Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
18. lis 2009

Jani, včera ráno břicho dobrý, odpol bolelo, teď zas dobrý, někdy bolí - někdy tlačí - nevim nikdy jsem těhu nebyla. mám ale furt takový divný pocity, tak uvidíme. já testovat zítra ještě nebudu jsem posera ☹

Jinak teď řežu vizitky, včera nám manželův bratranec dodělal nábytek a vypadá to úžasně, ještě dneska přijde na chvilku něco dodělat, ale jsem ráda, že už to máme.

janina83
18. lis 2009

peto niceho se neboj a ty tlaky v brisku mam taky nekdy zase ne ja skusim zitra prvni test!a hned napisu ju?a jestly tam nic nebude tak zase za dva dny udelam dalsi test but to vyjde a nebo nevyjde..mame dalsi dva pokusy 😀 😀 ale radsi bych uz do dalsiho ciklu nesla protoze nam to vyjde uz na poprve uvidis... 😀

reny01
18. lis 2009

jasný,že vám to vyjde 🙂

petra49
18. lis 2009

Jani s ničim jiným nepočítám.

nadis.h
18. lis 2009

Ahojky holky,

my jsme teď vstávaly. 😅

Reny je Ti něco? Já se pořád pozoruju. Předtím jsem byla naprosto v klidu a nic jsem neřešila a teď začínám hledat sebemenší příznak jestli vůbec ještě těhotná jsem. 😝

petra49
18. lis 2009

ahoj Nadi, my všichni v 5 vzhůru a Naděnka v poledne 😀

Jdu se koupat.

reny01
18. lis 2009

ahoj nadi.já se taky pořád pozoruju.teď se mi zdá,že mě trochu bolí žaludek,ale právě nevim,jestli si to nenamlouvám.už ať máme ten utz.

nadis.h
18. lis 2009

Péti já na začátku taky nespala. Mohla by to být taky známka těhu. Byla jsem věčně vzhůru už před 6 a nechodila jsem pak už spát. 😅 Ale já šla včera spát až ve 2, tak možná proto jsem tak hnila dneska. 🙂

nadis.h
18. lis 2009

Reny takže jako "velkého" Ti nic není taky? 😕 Mě to nějak sebralo včera už. A mám sto chutí jít na krev aspon pro kontrolu jestli mi stouplo hcg,ale pak si zas říkám,že nejdu.Že co má být bude. 🙄 Ach jo. Fakt,už aby byl ten utz at víme na čem jsme. 😔

reny01
18. lis 2009

nadi to teda jo.taky už chci vědět na čem jsem.taky nic zvláštního necítim.jen to břicho.pořád stejný.třaky bych šla nejraději na krev,aleco by jsme si pomohli?jak říkáš,co má být bude.ty jdeš aspoň dřív na utz

reny01
18. lis 2009

holky dneska je venku krásně.

nadis.h
18. lis 2009

Reny já právě že ani břicho. Ted mě teda trošičku bolí jako na mrchu, ale jinak nic. 😒 Mám fakt strach. No přesně. Kdybychom šly na krev tak uvidíme max jestli to stoupá. Protože vždy obden se to má zdvojnásobit.

reny01
18. lis 2009

zdvojnásobit jo?nadi já si myslim že nemáš mít proč strach.a zkoušela jsi testík?

reny01
18. lis 2009

já testovat určo nebudu.radši.

reny01
18. lis 2009

já si myslim,že se tady zbytečně nervujem.vždyť testy nám dopadli dobře.tak jsme těhulky a hotovo. 😀

nadis.h
18. lis 2009

Ren j já dělala předevčírem poslední co jsem tady našla. A v pohodě. Silný byl. Tak snad je to v pořádku.

reny01
18. lis 2009

určitě je 🙂

janina83
18. lis 2009

ahoj holky tak jsem prisla z lekarny a koupila mamatesty jeden ten co dostavame v gennetu a ten druhej levnejsi ale nechci jeste testovat..je to jeste brzo dneska jsem 5 den po ET kdyz teda nepocitam ten den ET.jinak uz 6.necham to na nedeli radsi...chjo tet me to bude nutit 😀 😀 ta nedockavost!!!!a stim spanim to ste meli vsichni ze ste nespaly?myslite ze by to mohla byt znamka tehu???

janina83
18. lis 2009

uz tri dny se budim kolem 5,30 a nespim jsem dost unavena a pak jdu do skoly a rychle varit pak zase do skoly udelame ukoly a pak si jdu teprve lehnout a to taky nespim 🙄 🙄 docela unava 😅

reny01
18. lis 2009

jani teď jak jsis koupila testy,tak jsem zvědavá,jak to vydržíš 🙂 s tim spanim já to tak mám i teď

janina83
18. lis 2009

reny musim vis uz kuli me abych treba nebila sklamana ale je to moc brzo na testovani stejne se mi tam nic neukaze jak sem psala nevim jestly se pocita den ET jestly ne tak jsem dneska 5 den..a to je jeste asi opradu brzy co myslis???

janina83
18. lis 2009

reny kolikatej den si testikovala ty??

nadis.h
18. lis 2009

Jani to nevydržíš. 😀 Já tím, že jsem je měla doma hned nad WC na poličce, tak jsem tahala jeden za druhým. 😀

A Jani to spaní může být známka těhu. Já jsem předtím byla spáč. Vydržela jsem spát do oběda i když jsem šla brzy spát. 😀 A taky jsem měla na začátku šílené sny. 😝

janina83
18. lis 2009

ahojky nadi!!!!!!!!!!!! noo ja sem je ulozila abych je nemela na ocich 😀 ja nemam problem usnout ale to vcasne vstavani a to co se mi zda za pi....to neni mozny hahahah vzdycky jako kdyz ve me cukne a hned mam oci uplne vyvaleny a uz nechrupu dneska rano cca 6hod.sem pila caj jahodovy 😒 😒 jeste musim VYDRZET!!! 😅 😅

reny01
18. lis 2009

jani 14den,s ET 15DEN

nadis.h
18. lis 2009

Jani tak bych řekla, že jsi jasná. Mě taky holky říkaly, že je to známka těhu.Tyhle sny a nespavost. 🙂) A i těhulky co chodím číst vstávají takhle brzy. 😉

Renuš testla až den před krví. 😅 Ta nebyla jako já blázen.

janina83
18. lis 2009

aha no tak to ja nevydrzim netestnout nadi kez bys mela pravdu ale i peta ma takove trapeni ze spanim takze se vsichni sejdem v jablonci v porodnici 😀 teda holky jestly na nas pockate preci mate o neco vetsi naskok nez my s petulou 😀

reny01
18. lis 2009

Nadi ale ty jsi vijímka,že tam ty // byli.přírodní úkaz 😀 😀 😀

reny01
18. lis 2009

jani ty budeš taky těhule.sejdem se tam.jen si to musím zapsat

janina83
18. lis 2009

no to teda koukej si to zapsat a ne ze to nekde stratis.... 😀 😀 nadenka to mela sedmi den po ET tak ja jeste musim vydrzet ja sem ty testy asi nemela kupovat tet me to bude lakat 😅