Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
1. čer 2009

nadis.h jdu umýt nádobí ty mi napiš kde je ten Klášter..já ted chodim k chlapovi a sem spokojená.Tady sestřičky nemaj..jen dole recepce..

nadis.h
1. čer 2009

klášter je vedle špitálu... Je to klášter jako že fakt bývalý klášter... 😀

kkamca
1. čer 2009

nadis.h myslíš v LBC?Já tam nikdy nebyla ve špitálu tak nevim.. 😀

nadis.h
1. čer 2009

Jj v Lbc... 😀 Je to kousíneček od centra hned. Jdu dodělat véču za chvilku mám doma muže svéhoo. Přindu později. 😵

larri
1. čer 2009

Ahoj nadis.h,vim,ze tady nepatrim,ale zrovna jsem vas cetla,ze jste holky bydlely v Praze.Ja taky chodila do Hloubetina a delali mi tam v prosinci laparku.Byla jsem moc spokojena.

kkamca
1. čer 2009

larri já do hloubětína CHODIM POŘÁD..do gyncentra. 😉

nadis.h
1. čer 2009

Lari patříš seeem. My Tě nevyhodíme.Aspon bude veseleji když nás tady bude víc. 😉 Mamka tam chodila na gyndu a taky byla spokojená.

kkamca
1. čer 2009

Larri a kam jinak chodíš na gyndu k někomu do gyncentra?

Nado já chodila k Nouzový a ted už těch skoro 8 let chodim k Novákovy 😀

nadis.h
1. čer 2009

Kami já neznám ani Nováka ani Nouzovou... 😀 😀 Já jen vím, že tam chodila mamka ale jinač já tam nechodila.. 😨

kkamca
2. čer 2009

Ahoj Nado a všem dobré ráno..
Tak to jsem tě blbě pochopila.. 😒

larri
2. čer 2009

Ahojky,
ja chodila do Hloubetina k Havelkove,ale ta presla na Vinohrady.Maji to udelane z bytu,takze takove soukrome.Ale v Hloubetine ma asi smlouvu,protoze mi tam delala laparku.Novak je takovy hubeny a vyssi,ne? Nouzovou znam,ta chodi k nam do prace,jeji deti hraji tenis.Jinak ja jsem ze Zabehlic,ale pochazim a hlasim se k OPave.

kkamca
2. čer 2009

larri---jo je vyšší,starší ale né zas tolik..a štíhlej.Já ho mám radši než Nouzovou,ta mě u syna vystrašila s ultrazvukem a ještě kecy na váhu tak jsem byla ráda že mám Nováka..ten je v poho.V Záběhlicích bydlel bratranec a a hlavně tam makal můj přítel u záběhlickýho zámku..autoopravna.. 😀

kkamca
2. čer 2009

jo larri jak to probíhá ta laparo?vim postup bo jsem po žlučníku ale ten mi dělali tady..Jak to funguje tam..v den přijetí rovnou operace a jak sis tam dlouho pobyla a co personál?

larri
2. čer 2009

kkamco,no vidis,jak je svet maly.No ja si myslim,ze tvuj doktor ma dite s moji doktorkou,ale nejsou spolu.Tak nejak jsem to uz davneji slysela,tak nevim.
Tak se zeptej pritele,jestli nechodil nekdy na jidlo na Hamr.Je to sportovni centrum,urcite tam nekdy sel na jidlo.Tak tam pracuji ja.

kkamca
2. čer 2009

larri..to nevim ale rozhodně dítě--děti má..to vim ale skym to nevim
Na Hamr sem chodila já..na kapučíno a latté 😀

larri
2. čer 2009

A jak je to dlouho co si tam byla na kavicce? Ja tam delam 6 LET.
no,ja ti to psala o tom dite,jestli treba neznas tu moji doktorku.Je hubena,blondynka,vubec se nemaluje,ale je super.Mam ji hrozne rada.

kkamca
2. čer 2009

Larii tak to si tam asi ještě nedělala..nebo teda určitě..já to tam navštěvovala rok 2001-03

to jméno lékařky mi absolutně nic neříká

larri
2. čer 2009

No tak to ja tam nastoupila 2003 duben.Delam v lete venku,na zmrzlinovem stanku a v zime v restauraci.

kkamca
2. čer 2009

larri--a mě se v květnu 03 narodil malej..a pak jsem se v závěsu stěhovali no po novym roce..ale to já už tam dávno nechodila..

co ta laparka jak to probíhá?

nadis.h
2. čer 2009

Hola hej ženy... 😀

Jak jste se vychruply? Nám zateplují barák a vzbudili mě! 🙄

Lari Ty děláš na Hamru jako že na té pláži??

No tak to za Tebou skáknu někdy o víkendu. Jezdíme tam na opalovačku. 😵

Kami ani se neptej na laparku. 😖 Já na ní nevzpomínám zrovna v dobrém.

kkamca
2. čer 2009

nadis.h--já na ní byla na žlučák..tak tak nějak vim.
Spíš mě zajímalo jak to probíhá v hloubětíně víš 😀 ale larri nepíše 😠

kkamca
2. čer 2009

jdu vařit..tak larri až budeš mít čas napiš mi to 😀

larri
2. čer 2009

nadish,tak to si asi pletes.Na plazi nedelam.Je tam rybnik,ktery je ted vypusteny,protoze se cisti.
Najdi si www.hamrsport.cz,ale ja delam v Zabehlicich.Ted uz maji dva hamry.Tak koukni jak to tam vypada.
Jinak nasi majitele maji restauraci taky v Harrachove.Ty jsi delala urcite taky v restauraci,ze jo?

Holky,musim koncit,jdu na utz k Apolinari,tak se musim pripravit.Tak si pekne povidejte,az prijdu kouknu.

nadis.h
2. čer 2009

Larri jo aha počkej. Já myslím Hamr tady v Liberci. 😀 No jooo už nespíím. 😀
Já dělala v Harrachově ředitelku hotelu.
Kami aha .. tak já byla na laparo v Lib ve špitále.Tak to nemohu sloužit. 😝

larri
2. čer 2009

kkamco ta laparka probiha asi takhle:
Nastup jsem mela odpoledne .Lezela jsem tam na pokoji a az vecer mi sestricka udelala klystyr a zapsala vsechno co chtela vedet.Pak nam jeste na noc dala neco do pochvy,byla to desinfekce k operaci.
Na druhy den rano jsem dostala injekci,pak mi zavazala sestra nohy a za pul hodiny mne brali na sal.Byla jsem tak oblbla,ze se mi zdalo,ze je tam strasne moc lidi.Ale kolik jich tam bylo,nevim.
Pak jsem se probudila az na jipce.Bylo mi strasne spatne,zvracela jsem porad.Dostavala jsem injekce od bolesti,takze jsem toho moc necitila.Z jipky mne prevezli na druhy den asi v 11hod.
Budes mit hodne nafoukle bricho,bude se ti spatne chodit,ale jinak ok.Dostala jsem kabelecku,kterou mi potom vyndali a to byla uleva.
Ve ctvrtek jsem mela nastup a v pondeli rano jsem sla domu.Maji tam pokoje jako nadstandart,ale nic moc.Byla tam telka,tak se muzes divat.Jinak se chodis celkem casto sprchovat a nemohla jsem na zachod-pardon,na velkou.Ale byla jsem uple vyprazdnena,takze ani nebylo co.Mela jsem tam i dietu,takze se nediv.
Nechapu,ze nektere holky jdou domu treba v ten den nebo druhy den.
Nevim co te zajima,tak se ptej.

nadis.h
2. čer 2009

Lari no přesně... Já si taky lajnovala jak půjdu max druhý den po domů... A byla jsem ráda, že jsem se doplazila v neděli na vlastní žádost domu. V pátek ve čtvrt na jedenáct mě odvezli na sál a v půl druhé zpátky na pokoj a od té doby jsem brečela bolestí jak malá holka. Holčina co byla se mnou na pokoji to samé. Naštěstí jsme tam byly sami 2 tak jsme mohly bulet. Já bulela až do soboty. 😀 Nepomáhaly ani injekce na bolest, ani čípky ani prášky..Prostě nic. Na záchod jsem ani náhodou nemohla v ten pátek. Takže na malou jsem to držela až do večera a pak mi sestra dala mísu. Na velkou se mi naštěstí taky nechtělo. Ležela jsem jen na boku, nemohla vůbec dýýchat z té anestezie, ale naštěstí jsem nezvracela. V sobotu jsem se strašně těžce doplazila do sprchy protože jsem byla strašně zpocená a po sprše jsem se pak cítila líp. No a v neděli mi řekli, že min do úterý ještě musím zůstat, ale já se nechala pustit.Tam se to nedalo. A přítele mám z chirurgie takže jsem měla jistotu, že kdyby něco ví co udělat. Jinak bych si to nelajzla. No a ještě měsíc po jsem byla rozhodnutá, že na další laparku už bych nešla. A klistýr jsem neměla.

larri
2. čer 2009

boze,ja napsala klystyr s Y po l.Stydim se.Ja abych se priznala bolesti jsem nemela diky tem injekcim,zvracela jsem teda dost.
Nejhorsi bylo pro mne,ze mam nepruchozi oba vajecniky.To jsem probrecela hodne.

Nadis.h,tak ty hned doktora jo. A ty reditelka hotelu,no to jste dvojka.Kde mi se na vas hrabeme.Ale jo,ja ti to preji a doufam,ze te to nenastvalo. 😉

kkamca
2. čer 2009

larri--tak je to téměř stejné jako u žlučníku..kromě toho léku do pochvy 😀

Mě bylo zle z narkozy a to jako děsně..snad 3 dny a o bolestech ani nemluvim..jen abych na to nešla zbytečně a pak mi nic nenašli

nadis.h
2. čer 2009

Lari neprůchozí baječníky?? Vejcovody snad ne máš neprůchozí?? 😕 On není doktor. Je to rentgenový laborant... Ale má na starost i vše ostatní .. Tj při operacích apod... 😉 Je to takový můj záchranář. 😀 Já už ředitelka nejsem a nikdy nebudu. Aspon zatím v budoucnu... Dooost špatná zkušenost. 😝

larri
2. čer 2009

No to bud rada,kdyz ti nic nenajdou.To znamena,ze ty jsi v poradku tam dole.

Kdyz jsem sla na ivf,tak jsem jim rekla,ze jsem po narkoze zvracela a oni,ze mi tam daji neco,aby to bylo lepsi.A opravdu mi nebylo vubec zle.