Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ifet
8. únor 2010

Holky dík...je to zvláštní pocit, doufám. že vydrží 😀

nadis.h
8. únor 2010

Ifet schválně....Jak jsi šla domů??? 😀 Já jsem uplně nějak aniž bych to dělala schválně jsem šla s nohama u sebe pořád... 😀 😀 😀

lemurka.m
8. únor 2010

Já jsem v pátek málem odešla v těch modrých igelitových návlekách 😀 😲

ifet
8. únor 2010

No šla jsem skoro po špičkách 😀 😀

indriela
8. únor 2010

Ahoj holky, tak vas zase po par dnech zdravim, uz se tu docela orientuju - docitam od zacatku, jak jste vsechny bojovaly, abych pripadne vedela, co me ceka, a nemusela se znovu ptat a vy to tu znovu psat. Uz jsem na strane 60, jde to pomalu, ale jiste. Vcera o pulnoci uz jsem mela vykoukany oci z toho, jak tady do toho cucim, ale zas mam pocit, ze uz se s vami znam sto let 😀 Nas ceka ted ve CT spermio, moc a krev (modlim se, aby bylo vse v poradku - i kdyz kdyby bylo, tak v tom pripade, kde by byl zakopanej pes) a pak uz bude zbyvat jen moje krev za zhruba dalsi tyden, kdy budu 2-3 den MS.
Jindri, moc na Tebe myslim a drzim palecky, uz to mas za par!!!
Nadi, taky miluju tuhle zelinkavou, to je moje barvicka nejoblibenejsi 🙂
Tak jdu zas cist...

indriela
8. únor 2010

Ifet, i Tobe mackam palecky, co to da, at se drzi bojovnicci! Himbajs, to by bylo ,aby nebylo 😉

nadis.h
8. únor 2010

Lemu pro mě to bylo taky překvápko ty návleky!! 😀 Tím že jsem v G v zimě ještě nebyla tak jsem čuměla. 😀

Ifet tak jsi stejné pako! 😀 😀 Ale to nešlo jít normálně že?? A hrozně jsem opatrně našlapovala. 😀

Indri klidně se ptej!Od toho jsme tady. 😎

Jojo je krásná ta zelená!! 😵

nadis.h
8. únor 2010

Jindři už voleeej!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

nadis.h
8. únor 2010

Holky at už jste taky těhulky. 😵 Už začínám prcka cítit čím dál častěji a je to hrozně krásný.Ted sebou taky šije brouček zlatý můj. 😵

lemurka.m
8. únor 2010

Ahoj Indrielo 🙂 Vítej a klidně se ptej,mě to nevadí 😉
To znám,člověk si říká - ať to mám v pořádku,ale když to nebude OK - tak ať se to dá léčit
Držím palce 🙂

lemurka.m
8. únor 2010

No,návleky super,mohla jsem si na parkovišti zabruslit 😀 Ale mám hodnýho manjela,tak mě upozornil - jestli si je prý chci vzít domů 😝

nadis.h
8. únor 2010

Ježišš to jsi šla až taaaak?? 😀 😀 😀 😀

indriela
8. únor 2010

Dekuju moc, holky 😵
Musim rict, ze se chvilema dost bavim, ted jsem cetla na strane 64 diskusi o tom, jak chlapi chrapou, smeju se tu na cely kolo, protoze u nas je to uplne stejny - v noci mi do smichu teda moc neni, to hranici az se zoufalstvim, ale kdyz jsem cetla, jak se o tom bavite, no to je konec 😀 A taky pred tim o tom, jak Nadis cekala na Psongy, ty jo, koukam, ze jste tady vesele kopy. Tady mi bude dobre 🙂

nadis.h
8. únor 2010

Indri jeee to musí být zábavné!!! 😀 To už ani nevím co jsme kdy reozebíraly.Ale je pravda že rozebíráme vše.Což je skvělý že se tady nemele jen o tom jednom.To bychom z toho zcvokly. 😝

indriela
8. únor 2010

To si pis, Nadis. Se tady tlemim normalne nahlas, jeste ze tu nikdo neni - by si myslel, ze jsem se zblaznila 😀 Je fakt, ze tohle tema chce obcas fakt trochu odlechcit, pac jinak, jak pises, bychom se z toho zcvokly... Sesly jste se tu prima particka, tak jsem rada, ze jsem si vas nasla...

nadis.h
8. únor 2010

I já jsem ráda!!Moc moc.Páč chodím občas číst i jiné diskuze a často se tam najde nějaký chytrák co to tam jen rozhodí... 😠 Sem chodí pouze výběroví členové!! 😀

indriela
8. únor 2010

No, tak to je ovsem luxusni!!! Trefa do cernyho, to jsem potrebovala. Si muzu gratulovat a doufam, ze zapadnu. Ale jak to tady tak ctu, tak jste moje krevni skupina, takze to vypada nadejne 🙂 Ja ted na chvili mizim, pac musim neco nakoupit - by se nam tady v lednici po vikendu vobesila i mys 😀 Pak zas nakouknu. Co asi Jindriska?

nadis.h
8. únor 2010

Indri určitě jsi tady správně!!! 😉
Já musím za chvilku taky do města na otočku.

Tak zatím paaa a hezké odpolko. 😎

petra49
8. únor 2010

Ahojky, Ifet a Nadi gratuluju, Nadi já musim na pohyby ještě počkat, ach jo, ale pořád ho hladim prďolku.

Teď jsem vyluxovala a otřela prach a chvilku odpočinu a čeká mě koupelna.

Tenhle týden bude super, manža má prázdniny, sice po a út dělá a od středy jsme spolu.

ta Jindřiška nás pěkně napíná.

¨Včera jsme se taky byli podívat na nějakou komodua stolek po Tv, protože bude muset z ložnice pryč, ale nakonec nám to udělá zase manželův bratránek, tak jsem ráda.

Zítra jdu k ségře hlídat prcka a moje sestřenka jde v Praze na OPU, tak jí taky držim palce.

nadis.h
8. únor 2010

Péti ahojky,
já mám ty ruce pořád nalepené na břiše. Dělám to nevědomky je to jako magnet. 😀

Já ted jedu na otočku do města.Vůůbec se mi nechce.Je tam hnusně.

petra49
8. únor 2010

holky, kde jste kdo????

nadis.h
8. únor 2010

Já jsem byla na otočku na Fugnerce!! Je tam snad mínus 40!! 🙄

nadis.h
8. únor 2010

Holky tak teĎ poprvé cítím řádné velké kopance prcka!!! To se nedá popsat jaký to je!!

Možná Renny necítíš to taky tak??? Je to strašně silné už!

jindriska
8. únor 2010

Tak jsem vás nechala pěkně čekat, že? Mrkněte do albíčka 😵 - no klaplo to, dle krve je to pozitivní a dle testu taky 😀 😀 😀 Ale bud si jistější za týden na kontrolním odběru 😀

nadis.h
8. únor 2010

Jindři však to bylo jasné! 😀 Gratuluji!
Já si to přečetla už "vedle" ale nechtěla jsem to prozradit dřív jak Ty. 😀

jindriska
8. únor 2010

Nějak se mi sekal notebook a pak jsme jeli pryč, jsem stejně pořád taková nevěřící i když prim říkala, že i sliznice vypadá na těhu, nějak to nemůžu po těch bojích vstřebat 😀

indriela
8. únor 2010

Tak jsem zpatky - v Tescu asi brambiliarda lidi, to je des! Jindri, super zprava,tak moc gratuluju, uz sis to zaslouzila, holka! Tak se opatruj a at jde vsechno jako po dratkach 🙂

petra49
8. únor 2010

Jindři to je ta nejkrásnější zpráva, mocinky gratuluju, však si to po tom všem zasloužíš

jindriska
8. únor 2010

moc děkuju holky, ale uvěřím až za týden 😝

reny01
8. únor 2010

zdravím holky 🙂
ifet držím palečky,ať se v tobě udrží 🙂
nadi tobě gratuluju k výsledkům tripel testům 😵 to je úleva 😉
indri taky jsem si četla celou diskusi,když jsem se přidávala do diskuse.a taky jsem se pěkně nasmála 😵
petruš mě i teď se někdy stane,že něco špatného sním a je mi šoufl 😝 teď mě zrovna pálí žáha 😝 já vím že někomu je špatně i celé těhotenství.snad to nebude tvůj případ a brzi se ti uleví 😉
jindři tobě moc moc moc gratuluju 😵 😵 😵 je to zkvělá zpráva a naděje pro všechny snažilky 😵 😵 😵 jednou se to muselo podařit 😵 😵 😵
přeju vám všem hezký večer 🙂