Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
29. bře 2010

murásku ještě jsme se nesešli,ale určo to někdy uděláme 🙂

sluni já testovala 14 dní po ET a čárka teda taky nebyla nic moc 😉

slunickosedmitecn
29. bře 2010

Primářka jak mi ukázala na obrazovce ty dvě krásné morulky,už skoro blastocysty, tak říkala, že je veliká šance, že jsou to opravdu silná embrya, ale proč teda ta čárka není taky už silná. Začínám mít depku. 😒 . No v nejhorším půjdu na KET, ale kéž by to šlo už hned v dalším cyklu. Sliznici mám vždy krásnou vysokou, přes 10mm, což je prý super, tak už nechápu v čem je problém. na genetice jsme dopadli dobře, vše o.k., srůsty nemám, endometriozu taky ne, alergii na spermie manžela taky ne, tak to moc nechápu. Proč to někomu jde hned a někdo čeká několik let? Chudák Jindřiška, ta si taky už užila svoje. Jak se asi má?

reny01
29. bře 2010

sluni jukni 😉

reny01
29. bře 2010

sluni a 15 den v krvi jsem měla myslim že 813 hcg

murasek
29. bře 2010

Sluni - ty mas ted depku, co? to se ti nedivim, ja jsem taky nekdy nastvana na cely svet 😠 bude lip. zitrek to rozsekne, budu na tebe moc myslet - at je krev pozitivni!! jo, holky, rikaji vam i kolik jednotek jste mely? pokud byla krev poz 😠 tivni?
Sluni - ke komu chodis - k primarce?

reny01
29. bře 2010

jo jindřiška ta si to opravdu užila 😢

je to opravdu hrozně nespravedlivý ☹

gab.
29. bře 2010

SLuni, to ale vypadá dobře! 😉

murasek
29. bře 2010

Holky - co se stalo Jindri?

reny01
29. bře 2010

murásku já jsem se zeptala sama sestřičky,protože by to asi jinak ani neřekla 😒

murasek
29. bře 2010

Rena - aha, diky

Gab - koukam, ze jsi tehule! gratulka!! ja nejak nemam prehled. Po ET nebo KET? gratuluju!!!

murasek
29. bře 2010

Gab a kdy jsi byla?

reny01
29. bře 2010

zdravím gab,těhulko jedna 😵

reny01
29. bře 2010

gábinka se na doktory vyprdla,udělala si miminko sama 😀

murasek
29. bře 2010

Gab - ted jsem nastudovala, ze doma pod perinkou 😀 tak to bylo rozhodne prijemnejsi 😵

murasek
29. bře 2010

Gab - posli recept jak na TO 😀 😀

gab.
29. bře 2010

Murasku, už jsem ho sem dávala 😀 Ale klidně ještě jednou 🙂
Nám hodně pomohla poloha, kdy se všechno sperma vstříklo rovnou do dělohy. Ty na zádech, nohy nahoře (pokrčený nebo natažený, já měla kolena u uší 😀 ) a partner přistupuje shora. Při této poloze je děložní hrdlo otevřené a sperma se všechno dostane přímo do dělohy.
Pak jsme taky pili kolem ovulace oba ACC long.
Ale u nás je to fakt zázrak, MM pomalý spermie, já nízkou sliznici... 😉

murasek
29. bře 2010

jo Gab -
ACC long - to je dobry na co? boze - ty jsi ale lekarnice 😀

reny01
29. bře 2010

teď bude polohovat půlka koníka 😀

murasek
29. bře 2010

zazrak nezazrak, hlavne ze je zadelano 😀

murasek
29. bře 2010

reny - kdyby jenom polohovat 😀

reny01
29. bře 2010

tak hlavně když to pomůže a bude více těhulek 🙂

gab.
29. bře 2010

Murasku, ACC long je rozpustný šumivý prášek a používá se při kašli, aby rozpustil hleny a hezky se odkašlávalo. ALE! Hleník na čípku a sperma jsou taky vlastně hleny, takže se berou i na to, aby se spermie líp hejbaly a líp propluly čípkem a děložním hrdlem. Rok a půl trávím na diskuzích o snaze otěhotnět, tohle je jen střípek 😀

murasek
29. bře 2010

gab 😀

slunickosedmitecn
29. bře 2010

Reny, no krásná čárečka, já jí mám o něco ještě právě slabší než ty a je víc na straně, ne uprostřed.To mě taky překvapilo. Dělala jsem ještě jeden, zkusim ho sem dát. Snad to půjde vidět, taky slabá,ale je.
murásku, já chodim normálně k Dr. Petrovi, ale ET mi dělala primářka.

reny01
29. bře 2010

sluníčko tak hoď fotečku 😕 ale vidíš,že já ji taky neměla nic moc a jsem těhule 😉

murasek
29. bře 2010

sluni a jsi na PNce? uz bychom se mohly vsechny presunout do tehuli, coz? jqa uz bych moc chtela 😔

reny01
29. bře 2010

murásku dočkáte se taky,neboj 🙂

reny01
29. bře 2010

tak už jsem zvládla vyndat prádlo z pračky 😀

jdu na ty těstoviny nebo tady prosedím celé dopoledne 😉
ale budu jukat 🙂

murasek
29. bře 2010

no ja bych se mela dat do kupy, sedim tady v zupanu 😀 ale kdyz me se nic nechce 😠

slunickosedmitecn
29. bře 2010

tak jsem hodila dvě fotečky do alba z dneška, tak se mrkněte.Líp to vyfotit nešlo, na živo je to vidět o něco líp, ale i tak mě přijde dost slabá, víc než tvoje reny 😒