Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
2. dub 2010

Holky ,co to je s těma fotkama? Kdo a proč je maže?

Jinak díky moc všem za přání, jak k narozeninám, tak k UZ 🙂

nadis.h
2. dub 2010

Gabi prý to má být viditelný portrét..At si škubnou.. 😝 Já žádnou takovou fotku nemám.

reny01
2. dub 2010

nadi já s malou krvácela od 18tt.vždycky mě to na chvíli zklidnili ty jejich kapačky,tak jsem šla vždy na pár dní domů a takhle pořád dokola až do konce 😝

malá byla teda jenom jednu noc v inkubátoru a druhý den jí už dali ke mě.ale neměla sílu sát,tak jsem jí krmila stříkačkou.
no byli to nervy 😒
nechci to už 😝

holčině teda držím palečky.napiš potom jak dopadla 😕

janina79
2. dub 2010

a proč mi to Dr. Petr neřekl hned??? Holky on to se mnou ukončil, že se o mě prý postará už můj dr. gyn... a k němu jdu ale až skoro za 3 týdny amyslim, že on si myslí, že screening mi v gennetu udělaj.... takže ani jedenneví....

to mám jako zavolat dr. a říct mu, že měneobjednal na screening? a že ho chci? já nevim nesnášim tohle říkání si o něco.,, ach jo..... jak to mám říct, když to už se mnou ukončil?

reny01
2. dub 2010

holky jdu zavolat malou na oběd,někde lítá venku 🙂

poo si na chvíli dáchnu,ale odpolko zase nakouknu,tak se tu mějte 😵

hezké odpoledne 😵

nadis.h
2. dub 2010

Byla to šikulína když nebyla v inkubátoru dlouho nějak. 🙂
Ta holčina má problém s čípkem už od úplného začátku těhu. Snad už od začátku byla otevřená a čípek nic moc.

janina79
2. dub 2010

no paráda, můj čipek je totiž taky naprd.... 😝 byla jsem totiž kvůli podezření na konizaci (zkrácení asi o 1/4 délky)

nadis.h
2. dub 2010

Jani on na to určitě nemyslel v tu chvíli.nebo si myslel že se objednáš sama. Zavolej na recepci a sestřičky Ti určo řeknou. Řekni že jsi po IVF u nich a že bys chtěla objednat na screening.

nadis.h
2. dub 2010

Fuj holky o čípku a biopsii mi nemluvte. 😝

reny01
2. dub 2010

no teda chudák holka ☹ no snad jí to dobře dopadne,budu na ní myslet a ty potom napiš jak dopadla 😕

pa pa

nadis.h
2. dub 2010

Renuš hezké odpoledne. 🙂

janina79
2. dub 2010

no já to měla Nadi a udělali mi to špatně praskla mi céva potom už doma po týdnu a dělali mi revizi čípku, málem jsem vykrvácela..... bylo to to nejhorší co jsem zatím v životě zažila..... a proto mi čípek museli zkrátit a sešít nějak.... nevim... možná mi dají steh aby to vydržel .... ale na to nemyslím, snad nebudou muset, zatím to spíš vypadá, že kanálek v čípku do dělohy je spíš hodně úzký než rozšířený, málem se mi tam nedostali ani při transferu...

tak já tam jdu zavolat ju? drž pěstičky......

nadis.h
2. dub 2010

Já jsem Jani právě měla strach kvůli krvácení abych to podstoupila. Sama ta dr ve špitále mi to řekla,že tím že jsem těhu tak budu krvácet, protože je vše prokrvené hodně. Fakt jsem si hooodně oddechla když mi řekli že cytolka je už ok. 🤐
Volej volej. 🙂

janina79
2. dub 2010

tak jsem tam volala a na screening jdu 23.4. v 9,15.... ☹ ach jo za 3 týdny.... ale dobrý aspoň že JDU.
PRÝ BUDU 12+5 A TO STAČÍ, no holt já nedočkavka veliká musim vydržet.... 😎

jako ze mě lila krev tak neskutečně ... no fuj pryč s timhle tématem.....

takže moje kontroly: 20.4. k gyndr s moči a 23.4. gennet screening 🙂 snad to uteče....

nadis.h
2. dub 2010

Super. Jasný to stačí. Je tam rozmezí velké od kdy do kdy se to má dělat. Nemusí to být přesně 12tt.Je to myslím od 11 do 13 tt.

A vezmi si fotečku z toho screeningu. To bývají nejhezčí. 🙂

janina79
2. dub 2010

🙂 😉 😉 no těším se ale jak jsem nedočkavá,... fakt hroooozně..... 😉

četla jsem pár příběhu o těch nedonošeňátkách..... no maso....... chudíci malí.... bojovníci

přemýšlím co k obědu, dnes mi ani není nijak špatně.... 😝

nadis.h
2. dub 2010

Já ty začátky taky nesnášela. Nebo začátky. Nesnášela jsem celé to čekání do doby než jsem začala cítit pohyby. Ted už mi je to jedno svým způsobem zda jdu za měsíc nebo dřív k dr. Bála jsem se vždy jen kvůli utz aby bylo srdíčko.

K obědu já nic mít nebudu. Dala jsem si jogurt a 3 loupáčky a zatím hládek nemam.

Přestěhovala jsem si Vás do ložnice a třídím ty skříně.

nadis.h
2. dub 2010

Ty příběhy jsem taky četla. Jen teda 2 na víc jsem neměla. Ale chtěla jsem si přečíst že i taková šance je. Ale jsou to prdelky malý že? Proto se vždy směju u Růžovky jak chudák Tadeášek musí ležet v tom inkubátoru.Takové velké mimi skoro přes celou tu škatuli.. 😅

nadis.h
2. dub 2010

Asi mě chytil hnízdící syndrom. Páč jinak bych dobrovolně takovouhle uklízecí akci nerozjela s mojí lenorou... 😀

janina79
2. dub 2010

no.. hihi.. s tim Tadeáškem to jako trošku přehnali, to je opravdu macík na to že je v inkubátoru.

já jsem snědla 4 kousky beránka s čokoládou co jsem včera koupila a taky jogurt, a ten beránek měl vydržet aspoň do víkendu, a už zbyla jen hlava.... 🙂 🙂

Nadi, a že mi dnes není špatně od žaludku, není to nějak špatně?? jako jestli se něco neděje..... nebo to tak je, že není každý den na zvracení? jak ti bylo?

janina79
2. dub 2010

já jsem ale taky strašně líná posl. dobou..... nejlínější 🙂

nadis.h
2. dub 2010

Docela se mi jméno Tadeášek líbí. Samotnou by mě nenapadlo, ale díky Růžovce jo. Stejně je ta Růžovka hustej seriál. 😀 Na začátku nic moc, ale ted je to napínavý. I Karel pravidelně čučí. A včera jsme koukali na hledá se Táta a máma. No mazeeec ten jeden týpek od té mladé holky. 😀 Karel by ho prý rozlámal být u toho. 😀

Jsi jako já. Já si koupím třeba závin a sním ho naráz ke snídani. 😀

Neboj brouku.To že Ti není špatně v kuse není nic zlého. Mě bylo v kuse špatně tak 4 dny. Jakože fakt na chcípnutí a pak se to zlepšovalo a intervaly se prodlužovali mezi tím kdy mi bylo dobře a kdy špatně. Začala jsem se vždy radovat že už mi bude dobře a během chvilky pak to zas přišlo.

Já jsem líná celý 27 let! 😀 Po mamince. 😀

nadis.h
2. dub 2010

Ty jo ten Karel má výbavu že by se mohl 3x ženit. 😀 To bude asi čučet večer na ty prázdné skříně. Tolik ručníků jsme neměli snad ani v hotelu... 😀

janina79
2. dub 2010

škoda že nemáš fotku, líp se na tebe koukalo... teď tam máš takovou "máničku" 😀
jo taky jsme koukali na primu včera, spíš mi přišlo hustý od tý tlustý jak měla "nastuzenej celej zadek" jak byla v tý chatičce a říká tomu pánovi, když jí podával ruku, "co to je za leklou rybu?" ta byla hnusná, jsem říkala, že chudák chlap.....
ale k smíchu byla jak říkala "čim já tě můžu přitahovat?" nebo co to tam pindala. 😢

nadis.h
2. dub 2010

Já snad nějakou vyhrabu. Ale moc fotek nemám.Nerada se fotím. 😝

Pavlína. 😀 😀 Ta jak mu říkala zda ho přitahuje.. 😀 To jo oni obě ty tlusté byly husté. Jako je tam víc případů. Ta blondýna co první večer hned si vzala chlapa na pokoj byla taky drsná.. 😕

monka21
2. dub 2010

Ahoj holky,
čtu vás od začátku taky chodíme do gennetu ale měli jsme štestí před mím vyšetřením jsem otehotněla jako gab,všechno bylo v pořádku měli jsme termín jako ty nadis a reny a nakonec nám zjistily downa, holčiny dávejte na sebe pozor a přeji všem hezké těhu

janina79
2. dub 2010

ono mě napadlo, jestli to není nějak nahrané, že u každýho se přihodilo něco šokujícího... aby na to lidi víc koukali,.... nevim, ale ta blondýna byla fakt hustá!!!

VYHRABEJ 😉 😉

JINAK věřím, že malej Kájik bude frajer na entou, a to je dobře... já mám ráda takový ty prďácký miminka jsou rozkošný...

nadis.h
2. dub 2010

Ahojky Moní. To mě strašně moc mrzí!!!! To by se nemělo stávat!!!! 😢
Přijď mezi nás,když budeš mít chut. Tady je veselo!! 🙂

janina79
2. dub 2010

ahoj Monko, ježiš tak to je mi líto.... a co dál? TEN ŽIVOT ALE DÁVÁ ZABRAT

janina79
2. dub 2010

JO JASNÝ přijď tady jsme veselý tetky... 😉