Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
25. bře 2010

Sluni, já myslím, že to jde vždycky všechno do Prahy tady to je jen menší pobočka....

haaribo
25. bře 2010

Ale na ruhou stranu, já tam psala před Vánoci a nikdo se mi neozval. Pak jsem tam psala znovu koncem února a ozvali se mi z LBC s datumem a hodinou konzultace. Tak nevím, jak to tam mají..... 😒

petra49
25. bře 2010

ahoj holky, tak jsem byla na kontrole a vše v pořádku.

Slun, Gab velká gratulace.

Jinak jsem si koupila jarní a letní těhu gatě jsou moc příjemný a ještě tam mám zamluvené moc krásné tričenko.

Nadi nechceš se mnou chodit na těhu pilates? jdu už ve středu.

kapibara
25. bře 2010

Holky,já jsem z vás úplně dojatá...skoro bulíííííím....to musí být tak krásný pocit.....když se tam objeví ta druhá čárka....chci ji už taky....... 😅

haaribo
25. bře 2010

Kapi, tak to gratuluju, to jsme dvě.... 😀

kapibara
25. bře 2010

Harri...příští měsíc testujeme my,ju? 😀 a budou tam taky dvě 😀 to jaro musí přijít i na nás

haaribo
25. bře 2010

Jééé, to já testovala i dneska, páč mám nějak rozházený cyklus....ale jen proto, že do sebe cpu léky a jeden test bych měla doma, do lékárny bych se pro něj nehrnula.... 😀 😀 😀 😀

haaribo
25. bře 2010

Hele, kdyby náhodou ne, tak si tam tu druhou domalujeme, ať jsme taky in!!!!

reny01
25. bře 2010

zdravím holky 🙂

gab to je teda bomba 😵 držím palečky 🙂 gratuluju 😵

sluni u tebe to vypadá taky moc dobře 😵 též gratulace 😵

janičko tak to jsem moc ráda,že je všechno v pořádku 🙂 tak až ti to půjde,hoď fotečku 😉
zkus napsat adminovi 😕

haari ty pryč s depkama 😠 věřím,že budeš taky brzy těhulka,jen nesmíš přestat věřit 🙂 to je moc důležitý 🙂

holky já jinak celí den venku na zahradě 🙂 venku bylo tak krásně 😵
venku jsem uklízela po zimě,něco pokopala a je mi moc fajn 😵
miluju to,být venku 🙂

teď jdu zahučet k telce,tak vám přeju krásný večer a zítra jen samí dorý zprávy 😵

kapibara
25. bře 2010

Haari...já netestuju,mě to stresuje....a stejně mě mrcha vždycky předstihne 😠
Reny...taky miluju být venku na zahradě 😉

haaribo
25. bře 2010

Kapi, já normálně taky ne, jsem si nedávno říkala, jak jsem na tom dobře....ušetřím za antikoncepci i těhu testy.....zvláštní paradox....ale za těch proběhlých 5 let je to už pěkný balík...

Já si test koupila, když jsem před měsícem měla brát antibiotika...ms byla slabá, tak jsem si říkala, kdyby náhodou....

haaribo
25. bře 2010

Jsem si dodělala akorát pizzu, vlastní, tak jen doufám, že dopadla líp jak krtkův dort.... 😀

kapibara
25. bře 2010

Harri...tak to jo...no jo,ale zase platíme za ty vložky a tampony,brrrrrrrrrrr 😠 já chroupu wasabi =)

gab.
26. bře 2010

Dobré ránko, holky, tak včera gyndr. koukal jak puk 😀
Prej co se děje, když jsem tam byla před týdnem pro doporučení do Gennetu a já na to, že jsem asi těhotná. Skoro mu vypadly oči, kouknul na výsledky z laborky a prej "no, to jste určitě těhotná" 😀
Takže mi měřil sliznici a i když byla před tejdnem 5mm (necelejch 6mm), tak včera byla přes 8mm!!! Emička si hezky ustlala 🙂
JInak mi dal utroš a prednison a kontrola za týden, už by měla být vidět aspoň těčka 🙂
Zítra budu testovat, tak snad bude čárka sílit! Cítím se ale báječně! Usínám večer v sedm hodin, jsem děsně unavená, to je pravda, ale na duši je mi božsky!
Holky, vydržte a nepřestávejte věřit, fakt ne!!! 😎

kapibara
26. bře 2010

Ahoj Gab....jen si to užívej!!!! A máš pravdu,člověk musí věřit,že se to povede.A podnikáš nějaká opatření?Jako neschopenka a tak?

kapibara
26. bře 2010

No a co manža na to?Ten musel čubrnět?

gab.
26. bře 2010

Kapi, manža se z toho skoro radostí zhroutil... A pak říkal, že měl skoro infarkt, že neví, jak přežije těch dalších 11 😀
Neschopenku nemám, jsem normálně v práci a pokud to půjde, chci pracovat dál, ale mimčo neohrozím, to je jasný. ALe sedím u PC a můžu dělat i z domova, kdyby bylo nejhůř, takže v pohodě...

kapibara
26. bře 2010

Gab....manža musí být hrdý 😀 tak to je fajn,když nemáš fyzicky nymáhavou práci...no,tak hlavně a´t je vše v pořádku....já taky pořád věřím tomu,že otěhotním přirozeně.....

gab.
26. bře 2010

Kapi, já už jsem tomu pak už vlastně ani nevěřila, ale pořád jsme tajně doufala...
MM je pyšnej, akorát ho mrzí, že to nemůže oslavit s klukama v hospodě 😀

ma.ja
26. bře 2010

ahojte berušky 🙂

Gab co to vidím???? Jak jsi to dokázala????

Chvíli tady člověk není a hned nové těhule 😀 😀 😀 Holky gratuluju mooooooc!!!!

kapibara
26. bře 2010

Gab...i když si to nechci připustit,taky tajně doufám...třeba mi k tomu pomůže i ta Mojžíška....tělo i mysl na to musí být připravené 😉 oslavíte to až se Emička narodí 😀

kapibara
26. bře 2010

Ahoj Maji....dlouho jsi tady nebyla....jak se máš?

haaribo
26. bře 2010

Ahoj holky! Gabi, tak hlavně že tu zprávu přežil bez úhony manža i tvůj gyn.dr. ......to muselo být raaaaadostiiiii!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

gab.
26. bře 2010

Maji, ahojky, nechtěj ode mě návod.. Vlastně jo, vyprdni se na těhotnění, jeď lyžovat, chlastej, hul a pař a pak se zadaří. Hlavně s tím vůbec nesmíš počítat, že by se mohlo zadařit a musí ti i dr. říct, že se to doma tenhle cyklus nepovede, že je nízká sliznice. 😀 Aspoň takhle to bylo u nás.

Ale trochu vážně, holky, já i MM jsme užívali kolem ovulky ACC long, denně jednu tabletu rozpustit a vypít. Pak jsme nepoužívali na itnim hygienu mýdla ,myli jsme se jen vodou. A já brala prednison, lae v podstatě náhodou, protože se mi děsně zhoršila alergie... Tohle všechno plus psychická pohoda mohlo ovlitvnit, že se ukázaly // na testu...

ma.ja
26. bře 2010

Ahoj Kapi....mám se v podstatě fajn 🙂 včera jsme byli zamluvit svatební šaty....a termín máme 1.6.2010. 🙂 tak asi tak se máme 🙂 🙂 🙂
včera jsme byli v G u primářky, domluvili jsme se, že dáme tak půl roku oddych a pak dáme 3.IVF...ale teď na to fakt nemam ☹

olusenka
26. bře 2010

Ahoj holky, prosím Vás jak mají otevřeno v Liberci v Gennetu? Nikde to nemůžu najít. Mají i odpoledne nebo navečer?

ma.ja
26. bře 2010

olu jsou tam od 7,30 a sestřičky na IVF jsou do 16,00. Ale určitě je dobré předem tam zavolat a domluvit se 🙂

kapibara
26. bře 2010

Maji...chápu Tě,já jsem to taky tak udělala....a vůbec nevím,zda půjdu do 2.IVF....třeba časem jo....jen začínám cvičit Mojžíšku...ale hlavně se musím dát do kupy....ale ale....tak to moc gratuluju...svatbu si moc užij,budeš mít na co vzpomínat....

Gab....já taky nepoužívám mýdla na intim partie a manža taky ne 😅 ......prostě se zadařilo a mělo to tak být....ale je to super

gab.
26. bře 2010

Tak jsem volala do Gennetu, kvůli termínu, máme termín 6.4. na genetiku a imuno a spg, tak jestli to mám zrušit hned nebo jak a prý mám zavolat až po kontrole za týden u svýho gyndr. a buď to zrušíme, když těhu bude prospívat nebo nebuduanitudruhoumožnostpsátprojistotu 😀

ma.ja
26. bře 2010

kapi na mojžíšku jsem se vrhla taky...už cvičím týden...sice je to síla, dokopat se k tomu, ale jde to....