Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
15. dub 2010

Nadi - to sis užila se zrcadlama 😒 hlavně,že čípek je OK 🙂
tuhle jsem se smála,jak jsi psala,že s malým Kájou hraješ hru a on se snaží chytit ocásek 😀

lemurka.m
15. dub 2010

Kapi - inseminace se v G neplatí 🙂 a je to úplně nenáročný
Indri - už přijela mrcha? 😉

haaribo
15. dub 2010

Ahoj holky, jakpak se máte??

gab.
15. dub 2010

Hari, hojky 🙂
U mě dobrý! A ty?

haaribo
15. dub 2010

Gabi, v rámci možností jo, ikdyž ještě v neděli to vypadalo, že se sem manža už nevrátí a ani bych se mu nedivila....uvidíme, jak dlouho to vydrží. Ale je to tu jak časovaná bomba...
Jinak v po jsme měli být v G na konzultaci, úplně jsem to vypustila, ani jsem si nevzpomněla, tak jedeme 26.4.

haaribo
15. dub 2010

Ach jo, už bych taky chtěla zařizovat věci na mimi.... popravdě do ivf vkládám docela velké naděje...

gab.
15. dub 2010

Hari, počkej, jako že se manža sem nevrátí? Jako k tobě domů? A proč jako???

gab.
15. dub 2010

A co auto, už jezdíte?

haaribo
15. dub 2010

Nechtěl se sem z Olomouce vrátit. To jsou ty jeho nekončící hádky s mojí mámou....nechápu, co toho ona má. Jinak auto už máme, tak to snad chvíli vydrží...

haaribo
15. dub 2010

Prostě pro mojí matku není dost dobrej...a dává mu to patřičně najevo...

gab.
15. dub 2010

A vy bydlíte s mamkou? Tak to se mu ani nedivím... Mě by se taky do takovýho prostředí nechtělo...

haaribo
15. dub 2010

Jo bydlíme v jednom domě, ale každý má svoje. Jde po něm jak po uzeným... Víkend byl děsiý a už jsem fakt myslela, že skončím na psychině, takzle mi ještě nebylo...

gab.
15. dub 2010

To věřím, musí to bejt strašný... My máme taky mamku v baráku (ale MM) a taky máme každej svůj byt, ale ještě nedošlo ani k jedný neshodě, natož hádce...

kapibara
15. dub 2010

Ahoj Kočky 😉

Lemur...já píchlala od 2.dne cyklu 225 gonalu do 9.dne,10.den cyklu 300 gonalu.....k tomu od 6. do 10.dne luveris...a od 8. do 10.dne cetrotide...11.den ovitrelle...13.den OPU..... 😉

Gab...podle návodu u ovu testů píšou,že po pozitivním výsledku má proběhnout ovulka za 24-48 hodin....u mě proběhla už včera zřejmě dle bolesti na vaječníku....a stalo se mi to už několikrát....to jsou moje zkušenosti....takže na to hupnout raději dřív než později... 😉 😀 😀 😀 ....zkusím ještě dneska jeden testík pro zajímavost a dám info

gab.
15. dub 2010

Nejde, kurňa, s mamkou promluvit, aby mu dala pokoj?

haaribo
15. dub 2010

Tak to tady to nefunguje od začátku a je to čím dál horší. Je přesně jako děda - její otec - stejně se choval tátovi....
Je to strašně těžký.
No a teď řeším další problém - ivf by nám mělo vyjít na červen a zatím orientačně opu někdy v termínu karpálů. Tak jsem na to zvědavá.... Zase další komplikace...

haaribo
15. dub 2010

To nefunguje, dostaneme se akorát do role největších nevděčníků a ona do role ještě větší trpitelky...

haaribo
15. dub 2010

Ahoj Kapi!!!

gab.
15. dub 2010

Kapi, každopádně na to hupsnout před ovulkou, aby byly připravené spermijky na vajíčko. Spermijky vydržej i 6 dnů, když jsou ve formě, ale vajíčko jen asi 24hod. Takže kolem ovulky furt 😀

gab.
15. dub 2010

Hari, tak jeslti je trpitelka, tak je to v prdeli, s tím nic nenaděláte.... ☹

haaribo
15. dub 2010

Fakt ne a aby tomu dala grády, postěžuje si bráchovi a od něj to pak dostanu ještě jednou...

gab.
15. dub 2010

Hari a brácha není soudnej? On nevidí, jaká mamka je?
Někdy mě ty rodinný vztahy pěkně štvou! Se člověk domluví spíš s cizím, než s rodinou... 😠

kapibara
15. dub 2010

Gab....dnes už je test negativ....ty rapiclear fakt super fungujou...hupsli jsme na to včera i předevčírem a ještě dnes pro sichr 😀 😀 😀 víc už udělat nemůžeme...a Tvoje poloha včera proběhla též 😅 😅 😅

Haari....ahojky,to co popisuješ máme doma přesně my....jen ještě v podstatě z obou stran rodičů...takže lahoda...občas se to dotkne i našeho vztahu a to je to nejhorší!!!!!!!

haaribo
15. dub 2010

Popravdě, tohle není domov.
Bráchovi se strašně hodí mámy přítel, páč z něj má co potřebuje. A taky jsem jí to už včera řekla, ať se konečně probere a nechá si to projít hlavou....
Ségra to neřeší, sama toho má až nad hlavu a ví jaká je.

To je jedno, nechci tady kazit ovzduší....jen doufám, že to ivf nějak klapne....

gab.
15. dub 2010

Kapi, skoro ti závidím, u nás nebyl sex od //, ale my si to vynahradíme, já vím... 😉
Snad moje rady pomohly. Aspoň k pěknýmu večeru 😀 Co na to říkal MM, když jsi mu oznámila, jakou polohu zvolíte? Můj koukal jak péro z gauče 😀

haaribo
15. dub 2010

Kapi, nás se to dotýká skoro denně a jak už jsem psala, o víkendu to vypadalo že se rozvedeme....jen kvůli ní...

gab.
15. dub 2010

Hari, odstěhovat se asi nejde, co? To už byste byli dávno pryč...

haaribo
15. dub 2010

Netuším, kde bych na to vzala peníze... A proč, když je polovina naše...

kapibara
15. dub 2010

Gab...manža už je zvyklý 😀 😀 😀 raději to neřeší 😀 😀 😀 hlavne že je sexování,to mu stačí ke spokojenosti 😉

Haari..tohle je přesně na prd...můj manža měl přede mnou několik přítelkyň a vesměs se všechny s ním rozešly jen kvůli jeho rodině,pač to je fakt psycho....my to spolu zatím úspěšně ustáváme...ale je to taky kvůli tomu,že chceme v dohledné době stavět svůj domek....a snad konečně budeme mít relativní klid aspoń doma

haaribo
15. dub 2010

Kapi, nemáš ani tušení jak se těším, až ji klepne. Jí vím že je to děsný, ale ze srdce ji nenávidím....