Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
17. únor 2010

Tak to jste mě uklidnily s těma UTZ....zítra vám dám vědět,jak to dopadlo...teda pokud budu schopná 😀

Jinak já bulím úplně u všeho...a to jinak jsem držák...

Kolem mě jsou snad všechny těhotný anebo mají malinkatý miminka....a jedna těhule si vesele chodí do hospody,pije pivo a pánáky jakoby se nechumelilo a k tomu kouří jako golem...s tím břichem to je opravdu nádhera...nejraději bych ji vždycky zabila,když ji vidím

lemurka.m
17. únor 2010

Kapi - neboj,určitě to dobře načasovali 🙂 Přeju hodně vájek 🙂 🙂

janina79
17. únor 2010

takže tomáme podobný Lemurko.... 😉

Ifet: jenže jak bys to chtěla udělat, nesledovat se? to prostě mě nejde...

Holky já jsem za 3 dny přečetla 530ti stránkovou knížku, to se mi nikdy nestalo a až na ty chmury o mimísky se psychicky cítím totálně v pohodě, protože v práci je to jen stres.... jenže zase bych neměla čas se pozorovat...

ifet
17. únor 2010

Takový bych trefila...a těch se to drží s prominutím jak hovno košile...někdy je to trochu nespravedlivý...ale co, nám to snad taky vyjde...

kapibara
17. únor 2010

Lemurka děkuju 🙂

Holky,já první těhotenství zjistila až když jsem začala omdlévat a zvracet (to bylo 8.týden)....menstruaci jsem měla nepravidelnou,takže to mě ani nenapadlo....jen teda vím,že mi manžel říkal,že mi vyrostla prsa,jestli nejsem těhotná...ale to taky bylo až někdy kolem toho 8.týdne...takže u mě se těhotenský příznaky objevily až takhle pozdě

lemurka.m
17. únor 2010

Musím něco hodit do kotle..........teda ne uhlí 😀 ...myslím jako do kotlíku - něco na zub 😝
Zase kouknu 🙂 Paaa a chci slyšet samý dobrý zprávy 🙂 🙂 🙂

janina79
17. únor 2010

kapi: tys to poznala až osmý týden? jé to je super... taky bych to tak chtěla.... no my si to musíme teď prostě všechny vyčekat...:o) a vybojovat...

s tím alkoholem: to je hrozný a s cigaretama taky: dr. Petr mi říkal hlavně nesmíte kouřit a pít alkohol.... jakože já nejsem žádná kuřačka, občas (teda dřív u vínka) ale to už je dááávno a stejně si myslim, že to kolik kdo kouří a pije může ovlivnit ale spíš je to dáno jinými vlivy... co myslíte?

kapibara
17. únor 2010

Janinka....jojo,až 8.týden....to bylo překvápko =)...
Já taky pila jen když se šlo někam pařit a cigaretu jsem si dala jen vyjímečně,opravdu když už jsem nějakou tu sklenku v sobě měla 🙂 ale jinak jsem nikdy nekouřila...a v těhotenství by mně to ani ve snu nenapadlo,to nechápu...myslím si,že žiju tak nějak normálně zdravě....a stejně teď nemůžu otěhotnět...opravdu nevím,v čem to může být,že nějaká otěhotní ani nemrkne a druhá s tím má takové trápení

janina79
17. únor 2010

je to totálně nespravedlivý.....! ale to bychom mohli řešit dny týdny a měsíce....

se máš, už teda máš aspoň jednoho drobka....... jenže já pořád nic a to je mi 31!!! 😨

janina79
17. únor 2010

sjedu do krámu, ale za hodinku jsem tu... musím trošku provětrat hlavu akoupit nějaký maso (bílkoviny:o)

kapibara
17. únor 2010

Jani...mám kluka,teď mu budou 3 roky,povedl se hned 1.cyklus po vysazení antikoncepce...
Mně je 28 let a bylo mi diagnostikováno předčasné ovariální selhání...a vy víte,kde je problém?
Neboj,taky se dočkáš!!!!!!!!! 😉

janina79
17. únor 2010

u mě není zatím u mě nic nenašli... vše vypadá OK..... manžel trpí oligoasthenospermie... no prostě málo a pomalý...
😒

jé ty se máš s klučíkem,ale chápu, že si přeješ další a uvidíš, že nakonec se povede oběma... všem tady... některá si počká trošku dýl a já doufám, že všechny nakonec budou těhulky.... že?

kapibara
17. únor 2010

Určitě.Víš,ono je to pro mě zase těžké v tom,že už vím,jak moc krásné je mít dítě a proto toužím mít ještě jedno....příjde mi ten mateřský pud ještě silnější než kdy předtím 😒
Snažíme se dva roky a je to prostě dlouhý....ale teď konečně aspoň vím na čem jsem...naštěstí aspoň manžel je v pořádku
A těhotný budeme všechny dřív nebo později,to je jasný 😀

nadis.h
17. únor 2010

eeeh Vy hste toho naprndaly!! 😅

Já si dala pěkně dlouhých 20.. 😀 Od 11 do skoro 3...Pak jsem skákla pro lososa na véču,dala prát prádlo a jsem tu. 😉

Jani vítej a držím palce.

Je moc fajn,že rozšiřujeme řady! 🙂

nadis.h
17. únor 2010

Jo a Ifet nebo kdo jste se to ptal..Tak bříšo na menses mě bolelo až někdy do 10-11 tt.

dvojcata2
17. únor 2010

Ahojky tak si představte že jsem volala do G na výsledky krve a sestra mi řekla at si zavolám za hodku že tam nějaký hodnoty jsou ale malý že to musí ukázat dr.Tak tam volám a dr řekla že to je tak malý množství že to je negativní.A když jsem šla z G tak jsem se stavila u svý zubařky aby mně objednala že mně pobolívá zub ona mně hned vzala a vytrhla moudrák i s kusem kosti a ted tady trpím au au.Jinak všem snažilkám víc štěstí než jsem měla já nadi ty se opatruj a vůbec vy všechny jse opatrujte!!!!!!! 🙂

ifet
17. únor 2010

Dvojčata a co máš teda jako dělat??? Máš čekat jestli se to nezvedne???? A test jsi měla ale pozitivní né???

janina79
17. únor 2010

Ahojdy holčiny, už jsem zpátky a nakoupila jsem další dvě 500setistránkové bichle...:o) a taky pro radost nějaký ty blbinky ale celoudobu, co jsem chodila po hypernově jsem stejně myslela na to, jestli to neubližuje mimískům a tak jsem ráda, že jsem tu a zase tu sedím a čtu co nového.....
Dole se mi to nějak bouří ale spíš z hladu.. kterej mám teď co jsem doma snad neustále 24 hod denně 😝 😅

nadis.h
17. únor 2010

Jani a co u nich znamená tak malé množství,že je to negativní?? Třeba je šance že to povyleze?

Jani co měli hezkého v Hypernově?Chtěla jsem tam zajet předevčírem na kukandu na těhugatě,ale pak jsem to zavrhla.

ifet
17. únor 2010

Jako mi povídej, já jsem za tu dobu přibrala snad tři kila, furt jim.. 😀

janina79
17. únor 2010

Kapi: no já chápu, že víš jak je to krásný ... to já se zase bojim... v poslední době nějak pořád vystrašená .... 😲

nadis.h: co měli? slevy už fuč, všude nový kolekce a já nebudu kupovat, když nevím jak to se mnou bude 🙂
koupila jsem 2 knížky jo a bavlněný trenýrky ty mám nejradši jsou pohodlný a " neřežou🙂 "
no a pak jsem koupila nějaký masino a oříšky, na ty já jsem teď ulítlá, takže rovnou pistacie, vlašáky i buráky....

Ifet : já měla 57 kg a 173 cm a teď už mám 61 ale nějak se v jídle nehodlám omezovat... 😵

ifet
17. únor 2010

Tak to je dobrý...já mám 166 cm a ted už 62 kg...a to jsem měla na podzim 58kg...krize 😀

nadis.h
17. únor 2010

Ifet já ze stimulky nabrala 10 kilo. 🙄 A to jsem nejedla! Jen prostě z těch léků všech. 🙄

Holky jen jezte. Vyhubliny nejsou v modě. 😵

ifet
17. únor 2010

No ono to po těch hormonech jde samo 😀 no co, hlavně, když budou mimina 😀

dvojcata2
17. únor 2010

no nevím jaké to množství je ale těhu nejsem v den kdy jsem začla krvácet tak na testu duch už nebyl ani vidět takže v krvi byl zbytek jak po alkoholu zbytkáč,Nadi kouříš nebo jsi s tím úplně sekla

kapibara
17. únor 2010

Ahoj Holčiny...to já mám opačný problém...je mi po té stimulce pěkne zle...jídlo nemůžu ani vidět....
Dvojcata:Hlavu vzhůru,bude líp!!!!!!!!

ifet
17. únor 2010

Dvojče to je mi líto...myslela jsem, že jsi oukej...a už jste mluvili co a dál s doktorem?

janina79
17. únor 2010

no to já holky při stimulce měla 66... a břicho jako v sedmým měsíci.. ještě jsem to donedávna měla někde v kompíku vyfocený sem to dokonce i našla, ale jak to vložit nevim....

dvojcata2
17. únor 2010

dr má volno až 30 jsem zvědavá co mi řekne.Holky poradte huba mně bolí mám tam díru jak do p...leduju žeru prášky ☹ ☹ ☹

janina79
17. únor 2010

dvojcata2 - jej, zuby to je hrůůza... zaspat to asi nepůjde co? bohužel jestli sis vzala i prášky proti bolesti tak to už nevím.... možná bylinkovej čaj po lžičkách nějakej zklidnující?