Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

miselka111
7. led 2011

Ahojky....dnes jsem se dozvěděla,že paní primářka Bydžovská tam není a po přečtení několika příspěvků se mi to bohužel potvrdilo...jsem z toho smutná ☹ ☹ ☹ ....také jsem s ní byla domluvená,že na jaře zkusíme druhé miminko.... 😉 Při prvním pokusu o miminko jsem chodila k ní a byla jsem maximálně spokojená!!!Máme nádherného ročního chlapečka 😅 .
A ona tam není vůbec nebo jen není primářkou?!
Víte něco více? 😨

indriela
7. led 2011

@miselka111 Konci pry uplne ☹

leneclenec
7. led 2011

@kapibara Ano odchází z porodnice v JBC. Vím to velmi dobře, protože tam bude dělat jen do konce ledna,protože k ní jdu 27.1. na operaci, dohodla jsem si to, aby mne ještě odoperovala, než odejde, protože jsem původně měla nastoupit do nem. až v únoru nebo březnu, ale díky jejímu odchodu jsme to trochu posunuly.
Rodila mně (i když kleštěma a malou museli po porodu křísit, ale naštěstí je malá OK a já si také nakonec nemohu na porod stěžovat) a byla jsem u ní na první 3 pokusy umělka (příprava na 2x IVF a 1x KET), protože JBC nemocnice spolupracovala s Pronatalem, kam jsem chodila, i když neúspěšně. Ale je fakt skvělá. Jak jsem se s ní bavila, tak jsem se hned domluvila, že k ní začnu chodit do ambulance, sice do LBC (já jsem z JBC), ale nyní stejně chodím do LBC na gyndu, protože když můj předchozí gynekolog umřel (sebevražda), nikdo mně v JBC nechtěl vzít a tak jsem si našla dr. sama. Ale vím, že Kuklová bude i nadále každou středu v nemocnici operovat a snad i rodit, Třeba ti termín porodu vyjde na středu 😵

ma.ja
7. led 2011

@kapibara ahoj Kapinko 😵 jak je? Koukám, že už se ti to taky hezky krátí 😵 😵

miselka111
8. led 2011

@indriela ....No to mi nejde do hlavy....ona byla u zrodu Gennetu v Lbc a spolu jsem plánovaly další pokus.....Ach jo... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

trudy
8. led 2011

@miselka111 taky mi to nejde do hlavy, plánovali jsme spolu také IVF už na tento leden a najednou mi řekli, že už tam nebude, ale nevím proč?? Už jsem na ní byla zvyklá a byla fajnová. 😢 ☹ 😢

kapibara
8. led 2011

@leneclenec 🙂 já ji měla na začátku porodu, píchala mi vodu 😉 nicméně ji znám i odjinud než z porodnice 😉 Liberec máš z Jablonce kousek...já zas naopak dojíždím na gynekologii do Jablonce a nevadí mi to 🙂 taky jsem měla problém sehnat gynekologa 😒 a nevíš, jestli za ní někdo půjde do jablonecké nemocnice? že bych nám naplánovala porod na středu 😅ale myslím, že tam jsou všichni doktoři dobří 🙂 hlavně že je malá i ty v pořádku 😉
@ma.ja ahoj Majo, je mi fajn, jak jinak taky 😵 už se to krátí, ale stejně i "vleče"....a jak Ty/Vy?

monaa2009
9. led 2011

Ahojky, mohu se k Vám přidat ? 🙂 Máme zasebou v Gennetu Liberec již 3 neúspěšné inseminace 😒 o mimčo se snažíme přes dva roky.. Docela jste mě překvapily, že paní prim. Bydžovská končí, chodím k ní také, moc příjemná, vše vysvětlí, škoda, byla jsem i u Dr. Petra, taky fajn, ale sE ženou se mi v tomto komunikuje mnohem líp.
Teď už i chápu tu delší dobu objednání, volala jsem tam teď 7. ledna, abych se s nimi domluvila, jak budeme postupovat při IVF a sestřička mě objednala na vyzvednutí léků na 31. ledna....ptala se mě v jakém dnu cyklu jsem, a objednala mě až týden po menstruaci, což moc dobře nechápu, když si mám vyzvednout léky ke stimulaci a ty se berou na začátku menstruace, nebo se pletu??? A já tam půjdu týden po MS... můžete mi poradit? Monča 🙂

kkamca
9. led 2011

@monaa2009 ahoj..
Mončo a vy máte jaký problém,že se Ti nedaří otěhotnět?
K těm lékům..já bych řekla,že se to odvíjí podle toho jaký máš protokol..pokud dlouhý,tak by pak to objednání bylo ok. 😕 Pokud krátký..tak tam se začíná při menses. 🙂

trudy
9. led 2011

@monaa2009 Ahojky Mončo, tak to seš na tom stejně jako já. Také mě objednali pro léky až týden po menstruaci, takže se vše bude odehrávat až při únorové menstruaci. Máš pravdu při krátkém protokolu se začíná s pícháním injekcí druhý den cyklu. Také jsem byla zklamaná, myslela jsem si že už to bude teď v lednu, ale bohužel. MS mám dostat 20.1. a objednaná jsem na 28.1. 😖 😖

kkamca
9. led 2011

A nebo..začneš až v únoru se stimulkou.

kkamca
9. led 2011

AAA koukám Trudy už taky odpověděla. 🙂

trudy
9. led 2011

@kkamca jj, psaly jsme nastejně. kkamco ty nevíš proč už tam primářka nebude???

nadis.h
9. led 2011

Ahoj holky,

já bych řekla že to objednávají záměrně až týden po MS lednové kvůli ustálení personálu tam nejspíš. Jestli pí primářka "vypadla" nějak neplánované tak její pacienty musí rozložit mezi zbývající doktory a je určitě plno pacientů od ní kteří měli léčbu už v procesu a proto neobejdnávají nové stimulace na leden.Asi by to nestihli. To je můj názor. Asi se nedozvíme kam odešla. 😢

nadis.h
9. led 2011

Ahoj holky,

já bych řekla že to objednávají záměrně až týden po MS lednové kvůli ustálení personálu tam nejspíš. Jestli pí primářka "vypadla" nějak neplánované tak její pacienty musí rozložit mezi zbývající doktory a je určitě plno pacientů od ní kteří měli léčbu už v procesu a proto neobejdnávají nové stimulace na leden.Asi by to nestihli. To je můj názor. Asi se nedozvíme kam odešla. 😢

nadis.h
9. led 2011

Ahoj holky,

já bych řekla že to objednávají záměrně až týden po MS lednové kvůli ustálení personálu tam nejspíš. Jestli pí primářka "vypadla" nějak neplánované tak její pacienty musí rozložit mezi zbývající doktory a je určitě plno pacientů od ní kteří měli léčbu už v procesu a proto neobejdnávají nové stimulace na leden.Asi by to nestihli. To je můj názor. Asi se nedozvíme kam odešla. 😢

kkamca
9. led 2011

@trudy netuším..a ani sem to netušila,že by mohla odejít.při poslední návštěvě u ní,se zdála být v pohodě.

monaa2009
10. led 2011

@kkamca ahoj 🙂 spermiogram výborný, hysteroskopie výborná, akorát prý ovulace mi hapruje, jednou jo, jednou ne..jinak vše ok, možná se na mimi moc soustředim, já nevim, ale už mi to leze malinko na mozek 🙄

monaa2009
10. led 2011

@trudy Ahoj 🙂 já jsem si taky přečetla, že se léky podávají na začátku MS a oni mě objednali týden po MS, tak jsem z toho byla zklamaná, že zase budu muset čekat do další MS, já to mám dostat 24.01. a jsme objednaní na 31.01.... 😒

ma.ja
10. led 2011

ahojky 🙂 tak koukám, že pokud bych ráda na umělko v březnu, tak už je asi nejvyšší čas na objednání na konzultaci, že.....
kamarádka jde tenhle týden do Iscare do Prahy, tak jsem zvědavá, jak bude spokojená....

monaa2009
12. led 2011

ahojky děvčata, nevíte jak je to v Gennetu s neschopenkou?
Dávají ji ke stimulaci, po stimulaci, po IVF nebo jak?? 🙂

Děkujuuuu 🙂

kapibara
12. led 2011

@monaa2009 ahoj, já myslím,že Ti ji vystaví už klidně na začátku stimulace 😉

monaa2009
12. led 2011

@kapibara a jak je to s vycházkami? Bydlíme v paneláku, manžel přes týden v Praze v práci, abych se doma neukousala nudou....

kapibara
12. led 2011

@monaa2009 já osobně neschopenku neměla...ale co psaly holky, tak dávají neomezené vycházky 😉

monaa2009
12. led 2011

@kapibara tak aspoň, že tak....v práci se nervuju jak s lidma tak s vedoucí, takže přemýšlím, že kdyby se IVF podařilo napoprvý, že zůstanu doma, v klidu.... 🙂

monaa2009
14. led 2011

Holky můžete mi prosím ještě poradit, dělala jsem si těhotenský test i přesto, že jsem dostala menstruaci, ale bolí mě prsa i po menstruaci, nejvíc tedy večer.
Těhotenský test po 3 min. ukázal, že je negativní, strčila jsem ho zpět do krabičky celá zklamaná, omylem ho strčila do skříňky a včera si vzpomněla, že jsem ho nevyhodila, zvědavost mi nedala a já ho znova zkoukla a byla tam slaboulinkatá druhá čárka....test jsem si dělala je to asi 5-7 dnů.....nechápu 😒

kapibara
14. led 2011

@monaa2009 ahoj Mona, zkus udělat ještě jeden 🙂 já nejsem na těhu testy expert, ale stát se může vše...dej vědět 😉

zanet2009
14. led 2011

@monaa2009 já bych zkusila taky ještě jeden testík. Někdo MS mívá a těhu je.

monaa2009
15. led 2011

Včera jsem si dělala mamatest a nic.... 😒

kapibara
15. led 2011

@monaa2009 ☹ tak vzhůru do dalšího boje 😉

monaa2009
15. led 2011

@kapibara aaach joooo, to je na hlavu toto... ☹

kapibara
15. led 2011

@monaa2009 já vím ☹ ale neklesej na mysli, povede se to...