

janina83
9. lis 2009

ahoj holky tak vam pisu z prace je tu nuda tak jsem vlezla jsem 🙂 nez prijde sef!! jak se mate?zitra je den D skoro pro nas pro vsechny 😀 az prijdu domu tak jeste napisu po 18.hod.tak se tu mejte hezky a brzy awojky 😀

petra49
9. lis 2009

Dobré ranko holky, jste tu někdo?

Maji, jak máš s neshopenkou vycházky- jsou nějak omezený?