Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

larri
8. čer 2009

Aha ale mi bylo doporuceno,at si zjistim v praci,ze nam to plati.Tak jsem pochopila,ze jsou nekteri zamestnavatele,kteri na to se...

nadis.h
8. čer 2009

No to je jasné, že někdo na to sere.. Taky si to můžeš zkontrolovat ve výplatnici zda dostáváš. Tam je to vždy napsáno, že se platilo toli za zdrávku a tolik za socku... 😉

eloana
8. čer 2009

ahoj holky chtela jsme se zeptat .Chodime k primarce.Chtela bych jit na konzultaci -muzu rict ,ze chci objednat k tomu doktorovi. Nejak mi vyhovuje lepe, byla jsem u nej na iui.

nadis.h
8. čer 2009

Ahoj Eli,

určo můžeš. Proč ne. Je to Tvá volba! Holky ten Petr bude náma tak zaneprázdněný, že už primářka nebude muset chodit, protože nebude mít pacienty. 😀

eloana
8. čer 2009

🙂 to jo ja nevim gynekologa a zubare radeji chlapa

nadis.h
8. čer 2009

Eli já teda všechny doktory si vybírám chlapa... nějak mi ženské nesedí.

eloana
8. čer 2009

nadis.h to je fakt-asi bych nebyla dobra feministka🙂nektere profese patri muzum🙂) taky radeji muze doktory,ale vzdy to nejde.ja u Petra byla ted poprve a me sedi nejvice a hlavne iui jsme od nej vubec necitila

nadis.h
8. čer 2009

Je výborný. Já k němu šla také na doporučení a raději si počkám na konzultaci k němu než abych to hnala a šla k někomu jinému.

bbberusak
8. čer 2009

NAzdárek🙂 Nadi, kdy začínáš bodat? si to přesně nepamatuju☹ aspoň mi budeš říkat jak to na tebe působí🙂

eloana
8. čer 2009

nadi a je k nemu naval -chci se objednat kvuli ivf,abychom to trosku probrali,ale ted cekam na vysledek 3iui a mma jeste leky na ctvrtou. ale mezitim bych rada vyzjistila co a jak.Asi se objednam uz ted

nadis.h
8. čer 2009

Eli určo se objednej už ted. Myslím si, že pak v létě bude možná omezený provoz. Jo a tady berunda byla u primářky a taky přešla k Petrovi. 😀

Beruš měla bych dostat menses 15-16.6. ALe ještě nevím no jestli ted nebo až v létě. Pak už to bude jedno. Injekce budu mít doma tak se pak rozhodnu těsně před. 😉 Byla jsi v tom špitále?

eloana
8. čer 2009

🙂 no primarka je takova se vsim moc hotova🙂 on ot se mnou alespon trosku resil a probrali jsme to

bbberusak
8. čer 2009

jako počkej, ty ještě zvažuješ začátek bodání? nech toho..kdo mi bude předcvičovat? 🙂
byla jsem tam..mám to vyjeté....u toho fsh je 9,8, ale nejsou tam napsané limity, nevím proč...

nadis.h
8. čer 2009

Eli to jo on je takový fakt psycholog. Beruš jj zvažuju to. Není to prdel.. ☹ A já to nechci hrotit za každou cenu.

bbberusak
8. čer 2009

a na čem tvoje rozhodnutí závisí?

nadis.h
8. čer 2009

Na stavu doma hlavně. A na tom jestli bude mít Karlos dost peněz. Kdybych cítila, že bude ve stresu tak to nechám na léto. Nevydržela bych s nim pak. A hádat se nechci.

bbberusak
8. čer 2009

no, tak to jsem zvědavá jak to dopadne..abych nedělala předskokanku já tobě🙂

nadis.h
8. čer 2009

To už bys byla druhá. 😀

bbberusak
8. čer 2009

No vidíš🙂 a co ta kejmoška? už budou vpravovat?

nadis.h
8. čer 2009

Jj zítra bude volat kolik mrnousků zůstalo a ve středu transfer 🙂

bbberusak
8. čer 2009

a měli odloženou kultivaci? to to letí,co? a kolik měla vajec?

nadis.h
8. čer 2009

17 vajec a 13 nejlepších nechali oplodnit. Kultivaci mají od pátku takže 5 dní.

bbberusak
8. čer 2009

ty vado, to je hodně slušná úrodička,ne? 🙂
ty jo, dneska to byl tak náročnej den...jsem z těch nervů a informací úplně vyštavená...

nadis.h
8. čer 2009

já chytla depku. Jsem pěkně přešlá... 😔

bbberusak
8. čer 2009

jak to? z čeho?co se stalo? ☹

bbberusak
8. čer 2009

Nadi, jdu hajat. Jsem fakt z dneška unavená. Zítra si písnem do práce,jo?

nadis.h
8. čer 2009

Já nevím. Z ničeho nic jsem smutná. 😕

janina83
9. čer 2009

ahojky holky a dobre ranko jak pak se mate a jak se tesite???ja se nemuzu dockat do toho 18 vubec mi to neutika 😖 to je stoho jak se clovek moc tesi 😀 nadenko a jak se mas ty??

larri
9. čer 2009

NADI a nemate u vas v caru dovolenou o prazdninach? My prave mame,tak jsem chtela jit uz ted v cervnu na ivf.

Tvuj pritel ti taky dela problemy jako ten muj? minule jsme to chteli oba a nemela jsem ani transfer.Ted se mu do toho nechtelo a z 11vajicek jsem mela oplozene 4 a vcera pri transferu jsem uz mela jenom dve.Takze jsem rada za to a pritel je z toho uplne hotovy.Otocil a uz se mne na vsechno vyptava.Je to mozna tim,ze po OPU jsem ho vzala na konzultaci,kde nam doktor rekl,jak to dopadlo a kolik mame vajicek.POSLOUCHAL a VSECHNO SI TO TEPRVE zacal uvedomovat.

Drzim ti pesti,at se rozhodnes jak chces,ale cim vic to budes odkladat,bude to pro tebe horsi.Pokud jde o finance,tak bych sla na ivf a kdyby se to nepovedlo,coz ti nepreji,tak bych si zacala hledat praci.
Posledni dobou pisou holky hodne o tom,ze chlapi maji s ivf problem.Nejaka krize,ale pokud deti chteji,tak to bude dobry.

eloana
9. čer 2009

ahoj nadi tak me objednali na patek, takze krasa🙂)