Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
26. led 2010

Nadi a jak často chodíš ty? Já myslela, že je to normální kontrola jednou za měsíc?

S těma křečema nevim, možná bych radši zavolala mudrovi.

reny01
26. led 2010

petruš já teď jdu taky po měsíci.já už si nepamatuju jak to je 😒
nadi to bych si teda raději došla k doktorovi,nebo mu aspoň zavolej 😕 třeba to nic není,ale raději

nadis.h
26. led 2010

Já jdu holky zítra do špitálu na ten čípek aby se mrkli tak se zeptám tam.

A já chodím po 3 týdnech vždy.

reny01
26. led 2010

nadi a to ti řeknou výsledky hnedka,nebo na ně budeš čekat?budu na tebe myslet,ale nejspíš to nic nebude,uvidíš 🙂

nadis.h
26. led 2010

Renuš no moje mamka měla vřídek.Tak to bude asi stejný co měla ona.Doufám. A myslím si, že asi výsledek bude hned.Dle dr se mají na mě jenom PODÍVAT! Pokud by chtěli brát vzorek tak to nedovolím! Aby mi teď rejpali v čípku.

reny01
26. led 2010

nadi tak tomu já vůbec nerozumím ☹ uvidíš no 😒 nenechávej si samozřejmě dělat nic,co nechceš 😠

nadis.h
26. led 2010

Nenechám. 😠 Už tak mám z toho strach jak moc ve mě budou rejpat. 😒

reny01
26. led 2010

tak oni snad vědí co můžou a co né,když si těhule 😕
ale já bych taky měla strach. 😖 to je asi přirozený,že se bojíme o ty naše miminka 😉
neboj,to dopadne dobře 😵 😵 😵

nadis.h
26. led 2010

Dopadne já vím. 😵 Zkusím překecat dr i na utz,abych bobše zkouknula. 🙂

reny01
26. led 2010

jéé ty se máš 😵 taky bych jukla 😨

reny01
26. led 2010

yaris teď jsem jukla a ty máš fotečku 😵 😵 😵 a hnedka vypadáš líp 🙂

reny01
26. led 2010

yaris sluší ti to 😉

nadis.h
26. led 2010

A joo Yaris se odtajnila. 🙂

Já se konečně dokopala k úklidu té skříně tak už to tam je celkem přehlednější.Ale samozřejmě jsem vyhodila asi jen 3 věci.Furt jsem si u všeho říkala to se ještě bude hodit a tak u skoro všeho. 😀

reny01
26. led 2010

nadi já to mám stejně 😀 vždycky si říkám,že to přeberu a nkonec vyberu dvě věci 😀 přitom spousty věcí stejně už nikdy na sebe nevemu 😉

nadis.h
26. led 2010

\No přesně.Ale mě je to líto vyhodit protože se mi to pořád líbí. 😒 😀 A to mi K psal předevčírem at vyhážu úplně vše, že mi koupí nové věci. A stejně to nevyhodim. 😀

reny01
26. led 2010

nadi tak toho bych využila 😵 ber dokuď dává 🙂

yaris
26. led 2010

Reny, to je fotka na Tvoje přání 😝 Takže inkongnito už je tu jen ten murasek 😝
Já mám strašnou chuť na něco nezdravýho. Včera jsem nebyla líná udělat k obědu špagety a k večeři palačinky, ale dneska nevíím 😉 Předem díky za radu.
Nadi, nedávno si mě uklidňovala, že cytolka bude dobrá, no a ona byla 😵 😵 Takže já Ti dneska říkám, to bude dobrýýýýý 😉

reny01
26. led 2010

yaris když tam máte foto,tak je to přehlednější a líp se čte 😉
s jídlem to ti neporadim,sama s tím mám totiž problém něco pořád vymýšlet.dnes k večeři asi udělám smaženky 😉

nadis.h
26. led 2010

Renuš at mi koupí,ale až po porodu. 😀 Ted to nemá význam.

Yaris jee tak vidíš.To je fajn.. 🙂 U mě to taky bude v poho věřím tomu.

Holky já mám taky chut na nějakou mnamku. Dala bych si řízek a nebo nějaké dobré maso. Nebo svíčkovooouuuu.Mnaam.

kkamca
26. led 2010

Ahoj,tak jak se tu máte?

jindriska
26. led 2010

ahoj holky, tak jsem přeci jen trochu poklidila a má dušička klid. Před polednem jsem se stavila za maminou v práci a cestou načerpala sluníčko. No musela jsem s pravdou ven proč jsem doma. Snažíme se to utajit dokud to nebude na tuty. Ovšem tchýňka to poznala, no on manža je taková slepičí prdel, tak se není čemu divit. Ale víc to nešíříme, radši. Před chvílí jsem dodělala špagety a teď odpočívám. Je mi nějak blivno, tak jak jsem se těšila na ty špagety, tak mě to přešlo. Navíc mě pořád pobolívá podbříšek, hlavně na levé straně. Jo a nakrkli mě na klinice. Zapoměla jsem si v pondělí říct o neschopenku, tak tam hned volám, ale manža měl čas až dneska ji vyzvednut a oni mi to napsali až ode dneška. Šmejdi

nadis.h
26. led 2010

Holky já mám zas depinu.Vadí mi jak jsem tady sama. Minulý rok mi to nepřišlo,ale letos mi je hrozně smutno. 😢

Jindři oni to zpětně napsat nemůžou.Páč se to hned musí odeslat od nich...I když teda těch pár dnů dopsat mohli. 😕 Ale mě obvoďačka nenapsala ani 1 den předchozí.Byla jsem u ní v úterý a chtěla to napsat od pondělí.

reny01
26. led 2010

jindři krásně si to užívej a nedej si to ničím kazit 🙂
naděnko žádný depky 😠 pryč s nima 😵 😵 😵
já jsem málo kdy sama doma.mladej má jenom raní.dělá do dvou.vyjímečně jede do práce odpoledne nebo na noc,když mu volají.ani víkendy moc nedělá.
takže to moc neznám 😒 zase ale když je pryč,tak si to užívám 😀
taky to dělají ty hormony,že tě to teď trápí ☹

nadis.h
26. led 2010

No tak jednou za čas je to jedině prospěšný,ale jak jezdí obtýden tak je to moc. 😖 Když je tady tak se vidíme jen večer u jídla a jdeme spát a pak zase je pryč.Zima je hrozná.

reny01
26. led 2010

to ti nadi věřim.taky bych měla depku 😢
ale zase budete mít korunky a budete se mít líp.můžete utrácet 😉
za chviličku už bude konec zimy

nadis.h
26. led 2010

To jo.Ted to překlepu a pak jdu na PN tak nějak stejně jako on přestane na to Lipno jezdit. 🙂

Holčinky jdu do postýlky kouknout na Růžovku a spinkat.Zítra se nahlásím. Pa pa a dobrou noc. 😉

yaris
27. led 2010

Dobré ráno, v 10 hod si jdeme pro mimísky 😵 😵 😵

jindriska
27. led 2010

yaris, skvělá zpráva 🙂, tak to nepřeháněj s pitím ať vydržíš 😀. Jo a kdyby tam byl Petr, tak ho pozdravuj 😀

petra49
27. led 2010

Dobré ráno holky.

Yaris, skvělá zprávička hned po ránu, tak se opatruj.

Nadi, chápu Tě- já sice mám manžela každý večer doma, ale chodí taky pozdě a je mi tu smutno. Má chudák 3 práce.

Reny, tak to je super, musí mít asi dobře placenou práci, protože miláčka hlavní práce by nás neuživila, všechny ty platby - děs.

petra49
27. led 2010

Ahoj Jindři.