Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
7. dub 2010

Haari...bude líp,uvidíš...jednou i Ty budeš mít drobka....věř tomu 😉 hlavu vzhůru a dobrou noc

nadis.h
8. dub 2010

Ahojky holky,

tak jsem se konečně psychicky tak nějak zase začala dávat do pořádku po tom víkendu. 😝

Haribo chápu Tvou "zoufalost" ... U nás se IVF řešilo kdy já byla na pracáku a nedostávala už ani korunu. Peněz má přítel dost, ale IVF jsem chtěla z největší části zaplatit sama,protože on platí vše ostatní.A taky jsem to zvládla si z prdu dávat na stranu peníze a ve finále jsem to zvládla. Přítel jediný co zaplatil bylo ICSI,na to jsem už neměla. Vždycky se to dá udělat. Někdo holt musí trochu počkat a našetřit.Ale URČITĚ to nevzdávej!!! Uvidíš že zas bude lépe. Já tyhle vlny znám.

Jani to je vždycky úlevička viď jít od dr. 🙂

gab.
8. dub 2010

Dobré ránko všem 🙂
Jani, super, že UZ dopadl výborně, snad dopadne i dneska mě 😉
Víte, kdo má dneska svátek? 😀

petra49
8. dub 2010

Ahoj holčiny, všechny zdravim. 😵

janina79
8. dub 2010

ahojky a dobré ránko,

jo jsem ráda, že to dopadlo OK ten UTZ 🙂 🙂 zase mám pokoj na chvíli 😀

Habibo: nevzdávej to prosím tě, někdy to vypadá, že všechno se hrouží, ale zase lepší že se hroutí najednou všechno jak se říká, když se to se..e tak se to se..e, já to mívám taky tak, ale pak vim, že už se nemůže pos... nic! PAK SE ČLOVĚK ODPÍCHNE ODE DNA!! nech to chvilku uklidnit a pak uvidíš, že budeš zase mít sílu na to.
Jinak peníze to je špatný, na tohle nevim co napsat, my jsme naštěstí měli a i nás podpořili Láďovi rodiče. Díky bohu! Drž se uvidíš, za chvíli bude líp.

Koukala jsem včera večer a dnes ráno na přílet Obamy a Medveděva, to jsou obštrukce... :o)

Dnes bude krááásně 😀
GAB: ty budeš mít dnes obzvláště krásný den... 😵

janina79
8. dub 2010

Ahojky Peti, jak se vede?

kapibara
8. dub 2010

Ahojky všem....

Holky...Haari to včera řešila,rodinu a tak....a my dnes...na ho.no máme oba rodiny,takže podpora žádná,teď nemyslím těhu,ale vše ostatní...celou noc jsem probrečela,ale ráno jsem si řekla,že na to prdím...je mi z toho smutno,ale prostě tak nějak jsem se srovnala a kašlu na to...hrozný na tom je,že se pak člověk hádá z manželem kvůli někomu jinému...takže všem a obzvláště pro Haari- nenechat se rozhodit cizíma lidma 😝

Gab....nemá svátek Emička?jen neboj,aby to nebyl Emák 😀

slunickosedmitecn
8. dub 2010

ahoj holky.
Kapi, my to tak máme doma taky, teda naštěstí ,,jen" ze strany manž.rodičů. Taky žádná podpora, vůbec se o manžela nezajímaj,co jsme se vzali. Před svatbou pořád jak se těšej, že si mě vezme a teď nás za celej rok nepřišli ani navštívit. My tam byli párkrát a co myslíš, nikdo si nás nevšímal, tak jsme zas šli.No jak blbci jsme si připadali a to o nás dopředu věděli, že přijdeme na kafe. Ani se nezeptaj, jestli mimčo vyšlo a jestli nepotřebujeme nějak pomoct, prostě nic.Mají hold teď od druhého syna mimino, takže co by se strarali o nás že? Manžel si už kolikrát říká, že snad ani není jejich, proč se k němu takhle chovaj?Tak hold ještě že máme moje rodiče, ty když můžou, vypomůžou a máme s nima supr vztahy.
Haari, držím moc palečky, aby jste to oba zvládli a drželi hlavně stále při sobě,to je nejdůležitější. Ve dvou se to vždy lépe táhne. 😉

slunickosedmitecn
8. dub 2010

Gabi, jo jo, dnes má svátek Emička....ale byla by sranda, kdyby to byl jak píše kapi Emák 🙂

janina79
8. dub 2010

ajo Emička... 😉

reny01
8. dub 2010

zdravím holky 🙂
haari to mě moc mrzí,že to tak dopadlo ☹
my když jsme jeli na druhou konzultaci,tak se nám něco stalo s autem a místo do Gennetu,jsme jeli do servisu a museli jsme se přeobědnat 😒 a když jsme tam jeli hnedka na to,tak jsme zase po cestě píchli 😀
to jsem si taky říkala,že tam asi nemáme jet 😉
ale ty finance,to je špatný všude 😖
já bych to ještě nevzdávala.tak si budete dávat nějaký korunky pomalu na stranu a pojedete dýl.
věřím tomu,že miminko na tebe čeká a určitě jednou bude,jen to nesmíš tak lehce vzdát 😉

petruško tě zdravím,a napiš co novýho a jak se máš 😉

gab.
8. dub 2010

Já vám dám Emáka, vy zlobilky! 😀

Holky, mrzí mě, že to máte doma takhle blbý, to my máme podporu z obou stran. Teda nepotřebujeme jí zatím, ale víme, že tu jsou pro nás... Vůbec si vaší situaci neumím představit, musí to bejt zoufalý... ☹

reny01
8. dub 2010

gabinko tak Emičku za mě pohlaď 🙂

kapibara
8. dub 2010

Sluni..říkám si,že doufám,že budu jednou oporou svým dětem 😅 ale přesně,člověk si to nesmí připustit k tělu,jinak by se zbláznil a jak píšeš ve dvou se to lépe táhne (popřípadě ve třech atd.) 😀
Reny..co chlupáček?

A finance ani nekomentuju....to je skoro všude stejné....

kapibara
8. dub 2010

Gab...Emák bude 😀

gab.
8. dub 2010

Kapi! Nezlob!!! 😀

Reny, díky, pohladím, vyřídím 🙂

Holky, co máte s tím chlupáčkem? To je přezdívka pro manžela??? 😲

kapibara
8. dub 2010

Gab... 😀 😀 😀 😉
Chlupáč je pejsek z útulku,byl nemocnej,bobek....ale jinak nevím,jestli je Renči manža chlupáč 😲

janina79
8. dub 2010

pro pejska 😀

gab.
8. dub 2010

Aha, chudák pejsek nemocnej, tak to posílám pohlazení já jemu 🙂 .
Můj MM teda je 😀 Ale takovej ucházející, nenosí svetr, když se svlíkne 😀

reny01
8. dub 2010

kapi chlupáček je teď až moc živej 😀

já jsem venku,jen občas naběhnu k plotně,protože vařim 🙂

venku dneska fakt úplně nádherně 😵

holky mladej teda chlupáček není 😀

haaribo
8. dub 2010

Ahoj holky, všem moc děkuju. Tak opravu máme za 20.000 + práce - počítám tak 5000. A navíc nemám na víkend do práce auto - šla jsem za mámou, kdy přijede z práce její přítel, že ho chci poprosut, aby mi půjčil svoje, ale ta mě vyfakovala, že o víkendu mě možná odveze, ale zítra mm smůlu, děsně jsme se pohádaly....nakonec jsem jí vyčetla i to dřevo k narozeninám - že budeme bez dítěte, ale aspoň nám bude teplo.... Už se to ve mě zase dlouho vařilo.... Nakonec v neděli jede manža s tátou do Olomouce pro jeho auto, nechci se doprošovat.... Fakt není nad podporu v rodině....

haaribo
8. dub 2010

Hoky, nejhorší je, že když už si říkáme, že je všechno v poho a na to mimi je klid, tak se vys... auto a má holt přednost, protože bez něj být nemůžeme....

gab.
8. dub 2010

Hari, šlo to z tebe ven? To je dobře!
Ale jinak mě to mrzí, moc... ☹

haaribo
8. dub 2010

Gabi, ale není mi to nic platný, ve finále jsem ta nevděčná já, víš....

gab.
8. dub 2010

Nejsi. To, že to oni říkají, neznámená, že jsi! To si pořád opakuj a nenech se strhnout někam, kam nepatříš!

haaribo
8. dub 2010

Musím říct, že tyhle 2 dny byly na mojí psychiku dost náročný....ach jo a celý víkend budu hnít v práci...

janina79
8. dub 2010

já jsem včera taky zažila extempore s mou mati, která myslí jen a jen na sebe, haari .... rodiče si bohužel nevybíráme..... to je ta potíž ☹ nenech se rozházet

GAB: jak ti vlastně je? už na blinkání? a co prsa bříško a tak? 😝

gab.
8. dub 2010

Janinko, mám v hubě furt jak v polepšovně, furt musím něco jíst, jinak mám žaludek jak na vodě, nesmím dostat hlad prostě, ale na blinkání mi není a asi ani nebude, nebylo mi ani s Kubou. Bříško už tolik nebolí jako na mrchu, spíš popíchává a tak, kozobol mám slušnej. Ale jak bolesti na hodinu přestanou, už šílím, že je to v pytli. Ale pak se hnu a je to dobrý, jauvajs 😀

gab.
8. dub 2010

Jo a furt piju mattoni bez bublin, nikdy jsem toho nevypila jako teď... 😲

janina79
8. dub 2010

pít je důležitý.... 😉 já mám zase večer kozo i nohobol... strašně špatně se mi s těma nohama usíná... hrůza ☹