Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
15. dub 2010

Hari, neřeknu ti JAK, vím, že prachy jsou problém, u nás by taky byly...
Ale když se ptáš PROČ, tak třeba proto, abyste zachránili vaše manželství, protože tohle není dlouhodobě udržitelnej stav. Až maminka nebude,budete vyplácet bráchu? To budou taky prachy, co? ☹
To je na houno, tohleto...

haaribo
15. dub 2010

Pokud neprodáme barák, jakože není důvod, tak nebudeme vyplácet nikoho, to je zase dobrý...

haaribo
15. dub 2010

Je mi jasný, že jde hlavně o nás...ale do podnájmu se mi nechce, nemáš jistotu, jak dlouho to vydrží a hotovost na svůj byt nemáme....

gab.
15. dub 2010

Nebudete vyplácet? To máte dobrý! To bychom potřebovali taky, poraď, jak na to 😀

haaribo
15. dub 2010

Je taková domluva: ségra dostala pře spooooustou let prachy od našich na byt, brácha dostal od táty barák po dědovi, ale noý, ne nějakou starou trosku, takže co by jako ještě chtěli. My tady do toho strkáme prachy a není to zrovna málo a ještě se mám dělit??

haaribo
15. dub 2010

Jdu na chvíli ven, holky, pak se ještě zastavím, než půjdu do práce!!!! 😉

gab.
15. dub 2010

Tak to jo, to pak chápu... Hlavně, aby to bylo někde na papíře, nevím, jaký máte vztahy se sourozencema, ale jak jde o prachy, jsou příbuzný nejhorší... ☹

gab.
15. dub 2010

Hari, pa, já za chvíli mizím.

haaribo
15. dub 2010

Gabi, tak samo nikdo neví co bude, až dojde na lámání chleba. Na druhou stranu, pokud by šlo o prodej, ikdyby šlo jen o třetinu, byla by to pořádná suma. Ale to teď prostě neřeším....
Měj se pěkně, páááá!!!!

reny01
15. dub 2010

zdravím holky 🙂
jdu vás jen pozdravit,aby jste si nemysleli,že snad někde rodím 😀

ne ne,jen na mě něco vlezlo,tak ležím a potím 🙂

hned jak mi bude líp,tak zase usednu k PC. 🙂

přeju vám hezký den kočky 😵

kapibara
15. dub 2010

Haari...tak to koukej oběhat a dát dokupy,ať máš jistotu,že po Tobě nebudou nic chtít....zrovna to teď řešíme dědictví versus rodina a je to hnus největší....takže vůbec se nespoléhej na to,že by to tak mělo být.....a až ji klepne pepka....nechci se rouhat,ale přesně tak uvažuju já taky....takže buď v klidu,nejseš sama 🙄 🙄 🙄 .....a fakt to je jen na vás s manžou,jak to budete řešit...nenech to dojít tak daleko,aby tě manža opustil kvůli tomu 😖 a ještě...já si myslím,že nemůžu otěhotnět zrovna kvůli tomuhle stresu a k tomu Ti nepomůže ani IVF,mně taky nepomohlo....takže se to chce dát do klidu a hlavu vzhůru 😉

slunickosedmitecn
15. dub 2010

Ahoj holky, já vás jdu také pozdravit. Teprve jsem se vrátila z práce, jsem totálně hotová 😝 , únava jako blázen. Dnes to vidim po ordinaci rovnou do pelíšku.
Jinak zdravím všechny a přeji vám krásný zbytek dne 😉 .

kapibara
15. dub 2010

Sluní...ahoj...já mám taky dneska dost...vrhla jsem se na účetnictví a úplně mě to odrovnalo 😉 ...taky už se těším do hajan...

indriela
15. dub 2010

Ahoj konikovky, preju hezky vecer 🙂
Haari, Kapi: teda koukam, ze to nemate doma lehky. Prachy vzdycky delaji problemy a obcas dokonce i tam, kde do te doby nebyly. Je to hnus, tak at z toho nejak dobre vybruslite...
Lemurko: gratuluju k povyseni do stavu "Pichacky" 😀 Jsem se tesila, ze budeme "pichat" spolu, ale vypada to blede. Mam nafasovany Gonal, taky 225 jednotek od 2.dne cyklu, 7. den jsem mela jit na UTZ....takze si tu cekam natesena, az MS dorazi - jeste nedorazila, dokonce se raduju, ze to stiham dobre s kontrolni cytolkou, jenze co cert nechtel, dneska jsem si volala na vysledky a zas nejaky zanet (zrejme jeste pretvrvava ten smejd z minula, 20 cipku asi bylo malo, nebo co). Tak jsem to az obrecela, proc to vsechno nejde jednoduse, kdyz to muze jit slozite a proc to nejde jen slozite, kdyz to muze jit jeste sloziteji 😢 Zitra mazu za gyndr a uvidime, co mi rekne. Ale predpokladam, ze neexistuje zadny zanet, se kterym bych mohla i tak zacit stimulovat, takze mi asi nezbyva nic, nez zase cekat 😝

indriela
15. dub 2010

pretvrvava=pretrvava 😅

kkamca
16. dub 2010

ahoj holky..
jsem po laparce.. 😎
Nějaké nové události u vás?mimísci rostou,co snažilky jak bojujete? 🙂

nadis.h
16. dub 2010

Dobré ránko,

tak to vypuklo u nás. 😀 Za chvilku vyrážím do města pro propriety na praní mimi věcí a o víkendu bude velký praní a žehlení. At to mám zfouknuté je toho hafo. 😝 A sepíšu si seznam co ještě nemám aspon.

Kamco supr. A dopadla jsi dobře nejspíš dle toho jak píšeš. 🙂

kkamca
16. dub 2010

nadis.h:lsk náročná..teda spíš pooperační stav-ale jsem tu. 🙂 (trošku sem jim dala zabrat 😔)
No výsledky takové,že průchodnost naprosto v poho,vaječníky ok..prostě vše jak má být.Což mě na druhou stranu zneklidnuje,protože kde je pak zakopanej pes to nevim.Ještě čekám výsledky histologie ,tak doufám že dopadnou dobře.
Pak koncem měsíce stehy ven,a návštěva u dr..a doufám,že už mi písne doporůčo..na G. 😝
Už jdeš prát výbavičku? 😀

Vypadá,že dnes bude krásně..

nadis.h
16. dub 2010

Kamco tak na jednu stranu je to dobrý,že nic nenašli a víš že jsi v pořádku, ale zas teda na druhou stranu kde je zakopaný pes že? 😝

Uvidíš co v Gennetu. 😉

Tady vypadá počásko hnusně. 🙄 Snad nebude moc zima.

nadis.h
16. dub 2010

A já valím děvčata.

Hezké dopoledne. 😎

kapibara
16. dub 2010

Dobré ráno 😀

Kamca...copak si prováděla po laparce?Mě to čeká 9.5. 🙄 ale buď ráda,že je vše OK....třeba namáš úplně v poho hormony,co?
Nadis...to praní Ti závidím 😉
Indriela....ahojky...tak ať Ti to dopadne co nejdřív....dědictví aneb kurvahošigutentag....jak jde o prachy,jsou všichni jak vyměněný 😠

kkamca
16. dub 2010

kapibara:ále trošku ..teda spíš více mi haprovaly životní funkce..Ted už je to lepší..ještě ten tlak pozvednout a bude to ok.
Tak ti přeji at ti nic nenajdou a at dobře dopadneš na lsk.. 😀

No začla sem brát letrox na štítkou-mám sníženou funkci ,a pak musim čekat na HP až mi udělají.Z toho mám taky hrůzu.. 🙄 To bude určo porozházený nějaky ten hormůnek.

kapibara
16. dub 2010

Kamca...teda,tak to je mazec,hlavně že jsi mezi námi živými 😀 no,to jsem zvědavá,co tam budu vyvádět já,mám hodně nízký tlak 😕
Jinak s těma hormonama to je zapeklitý...a máš cyklus pravidelný?Z toho se dá taky spoustu poznat....

janina79
16. dub 2010

ahojky koníkajdy, 🙂
jak je? já vstala .. dnes mi poprvé není ráno na zvracení tak doufám, že je všechno OK, zas jsem panikařila 😢

Kapi já mám taky nízký tlak a laparku jsem měla OK. Příjemný to není ale jsou fakt horší věci a důležitý je, že se dozvíš jak to tam vypadá 🙂

Kamčo, tak hlavní je, že jsi v pořádku, v Gennetu ti už pomůžou, jsou to machtři 🙂

gab.
16. dub 2010

Ahoj, holky 🙂
Já mám vysoký tlak a laparka taky dobrý 😉
Jani, neboj, nemůže ti bejt blbě celejch 40 tejdnů! Všechno je určitě v pořádku, neboj! 😵

kapibara
16. dub 2010

Ahoj Jani...buď ráda,že ti je OK...vše je určo v pořádku,to by se projevovalo jinak než tím,že ti není blbě 😉 ....no,po OPU mě hlídali jak blázen,pač jsem měla úplně smrtelnej tlak 😅

Ahoj Gab...co Emák?nezlobí? 😎

janina79
16. dub 2010

dnes jsem měla příšernou chuť na sex... ráno ... to už je dlooouhej absťáček 😀

gab.
16. dub 2010

Kapi, jakej Emák?! Snad Emička, ne?! Vy mě holky zlobíte! 😠
😀
Jani, no a jak to dopadlo? 😉

janina79
16. dub 2010

nijak manžel už byl v práci, takže jsem vstala dala si snídani a chuť přešla 😅
navíc bojim se ještě týden nebo po kontrole u dr. zeptám se ho... 🙂

janina79
16. dub 2010

samozřejmě Emička 🙂

holky a mě se začala líbit Eliška.. 🙂