Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pindrusec
4. pro 2009

😀 to poznáš...beruško loučím se...jedu na víkend k mamce do Prahy...chcem se juknout na stromek na Staromáku....a dát si pečený kaštany 😝 😀 tak se tu mějte hezky a pěkný víkend 😅

petra49
4. pro 2009

Ahoj holky, Já jsem teď přišla, byla jsem u ségry a dětma s Mikulášem a pak u sestřenky na stříhání, tak je zas ze mě kočka.
S věcičkama to mam já dobrý, něco bude od ségry a v příbuzenstvu jsou teď samí děti.

Naděnko, tak na to kafíčko půjdem asi sami, chceš jít v pondělí po tý kontrole, mě by se to hodilo.

nadis.h
4. pro 2009

Péti pro mě by byl lepší čtvrtek.

petra49
4. pro 2009

Tak si ještě napíšem a domluvíme se. Vždyť je času dost. Jdu si asi lehnout jsem nějaká mrtvá.

nadis.h
4. pro 2009

Jasné.Však tu kecáme každý den. 😅 Já jsem si dala véču.A vůbec mi to nechutnalo.Tak to zajídám oříškovým šátečkem. 😝

reny01
4. pro 2009

holky nějak jsem to dřív nestihla ☹ jak je mam všechny doma,tak my zaberou všechen čas 😅 už je dost hodin,tak vám přeju krásný sny.nadi nedělej chutě 😠

seery
4. pro 2009

Ahoj holky, tak koukám Janě to nevyšlo, to mě moc mrzí a už tu ani nebude, abych jí mohla napsat. No jinak jak to jde u mě?? Zatím jsem 16 dní vše o.k test pozitivni, akorad jsem trochu krvacela ale jen 10 minut. No pak mě bolelo břicho, tak jsem šla k doktorovi tady v Lípě nemohla jsem čekat a stejně na utz půjdu asi taky tady, nevím proč bych měla jezdit tam, jsem s nima už domluvená. Jinak dnes jsem byla na utz jestli tam něco neuviděj, kvůli těm bolestem, ale nic tam neviděli. tak půjdu zase za týden to už by mělo být vidět, mám strach aby to nebylo jinde, píchá mě na té pravé straně a měla jsem křeče včera takové menší, no uvidíme, za týden.

larri
5. pro 2009

AHOJ HOLKY,
tak jsem doma.Ale nevim,jestli byt zklamana.Mam jenom tri vajicka a musim doufat,aby byla kvalitni.
Zitra rano budu volat,tak doufam,ze aspon neco vydrzi. ☹

nadis.h
5. pro 2009

Ahojky,

teda dneska jsem fakt ale víc jak líná.V 11 se vzbudila a ve 12 do půl 2 usnula u telky ještě. 😀

Seery to bude dobrý. Pokud není mrcha tak je to ok. A to že nic neviděl je proto že je to ještě brzy.

Larri nezoufej. Když se oplodní tak to bude dobrý! Těhotná být umíš a už to nemá teď kam utéct jako předtím! 😉 Sice nebude na mražáček,ale to neva. Hlavně,že budou pořádné prdelky do bříška!

petra49
6. pro 2009

Dobré ráno, holky.

Larri, tak co bobísci, jak jsou na tom?

larri
6. pro 2009

Holky,
tak se oplodnilo jenom jedno vajicko.Ale rikala embryolozka,ze vypada hezky,tak mam v utery ET.
Zrovna budu mit narozeniny,tak doufam,ze to bobisek zvladne .....

petra49
6. pro 2009

Larri, super, lepší něco než nic. moc Ti to přeju a držim palečky.

petra49
6. pro 2009

Larri a Ty jsi měla ISCI nebo se oplodnily samy.

larri
6. pro 2009

Peto,ja jsem mela ICSI z pulky.Tak nevim,kdyz byla tri vajicka,jestli mi oplodnily dve nebo jedno.Ale pocitam,ze jedno,podle ceny.

Na to se zeptam az v utery,pokud ET opravdu bude.

nadis.h
6. pro 2009

Ahoj holky,

Larri tak drzim moooc palce bojovnikovi!

Peti jak se mas?

petra49
6. pro 2009

Nadi, docela dobře až se bojim, jestli je vše v pořádku, protože mi vesměs nic neni. akorát ráno vždy bolí břicho a po jídle mám křeče. jo a vůbec nejradši bych nic nejedla, musim se nutit kvůli těm lékům, abych je nejedla nalačno, ale jinak nemám vůbec na nic chuť a vždy hodinu přemýšlím co si teda dám.Jo taky už jsem zhubla. Já už chci mít ten ultrazvuk, jinak se asi nedočkavostí zbláznim.

Co Ty Nadi?

ma.ja
6. pro 2009

ahojte berušky 🙂
jdu se na vás podívat 🙂

larri strašně moc držím palečky, ať dostaneš k narozkám ten nejkrásnější dáreček 😵

včera jsme byli s Jirkou v Praze na výletě, na Staromáku nádhera, připadala jsem si jak malej harant 😀

petra49
6. pro 2009

Maji, to jsem ráda, že zas píšeš a přivezli jste si něco?

Co novýho u Vás?

ma.ja
6. pro 2009

neprivezli jsme nic, já chtěla jen podívat na stromeček a vánoční Prahu, dát klobásu na Václaváku a tak...Jirka pak, že se chce podívat do Holešovic na tržnici, chtěl nějaký boty, ale nic se mu nelíbilo. Já vietnamský tržnice moc nemusím...

a novýho u nás - čekám, že v úterý nepřijede mrcha!!!
Minulý týden jsme byli v G. u Dr.Křečkové na genetice, a ta vzhledem k tomu, že mám astma, tak nás poslala ještě do Prahy na Imunologii. Tak jedem v úterý na krev a termín ke konzultaci výsledků jsme dostali 26.1., takže tak.

petra49
6. pro 2009

Tak Maji ať mrcha nedorazí a zařadíš se mezi nás těhule

nadis.h
6. pro 2009

Péti vzpomen si na mě jak jsem tady "brečela" že mi nic není.A pak jsem na 5 dní odpadla ze dne na den. Je to nevyzpytatelný a příjde to nečekaně. 😝

Máji ahojky, 🙂 na Staromáku je to pěkný že? Ale co se týče sortimentu těch stánků to mi příjde jak na ruskym trhu. 🙄 Nějak mi to neštimuje s Vánocema ty čepice apod věci...Ale hezký to mají to jo.

S tím imunem to je bomba!! Budeš vědět zda tam něco není! To je fajn,že Vás tam poslala!

larri
6. pro 2009

holky,kolik jste mely vy vajicek? U mne to je ted nejmene,tak jsem nervozni.

Ale pri 1.IVF-5 VAJICEK,nebyl ET

2.IVF 12 vajicek ,prezila 2

3.IVF 3 VAJICKA,zatim se drzi 1

Ale kdyz to spocitam,tak jsem mela celkem 20 vajicek a co z toho.

nadis.h
6. pro 2009

Larri já jsem nakoukla k Vám na diskuzi a nevím čím to je,ale příjde mi že máte každá málo vajíček.
Nemůže být u Tebe problém taky s FSH? Kamarádka to zjistila až po více letech,že jí ve Vašem CARu neřekli že FSH má vysoké.

Já měla FSH 19,9 a vajíček jsem nakonec měla 10.Z toho se s ICSI oplodnilo 7 a ani jedno neodpadlo.

petra49
6. pro 2009

Larri, já měla 16 vajíček, z toho se přirozeně oplodnilo 11, 2 zavedly a máme 6 mrazáčků, tak nevim.

Nadi máš pravdu, můžu být ráda, že mi neni tolik zle, ale asi tam jsou - málem jsem před chvílí sežrala celou hořčici.

nadis.h
6. pro 2009

No tak vidíš. 😀 Však já tomu taky nevěřila a je tam. 🙂 Už se těším na zítra. Na tom Gennetovým utz bude vidět mnohem lépe. 😵

nadis.h
6. pro 2009

A já si včera nabagrovala hořčici k čevabčiči.Taky pěknou hromadu. 😀

nadis.h
6. pro 2009

Tak teprve ted se mi probudil miláček. 😀 Konečně spal déle než já a teď nemůže mektat,že spím dlouho. 😀

ma.ja
6. pro 2009

larri je to blbý, ale já už si říkám, jestli to není tím, že už jsem velká holka. Vždyť Nadi, Péťa... jsou skoro o 10 let mladší ☹
Nadi taky jsem ráda, dokonce když jsem paní dr.Křečkový říkala, že jsem si o ty testy řekla, jestli to nevadí, tak mi odpověděla, že ona by ty testy dělala všem párům dřív, než jdou do IVF. Že se tím prý dá poznat, jestli má IVF vůbec smysl, jak bude ženská reagovat na stimulaci....Byl ten rozhovor s ní velice zajímavý...

berušky jdu se vrhnout na vosí hnízda 🙂 ale budu tu s vámi 😵

nadis.h
6. pro 2009

Maji to není tím. Zda Ti je o 10 let víc či ne. Já si myslím, že to záleží na fungování těla. A to věkem není. Moje mamka otěhulila ve 40 letech v prvním měsíci co se o to pokoušeli.

A s tou genetikou má pravdu ta doktorka. Určitě by to bylo dobré a možná by se hodně lidí divilo co se jim v těle najde aniž by o tom věděli.

Holky já bych si taak dala cukroví. Příští rok už udělám Vánoce sakum prdum s každou maličkostí co k tomu patří. Letos to vypadá,že ani na Vánoce nebude přítel v Liberci. Ale příští rok už s náma bude brouček malý. 😵 A bude mu 5 měsíců,to už bude pěkně koukat na stromeček.

ma.ja
6. pro 2009

josem moc ráda, že nás na to poslala. Sice se tím asi posune 2. pokus, ale radši počkám, než další zklamání.

Holky já dnes celý den sedím u PC a hledám dárky. Jirka je v práci, a já nic nedělám. Jdu aspoň na ty vosáky 🙂