Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
7. dub 2010

Teda jdi=jdu 😀

gab.
7. dub 2010

Sluni a Kapi, on po vás jako někdo jde? 😲

kapibara
7. dub 2010

Gab...nene,nejde 😀 ale mohl by 😀 ne,jen se nechci vystavovat tomu,aby se mě na to ptal někdo cizí v obchodě...jsme malá dědina,takže se tu drbe o sto šest....až budu těhu a v pořádku,tak sem klíďo foto dám,ale teď ne 😠

gab.
7. dub 2010

Tak to mě nenapadlo, že by tu mohl být někdo ze vsi... No jestli jo, tak zdravím 😀

kapibara
7. dub 2010

Gab...no,když jseš tam ty,tak tam může být kde kdo...mně právě stačí už ty otázky teď...kdy budete mít druhé apod......nebaví mě to,natož aby si někdo pak povídal o tom,že jsem podstoupila IVF a jaký mám krámy a tak....

gab.
7. dub 2010

Mě ty otázky taky nebavily... Už dali sousedi pokoj, naštěstí...

kapibara
7. dub 2010

Gab...no právě..mně to akorát ubližuje..taky daj pokoj až budu těhu 🙂 ...a poslouchám to fakt každý den,lidi nemaj co na práci a tak drbou a vyzvídaj...

gab.
7. dub 2010

Tak to já mám pokoj už dlouho. Odpovídala jsem na otázku "kdy konečně budete mít dítě" třeba "až vy přestanete pít" a tak 😀 No, mají mě ve vsi rádi 😀 Dobrý známí nepruděj a daj nám čas a klid a ty prudiči mě nezajímaj...

haaribo
7. dub 2010

Ahoj holky, už mě nějak všechno štve. Fakt má pocit, že nám to mimi prostě není přáno a asi ani souzeno... Ráno se nám totálně vys... auto - spojka - oprava bude stát min. 20.000. Tím se nám definitivně zavřla cesta k IVF...já už fakt netuším, kde ty prachy brát a nekrást... 😢 😢 😢
A do toho se tady mažou fotky jak na běžícím pásu...

gab.
7. dub 2010

Kapi a nikdo ve vsi ještě neví, že jsem těhu 😉 Teda jselti tu není nějakej agent...

Hari, ahojky, když se daří, tak se daří, co? Mrzí mě to! ☹

haaribo
7. dub 2010

Gabi, to je fakt děsivý...ještě ani nevím, kde ty prachy do konce týdne seženeme... 😀 😀 😀 😀 😀 Ale je mi to úúúúplně jedno....jsem po noční a ještě jsem nezavřela očko....

gab.
7. dub 2010

To je jasný, 20 litrů je spousta peněz! Chjo... Vyspi se na to, třeba tě něco napadne 😉

haaribo
7. dub 2010

Gabi, mě se už kouří z hlavy, ale spát musím, už jsem KO..... manža chudák spal 1,5hodiny a teť odjel na 16 hodin do práce....

lemurka.m
7. dub 2010

😅 Zdravím 😅
Přišla jsem z města,venku je tak krásně,potkala jsem spoustu kočárků,poseděla u řeky a blízala zmrzlinu a pozorovala kačeny a kačery,taky na ně vlezlo jaro,ten jeden tu káču při tom málem utopil 😀

lemurka.m
7. dub 2010

Hari - to je pech,že se to pos... zrovna teď,chjo 😒
Kapi - mě už se teď nikdo naštěstí takhle blbě neptá,ale dřív jsem taky byla vyřízená z těchto dotazů ☹ a pak vždycky dodali - hlavně na to nemysli 😠 a já si myslela a občas i řekla - ono je těžký na to nemyslet,když se mě každý měsíc někdo zeptá 😠

lemurka.m
7. dub 2010

Holky - já už chci mít taky žilnatý kozouchy 😵

lemurka.m
7. dub 2010

A kdypak se nám vrací Indrielka z lázní? 🙂

lemurka.m
7. dub 2010

Tak jsem si pokecala.......... 😀

kapibara
7. dub 2010

Ahojky 😀

Gab...dej si pozor,agenti jsou všude 😀 no,mě se na to ptá furt někdo a nejhorší,že mi nedaj pokoj ani v rodině...a to mě mrzí nejvíc...já se o tom snikým neba a proto každej se tě na to musí zeptat,vymyslet tak nějakou odpálkovací větu,aby se už neměli na to chuť ptát nikoho 😀
Hari...o autu mi ani nemluv!!!!
Lemur....žilnatý kozouchy by tady asi bral kde kdo 😀

kapibara
7. dub 2010

Hari...ber to tak,že spálená spojka je znamení....třeba už ty penízky na IVF ani nebudete potřebovat...Gab je toho živým důkazem

janina79
7. dub 2010

ahojky drbničky,

tak jsem zpátky z města a od doktora, ... holky v tescu mají 25% slevu na koejnecký a mimi věci oblečení a já se proste neudržela a pár koupila, vim, že brzo, ale tak nááádherný, bylo mi u toho do breku, kupovala jsem jen béžovobíloučký kvůli neutrálnosti ale mám strašnou radost.

pak mi to nedalo s těma mejma kozuchama nebolavejma žilnatejma a jak jsem byla u doktora pro prášky, nakonec jsem místo na gennet zamířila na gyndu k Dr., a řekla jsem si o ty léky i o tom, že mi přestali bolet, doktor byl super a hned říkal, že se na mě podívá, na UTZ jsem viděla krásnýho bobánečka, hlavička, ručičky, nožičky, bříšánko.... srdíčko bušilo a všechno je v pořádku jsem 11TT takže všechno je OK. Já jsem dnes zase tak šťastná...... 🙂 🙂

přeju vám to všem, občas jsou to nervíky, ale tohle je na tom nádherný.... mám fotečku a tak nějak zítra ji tam frknu do albíčka 🙂

tak jsem se rozepsala zase jako v rauši 😀

tak zatím paaa paa ozvu se zas 😵

reny01
7. dub 2010

janičko no tak vidíš 😵
tak jsi koupila hnedka mimískovy něco za odměnu 🙂 mám radost za tebe 😵
jsou krásný ty pidivěcičky viď, 😵

jinak já dnes nebyla doma,byla jsem u mamky a ještě i táty 🙂

tak jsem vás přišla jen pozdravit 😵

teď jdu chystat véču 😉

večer nakouknu 😉

slunickosedmitecn
7. dub 2010

Ahoooj kočky, tak se jdu mrknout co se tady děje a tady asi nikdo není 😒

haaribo
7. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem se trochu prospala a je to ještě horší než před tím. Beru tuhle událost s autem jako další z ředa znamení k tomu, se na dítě totálně vykašlat. Zítra zruším konzultaci v G. Už to nechci řešit. Tímhle stylem se dopracuju akorát do blázince. Vy se všechny dopracujete aspoň k IVF, my absolutně nemáme šanci, pořád nám něco hází klacky pod nohy. A manžovi jsem teď napsala, že pokud chce děti, ať jde jinam, nebudu mu bránit. Tohle už není normální. Já prostě nevím, co jsme komu udělali.....

haaribo
7. dub 2010

Tahle část života nám prostě není přána...

kapibara
7. dub 2010

Haari...neblbni,to je jen depka,bude líp,věř mi....prožívá to každá snažilka,fakt 😉

haaribo
7. dub 2010

Ne, Kapi, vy jste rozhozený z nezdarů, ale my se prostě nejsme schopní k nějaké šanci na úspěch vůbec dopracovat. U nás jsou největší problém prachy. Neměli jsme 15000 na IVF a teď potřebujeme 20000 na auto, dítě jde opět stranou....
Snad v příštím životě, možná to bude lepší než teď...

slunickosedmitecn
7. dub 2010

Haaribo, přesně jak píše kapi, neblázni, je to pro nás všechny těžký, kterým není hold přáno mít miminko a přesně tě chápu.Kolikrát mám dojem, že nám nikdo nic nepřeje a mám hroznou depku. I s manželem jsme to hodněkrát oplakali, ale vždy se zas vzchopíme a jdeme dál a bojujem. Nevzdávej to, však ono se i na tebe štěstíčko usměje a budeš mít krásné miminko a třeba i přirozeně. Mě o těch penězích povídej, máme taky málo, ale chceme to ještě jednou risknout. Prosím vydrž to, jsme tady na jedné lodi, přece nás v tom nenecháš. jsi přece holka bojovnice. Věřím, že touha po mimi zvítězí a ty to nevzdáš 😉 .Drž se a opatruj se.

haaribo
7. dub 2010

Sluni, my nemáme ani korunu...jo, takhle na dně jsem ještě nebyla a fakt nemám řešení... Víš, není nad to, když "máš" oporu ve vlastní rodině... 😢 😢 😢 😢 😢
Ale i tak všem děkuju, já vím, že to myslíte dobře.

kkamca
7. dub 2010

haaribo:mluvíš mi z duše.... 😔