Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
18. únor 2010

Jani zkus to. Kup si Mamatest růžový!Ten je NEJ. Ale když tam nic nebude tak vůbec nestresuj!! 😉

A já za PK neplatila. 26.10. bylo OPU a 29.10. ET to byl poslední možný den aby to nebylo brané jako PK.

nadis.h
18. únor 2010

Indri je to paráda nemít mrchu tak dlouho. 😀 Až mi bude určitě divný pak nosit boženy zase... 😀

janina79
18. únor 2010

dostala jsem nějaký v Gennetu.... ale růžový mám doma taky...:o)

nadis.h
18. únor 2010

růžovák je lepšejší! 😉 Ten z Gennetu si nech na oficiální testování.. 🙂

reny01
18. únor 2010

zdravím indry 🙂
neboj ta tamponáda není zas taková hrůza 😉

dvojcata2
18. únor 2010

Ahoj holčiny tak vás tady čtu jak hezky těhulíte a já trpím jak ...zub bolí tvář oteklá žeru jeden brufen za druhým

reny01
18. únor 2010

dvojče to je mi líto že tak trpíš ☹ jsem myslela,že když vytrhnou zub,tak už to poto nebolí 😕
aspoň mě to teda nikdy nebolelo 😒

reny01
18. únor 2010

potom 😀

dvojcata2
18. únor 2010

dnes byla moje neteř na 3D ultrazvuku to je paráda malinkatá otvírala pusinku mávala ručkama.To jsem si pobulela.

reny01
18. únor 2010

jéé to muselo být krásný 😵 😵
dvojče taky se dočkáš a budeš jezdit na utz 😉 nevzdávej to 😠 😵

dvojcata2
18. únor 2010

jenže mně ten zub vytrhla i s kusem kostí mám tam díru jak v lomu to než se zahojí

reny01
18. únor 2010

dvojče tak to jsem teda neslyšela,aby někomu vytrhli někomu zub i s kostí 😝
brrrrrrr,jenom na to pomyslim,no hrůza 😝 tak to tě musí teda pěkně bolet 🙄

reny01
18. únor 2010

dvojče a je to dobrá zubařka? 😕 😒 😖 asi bych k ní víckrát nešla 🤐

janina79
18. únor 2010

dvojce - zuby jsou sviňuchy... zuby a ty naše žennský problémy.... ale musíme to holt vydržet, tak se drž a zkus se zabavit něčímjiným... ☹

a myslíš, nadi, že ten růžovej mama je nejlepší? nejcitlivější?

manža přijel z práce, udělala jsem panenku s olivovou omáčkou a brambůrky a to jsme si chrochtali..

holky já jsem maniak do Ordinace v růžovce tak od osmi tu nebudu, tak hezký večer 🙂 🙂

reny01
18. únor 2010

holky já se taky s vámi pro dnešek loučím 🙂 růžovka vede 🙂
jani olivovou omáčku jsem ještě nedělala 😨 hoď sem potom recept 😉 určo někdy vyzkouším 🙂
hezký večer 😵

kapibara
18. únor 2010

Jani:břicho v poho,není nafouklé....přesně...taky chodím v předklonu,nemůžu se ani vyčůrat...modlím se,ať mi je už zítra líp...ještě k tomu jsem před chvílí hodila šavli...brrrr 😝 zlatá tamponáda 😀 myslím si,že mě to bolí i díky těm stehům
Já bych s testama ještě vyčkala,ale kdoví co budu říkat po ET 😀
Reny:jojo,prsa snad povyskočí haha
Indriela:tak doufám,že horm.profil dopadne OK
nadis:jako božena je super hláška,já to ještě neslyšela,chechtám se tady u toho
dvojče:to je teda nějaká sadistka,ta tvoje zubařka...vydrž,bude líp

dvojcata2
18. únor 2010

Sadistka ne mordovala ho přes 20 min byla spocená on byl přirostlý k sanici takže musela jít kousek i se zubem.

kapibara
19. únor 2010

Dobré ráno všem 😀
Já jsem vzhůru už od tří hodin 😠 volala jsem si do laboratoře a 10 vajíček je oplodněno metodou ICSI a zbytek(nevím kolik přesně,ještě to neměli všechno proštudované) se taky nějaká oplodnila spontálně...mám radost a modlím se,ať se bobkům daří i nadále 😉
Jak se máte po ránu?
Jo,přidala jsem svůj příběh do alba 😎

ma.ja
19. únor 2010

dobré ráno berušky 🙂

tak na transfer půjdeme zítra, ještě prý zavolají v kolik. Je jich všech 6 bojovníčků a ta rozdílná kvalita trvá.
Můj břich už se zdá být hodný, včera to trochu bolelo při dýchání, ale dnes už to vypadá dobřé 🙂

Reny ty už máš teda pěknej raneček 😀 já chci taky 😢

dvojče zkus cucat hřebíček, i když nevím, jestli to na takovou bolest pomůže, chudáku, au...já byla trhat všechny 4 moudráky najednou a radši jsem si nechala dát narkozu, posera ☹

ma.ja
19. únor 2010

jo a Kapi super úrodička, gratuluju 🙂

janina79
19. únor 2010

Ahojky holky: kapi, přečetla jsem si ten tvůj příběh... asi budu muset taky nědo zplodit a dát do alba... ale uvidím, až se hnu zmísta po tomhle KET, dnes je to 6. den... a NIC... TROCHU BOLÍ PRSA.. toť vše... 😕

Ma.ji, no tak přeju moc moc moc štěstíčka, hlavně klídek a ono to dopadne.... transfer je banalita a za hodinu a půl jsi opět doma... půjdeš pak v PO do práce?

ma.ja
19. únor 2010

jani děkuju, musíme si držet palečky navzájem a ono se jednou štěstí unaví 😀
teď nevím, ale myslím, že jsi to psala ty, že jsi minule měla příznaky do 7,dne a pak nic a krev...tak přesně to samé jsem měla taky (teď máme 2.IVF)....takže DRŹÍM PALCE 🙂
do práce nejdu, mám neschopenku už od OPU (pondělí) a jsem ráda, že jsem si ji vzala. Minulý týden mi křuplo v zádech, takže jsem nemohla ani chodit ani stát...a teď i dost zlobilo břicho, takže odpočívám a dělám jen nejnutnější...

janina79
19. únor 2010

ma.ji:
tak to já mám taky od pondělí.... ale v pondělí jdu zase do práce... myslim, že 9. den po KET už mimískové musej být zavrtaný, nebo holt ne... 😠
vzala jsem si ale 2 dny SICK day (tomáme v práci jako, když nám nebude dobře v roce 2 dny placený volno) a 3 dny dovču....
no tak ty jdeš na ET... tak to uvidíš, že to dopadne.... 😀 😀 a dají 2 bobásky?

ma.ja
19. únor 2010

to je hezký SICK day.. no jo, jenže já dělám na poště a teď je to u nás samá optimalizace, všichni maj pocit, že ho... děláme, fronty až ven, lidi nas...., my taky, protože i v zázemí je tolik práce, že by ani lidi nemuseli chodit...stres, balíky......a tak a když si vezmu, že pak člověku není třeba úplně nejlíp, nemluvě o tom, co do toho vrazíš peněz...tak chci mít čistý svědomí, že jsem pro mimíse udělala maximum a to, že holt budu 3 týdny na neschop. už mne nevytrhne...

jo chceme nechat dát 2 mimíse...a byli bychom štěstím bez sebe, kdyby byli dvojčata 🙂

janina79
19. únor 2010

no, já dělám v bance.... :o) to je dost dost podobný. lidi jsou otravný, šéfové honěj plány, pořád nějakej audit, nestáháme prostě hrůůza... tak jsem si vzala dovču protože po minulým ET, jsem šla druhý den do práce no a 7. začala krvácet... 😢
já bych byla taky šťastná za dvojčátka... ale 2 moje kamarádky mají a jedněm je 8 měsíců a druhým 1,5 roku a obě jsou z toho hotový... jedna říká, že brzo zešediví a druhá že se zblázní asi co nejdřív... je to obrovská vlastně dvojnásobná starost... no ale i RADOST 😀 😀

ma.ja
19. únor 2010

no to věřím, že to je dost záhul, ale určitě to stojí za to 😵 😵 😵

já byla minule doma až po ET, ale je to hloupý, když se šéfka zeptá do kdy budu dělat a já jí řeknu nevim...tak to za mne vlastně teď rozhodly záda a bylo jasno, připadám si jak lemra, ale už je líp 🙂

petra49
19. únor 2010

Ahoj holky, všechny zdravima gratuluju k úrodám.

Já se vrátila z odběru krvičky na tripl testy a něco málo pokoupila na oslavu manželových narozek, za chvíli půjdu poklidit a chystat mňamky na večer.

Jinak neschopenku mám taky od OPu a budu doma celé těhu, říkala jsem si, že mi to zato nestojí, navíc finančně to jde mám jen o 3 tisíce míň než kdybych chodila do práce a to jsem oddělala ještě víkend. Doma mám klid a pohodu, hezky se vyspim, žádnej stres, protožr si myslim, že stres v těhu dělá taky hodně.

Teď jsem si ke svačince dala banán a mám pocit jako bych sežrala půl kuřete. 😝

janina79
19. únor 2010

no za to... nevim nevim, možná až někde ne manažerský pozici ale ne na mojí pozici bankéře...
a u tebe to v práci vědí?
u mě to šéf neví, vlastně končí teď k 28.2.2010 a tak už mu to může být jedno... a dál to ví 3 holky (kolegyně), čehož už teď trošku lituju... 😒

nadis.h
19. únor 2010

Dobré dopoledne, 😉

dneska jsem docela ranní ptáče. 😎 😀

Jani všude na jiných diskuzích růžový vede.

Taky koukáme na Růžovku doma oba. 😀 Je to napínavý.

Kapi: Boženu jsme vymyslely s kámoškou už někdy ve 4 třídě. 😀 A od té doby tomu neříkám jinak. 😀
Gratulace k šikulům!! 10 je super počet!! 🙂

Maji: Taky gratulace!! 🙂

Jani: já měla celkem štígro teda koukám. Já potřebovala akutně vyrvat zub v prosinci. V pátek ráno v 10 jsem si na to začala stěžovat. A neměla jsem zubaře. Tak K zavolal nějakýmu kamarádovi zubákovi a on mě vzal. Tak jsme to stilii i zajet udělat rtg zubu mojich k tomu. Já se třepala jako ratlik tam. 😀 Byla jsem ráda za injekci umrtvovací a pohoda. Je to úleva. Díra sice jako až do prd.. Ale lepší ta bolest před tím. 😝

Holky já nad těma dvojčatama pořád dumám zda bych to zvládla. Ale asi ne.

😕 😅

petra49
19. únor 2010

Ahoj Nadi, zvládla, protože bys musela. Ségra má teď po dvou letech děti a někdy to je s nima taky na odstřel