Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
20. únor 2010

Jani to je "normoš" ta bolest. Há se tak těším na teplo jak mluvíš o tom Sychrovu. byli jsme tam v létě na prochajdě v tom parku a super.

janina79
20. únor 2010

my jsme se tam brali... to je už jako sto let 😀 😀

ale ta bolest je jako na menz. já se začínám bát, je ale fakt, že ji mám po tom KEt když dýl chodím .....
Nadi. co mám dělat? dnes je to 8. den, začala jsem už věřit od včera, že to bude a najednou příjdu dom a tohle... jsem na nervy a uplně je mi do breku... 😨

nadis.h
20. únor 2010

Jani mě bolelo břicho jako na mrchu od cca 3 dne po ET až do já nevím kolikátého týdne. A i teď se mi to sem tam stane. Vím je to hnusný. To úplně člověka vystresuje a čeká co se bude dít.

janina79
20. únor 2010

Nadi: no to teda... proč to sakryš tak je?
pustili jsme si s manžou Tudorovce DVD a leželi jsme u telky a už je to zase OK...
😀 😀 děkuju za podporu, snad to mám taky jen tak

😲

v tý televizi nic nedávaj večer.... dnes je v LBC Erotický ples... tam jsme byli vloni, moc hezkej, ale dnes (letos) smolíček... ☹

nadis.h
20. únor 2010

Jani před mrchou to tak bolí, protože je to před mrchou. Ale v těhu to prý je dost podobné,když roste děloha tyhle bolesti... Tak si vyber.. 😅

Jani erotický ples?? 😨 😀 Jak to vypadá na takovém plese?? 😀

Já budu koukat na Hodinu pravdy.. 😅 Někdy si příjdu jak důchodkyně u těch pořádů které sleduju. 😀

janina79
20. únor 2010

vlastně jako normální ples ale jsou tam nějaký striptýzy, dámský, pánský, a nějaký show takový... a tombola je taky vlastně taková erotická... 😀 😀 jinak normoš ples... 😵

my jdeme dokoukat ty Tudorovce... 😀
tak zatím papíínek a užij si večer

nadis.h
20. únor 2010

Jejda tak to bych se už styděla na takovém plese... 😕 😀

nadis.h
20. únor 2010

Jdu do hajan. Ráno vstávám.. 😝 🙄

Dobroou 🙂

veverusa
20. únor 2010

Dobrý večer Gennetky 😉
Ve čtvrtek jdeme s manželem na první konzultaci do Gennetu k dr. Petrovi. Mohla bych se k vám přidat a vyzvídat moudra od zkušených 🙂
O miminko se snažíme rok a osm měsíců. Těsně před Vánocema mi můj dr. zjistil problém na vaječnících - polycystický syndrom. A minulý týden mě po kontrole objednal do Gennetu.

indriela
20. únor 2010

Ahojky, jsem to dneska nejak driv nestihla nebo co 😀
Tady je uz nocni klid - to je dobre, jen odpocivejte...
veverusa: jasan, vitej, je tu prima particka a skoro samej odbornik, tady budes v dobrych rukach stejne jako v Gennetu - oboji dobra volba. Preju Ti at se brzicko zadari 🙂
ma.ja: tak super, dva bojovnicci uplne staci, to jsou ti nejsilnejsi, tak at se poradne zahryznou a nepustej, prdolkove, opatruj se...
ifet: tak zitra drzim pesti na // myslim na Tebe, at do dopadne 🙂
kapi: no panecku, to je urodicka, jsi teda radna snasecka, by Ti mohl kdekdo zavidet 😀 At se drzej, bojovnickove...
Dneska bylo krasne, jsem se sla projit prochazkou ke kamaradce a pochovat si prcka - hned bych si ho vzala domu, prdelku, ja uz taky chciiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! MS porad nikde, vcera vecer takovy hnedy spineni a to bylo vsechno. To je fakt jak naschval, kdyz ji clovek nechce, tak dorazi - nekdy i s predstihem, a kdyz na ni ceka, tak si teda dava pekne nacas, mrcha jedna 😠
Preju vsem dobrou noc a hezke snilky - treba o spouste miminek, pusu, I.

nadis.h
21. únor 2010

Ahojky Veverus,

vítej tady! 🙂

Jinak všem dobré ráno...Vstávat a cvičit! 😀

kapibara
21. únor 2010

Ahoj Děvčata!!!!!!
Tak ráno jsem se trochu zalekla....trochu jsem špinila...tak jsem si zase říkala,že je to v pytli....volala jsem primářce a říkala,že to bude v pohodě,že to je zřejmě ještě po OPU....tak doufám....

Nadis...cvičit nééé,já jsem teď nemožně líná...možná tak ještě lyže 😉
Veverusa...jasný,vítej,bude nás víc
Indriela...děkuju...já myslím,že jsem jich toliko snesla,že jsem před tím brala antikoncepci na srovnání cyklu...to tělo pak je jak utržené ze řetězu 😀 i Petr mi to říkal
Jani...jak to vypadá?

kapibara
21. únor 2010

Nadi..jak jsme se potkaly na jiné diskuzi ohledně FSH...taky to moc nechápu...mám FSH v normě,ale anti muller nízký...dr.Petr mi to vysvětloval,že ještě to není úplně v pytli,ale že zásoba vajuch už je malá a je jen otázka času,kdy nebudou...a že normál anti mullera je tak kolem 5-6...ještě se ho na to musím optat jednou,ať mám jasno...nicméně 2 roky se snažíme a nic a to jsem měla podel UTZ a Pregnylu načasované snažení a nic...tak stejně je něco špatně 😠 😠

janina79
21. únor 2010

ahojda princezny... jej, vy jste už nějak rozjeli... 😉

Veverusa: zdravííím,... to jsi u správný partičky... 😉

holky já jsem včera měla trošku špinění... večer.... ☹ ☹ ☹ tmavý... a strašně maličko....
nevydržela jsem to a ráno jsem vstala a udělala si test... dnes je to 9. den, vypadá jako negativní, ta druhá čárečka je skoro neviditelná, ta první je tmavá, výrazná.... tak myslim, že to neni dobrý... i prsa mě uplně přestaly bolet.... ach jo... myslim, že je to v háji... ☹ ☹ ☹
jsem na dne... 😖

kapibara
21. únor 2010

Ahojky Janičko...neboj se...nemusí být ještě nic ztracené...na testování je stejně brzo...a někdo špiní i v těhu...vydrž 😉

janina79
21. únor 2010

já myslím, že je .... nějak to cítím (a jsem od přírody spíš myslící na to nejhorší, než věřící 😢) ... naděje musí umírat poslední....

kapibara
21. únor 2010

Taky jsem spíš pesimista...ale v těhle případech,co teď prožíváme tady všechny...musíme myslet pozitivně!!!!!I když to jsou zřejmě jen plky,tak i pan dr.Petr mi nakazoval,že pozitivní myšlení je polovina úspěchu 😀 😀

nadis.h
21. únor 2010

Kapi to je teda zvláštní s tím FSH u Tebe. Páč většinou na "přechod" příjdou nejdříve FSH a pak až dělají anti mullera. Ale reaguješ skvěle na léky.

Jani ale jestli tam je "duch" tak to je dobrý. Testni zas až pozítří a uvidíš jestli tam je rozdíl.

A špinění nemusí nic znamenat špatného. 😉 Dokud nebude negativní krev a není mrcha tak je to na dobré cestě!

Holky a já byla od ET tak pozitivní až jsem naštvala některé snažilky nä jedné jiné diskuzi. 😀 😝

janina79
21. únor 2010

hm... a mohla bys mi ho vyčarovat... ???? 😵
no uvidíme, slaboulilinkatá čárečka tam byla, buď bude zesilovat nebo se ztratí.... ach jo.... a s timhle zítra ráno do práce.... 😒

nadis.h
21. únor 2010

Nikam se neztratí. Nebo Ti ji půjdu najít! 😀

kapibara
21. únor 2010

Jani...budu Ti držet pěsti a mimískům též!!!!!

Nadi..taky jsem z toho jelen...optám se zítra doktora,ať jsem v obraze...a dám vám echo...ať jsme chytřejší všechny...

Já právě taky nesnáším řečí typu...ale vydrž,povede se to příště nebo nesmíš na to myslet....blbosti...lepší nikomu nic neříkat...ale tady na diskuzi se podporovat musíme,pač tak podporujeme i sebe 😉

nadis.h
21. únor 2010

Mě někdo říct at na to nemyslim, že se to povede tak ho asi nakopu... 😀 (nemám vejcovody)
Kapi ono tam asi "nějaké riziko je"...Ale nedělala bych si s tím vůůůbec hlavu!

indriela
21. únor 2010

Ahoj holky, zdravim a preju krasnou slunickovou nedeli 🙂
nadis: Ty jsi dnes nejake ranni ptacatko, mamino 😀
janina79: ja bych taky nehazela flintu do zita, opravdu je jeste brzo a spineni v tehu - tim si prosla spousta maminek, to dopadne, neboj... Hlavne zadny stres a neprestavej verit!!!
ifet: tak kdepak jsi, netrpelive ocekavam // 😵

petra49
21. únor 2010

Ahoj holky,včera jsem se vůbec neozvala páč jsme slavili ty narozky, holky celej den jsem lítala a večer jsem myslela, že umřu, jak mi bylo zle.

Nové vítám.

Maje gratuluju ještě někomu za bojovníčky už nevim kdo to byl.

Jani, jak píše Naďa buď v poho. Já 9 den měla taky jenom ducha a ještě po limitu a jsem těhu.

Holky bobeš mi zas dává, zas mi je zle.

Dneska si dám asi jenom zeleninu, nemám vůbec na nic chuť, mám pocit, že jsem všeho přežraná.

Odpolko se chystáme do Jizerek fotit, manžel dostal ode mě statývek, tak ho jdem vyzkoušet. Je úplně nadšenej.

Dneska je venku tak nádherně, tak už se těšim.

janina79
21. únor 2010

no chodim jak tělo bez duše... bojim se i jít na velkou .... může, může se ztratit... ☹
je to brzo, ale udělám další už zítra... nevydržím to totiž.... jdu do práce a nechci tam být celý den jak mrak.... to radši vědět na čem jsem i když to nebude pozitivní, protože ta nejistota je horší než tohle...

petra49
21. únor 2010

Jani, zítra bude taky ještě slabá, ale postupně bude sílit, jukni se mi do albíčka. Hlavně, že tam je.

nadis.h
21. únor 2010

Péti mě Kája taky zlobí! Už 2 dny mě tak hroznym způsobem pálí žáha!! 🙄 😝 Taky bych jela někam na výlet.Je hezky sluníčko.

Jani uvidíš ráno. Ale pokud je duch tak to vidím dobře!! 😵

Indri jsem nedobrovolný ranní ptáče. 🙄 Od 6,45 jsem v práci... 😝

ma.ja
21. únor 2010

Ahojte berušky 😵 děkuju všem za palečky 😵

Janičko nevzdávej to!!!! I když ono se to hezky říká, přesně vím, jak ti je 😢

venku je tak nádherně, mam otevřený okno, ať může sluníčko za mnou, když nemůžu já za ním.

Jdu se nadlábnout, zatím pa

janina79
21. únor 2010

holky děkuju moc... až mi ukápla slza....
manžílek odjel pro našeho miláčka (Lucinku, malýho jorkšírskýho čertíka, která byla teď od pondělí u jeho rodičů na stříhání a na "prázdninách) už se na ni neskutečně těšim...

Ifet?? jak to vypadá u tebe?? testla jsi už? 😉

Nadi, tak se někam vydejte, sluníčko bude min. do 16.0

Petři, jdu mrknout... jenže ta moje se tam udělala asi až po 5ti minutách... a je to duch skoro neviditelnej.... vyfotim, tak mrkněte za chvíli 😒

ifet
21. únor 2010

Ahoj holky..tak jsem to testla ještě jednou...dneska je to 13. den od ET...a test má jen jednosměrku...už je to jesný, že z 1. IVF nic nebude...díky za podporu a doufám, že všechny dopadnete líp než já...