Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
31. říj 2013

@megara Tak to věřím, někdy je to s těma šéfama složitý. Neboj, taky se někam posunete, jen je to malinko složitější, ale to bude taky v pohodě.

megara
2. lis 2013

@jilu04 Můj šéf,si myslí že ženské jsou hrozné a nemají tu práci dělat,a tak se ke mě jak k poslednímu ha*zlovi,už mě to štve. Těším se až to vypukne,snad se dozvím jen samé pozitivní informace a bude to chtít u nás jen malé pošťouchnutí a půjde to samo,ale u ná nejde nic jednoduše takže dopředu počítám s tou horší variantou a třeba pak budu pří jemně překvapená. 🙂

jilu04
2. lis 2013

@megara Ty jo to je teda pěknej hajzík, no jo prostě chlap.
Snad vy to budete mít jednodušší než my, já už pomalu zkouším pít ty 4 litry denně a je to teda zápřah, si připadám, jak průtokový ohřívač.🙂

hudala
3. lis 2013

Holky, mám takový hloupý dotaz. Kamarádka za mnou přišla s tím, že v Liberci v Gennetu jde i IVF na splátky. Zkoušela jim psát na mail, ale bez odpovědi. Nevíte jak to je nebo nemáte zkušenost? My tam byli před více jak 2 lety a po Novém roce tam jdeme opět 🙂

jilu04
3. lis 2013

@hudala Ahoj, tak o tom teda nic nevím, nějak jsem se ani neptala, tak uvidíš, co ti odpoví na email. Tak snad se vám zadaří a dopadne vše dobře.

hudala
3. lis 2013

@jilu04 No, my to nechceme na splátky, ale když s tím přišla kamarádka koukala jsem na ní jako puk. A jelikož my tam byli, myslela že třeba víme jak to je. Psala jim už cca před 14-ti dny a zatím se jí neozvali, tak se radím tady 🙂

jilu04
3. lis 2013

@hudala To věřím, ne každý je finančně na tom zrovna nejlíp a když chtějí prcka, tak co jim jiného zbývá, Asi by to měli udělat i na splátky, bylo by to fajn.

hudala
3. lis 2013

@jilu04 No oni už mají totiž 3 neúspěšné pokusy za sebou. Tak chtějí poslední a jelikož je to hodně peněz a někde si přečetla že to jde, tak to zkouší. Ale ať jsem koukala jak jsem koukala, nikde jsem na takovou informaci nenarazila.

jilu04
3. lis 2013

@hudala To je hrozné, když to takhle nejde, Je to potom na zbláznění a hlavně hodně veliký průvan v úsporách. Tak snad jim to dopadne dobře ten poslední pokus. A vy máte toho prvního prcka na první pokus?

hudala
3. lis 2013

@jilu04 Jo, nám to vyšlo na první pokus. Měli jsme metodu PICSI. Nic nám ale nezbylo a tak v lednu začneme znovu. Manžel měl špatný spermio a teď ho má ještě o 50% horší, tak máme trošku obavy jestli to vůbec vyjde....A jak jste na tom vy?

jilu04
3. lis 2013

@hudala Neboj, však stačí jen jedna živá a oni už s ní udělají zázrak. No my jsme na tom tak, že přítel má spermio v normálu, jen je chyba u mě, mám polycystycký vaječník a bohužel už mám jen jeden a jelikož to zkoušíme už asi 4 roky, tak jsme se rozhodli, že si necháme pomoct. Takže si 13.11. začnu píchat injekce apak se uvidí, jak na to budu reagovat, ale snad do konce listopadu už bych mohla mít prcky u sebe. Pokud teda nebudou komplikace.

hudala
3. lis 2013

@jilu04 No, nevím nevím., ale budeme doufat 🙂 jé, ty i přeješ dvojčátka? Já je původně taky chtěla, hlavně proto, že už by jsme se nemusela znova snažit... ale naštěstí se dcerka udržela a máme alespoň jí 🙂 a jak se ti líbí v Gennetu? Chodíš k dr. Mokrý?

jilu04
3. lis 2013

@hudala No já jsem nad tím nějak přemýšlela a pomohl mi přítel, tak uvidíme, jestli se chytí obě a hlavně kolik se mi jich udělá. Jo jo chodím k ní, zpočátku jsme se nějak nemohly dohodnout, ale pak už to bylo v pohodě a zatím od tý doby je to v pohodě, tak snad to tak zůstane. No zatím se mi tam líbí, jen mi to připadá všechno hrozně dlouhý, hlavně čekání na takový ty první výsledky jako je genetika a tak.

hudala
3. lis 2013

@jilu04 Já k ní chodila ještě když byla normální gynekoložka 🙂 🙂 mě vůbec přijde všechno tak nějak dlouhý 🙂 když už tam člověk jde, musí pořád čekat. Kdyby to všechno šlo udělat během 1 týdne bylo by to super.

jilu04
3. lis 2013

@hudala To jo to by bylo fajn. My jsme tam šli poprvý v srpnu a IVF začínáme až teď, ale je fakt, že jsme chtěli nejdřív zkusit IUI, tak se to tím všechno posunulo.

trixa
4. lis 2013

Ahoj,byla jsem uz 3krat v Praze v Pronatalu na ket a pokazdy nam to nevyslo.Podle doktoru jsme oba v poradku,ale ani jednou se nam to neuhnizdilo.Chtela jsem udelat nejake dalsi vysetreni,ale je pry na to jeste brzy.Prostredi je tam moc hezky,ale je to tam jak na bezicim pasu.Premyslime o Liberci,muzu se vas zeptat jake to tam je?Jake je to po financni strance?Moc dekuju

megara
5. lis 2013

Ahoj dámy,koukám jak jsre se tu pěkně rozhovořili.

Se šéfem už nic neudělám,a kvůli němu jinam nepůjdu páč kolektiv je skvělý a byla by to škoda.
jilu0r@ už se ti pěkně blíží začátek stimulky. Tak to je dobře že trénuješ pití tolika litrů tekutin, a piješ vodu nebo je to jedno? Budeš pícha pomocí pera nebo hezky po staru injekcema?

Hudala@ musim říci,že mě na první konzultaci doktrorka Mokrá ani nenaznačila,že by tam měli možnost zákroků na splátky,ale třeba mi to poví až tam půjdu 19.11. na kontrolu,uvidime.

Trixa@ Ahoj, s tim nemůžu sloužit,mám za sebou pouze první konzultaci a kontrolu podvozku a to vše bylo na pojišťovnu.Openězích bude asi řeč až na té kontrole teď v listopadu,ale maji cenik na svých stránkách, i když pro mě byl trochu nejasný. 🙂

megara
5. lis 2013

Omlouvám se za překlepy,jsem po noční a píšu na telefonu,už mi z toho jdou oči šejdrem, všem přeju dobrou noc nebo-li dobré ráno.

jilu04
5. lis 2013

@megara No my tě určitě omluvíme, noční jsou hrozný, to jse ráno ráda, že vlezu do postele a spím. To jo a čím víc se to blíží, tím víc mám obavy z toho, jak to všechno dopadne, ale to k tomu asi patří. Mám normální ampulky, stříkačky a jehly, takže zlatá stará klasika, ale tím, že nepotřebuju až tolik hormonů, tak to prý tak bývá a hlavně se nedoplácí, tak uvidíme, jestli to bude mít nějaký efekt.
S tím pitím jsem četla, že by se neměli pít džusy, šťávy a podobné chemicky upravované věci. Tak jsem začala s obyč. neperlivou vodou a čajema a docela to jde, i když jsem na záchodě každých 20 minut.
To je dobře, že to se šéfem nevzdáváš a zůstáváš v práci a že tě drží kolektiv. Není nad to přijít do práce a vidět okolo sebe milé tváře.

jilu04
5. lis 2013

@trixa Ahojky, Já jsem tam zatím spokojená. Ale víš jak to je. Tím, že jsem teprve před první stimulací a prvním IVF, tak jsem plná očekávání a nadějí. Snad nepřijdou vniveč. Jinak finančně to zatím ujde, Zatím jsem platila pouze každou návštěvu 30 kč a teď jsem ani nic nedoplácela za léky. Jinak chodím k paní doktorce Mokré a za mě je teda vážně pečlivá a svědomitá, i když mi to tak zpočátku nepřipadalo. Jinak je to tam docela hezké a příjemné. Takže za mě Gennet v Liberci jednoznačně je dobrá volba.

hudala
5. lis 2013

@jilu04 Tak to moc přeju aby to vyšlo 🙂 A vy jdete na to ICSI?
@megara Já právě taky o tom neslyšela a nevím kde to vzala, ale asi to bude blbost. Ale přišla s tím jako že si je tím jistá, tak nevím. Ani nevím, jestli jí už odepsali.
Jo a jinak já měla jak pera tak pak i jednu injekci klasickou. Ale ďobal mi to manžel (a neskutečně rád 🙂, pořád za mnou chodil "tak už" 🙂) on je diabetik a je na to zvyklí tak to bylo hrozně pohodový 🙂
@trixa finančně je to asi spíš co se týče dopravy, ale jako zákroky jsou hodně na pojišťovnu. Mě v Gennetu dělali Hysteroskopii a neplatila jsem vůbec nic. Platí se jen za léky, za umělé oplodnění, za nadstandardy (ultrazvuk 3D, 4D), za fotky z ultrazvuku,.... jinak personál je tam skvělí, lékaři taky a prostředí je příjemné 🙂 ale my byli jenom tam tak nemám srovnání.

jilu04
5. lis 2013

@hudala No to právě se ječtě rozhodujeme, ale je to levnější a přý stejně účinné jako když pak ještě dělají ten asistovaný hatching, tak nevím zkusíme se zeptat a poradit.

trixa
5. lis 2013

@jilu04 Manzel chce,abych si dala tak pul roku pauzu,protoze jsem tak trochu z toho vseho vycerpana.Myslis,ze je mozne si do Genettu zavolat a dohodnout si nezavaznou schuzku i kdyz se zatim lecim v Praze v Pronatalu?...Jinak strasne moc Ti drzim palce,aby to vyslo🙂

trixa
5. lis 2013

Ja podstoupila jednou ET 2krat KET a uz nas to stalo pomalu 40 000.Lekari,jak mame krasny vysledky,ale ani jednou se nam to neuchytlo a nikdo nam nechce zatim udelat zadne vysetreni prej je na to cas,ze se to dela po vice neuspesich.Nikdo to s nama neresi a pro bych chtela vyskouset ten Liberec.

jilu04
5. lis 2013

@trixa No já myslím, že by to neměl být problém, zkus to a uvidíš, za pokus nikdy nic nedáš. A ty jsi jinak z Liberce? o já si ani nijak nedávám moc velké šance, na první pokus, že to vyjde, ale uvidíme, jak to celý dopadne. řeba moje ségra měla taky problémy otěhotnět, tak to zkoušeli nejdřív přes Prahu a centrum ISCAR a vůbec se jim to nepovedlo, pak přešli do Liberce a tam taky nic, tak toho pak nechala, přešla k jinýhu gynekologovi (s tím původním nebyla spokojená), ten se jí začal pořádně věnovat, šla do práce a asi za 4 měsíce byla čekala malou Elenku. Někdy je ta příroda prostě asi silnější než my všichni dohromady.
Taky myslím, že ti to prospěje si dát pauzu. Vím jaký to je přijít o dítě a vážně není pro ženskou nic asi horšího, ale chce se to čas, aby se to nějak na duši urovnalo a pak jde všechno líp.
Děkuji za podporu 🙂

trixa
5. lis 2013

Jsem z MB ,do Prahy a Liberce co se tyce km je to stejny.Do Liberce jsem chtela pred Prahou,ale muj lekar mi rekl,ze Pronatal v Praze je lepsi a tak jsem souhlasila.Je dobry,ze jsem tam jela pokazdy jen na vlozeni,pripravu mi delal muj lekar.Jinak uz mam syna a to prirozenou cestou a tak jsem si myslela jaka to bude hracka a ono nic.

jilu04
5. lis 2013

@trixa Aha tak to tady je to jiný, všechny vyšetření co je potřeba, si dělají sami nebo posílají do nemocnice. Já když chtěla zkusit IUI, tak jsem tam jezdila ob den a paní doktorka mě kontrolovala sama a říkala, jak na tom jsem a myslím, ž je to i lepší, jelikož aspoň ten lékař ví, jak na tom ta ženská je.

megara
9. lis 2013

trixa@ Já to nechápu,jak je možné že tě pošlou na ET a KET,když nemáš hotová všechna vyšetření,není to zbytečné když nevědí kde je chyba.
jilu04@ Jak jde stimulace?
U nás nic nového.

jilu04
9. lis 2013

@megara No zatím nijak, mám nakoupený všechny potřebný dobroty jako jsou jogurty, tvarohy a jiný bílkovinný bomby, calcium už je taky doma, stříkačky a jehly v pohotovosti, jen to dostat a můžu vesele začít, což by mělo vyjít na 13. 11. 🙂 Pak ti povím, jaký to je se ládovat všema těma hormonama, ale naštěstí budu chodit do práce, tak nebudu mít tolik času se zkoumat, jestli náhodou nemám nějaký komplikace.
Neboj, nepotrvá dlouho a taky se dočkáte toho šrumu okolo všeho tohohle. jsem se bavila s jednou paní u nás na jipu (byla po císaři), která měla dvojčátka po IVF, jestli jsou z gennetu a říkala, že jo, že byla u Petra, ale tam to 2x nevyšlo a u tý naší doktorky hned na poprvé, tak snad je to dobrá zpráva. 😵

jilu04
11. lis 2013

Tak dneska to vypukne, večer v devět mě čeká první injekce, bojím bojím.