Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
6. dub 2010

neprovokuju 😅

kapibara
6. dub 2010

Holky,dobrou,mějte se krásně 😉

lemurka.m
6. dub 2010

O víkendu jsem stříhala pudla,zase vypadá jako mladík 🙂 musela jsem ho hodit do jarního sestřihu 😀 za ty roky bych měla z jeho kudrlin vycpanou duchnu 😀 😀

lemurka.m
6. dub 2010

Tady už se chrupinká............chrrr,pšííí.......chrrr,pšííí........ 😀

lemurka.m
6. dub 2010

Chrrr,pšííí............... 😅

lemurka.m
6. dub 2010

Tak já jdu taky pinkat 😉 pa a hladit bříška 🙂 pa kočky 😵

gab.
7. dub 2010

Dobré ránko všem 🙂
U nás ráno -3°C a odpoledne má být 15°C, kdo má takový teplotní rozdíly vydržet?! 😠

nadis.h
7. dub 2010

Ahoj děvčata, 🙂

Kapi já měla laparku minulý březen v Lbc nemocnici. Brali mi oba vejcovody a přežila jsem. 😉 Tak se ničeho neboj. Já jsem laparku chtěla sama od sebe, nikdo mě na ní neposílal. A jsem ráda, že jsem na ní šla.

Gabi jak to taková zima? 😕 Já mám doma otevřená okna a jsem v tričku a je krásně. 😎

gab.
7. dub 2010

Nadi, holt hory, no... 😉
Já teda otevřela doma okno dokořán, tak snad odpoledne nezmrznu... ☹

janina79
7. dub 2010

ahojky holčiny a dobré ránko,
tak vyspinkaný?? já jsem se nějak celou noc budila a myslela na to moje miminečko, na utz jdu až 20.4 a je to nekonečný... 😒

Tady v Rychnově byla ráno taky pěkná zima,.. ale teď už svítí slunko a zem se ohřává, bude krásně.,

Lemurko, no vidíš, super... to byla ale doba tyjo, hlavně, že to máte schválený a že se začne něco dít. 😉

My jsme včera s Láďou přemýšleli o dovolený, má poslední týden v červnu a první v červenci a tod budu nějak tak jako Naďa a Reny, tak nevim, letecky to asi nikam nebude , tak někde v čechách... 😉

nadis.h
7. dub 2010

Jo a dren jsem žádný neměla.Naštěstí. 😝

Jo Lemur taky jsem dočítala. 😲 To by mě zajímalo kdo to kde zabordelil!! To není normální, aby to šlo takhle dlouho. 🙄

Jani jestli Ti bude jako mě tak já bych riskla i klidně někam letět.

gab.
7. dub 2010

Jani a co dojet k moři autem? Já bych se letadlem bála. Nejen letu jako takovýho, ale kdyby se cokoli stalo, byla bych odkázaná na letadlo nebo místní nemocnice. Já bych raději vyrazila po vlastní ose, abych byla soběstačná... Ale já jsem katastrofista 😀

nadis.h
7. dub 2010

Jani samo vynechat země jako Egypt apod.. 😝 Fuj to jsem nezvládla ani jako netěhule.. 😀

janina79
7. dub 2010

hmmm... právě nevim a nevíme.... manžík by se asi o mě bál, já ale ne.... moře miluju.... 🙂
on navrhuje nějakou pěknou chatičku v JĆ nebo Morava....

holky já teda nevim.... ještě počkáme do toho 20. týho dubna nebo kdyžtak vemem nějakej last.....

došly mi prášky a v gennetu už se se mnou min. týden rozloučili, tak nevim jestli si tam můžu ještě pro předpis... co myslíte?

gab.
7. dub 2010

Jani, jeslti se s tebou rozloučili, tak bych už asi šla ke svýmu gyndr. ...

janina79
7. dub 2010

tak jsem tam volala a mám si pro recept přijít tam.
už aby bylo toho 20. týho, protože to mám ten UTZ a bude to 12+5 TT to už bude super... ach jo nedočkám se .....

GAB: je možný, že mě do min. pátku boleli prsa hodně a teď boli ale jen málo, jsou citlivý a veliký ale už tolik nebolí - může to být v pořádku? já bojim bojim...... 😲

nadis.h
7. dub 2010

Jani o utrouš jsi si měla říct na krvi.Taky jsem to udělala tak. Jinak už musíš ke svému gyndr.

nadis.h
7. dub 2010

tak to jsou hodný,že ti to napíšou. 🙂 Já nesnášim šlapat ke svému dr.Mám to ze Šalďáku pořád do kopce asi 15 min... 😝 😅

janina79
7. dub 2010

utrouš ne.... je to estrofem
utrouše mám zásoby 🙂

gab.
7. dub 2010

Jani, já nejsem na bolesti prsou ten pravej uklidňovač, já panikařím, když mě nebolej 5min stejně jako před tím 😀 Ale holky mě uklidňovaly, že nemůžou bolet a růst pořád, takže klííííd 🙂 . Kdybys věděla, jak se na zítřek bojím já! 😀

slunickosedmitecn
7. dub 2010

Ahoj holky, jdu vás konečně pozdravit. nešel mi jak naschvál PC, ale už je to o.k.
Tak co těhulky, jak se máte a co je nového? nějak se mi teď nechce dočítat, snad dýl.
Jani čtu, že bereš estrofem. Na co to ty bereš v těhotenství? Já že ho vždy brala jako stimulaci před otěhotněním na sliznici a ty? Nyní mi ho prý předepíší před případným KET opět na sliznici, tak proto se ptám. Jinak holky, mám takový osobní problémek, takže sem nebudu o sobě veřejně skoro nic ohledně umělého oplodnění psát, pouze na dotaz do IP, to klidně.Existují lidé, kteří rádi znepříjemňují život a bohužel jsem narazila i já na takové. Ale samozřejmě moc ráda sem budu chodit dál a povídat si s vámi o všem možném.
gabi, neboj, zítra to bude vše v pohodě. 😉

slunickosedmitecn
7. dub 2010

Jinak samozřejmě zdravím i všechny netěhulky. Jak jste prožily Velikonoce? Já trošku dostala od manžílka, od taťky a bráchy, jinak neee. Bylo to jemné, tak snad aspoň neuschnu 😀

janina79
7. dub 2010

ahojky sluni, estrofem jsem brala i před KET... a bere se potom pořád až do 12tt. víš? akorát mi trošku snížili dávky... je to pořád na tu sliznici, aby se držela i do toho 12 tt víš, brát se to musí stejně jako utrouš do toho 12 tt.
A ten utrouš je mi už pěkně protivnej.... furt nějakej takovej výtok z něj mám. 😠

jasný sluni, chápu, ale jak se to někdo mohl dozvědět? no mohl asi, vlastně nevím ani jak jsi dopadla... nebo jsem něco nedočetla?

no s těma mýma bolestma nebolestma v prsou mě to dost znepokojuje taky GAB, neboj, ale jinak na blinkáíní mi je fest, a unavená jsem pořád... ale ty prsa, bojim se... jenže k doktorovi jít s tím, že mě přestali bolet prsa mi příjde prdlý.. ☹

GAB: uvidíš že to bude ok, o tom NEPOCHYBUJ! 😉 🙂

slunickosedmitecn
7. dub 2010

Jani to jsem ohledně toho estrofemu nevěděla. Díky moc za info. Jinak ti písnu do IP.
A neboj se, prsa ani někoho prý vůbec nebolej a jsou těhu stále dál. Tak se nestrachuj. Vše je v pořádku. 😉

kapibara
7. dub 2010

Ahoj Holky 😉

Nadis...já jdu na laparku do nemocnice do JBC,mám tam příští týden jít na vyšetření a podle toho mě objednají...ale mělo by to být po menzes...asi taky podle toho jak budou mít plno
Jani...prsa nejsou směrodatný ukazatel...mně při těhu vůbec nebolela,jen byla větší,takže klid
Gab...budu držet pěsti,dej foto do alba 😉
Sluni...je to na prd...já tady kvůli tomu nemám foto,aby právě někdo mě nepoznal,lidi jsou svině 😒

janina79
7. dub 2010

NO ALE MĚ BOLELI teda teď jsou taky citlivý ale míň,jsem asi prdlá, veliký a takový žilnatý jsou furt... tak snad to je OK všechno, já si ani nedokážu představit že ne.

GAB a kdy tam jdeš? tu fotečku máme čekat ve čt nebo až v pá... jsem nedočkavka stará 😀 😀

kapibara
7. dub 2010

Jani...žilnatý jsou dobrý 😀 a ještě k tomu velký 😀 buď v klíííííííííííííííííííídůůůůůůůůůůů

slunickosedmitecn
7. dub 2010

ahoj kapi, no to mi povídej. Já jsem už taky ráda, že tam to foto teď nemám.
A jinak já Jani taky měla od ET krásný velký a žilnatý prsa až doteď 😉

gab.
7. dub 2010

Jani, jdi zítra v 16:00hod a foto dám v pátek ráno 😉 Žilnatý je mám taky 😀

kapibara
7. dub 2010

Sluni....a jak to s tebou vypadá?Pokud teda chceš o tom psát..... 😉