Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
28. led 2010

Já bych se nedivila už niččemu kdybych jí měla.Máme jí v rodině hodně.A po tom co se na mě valí všechno už by tohle nebylo překvapení.

jastr77
28. led 2010

Tak zas už to není tak hrozná přestava, kdybys ji měla, jsou mnohem horší věci a píchat už se taky umíš 😀

nadis.h
28. led 2010

No doufám, že aspon tohle se mi vyhne. 😒

jastr77
28. led 2010

Huráááá, máme schváleno 🙂 , v úterý si jdu pro léky, tak to snad do té doby nedostanu, to by mě fakt kleplo.

nadis.h
28. led 2010

Super. 🙂 Tady si to vždycky holky rozdělíte že jedete postupně a každou chvilku se něco děje. 😀

reny01
28. led 2010

zdravím holky 🙂
isaoso já chodila k dr.Bydžovský i k doktorovy petrovy.oba jsou výborný,ale raději jsem chodila k petrovi,cítila jsem se s ním uvolněji.
holky dnes jsem se málem složila v autobuse.jet o půl minuty dýl,tak to tam se mnou seklo.polilo mě horko,zatmělo se mi před očima a už jsem šla do kolen 😒 venku jsem si musela prostě sednout do sněhu a chladit se. vůbec jsem nevypadala jako cvok 😀

reny01
28. led 2010

jastr tak to je super že už to máš schválený 😵

jastr77
28. led 2010

Holky, já mám takovou radost 🙂 Jsem ráda, že to můžu s vámi takhle prožívat, opravdu mě nabíjíte energií.

nadis.h
28. led 2010

Ahoj Renuš,

tak tohle se mi stalo přesně jednou ráno v práci.Stála jsem u PC a najednou jsem se začala klepat,přestala vidět,udělalo se mi šílené vedro a musela jsem si sednout a i v sedě jsem měla pocit, že každou chvilku omdlím a pak jsem hodila šavlu a bylo to dobrý. 😀

jastr77
28. led 2010

Reny, to ti nestačí ten mráz, musíš se chladit ve sněhu 😀

nadis.h
28. led 2010

Jastr je to fajn mít takové spřízněné duše. Já ty radosti doma moc valit nemůžu-nejsem moc pochopená. 😀 Tak jsem ráda za Vás tady! 😵

jindriska
28. led 2010

Krásné zasněžené ránko holky,
yaris jo jo taky jsem dostala test, docela jsem zírala. Minule nic, tak to alespoň potěšilo. Jinak testovat chci fakt až v termínu tj. 8.2. nechci se zbytečně trápit. Jinak mám pěkné křeče a bolesti a ráno mi bylo pěkně šoufl na zvracení, tak jsem do sebe dostala Nesqika a uvidíme. Jinak velké bolesti mám hlavně v noci, jako když mám zaražený prdy 😀 , ale to fakt nehrozí 😀 . No dnes první injekce. Yaris co bereš za léky?

nadis.h
28. led 2010

Ahoj Jindři,

prosím Tě můžu se zeptat.S tím Tvým melanomem chodila jsi do špitálu na ambulanci nebo někam jinám??

reny01
28. led 2010

no nahodit ty lidi v autobuse by byla teda sranda 😉
zdravím jidři 🙂

nadis.h
28. led 2010

Renuš no mě se to stát v buse tak je nahodím.To přišlo ze vteřiny na vteřinu a ani jsem nestihla doběhnout k umyvadlu co bylo jen 3 kroky od židle. 😅

jastr77
28. led 2010

Jindřiško, ty si ještě musíš něco píchat?

reny01
28. led 2010

nadi no je to strašný 😝 ještě že teď nemusím odpoledne pro malou.jezdí si pro ní David 🙂

jindriska
28. led 2010

Ahoj Nadi, nejdřív jsem byla normálně u kožní, ta mě poslala na chirurgii na vyříznutí a pak jsem čekala na výsledky. Pak to byl hrozný fofr, do Lbc do nemocnice - oddělení kožní, melanomová poradna, tak mi doporučili další vříznutí dali poukazy na Sono a RTG. Nové vyříznutí se nekonalo, prý to bylo dobré. Pak jsem se všemi výsledky jela znovu do Lbc a tam mi řekli, že to zvládli včas a že to byl melonom, který se nestihl rozšířit (šla jsem tam do pěti dnů co jsem tu hnusnou pihu našla) no a teď jdu v polovině února na další kontrolu do Lbc. Už jsem tam jako pacient s malanomem a musí mě hlídat. Navíc ždné solárko (no ani by mě tam neodstali), velké slunění, zákaz na sluníčko v poledne, chránit se oblečením a krémy. No hold už to nebude jako dřív, ale je důležité, že to už nikde nemám a hlavně že žiju 😉
Ahoj reny

reny01
28. led 2010

jindři to je hrozný ☹ tak hlavně že to dopadlo doře 😵

reny01
28. led 2010

v takové chvíli si člověk uvědomí,co je v životě důležitý a co né 😒

nadis.h
28. led 2010

Aha Jindři já myslela že jsi to měla gynekologické. Tak to je něco jiného.

Už píšu primářce email. Hned mi sestřička obratem odepsala a poslala na ní email. 😉 Jsou tam hodní.

reny01
28. led 2010

mě taky stašili s tím prsem.doktorka mi řekla že to vyříznou,udělají rozbor a jakmile se probudím,přijde mi říct co a jak.strašně jsem to obrečela 😢 ale taky to dopadlo dobře 🙂 chodím taky na pravidelné kontroly

reny01
28. led 2010

nadi tak to jsem zvědavá co ti řeknou 😕

jindriska
28. led 2010

nadi ne, kožní na krku
jastr ano mám 1500IU pregnylu - 3., 6., 9. den po ET, v den ET jsem měla 5000IU

nadis.h
28. led 2010

Je to hrozný. Já jsem z toho úplně na nervy. Ne kvůli nějaký nemoci,ale bojím se že se něco stane s prckem.

Renuš ona mi poradí nejlíp. A na ní dám.Na nikoho jiného! Když mi řekne jděte do toho tak půjdu.

reny01
28. led 2010

no tak ona tomu určitě rozumí.naděnko hlavně se nějak nenervuj.uvidíš že to dopadne dobře. 😉

jindriska
28. led 2010

nadi je mi líto, že máš takové starosti, ale doktoři ti řeknou, já už bych nikdy nic nezanedbala, člověk nikdy neví jak se to vyvrbí, držm palečky ať je co nejdřív vše v pořádku

nadis.h
28. led 2010

Já to taky nechci zanedbat.To ani náhodou. Ale prostě mi příjde nějaký řezání do čípku v těhu fakt nadvesmírná blbost.Proto když mi řeknou 3 lidi neboj se nic se nestane budu jim věřit. Ale nedám na názor jedné doktorky,která je od fochu.

jindriska
28. led 2010

tak se poraď s prim. v Gennetu a je to

jastr77
28. led 2010

Holky, proč tak smutně ☹ Nadi, všechno bude v pořádku, neboj! Koukala jsem na tvůj obrázek z UZ a podle toho chodíš k Vrkočovi a tomu se dá věřit, jsi v dobrých rukou.
Jindři, já myslela, že se Pregnyl píchá je před OPU, to jsem z toho jelen, co se ještě nedozvím 😨