Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
15. dub 2010

🙂 NENÍ DŮVOD SE BÁT PÍCHÁNÍ, to můžu potvrdit... cena stejná jako u mě...

Lemur, ty víš co tě čeká a víš co a jak, tak se soustřeď na to abys byla psychycky v poho dokud to jen jde.... zatím se těš a pak se uvidí... já jsem "prdlá" těšila jsem se na píchání, na OPU na transfer... protože jsem věděla, že se něco děje a že to má nějaký vývoj.... víš?

lemurka.m
15. dub 2010

Holky - kolik jste píchaly vy?a kolikátý den bylo OPU?prosím odpovězte mi postupně,jak se napojíte,díky 😵

gab.
15. dub 2010

Lemur, já měla párkrát modřinu i po Puregonu (taky pero), prostě jsem to nějak blbě zabodla nebo co... 😖
Zvládneš to, to je jasný! 😉

lemurka.m
15. dub 2010

Díky za podporu 😅

lemurka.m
15. dub 2010

Všem

gab.
15. dub 2010

Lemur, já píchala Puregon, 200j a před OPU snad 3 dny jen 175j. OPU bylo asi 15DC, ale přesně to z hlavy nevím, musela bych kouknout doma. Nejdřív říkali až tak 18-19DC, ale nakonec to bylo dřív.

lemurka.m
15. dub 2010

Já to srovnávám s 1.a 2.IVF,ale asi to nemá význam,protože záleží jak bude moje tělo reagovat nyní
Ty předchozí IVF byly před lety a v jiných CARech
V LBC to určitě klapne 🙂
Spíš mě to zajímá informativně,kolik kdo píchá

janina79
15. dub 2010

já píchala od 2. dne ms myslim a to 225 MJ a pak poslední myslim 2 nebo 3 dny 175 MJ to už jen na dozrání, bylo to v pohodě, pomalu mi rostlo bříško a tak jsem byla ráda, že cítím i vaječníky... jinak mi to nic nedělalo, manžel mě litoval, radši vždycky někam zalezl,.... 🙂 dělala jsem to večer a modřiny jsem žádný neměla, ta jehlička je strašně slabá a jediný kdy může být modřina je, když bys to špatně vyndala ve špatným úhlu...
Já se cítila jako hrdinka a byla jsem pyšná, že to zvládnu...
🙂 ty jsi taky hrdinka, už jsi toho zvládla tolik....

janina79
15. dub 2010

hele a ještě jedna věc... můj dr. gyn. , který mimo jiné dělal a ještě dělá pro gennet ale už jen fatální medicínu říkal, že na nějakým kongresu měl Gennet NEJlepší výsledky úspěšnosti, dodal ale že i nejvyšší počet dvojčátek... ale pro mě bylo hlavní že má nejlepší úspěchy... mají nejnovější technologie a zatím to neberou jako továrnu na děti... jako třeba jinde...

lemurka.m
15. dub 2010

V G se cítím dobře 😵

lemurka.m
15. dub 2010

A pak si koupím taky kachničku 😀

janina79
15. dub 2010

to je ta správná odpověď 🙂 🙂
já jsem z těch kachniček unešená....

gab.
15. dub 2010

Já jsem z G taky maximálně spokojená, fungujou líp, než jsem čekala 😀

gab.
15. dub 2010

Teda "s" Gennetem.... že by těhudemence???? 😀

dvojcata2
15. dub 2010

Ahojky tak holky vydržím netestit v pondělí ráno jdu na krev ale moc bojím

janina79
15. dub 2010

ahojky dvojce: no a jak ti je?? kolikátý jsi den?

lemurka.m
15. dub 2010

Gab - ano,na tebe zafungovali tak,že sis to uňuchala doma pod peřinou 😀

lemurka.m
15. dub 2010

Ahoj Jani - dvojče - zdravím tě po dlouhé době a držím pěsti 🙂

dvojcata2
15. dub 2010

Ahojky dnes 12 den a je mi úplně normálně vůbec nic necítím nic mně nebolí.Test jsem dělala v to úterý a byl čistý tak se bojím testit dál když to nedostanu do pondělí tak si furt můžu myslet že jsem takhle by mi test nic neukázal a já bych se zbláznila už ted.

janina79
15. dub 2010

já bych to nevydržela a zítra nebo v sobotu udělala test, jsem nedočkavka a radši než nevědět tak bych chtěla vědět i to špatný 😨
je dobře, že ti nic není a je dobře, že nekrvácíš nebo nešpiníš, to ne, že? 🙂 já co jsem pročítala a že jsem toho pročetla hodně tak holčiny u neúspěšnýho transferu začali špinit nebo krvácet 9-10. den.... a to jsi PŘEČKALA... 😉 😉

petra49
15. dub 2010

Ahoj holky,

Jani dvojče tentokrát už to musí vyjít, neprodali jste ki kůj kočárek? 😀

Lemur, držim palečky.

Holky jsem po obědě a udělala jsem si výbornou baštu, brambůrky, přírodní kuřecí řízek na žampionech a k tomu volský oko, jsme si s bobšem pěkně pošmákli.

Jinak já bych furt něco kupovala na netu pro mimi, hrůza, musim se přemlouvat ať už nic nekupuju, ale strašně na ty věci slintám.

petra49
15. dub 2010

mi můj kočárek jsem myslela 😀

lemurka.m
15. dub 2010

Dvojče - s KETem nemám zkušenosti 😔 tak aspoň posílám pozitivní energii 🙂

dvojcata2
15. dub 2010

no uvidíme.Ahoj Petrš neboj určitě ho tam máš šárka ze spolubojovnic si ho u nás taky kupovala a už v něm vozí holčičku a je moc spokojená.Holky já se tak bojím hrozně!

gab.
15. dub 2010

Dvojče, naprosto chápu tvoje strachy. Já začala po ET i KET krvácet, takže jsem v takovýhle stádiu nebyla, ale jeslti ani nešpiníš, není ti blbě jako na ms, tak to nevypadá beznadějně!!! Já teď taky neměla jedinej příznak, že bych mohla bejt těhu a koukej 😉 Moc ti na pondělí budu držet palečky! 🙂
Lemur, jj, mě oplodnili z Gennetu asi nějak telepaticky 😀

nadis.h
15. dub 2010

Ahoj holky,

já jsem byla včera na kontrole ve špitále s tím čípkem. Vše OK, ale teda prohlídka byla děsivá. Vůbec nešla zandat zrcadla. Ani ta nejmenší... 😝 Nemohla jsem pak ani jít pořádně.

Lemur já jsem píchala od 2 dc Gonal 262,5 jednotek a od 7 dne 300 jednotek + jsem měla 2x denně sprej do nosu Synarel. Opu jsem měla 17 dc.Pomalu mi rostou folíci kvůli vysokému FSH..

gab.
15. dub 2010

Nadi, prosím tě, jak budeš rodit? 😀 To je tím, že zanedbáváš sex, občas je potřeba vymést pavučiny 😀

janina79
15. dub 2010

ahoooj nadi... , no chudinko, to tě lituju... ale já ty zrcadla taky nesnášim, je to děs a minule když mi dělal cytolku, už jsem byla v 8tt tak mě to taky bolelo... zrudla jsem jak rak ale ani nepípla... jak budem rodit to fakt nevim... si radši ani nepředstavuju.... 😝

Dvojče: právě že máš ten strach protoože nevíš, na čem jsi, víš? ale 12. den a nešpiníš?? tak to je právě hooodně dobrý

dvojcata2
15. dub 2010

Nada je jak proutek i když je těhotná ale pavučiny by to chtělo vymést Nadi 😀
A není to s mrchou jiné po ET a po KET???

janina79
15. dub 2010

není.... po transferu pokud byl neúspěšný by se normálně měla dostavit cca za 14 dní, ale embryjko se uhnizďuje po nějakou dobu, pokud se neuhnízdí začneš špinit kolem 9. dne nebo 10. aspoň tak jsem to měla já a i ještě jedna moje kamarádka... a jelikož jsem dost sledovala diskuze na toto téma tak to mají dost podobné....
je fakt, že myslim Kapinka to měla jinak... ale přesně nevim.... NEBOOOOJ 🙂