Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
21. led 2010

Ahoj Kamco,

ani ne.Jen minimálně.Já měla pár kapiček jen na tom obvaze.Pak už ne.

lemurka.m
21. led 2010

Yaris 😀 Když chodím častěji na gyndu,tak mi to už ani nepřijde
A když pak dýl nejdu,tak se mi nožky stydí 😝

nadis.h
21. led 2010

Já to taky nemám ráda.A ted jsem vždy hanbatá před dr každé 3 týdny. 😝 😅

yaris
21. led 2010

Nadi 😀 😀 je pravda, že jsem trochu doufala ve změnu, ale na druhou stranu "rozhodit" už mám dost dobře nacvičené 😀 V sobotu nás šampaňským a chlebíčky teda nepřivítají, no nevadí, mám dost času se s tím smířit 😀

Popis slušný, Ty nezklameš 😝 😀 Děkuji!! By se člověk na tolik návštěv nejradši předem nachystal, ale místo toho tam bude ležet a k tomu bez make-upu 😀 Tak doufám, že budou nosit jen dobré zprávy. To tedy ještě před odchodem řeknou, kolik bylo vajíček a jak to vypadá?

nadis.h
21. led 2010

Yaris ale pokoje mají hezčí jak naše pokoje v hotelu. 😀 Tak si budeš aspon chvilku připadat jak na dovolené. 😀

No životní zkušenost je nejlepší encyklopedie. 😀

Jo řeknou Ti kolik bylo celkem foliků a kolik v nich vajušek. Ale celkově kolik jich bylo dobrých a kolik se jich oplodnilo Ti řeknou až druhý den.

murasek
21. led 2010

ahoj holky, koukam tady resite odpocinek v luxusnim pokojicku v Gennetu 😀

murasek
21. led 2010

yaris - tak sobota, jo? tfuj tfuj

nadis.h
21. led 2010

Murasku jojo. 😀 Fakt se mi u nicxh líbilo. 😀

murasek
21. led 2010

nadish - to me taky, akorat bych to videla jeste na snidani do postele a tak 😝

nadis.h
21. led 2010

No tak já po OPU teda chut neměla. 🙄 Byla jsem ráda, že jsem sjela dolu výtahem a kamarádka mě zlatíčko odvezla autem dom.

murasek
21. led 2010

no ja nemyslim po OPU, to asi nemel chut nikdo, ale kdyby to bylo v ramci te dovolene 😀

yaris
21. led 2010

Murasek - jo jo, už je to tady 😉 Se na ten pokojíček těším, mi asi budou oči přecházet
😀
Jinak se divím, že se jde s domácí košilkou až na sál, když při IUI jsem měla anděla 😕

murasek
21. led 2010

yaris - aspon budes mit neco sveho..

holky - me dneska nic neba 😖

murasek
21. led 2010

nemyslim, ze by ti prechazely oci, ale neda se to s normalni nemocnici srovnat 😀 myslim, ze nekdo tady mel pokojik v albu 😕

nadis.h
21. led 2010

Jindřiška má jednolůžák v albu. 😀 Já měla velký pokoj.

Yari při IUI by sis jí asi mohla zašpinit spermoušema. 😀 Ale při OPU jí máš vyhrnutou tak nic nehro.

murasek
21. led 2010

nadi - vy jste byly na pokoji 3? ten taky znam 😀 akorat byl plne obsazen a zadne soukromi 😨

murasek
21. led 2010

nadi - co ty delas? ja se ted vrhla na odstrojeni stromku 😀 bylo nam lito zbavit se ho tak brzo 😵

nadis.h
21. led 2010

Murasku ne e byla jsem tam sama.Na začátku s přítelem.Byl to dvoulůžák. A při ET asi na tom jako Jinřiška na samotce. 😀

A dělám v hotelu recepční.

yaris
21. led 2010

Však já jsem ráda, že si ji můžu vzít. Bude to pak skoro jako doma 😉 😀 A Nadi, to je pravda, kdyby to doktorovi ujelo, mohla by být košilka hnedle zatento 😀 Jsem zvědavá, kdy mě ten humor přejde 😀 Dneska poslední injekce a tabletka, huráááá 😵

nadis.h
21. led 2010

Yaris musíš být pozitivní.Taky jsem byla. 😵

yaris
21. led 2010

Však já su pozitivní 😝 Teď taky ale řeším otázku "jedno nebo dvě?" no a tak chodím po domě, koukám jestli se dvě vejdou. V autě už jsem se taky byla podívat, kam bych narvala kočár 😀 No nemocná prostě, ale Vy tomu určitě rozumíte.

jindriska
21. led 2010

Yaris, manža měl černé ošoupané richle - jo a je plešoun 😀 a já černé tričko a přes něj šedou tuniku. Seděli jsme hned vedle dveří do ordinace k Petrovi. No nástup máme v sobotu a vím, že tam bude Petr, tak mám radost.

lemurka.m
21. led 2010

Yaris,budete mít ICSI?

lemurka.m
21. led 2010

Ahoj Jindři,už se ti připravuje dáreček k narozkám 🙂

jindriska
21. led 2010

jo jo, už se těším, ale na OPU ne to až ET 🙂

nadis.h
21. led 2010

Yaris na sto pro 2.Dvojky sice být můžou,ale tím že chodím na tyhle diskuze už od března a tolik holek za tu dobu otěhotnělo tak toliko dvojčat není.

lemurka.m
21. led 2010

Jindři,čím jsi stimulovala před IUI v Liberci?

jindriska
21. led 2010

Clostilbegyt - víc mám napsané v albu 😉

lemurka.m
21. led 2010

díky 😵

jindriska
21. led 2010

není zač 😀