Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ifet
17. únor 2010

Já ti se zubama neporadím...naštěstí s tím zatím nemám zkušenost...max. plomba...

meduna
17. únor 2010

Ahoj holky,
Nadi,byla jsi dnes v té nemocnici?jak to dopadlo?jo a dárek pro mamku už mám doma 😉 😉

janina79
17. únor 2010

holky dala jsem jednu vyhrabanou fotku po stimulce a po OPU... to byl masakr.... 😝 mrkněte

ifet
17. únor 2010

A jak se na to kouknu...nějak tě nemůžu najít...

janina79
17. únor 2010

jak mám fotku profilovou tak na druhé straně je ikonka foťáku tak na ni klikni a mrkni

nadis.h
17. únor 2010

Bolí mě břicho. 🤐 Chjo najim se a zalomim to k TV.
Meduško psala jsem k Vám,že mi to nakonec dr nechtěla dělat i když jsem řekla, že na to půjdu. 🙂 Takže jsem doma.

ifet
17. únor 2010

Jo...pěkný břuch 😀

nadis.h
17. únor 2010

Jani pěkný bříšo teda. 😕 Neměla jsi náběh na hyperstimulák? 😝 Ale postavu i tak jsi měla super. To já jsem po tom přibrání pěkně rozkydlá. 😖

kapibara
17. únor 2010

Jani...haha,superbřicho....

janina79
17. únor 2010

no byl to maličko hyperstimulák... denpo OPU jsem nemohla dýchat a měla jsem horečku.... ta fotka je asi 4 dny potom myslim.... ale jinak takhle jsem to pak měla asi 14 dní.....

najednu stranu jsem si říkala, takhle to bude až budu těhotná... a vono houbec... 😖

ifet
17. únor 2010

Teď to klapne, neboj...

kapibara
17. únor 2010

Určitě!!!!!
Holky a já nemám vůbec nafouklé břicho....není to špatně?

nadis.h
17. únor 2010

Holky jdu usmahnout lososa a zalehnu. Mám nějakou stávku v tom břiše. 😝

Hezký večer a pa zítra. 🙂

ifet
17. únor 2010

Tak pa Nadi...a dobrou chuť 😀

janina79
17. únor 2010

Holky já jdu koukat na poštu pro tebe...

nasypala jsem si misku ořechů a jde se válet ať mimiskové vrtaj ... 🙂 🙂
papa zase zítra a všem i jejich bobánkům dobrou noc

ifet
17. únor 2010

Dobrou...

indriela
17. únor 2010

Ahoj holky, teda vy dneska jedete 😕
nadis: jsem rada, ze si Te tam nenechali a ze je vse OK, myslela jsem na Tebe - by nam tu nemel kdo radit 😀
kapibara: drzim pesticky, at se tam zitra urodi co nejvice bojovnicku - to je jasny, UTZ uz Ti nedelali, pac jich tam je habakuk 🙂
janina79: ahojky, vitej mezi nami, no Ty mas teda radnou vybavu 😉
lemurka: prosim Tebe, co to je "nativni" - uz jsem to nekde cetla, ale nejak tomu nepanimaju...

kapibara
17. únor 2010

Indriela...děkuji,až budu v oukeji,tak dám echo....papa a dobrou všem

isaosa
17. únor 2010

Zdravím....

JANINA: Jani, my jdeme příští úterý do Gennetu na ůvstupní" schůzku. Doteď jsme totiž jezdila do Phy do Iscare. Stejně jako při prvním IVF, ze kterého máme dvouletou holčičku. Teď jsme tam byla na druhém a ketu, obojí neúspěšný. A porotže je to do Phy dalelko, tudíž vždycky na dlouho a tady jsme se dočetla samé kladné ohlasy na liberecký Gennet, tak jdeme na třetí sem.

Co čteš pěknýho?

AD UTZ při stimulaci ..... za celou stimulaci jen jeden UTZ? Do Iscare jsme jezdila obden!!! Od cca 8-10DC. Proto to byl taky takovej vopruz. Pak znovu, když jsem zkoušela nativní KET. jen při tom KETu s estrofemem jsme byla jen jednou, což mě teda velice potěšilo, protože už jsem z toho pendlování mezi Lbc a Phou byla hotová. Navíc pořád řešit hlídání pro malou.

janina79
18. únor 2010

isaosa: ahojky 🙂 já jsem v Gennetu spokojenější než v Sanusu v HK, kde jsem s IVF ani nezačala vlastně.. Chodím k Dr. Petrovi a z něj ten optimismus jen čiší. Jinak sestry jsou tam hodně v pohodě, takže se nemáš čeho bát, ba naopak.čtu už 2. pokračování jednoho historickýho románu.. a jako na potvoru zrovna tam jedna z hlavních postav řeší, že nedala ještě manželovi potomka... no fuj, už mi z toho asi šibe 😲

Kapi: ahojky :o) nafouklý bříšo jsem měla jen po stimulce a teď před KETEM a maličko i po něm... ale docela to mizí.

Holky mě včera večer tak boleli vaječníky, že jsem se sotva dobelhala do postele,... už jsem si říkala, aha, je to tady, mrcha jedna zatracená. Ale teď ráno pohoda, nic jakoby to zmizelo.. ale večer a vnoci jsem zažila.... už jsem byla nešťastná. 😲

ma.ja
18. únor 2010

ahojte berušky 😵

Jani vítám, koukám, že se pěkně rozrůstáme, to je skvělý 😀 😀 😀

jsem taky nafouklá jak balón (3.den po OPU), ale ať si břich zvyká 😀 Stejně to je na palici, co si ženská musí vytrpět 😝

ma.ja
18. únor 2010

nikdo tu, tak zas jdu. Záda svině pořád bolí 😝

reny01
18. únor 2010

zdravím holky 🙂

jdu jen pozdravit,vůbec nemám čas 😉

vítám nové snažilky a držím palečky ať to vyjde 🙂

nadi super že jsi tam nezůstala,ale co by tam s tebou dělali viď? 😀

je vás teď tady nějak moc,vůbec nemám přehled 😀 ale je to dobře,aspoň tady není nuda 😉

přeju krásný den 😵

petra49
18. únor 2010

Ahoj holky, vítám nové.

Naděnko jsem ráda, že jsi v pořádku.

Vy jste toho tada včera napovídali.

Já byla včera odpoledne u kámošky, která má roční holčičku a pak jsme byli s manželem na véče- měl na rozky a zítra a v sobotu budem slavit. Dala jsem si vyjímečně dvojku bílího a ani jsem ho nedopila, jak teď nejsem zvyklá, tak se mi i po tak malým množství plete jazyk.

Jinak ještě mi je občas taky šoufl, zrovna asi předevčírem jsem si dala k večeři jogurt se šupinama a asi to bobešovi moc nechutnalo, protože jsem skončila před mísou.

Zítra jdu do Gennetu na odběry na tripl testy, tak doufám, že vše vyjde dobře. Strašně se totiž bojim odběru plodovky, tak doufám, že nebudu muset na to jít

janina79
18. únor 2010

Děkuju za přivítání... koukám 17.tt 16.tt - tak to už máte dobrý.... věřím, že my, co čekáme budeme taky brzo už tak daleko 🙂

indriela
18. únor 2010

Dobre dopoledne, konikovky 🙂
ma.ja: Ty uz jsi po OPU? A kolik bylo vajuch? A kdy jdes na ET? Drzim pesticky, at se drzej..
janina79: jani, kolikaty jsi den po ET?
Janicko dvojce: teda Ty si to ted pekne vsechni vyziras 😝 Zuby, to je svinstvo, jdu zitra, tak se taky vylozene "tesim". Tak se drz a zkusila bych poptat se v bylinkach, jestli by nemeli neco na to boleni. Myslim na Tebe...
Kdepak mame Nadenku, ze by ji prepadla zase drimotenka? 😀

nadis.h
18. únor 2010

Ahojky dobré ránko,

vzala jsem si k Vám snídani na dočítání. 😀

Jani my si budeme rozumět!! 😀 já na Esterku koukám pravidelně každou středu. 😀 😀

indri nativ je přírodní ( bez léků )

Renuš přesně.Jsem ráda, že na mě není nikdo zvědavý v tom špitále. 😀

Péti nebojvlkanic tripply budou v pořádku!! A kdyby náhodou ne což se nestane tak plodovku můžeš odmítnout.

indriela
18. únor 2010

No dobre rano, pani 😀

lemurka.m
18. únor 2010

Aloha 🙂

Dvojče - moc mě to mrzí...slova nepomohou... 😒 Ještě k tomu zuby ☹ Teď si odfrkni a pak skočíš do mrazáčku 🙂

Péti - držím palce na tripply 🙂

Maji - čekáš na ET?

Indrielko - nativní cyklus znamená bez hormonální stimulace,při IUI můžeš stimulovat Clostilbegytem /tabletky/ nebo píchat nízké dávky hormonů injekcema.Nebo se využije přirozeného cyklu jako teď u mě a jen se načasuje ovulace Pregnylem.Mě po Clostíku rostly vájka,ale snižoval mi sliznici.A teď jsem měla folík krásný a sliznici taky - a bez ničeho

nadis.h
18. únor 2010

Mě trhali taky zub v prosinci. Ale vytrhl mi ho šikovně že mě naštěstí nic nebolelo.