Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bbberusak
14. čer 2009

jdu čučet na pohotovost...mějte se tady moc fajn a Nadi, přeju ti, aby ti rudoška dorazila už dnes v noci🙂

bbberusak
14. čer 2009

výhodný je to v tom, že nemusíš nikdy myslet na ochranu, prášky a tak🙂

nadis.h
14. čer 2009

Já se jdu vykoupat tedy... Beruš ráno písnu do práce. Doufám doufáááám rudoško pojd ke mně uuuužžž. 😀

Pa pa holky dobrou noc

nadis.h
15. čer 2009

Halo?

momani
15. čer 2009

koukám že tady je taky mrtvo 😀

dvojcata2
15. čer 2009

Ahojky všem tak jak to tady pročítám tak se už v těch zkratkách nevyznám.To je samej KET ,,HP atd už nevím co je co.My jsme byly dnes s přítelem ráno na odběrech no jenom on protože já jdu na odběr až 2-3 den mens.a já myslela že mám jít i ted.Takže musím čekat na začátek července pak zavolám na výsledky a oni mně domluví další schůzku tam hned pojištovnu dozvím se co za prášky nebo injekce a pak v srpnu snad odběr atd.Já už jsem s toho jelen.Jinak u nás kupujou kočárky a jsou třeba jenom měsíc těhotný,jedna si ho kupovala a nebyla těhotná vůbec 🙂

bbberusak
15. čer 2009

ahoj holky,
Nadis, nějaký další info o dalších co byly dnes na krvi?

janik8774
15. čer 2009

dvojcata2
to si snad děláš legraci? Nebyla těhotná a kupovala kočárek? Kočárek bych fakt kupovala jako poslední. 🙂
Kdyby kupovala oblečení a nebo nějaké drobnost,protože by se jí to líbilo,ale kočárek.To je fakt síla.

bbberusak
15. čer 2009

dvojcata - co si myslíš jakej kočárek pro dvojky je lepší? za sebou nebo vedle sebe?

dvojcata2
15. čer 2009

jak komu se co líbí já bych brala vedle sebe a těch za sebou je málo spíš jsou to sourozenecké.

dvojcata2
15. čer 2009

Holky kdyby jste šli někdy pražskou tak se klidně stavte a přihlašte se mám černý vlasy a velkej zadek mně poznáte. 😀 Třeba se budem potkávat v Gennetu a já vás ani nepoznám

bbberusak
15. čer 2009

tam já chodím každej den...myslím Pražskou🙂 ale nechci lézt do krámů s miminkovskýma věcma ☹

nadis.h
15. čer 2009

Ahoj holky,

beruš žádné jiné info. Jen jedna holčina co hulila před ET i po ET a dne testla 10 den a má // 😉

bbberusak
15. čer 2009

co hulila ? jako cíga? to jsem zvědavá jeslti to i zůstane..a kolik má embryjek?

nadis.h
15. čer 2009

Berus jj cigára. Zbyla jí po PK jen 2 a ty má v sobě

nadis.h
15. čer 2009

Zlatko koupila jsi si už Kontryhelový čajík? 😉

nadis.h
15. čer 2009

Beruš jdu vypnout PC.. A musím doma něco splnit... 😀 Víš co..Jak jsem dnes psala o měsíci... 😀 Zítra písnu.:papa

bbberusak
15. čer 2009

nekoupila...jsme zapomněla....tak napiš zítra do práce, jak to dopadlo...🙂

stavba
16. čer 2009

Ahoj holky, prosím, nevíte jak funguje v Gennetu v Liberci andrologie? Jestli je dobrá a tak? Chtěla bych tam objednat manžu a je to tam pro nás nejblíž. Díky 😉

nadis.h
16. čer 2009

Stavbo ahoj. Tak t vůbec netuším. Ale řekla bych, že to bude dobré na dobré úrovni.

stavba
16. čer 2009

No nevadí. Zkusíme tam přímo zajet a domluvit se na místě a uvidíme. 😉

dvojcata2
16. čer 2009

Ahoj všem jdu vás všechny pozdravit.Je něco nového? 🙂

dvojcata2
16. čer 2009

bbberusak:To se ti ani nedivím já jse jen bojím že kdyby se nám to nepovedlo tak že to pak budu mít v práci těžký koukat každý den na mimča.

dvojcata2
17. čer 2009

Ahojky kdepak jste všichni potřebovala bych pozitivně naladit jsem utahaná z práce nohy mám jak konve a to ještě nejsem těhu myslm že potom nebudu ani chodit

nadis.h
17. čer 2009

Dvojce ja jsem tu. 🙂 nehledate zamestnance? Treba i na pulku. Bavilo me prodavat mimi veci.

dvojcata2
17. čer 2009

i mně by bavilo dělat půlku ale to nejde.To je právě to prodávat pro mimi ale je zatím tahání krabic těžkejch a celý den na nohách.A jak to s tebou vypadá s mimčem že jse ptáš na práci,jsem tu chvilku tak nemám přehled. 😒

bbberusak
17. čer 2009

nazdárek. mnž odjel tak jsem zase na pc🙂

nadis.h
17. čer 2009

Dvojce vcera jsem zacala stimulovat teprve. A praci hledam,kdyby se nezadarilo. Makala bych klidne i ted. Doma me to nebavi.

Berus jdeme pichat za chvilku. 🙂)

bbberusak
17. čer 2009

jj já vím🙂 jsem zvědavá🙂

bbberusak
17. čer 2009

tak co?