Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
20. únor 2010

No,ale stejně mám o ně šílenej strach 😒
Jinak po OPU se už cítím celkem fajn,břicho OK....
Jak probíhá transfer?Říkali mi,a´t přijedu i s manžou....

nadis.h
20. únor 2010

Kapi neboj. Je jich hoodně.

ET je krátké. Na sále Ti ukáží prdelky na TV a během chvilenky Ti je šoupnou do břicha a je to.

kapibara
20. únor 2010

OK 😉
A jak dlouho se tam potom čeká po transferu?Musím si zařídit hlídaní pro prcka....

nadis.h
20. únor 2010

Kapi já přišla na 10 a kolem 12 šla domů.

kapibara
20. únor 2010

Děkuji.Tak to nějak zvládneme.

reny01
20. únor 2010

zdravím holky 🙂
kapibara super,gratulace 😵 😵
uklízim,vařim a mám horu žehlení 😝 ách jo 😒
krásný den 😵

reny01
20. únor 2010

naděnko ať ti to v práci utíká a můžeš jít chrnět 😵

nadis.h
20. únor 2010

Renuš Ty jsi tedy pracovitá. 🙂 Já budu mít zase týden pohodu od úklidu a vaření. Jsem zas sama doma na týden. 😠 Ale už naposledy. 😵

reny01
20. únor 2010

nadi tak to si ten týden pěkně vychutnej 😉
no mě se nechce dělat nic,ale prostě musim 😝

nadis.h
20. únor 2010

Renuš jojo musim si to užít. Pak už klid nebude. 😀

reny01
20. únor 2010

to teda ne 😀 ale aspoň budeš mít miláčka u sebe nebudeš sama 🙂
za chvíli rozjedem pátý měsíc měsíc 😕 to snad ani není možný 😨

nadis.h
20. únor 2010

Taky se Ti zdá jak to hrozně letí? 😕 Je to fakt mazec.

janina79
20. únor 2010

ahojky a dobré ráno, teda dopoledne holčiny 😀 😀

Nadi: ty pracuješ? já myslela, že jsi doma??

Kapi: super 16 kousků to je snad sen každý, to jsi spojila 2 ovulky ne?? 😀 😀 budeš mít aspoň minimálně klapzubovu jedenáctvu.... a to by bylo, aby to nedalo na dvě mimi 😀 😀
jdeš v pondělí? bu´d v klidku, transfer je pohoda, 5 minut, jako vyšetření a navíc to vidíš na obrazovce tak je to takový i dojemný 😉

Ifet: já jsem dnes 8. den a jsem jak na trní, to jsem myslela, že to zkusím už zítra, ale vidím, že to asi nemá cenu a v pondělí asi jdu už do práce ☹ stejně to nevydržím a asi to zítra zkusím... ty nevěš hlavu, protože jestli jsi 11. den a ani nešpiníš a ani nekrvácíš, tak to vypadá, že jsi..... víš??? 😅 😅

nadis.h
20. únor 2010

Jani jojo pracuji. Byla jsem doma rok a nemohla nic najít. Tak bych měla peška a byla doma úplně zadara. 😝 Ale v půlce března už doma budu.

reny01
20. únor 2010

zdravím jani 🙂
jani se nadis hlásí takhle ráno,tak je jasný,že je v práci 😀
nadi strašně to utíká,vůbec mi to nepřipadne že už jsme tak daleko 😨 🙂

nadis.h
20. únor 2010

Jen at se hezky šoupou ty týdny. 😵 Až tam bude tt kdy už můžeme rodit tak si odfoukneme ještě víc.

To jo to je poznávací znamení,že pracuju když se nehlásím až na oběd. 😀

janina79
20. únor 2010

aha... tak to pak jo 😉 chudáčku, doufám, že to nemáš aspoň tolik náročný.
já ani nevím jak půjdu v pondělí do práce, celý týden jsem prolenošila 😀 😀 a teď vstávat v půl sedmý... nejradši bych byla doma.. 🙂

nadis.h
20. únor 2010

Jani no já to tady mám jako bych byla doma. 😀 Dělám v hotelu na recepci a celý den klofu s Váma do PC. 😅

reny01
20. únor 2010

jani já jsem doma,ale stejně vstávám v týdnu s mladym v pět ráno a potom vozim malou do školky 😝 jsem vyřízená z to vstávání 😒
nadi už se hrozně těším na miminko 😵 tenhle týden už plánuju jak uděláme nově ložnici,tak už se opravdu nemůžu dočkat 🙂

nadis.h
20. únor 2010

Já bych už chtěla at je aspon květen červen. To už bude za dveřma. 🙂

Hehe my uděláme ložnici nově tak maximálně že šoupneme postel o pár milimetrů do strany.. 😀

reny01
20. únor 2010

nadi no já chci znovu vymalovat,při malí jsme malovali žluto a takovou světla oranžovou.teď přemýšlim o fialkový.k tomu chci koupit i závěsi.taky přemýšlim jestli koupit skříňku na věcičky,nebo přebalovací pult i se skříňkou 😕 nemyslim že budeme kupovat celou ložnici novou 😀
a taky se těším až vybalím postýlku a budu to mít vše připravený 😵 jenže na to je ještě čas ☹
nejradši bych měla všechno hned 🙂

nadis.h
20. únor 2010

Já už se taky třepu na postýlku. 😀 Nejradši bych jí už koupila.
My malovali..respektive Kája v listopadu.
Obývák rudě červenou a ložnice je taková do hněda.

reny01
20. únor 2010

jé nadi já chci právě obývák taky červený.to se mi taky líbí 😵
jo s tou postýlkou já taky a mladej pořád,že máme ještě dost času 🙂 no chlapi mají pořád dost času 😀
nadi jestli budeš brát tu postýlku co máš v albu,tak ta je moc rozkošná 🙂

janina79
20. únor 2010

😵 v hotelu? v libereckým někde?? ale noční nejsi ne??

hooolky já chci taky... ach jo.... určitě souhlasim s tou fialkovou.

rudě černený obyvák?? to si nedokážu představit.....

nadis.h
20. únor 2010

Renuš je hezká ta barva. Máme jen jednu stranu a krátké boky červené.Jinak bílo. A ložnici taky tak kombinovanou.
A tu postýlku chci z toho albíčka. Ta je nejrozkošnější. 😵 A barevně nám půjde krásně k ložnici.

Jani jojo v centru hned. A noční nedělám. Ty jsem měla všehovšudy asi 3.

reny01
20. únor 2010

jani taky se dočkáš 😵 uvidíš.slibuju 😉
jani tchýně má taky červený ale né rudě,ale vypadá to moc hezky 🙂
já bych chtěla ale právě k tomu už rovnou sedačku a na tu teď nezbývají korunky,tak si musim ještě chvíli počkat ☹

reny01
20. únor 2010

no nadi nám by se tvije rozkošná postýlka do ložnice právě ani nehodila 😒 máme vše ve světém dřevě 😉
a k tý postýlce se dají dokoupit i skříňky viď?

reny01
20. únor 2010

světlém 😀

kapibara
20. únor 2010

Ahoj 😀
Holky,nemalujte,naše zlatíčko má snad všechny stěny pomalovaný 😀 😀 😀 je to škoda času a práce 😀
Taky jsem při 1.těhu chtěla,ať už je prcek na světě,ale jak se blížil porod,tak jsem se modlila,a´t si v břuchu ještě zůstane 😉
Jani:sice je jich 16,ale stejně o ně mám šílenej strach,aby vydržely...hlavně ať jsou i nějaká do mrazáku...kdoví,jak to s těma mojema vaječníkama bude do budoucna...tak a´t mám zásobičku...hlavně taky si myslím,že to je zásluha spermií...manža má prej ukázkovej spermiogram
Už se těším na transfer 😎

nadis.h
20. únor 2010

Renuš nám tam ptrávě jde. Nábytek i malování máme hnědo bílé. 😉 A je celý pokojík z téhle sestavy. To by se mi líbiloo. 😵