Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
22. dub 2010

hmm Nadi, mě asi taky nepomůže... ☹ nepomáhala mi ani když jsem nebyla těhu...

Nadi, tys na ten screening měla nějaký papír? nebo ti něco dali?

holky tak já snad půjdu na tu šavli..... bože... už zase 😖

nadis.h
22. dub 2010

Jani utrouš je humáč. 😝 To si neumím představit chodit do práce.Ta rána jsou fakt občas hustý než se tak nějak dám dohromady,že mi je dobře.

A na screening jsem měla papír. Když jsem šla v 8 tt na 1 UTZ po ET, tak mě primářka rovnou objednala sama od sebe a vytiskla papír pro obvodního gyndr kde bylo napsáno kdy jdu a na co jdu.

haaribo
22. dub 2010

Jani, tak jsem si přečetla ten tvůj odstavec a došla k závěru, že jsem jeden z 80% chlapů, taky mě napadlo to Savo!!!! 😀 😀 😀 😀

kapibara
22. dub 2010

Haari...též jsem asi chlap...třeba je v tom zakopaný pes a proto nemůžeme otěhotnět????? 😀 😀 😀

janina79
22. dub 2010

ale prdlačku ženský... je to jen vtip.. otěhotníte všechny, jasný?? 😉

hmm... já žádnej papír nemám, protože můj gyndr. očividně zájem nemá 😒 sám řekl, že screening je zbytečnej a že na něj chodit nemusím

nadis.h
22. dub 2010

Jani mě taky ten papír nedal můj gyndr. Rovnou mě objednala primářka na tom začátku. A doost se divím, že to Tvůj gyndr nechce. 😕 Jiné holky za to platí něco kolem 1400,- Je to prostě důležitý vyšetření a zaplať pánbůh za něj. Jaký že je zbytečný. Je normální? 😨

haaribo
22. dub 2010

Kapi, jsme na to konečně káply, co??? 😀 😀 😀

haaribo
22. dub 2010

Holky, hrajete některá Dobyvatele??

gab.
22. dub 2010

Mě primář řekl rovnou, že screening jo, to je Jani divný, že ten tvůj je takovej v klídku. No asi to bude věkem, je ti přece jen o sto let míň než mě 😀

janina79
22. dub 2010

snad nebudu platit 1400 i já... ☹ já nevim proč to nepotřebuje..... ale co... půjdu tam, řeknu ať mi to udělaj a jemu řeknu, že jsem tam šla, a BASTA

nadis.h
22. dub 2010

Gabi taky nechápu. Mě dělal NT i můj gyndr i pak v Gennetu.

janina79
22. dub 2010

JO JE MI TO TAKY DIVNÝ A PROTO JSEM TO VZALA DO SVÝCH RUKOU.... prostě já chci tu nej péči se vším všudy... 😲

dobyvatele? co to je? 😅

janina79
22. dub 2010

holky, já si myslím totiž, jestli ten screening mi nechce udělat on právě...ale nic neříkal.... ☹

nadis.h
22. dub 2010

Jani to by řekl. A hlavně on ho nemůže dělat každý. Musí mít snad nějaký speciální certifikát k tomu.

haaribo
22. dub 2010

To je nějaká vědomostní hra přes Novu, ale docela dobrá...

gab.
22. dub 2010

Jani, ten screening snad pojišťovna nehradí... Aspoň jsem to někde četla...
Holky, co jste byly, jak to je?

nadis.h
22. dub 2010

Gabi a my Gennetačky co to máme zdarma tak jak by to účtovali pojišťovně? To musí být nějakým způsobem hrazené.Možná že napíší nějaký jiný UTZ + odběr krve aby to dostali zaplacené. Zadarmo to snad dělat nebudou ne? 😕

gab.
22. dub 2010

Majdi, nevím... Ale já mám právě info od holek, co to platily... Třeba to máte v rámci péče a oni si to nějak prostě od pojišťovny vyberou...

gab.
22. dub 2010

Optám se na dámě 😀

nadis.h
22. dub 2010

Taky si myslím, že na pojišťovnu si napíšou nějaké jiné vyšetření.Mohla bych zkusit napsat na VZP aby mi poslali výpis.Samotnou by mě zajímalo jak to umělko vyšlo. Jakože za co se kolik platilo.

nadis.h
22. dub 2010

Pouštím sem Karlouška na PC.

janina79
22. dub 2010

holky tak já do toho gennetu radši volala, my z gennetu, co jsme tam chodili na léčbu neplatíme na screening nic, jinak se platí 1400,- tak to jsem ráááááda
GAB: a pokud máš doporučení od gynekologa na screening, tak se prý taky nic v gennetu neplatí, jak to je jinde nevim.... 🙂

monka21
22. dub 2010

Ahoj holky,
Jani,budu držet palce na ten screning at je vše v pořádku
Reny,hezké bříško už se vám to blíží
Ten screning se platí kolem 1500 ja o něm ani nevědela tak my ho nedělali ale ted jsi mě už budou hlídat ,genetička my už napsala všechny vyšetření.

reny01
22. dub 2010

holky mě bylo řečeno taky že ženský,co chodí do Gennetu,nic neplatí 😉

monka však je to dobře,že si tě ohlídají,tak to má být 😵

venku dneska pěkně,tak to je fajn 🙂
mám chuť na bramboráky,tak je udělám k večeři 😉

janina79
22. dub 2010

no já dám hnedka vědět dopolko.... snad bude vše OK....

reny01
22. dub 2010

jani neplaš pořád 😠 🙂
to je jasný,že bude vše o.k 😵

haaribo
22. dub 2010

Přišlo mi vyúčtování za elektriku, sem se zase vytočila.... 😠 😠 😠

janina79
22. dub 2010

nám přišlo za 2 byty, i vodný - 1. nedoplatek 3700 a 2. ten jsme už prodali přeplatek 10900,-

tak aspoň něco dobrýho...

hari, kolik?? 😒

reny01
22. dub 2010

holky tak jsem vykoupaná a ještě jdu připravit večeři 😉

nějak cítim,že už mě začíná všechno trochu zmáhat 😅 začínám už i pěkně funět 😀

haari taky se vždy hrozim vyůčtování 😝 tenhle rok jsme dobírali 1000,-,tak se mi ulevilo 😉

musim jít,malá už tady do mě hučí,že už má hlad 😉

reny01
22. dub 2010

tak jdu zahučet k telce 🙂

přeji hezký večer 😵