Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
29. pro 2009

no vidíš Nadi, tak taky gratuluju, ale koukejte obě jezdit opatrně!!!

U nás nic nového, stále čekám, ale už jen necelý měsíc. Žádost ještě schválená před Vánocemi nebyla, teď nechci otravovat, tak zavolám až po Novém roce. Stejně chci pokat na výsledky imuna a genetiky, takže novinky až po 26.1.

holky neosiřely jsme tady nějak???

nadis.h
29. pro 2009

Máji tak super. Už to uteče to je za dveřma. 🙂 No to je jasný že se na pojišťovně nikdo nepřetrhne o svátkách. 😝

No jsme tu samotinký. Nikomu se sem nechce. 😕

ma.ja
29. pro 2009

a co ty, jak to vypadá s tou prací?

ma.ja
29. pro 2009

Nadi fotečka je nádherná 😵 😵 😵

nadis.h
29. pro 2009

Maji děkuju. 😵 Už je to človíček.

reny01
30. pro 2009

zdravím holky 🙂
seery moc mě to mrzí,že ti to tak dopadlo. ☹ ale jak psala nadis,tak teď ti to nemá kam utýct,tak ti to určo už výjde 😵
petruško to je super,že je vše v pořádku a gratuluju k řidičáku 🙂 hlavně opatrně 😀
nadi máš krááááááááásnou fotečku 😵 😵 😵 😵 to už je skutečně krásný človíček 🙂 a ten deníček je roztomilej 😵 o botičkách ani nemluvim 🙂
já jsem teď přes svátky ani neměla moc čas napsat.pořád někde lítáme po rodině.ale včera jsem sem nakoukla,protože jsem věděla že jde nadis na kontrolu 😅
já dneska byla v genetu na screeningu a všechno vypadá dobře.ještě výsledky krve 😕 potom tam ještě jedu po dvacátým týdnu na screening,tak snad bude vše o.k.
jinak to byl super zážitek,hlavně pro mladýho.ptal se doktorky co to je.ona se smála a ptala se ho,jestli by chtěl už kupovat kopačky 😀
fotečku sem hodim,on mi jí´sem dá mladej přes kopírku,ale až večer.teď mi dělá králika venku,chci z něho udělat svíčkovou. 🙂

nadis.h
30. pro 2009

Ahojky,

Renuš tak supeer že je vše v pořádku!! 😵 Mě dělal ten NT utz včera i můj gyndr a vyšel v pořádku. Tak jsem zvědavá zda výjde dobře i ten zbytek v Gennetu. JAk jsi šla natu krev??Brali Ti jí až v tom čase utz??

Já na ten druhý screening chodit nemám už do G.Jdu 2,2 na odběr krve na ty 2 testy a udělá si to můj doktor.Že prý dělá ještě nějaké další testy z krve co potřebuje.

semy.cz
30. pro 2009

ahojky holky 🙂 tak vás jdu po dlouhé době pozdravit 🙂
koukám že je tady pár nových těhulek..teda nových, jen o málo jak my ale fakt dlouho jsem tu nebyla 🙂
tak všem moc blahopřeju 🙂 a aky přeju dodatečné krásné vánoce a do nového roku jen vše nejlepší a bříška a´t pěkně rostou 🙂

nadis.h
30. pro 2009

Ahojky Semy. Jak se daří s mimiňouskem? 🙂 Byl nějaký plodný podzim-zima no. 😀

semy.cz
30. pro 2009

no to máš pravdu 🙂 plodný byl extra, z naší svatební diskuze je nás asi 6 těhotných 😀
jinak se daří dobře..jsem od začátku doma takže si užívám klídek 🙂
nevolnosti už taky přešli takže je fajn 🙂
zítra ráno jdeme do gennetu na nt screening tak doufáme že to bude v pořádku a těšíme se že uviíme maličké na velkém utz a chceme vzít i kameru že by to manžel natočil, tak doufám že jim to nebude vadit 🙂

nadis.h
30. pro 2009

Já jdu na NT 6,1 tak jsem taky zvědavá. No těhotní to všude kolem. Já chodila na rodina.cz a tam nás bylo z jedné várky těhotných přes 10.Dá se říct že každá kdo byla v akci tak jí to vyšlo. Fakt zázrak.A to jsem četla, že podzim nebývá vůbec plodný.Spíš jaro. Prrrdlačkuuu. 😀

semy.cz
30. pro 2009

😀 😀 no těhotní to opravdu všude...🙂
tak ať ti to taky dobře dopadne 🙂

nadis.h
30. pro 2009

Děkuju Ti. 😉

reny01
31. pro 2009

zdravím holky 🙂
nadis to je jasný,že to budeš mít v pořádku 😵
tu krev mi nabrala sestra hnedka po utz.další krev mě čeká mezi 20.1.-3.2.,to si můžu vybrat kdy přijdu.a na ten další utz jdu 5.3.
nadi o ty ostatní vyšetření požádali gennet tady u nás v Lípě.doktor mi říkal,že už mi to v gennetu můžou udělat se vším všudy.tak jsem i docela ráda. 🙂

nadis.h
31. pro 2009

Ahoj holky,

přeji Vám pěkného Silvestra a vše NEJ do Nového roku! 🙂

Já mám odběry na ten 2 screening 2.2. a už mi vše udělá můj dr.

Já jsem málem nešla toho 6.1. 3x jsem v práci říkala,že 6.1. nemůžu do práce a 2x mi tam šéfová dala denní. 😀 Ale včera už to změnila takže fajn.Neměli už místo v G když jsem se chtěla přeobjednat.

reny01
31. pro 2009

nadi tobě a všem taky všechno nej do novýho roku 🙂
nadi hlavně na sebe dávej pozor 😵

nadis.h
31. pro 2009

Renuš dávám. 😉 Už jsem vykoupaná,kouknu na telku a pokusím se spát. Ale jak to slyším ty pitomce co háží z balkonů dělobuchy pořád tak nevím nevím. 🙄

bbberusak
31. pro 2009

ahojky Nadísku, koukala jsem na fotečky a je to nádhera..už jsi daleko, to letí to je super 🙂
jsem moc šťastná když tady čtu tvoje štěstí a koukám na fotečky 🙂
tak v roce 2010 jen samé radostné zprávy, rychlý porod a krásné, zdravé a hodné miminko 😉

reny01
31. pro 2009

šťastný nový rok holky 😉
nadi u nás to samí.jsou to šílenci.

reny01
1. led 2010

krásný den přeju 🙂

nadis.h
1. led 2010

Ahoj holky,

to je parádní být po Silvestru,když člověk nemá opici a nezvrací první ligu. 😀

Beruštičko děkuju Ti. Však víš jak jsem se na toho broučka načekala. 😵 A musela jsem Tě dohnat at nemáme moc rozdíl ve věku dětech. 😀

reny01
1. led 2010

zdravím nadi 🙂
já jsem včera vydržela do půl jedný.ono se ani v tom rámusu spát nějak nedalo 😒
nadi tak já už se začínám budit v noci hlady.je to hrozný,za chvíli budu jak koule 😀

nadis.h
1. led 2010

Reny já se musím pořád do jídla nutit.Vůbec nepocituju hlad a je mi až divně když se najíst musím z donucení abych aspon něco snědla. 😝

Jinak já se vážila v úterý u dr a zhubla jsem kilo místo abych nabírala.

reny01
1. led 2010

nadi já při prvnim těhu taky dost zhubla.nemohla jsem nic pozřít. 😝 začala jsem přibírat až ten čtvrtý měsíc.
zato teď.... 😀

nadis.h
1. led 2010

Já jsem zvědavá zda začnu někdy normálně jíst.Chudák mimčo nebude mít ze mě žádný papání. 😒

reny01
1. led 2010

nadi začneš neboj 😉 už brzy si budeš pomlaskávat 😀

nadis.h
1. led 2010

Jo? Tak jo. 😀 Jsem zvědavá kolik naberu. Moje kámoška z Prahy nabrala asi 30 kilo. A to měla jako netěhule kolem 50i...Vůbec jsem jí nepoznala po porodu.Neviděla jsem jí tak 2-3 roky tak jsem čuměla jako puk, protože jí zůstalo 22 kilo nahoře i po porodu. A její pitomec přítel nechce kvůli tomu druhé dítě že se bojí že zase nabere tolik.

reny01
1. led 2010

to teda asi je pitomec,když kvuli tomu nechce miminko 😠

nadis.h
1. led 2010

To jsou ti mladí kluci no. 😝 Další důvod proč bych smladým být nechtěla.

reny01
1. led 2010

tak oni všichni mladý nejsou špatný.kolik je tvýmu příteli?mýmu je 35let