Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
11. lis 2013

Tak to jsem ráda,že čtu samé pozitivní zprávy,nejen co se týkají paní doktorky,ale i tvojí stimulace. Ještě týden a taky vyrážíme do Gennetu 🙂. Mě by dvojčátka vůbec nevadila,hlavně když se zadaří🙂
Drží pěsti se stimulkou. To je zásoba,tak hlavně aby šlo všechno dobře.🙂

jilu04
11. lis 2013

Teda to uteklo jako voda co? Mě by taky nevadili, aspoň bysme to pak už nemuseli zažívat znovu, co nás čeká teď. No snad to půjde všechno lehce a budu to snášet dobře.
Vám taky moc držím pěstičky, aby dopadlo všechno dobře.

megara
12. lis 2013

To jsem ráda, že má paní doktorka takovou úspěšnost,hned jsem o něco více nadšená že jsem u ní. Mě by vůbec nevadila dvojčatka. Už si pícháš injekce? Pěkně sis udělala zásobu na stimulaci,to obdivuju. Už se těším na novinky 🙂 Mě se v práci blbouni pořád ptají už si těhotná? a to stále dokola. Klepne mě z nich pepka. 🙂

megara
12. lis 2013

Asi blaznim a píšu dvakrát ty samé věci. 😀 sem cvok.

jilu04
12. lis 2013

@megara to jo zatím jsem slyšela samé pozitivní informace, tak snad v tom budeme jen pokračovat.
No už mám v sobě dneska druhou dávku a zatím v pohodě, jen se mi okolo 1. vpichu udělal asi 5ti cm nateklý rudý flek, tak jsem tam dneska volala a sestřička mi řekla, že je to normální, že si na to musí zvyknout, tak snad už ten dnešní bude v pohodě, páč je to vážně nepříjemný, ale jinak to docela jde a dokonce si i moje tělo říká samo o tekutiny, jelikož pak cítím, že mě pobolívají ledviny, takže neboj, to určitě taky dáš. 😉
To věřím, že tě to otravuje, mě by to taky vadilo, u mě se pořád ptají, jestli už si píchám a jak to snáším a tak, jsou jak střelený holky.

megara
18. lis 2013

Dlouho jsem se sem nedostala,buď sem šla raději spát nebo jsem byla v práci. Jak pokračuje stimulka? 🙂 Ješte máš ten flek nebo už si tělo zvyklo? My jdem zítra s drahou polovinou do Gennetu,tak sem zvědavá co náma tam paní doktorka poví. Od poslední menstruce před laparo jsem menstruci ješte nedostala,při mém štěstí to buď dostanu zítra až půjdeme po cestě do Gennetu nebo až někdy jindy,no snad se s tím paní doktorka nějak popere 🙂 Ješte se zeptám necháš si zavést jedno nebo dvě embrijka?

jilu04
18. lis 2013

A nebo třetí možnost, že už se klube na svět malý svišť. 😉
Tělo si nezvyklo vůbec ba naopak, dělají se mi pořád a už mě z toho bolí celé břicho, ale do čtvrtka to nějak musím vydržet. o už mi je odcucnou a bude dobře. Necháme si dát 2, kdyby náhodou, tak ať máme aspon jednoho rošťáka.

megara
18. lis 2013

To je taky možný,až půjdu ráno z práce tak si doma pro jistotu udělám test 😀 Jsem zase na noční,nevím jak je to možný,ale pokaždé když jdu do Gennetu jsem po noční,tudíž skoro mrtvá,ještě že můžu spát v autě 😀 Taky si nechám vložit 2,kdyby u nás bylo potřeba IVF,aby se zvýšila šance 🙂

jilu04
19. lis 2013

@megara Tak jak dopadl ranní testík? A co nového v Gennetu?

megara
19. lis 2013

Už třetí den mě bolí v krku,takže maridims virózou,doktor říkal že to angyna ješte není,takže zobu paralen a ležím. Test by negativní. Novinky z Gennetu, díky mé endometrioze,ovulační poruše a přítelově spermiogramu nás čeká IVF,takže jsem vyfasovala recept na antokoncepci na 6-8 týdnů. Dostala jsem poučení,že si mám koupit Nosifol a paní doktorka posla žádost na pojišťovnu a pak si zavolat,jako jsi to měla ty.Ještě doma malá príšera, dostala zánět do třetího víčka,takže jí asi čeká operace. Chudák malá chlupatá to odnese.

jilu04
19. lis 2013

@megara Teda tak to je mi líto, ale určitě se z toho brzy dostanete obě. Neboj, pojišťovna to schválí a od nového roku budete moct začít to píchací šílenství, i když není o co moc stát ☹

megara
20. lis 2013

Já si to odmarodim, a malá půjde na veterině na malý zákrok při kterém jí seříznou to třetí vičko,a bude to dobrý. 🙂
V panírech od paní doktorky máme napsáno IVF s ET metoda PICSI,takže přítelův spermiogram je špatný.Takže teď už jen čekat co bude dál. Dělala jsem si legraci z přítele,že mi bude muset píchat injekce, a on mi hned řekl že bude lepší když si vezmu to pero,tak sem se musela smát jak byl vyděšený 😀 Sem ráda,že jdeme dopředu, i když jsem doufala že nebudeme potřebovat takovou pomoc, ale jdeme do toho s plným nasazením 😀

jilu04
20. lis 2013

@megara To věřím, že do toho půjdete naplno. Já taky doufala, že to půjde třeba jen inseminací, ale můj vaječník to bohužel viděl jinak 🙂 Přítel je naštěstí v pořádku, takže my jsme vybrali metodu ICSI. Neboj i ty klasické injekce nejsou tak hrozné, dá se to zvládnout. My už jdeme zítra na OPU a těším se, až mi to břicho oplaskne.

megara
20. lis 2013

Já myslela že jdete v pátek. Tak hlavně aby vám to dobře dopadlo, a bylo hodně folíků. Přeju dobrou úrodu 😀. Já se injekcí nebojím,klidně si je píchnu sama, alespoň doufám 😀. Jen jsem přítele strašila, líbí se mi obličeje které dělá když po něm chci něco co by neudělal nebi se mu to nelíbí, je to sranda 😀. Budeš dávat prodlouženou kultivaci? Já uvažuju že bych to poprvé nechala bez ní a potom s ní,ale ješte uvidím.

jilu04
21. lis 2013

@megara Ne ne byli jsme dneska a zatím v pohodě, vůbec to nebolí a byly moc hodné, všechny. Měla jsem 15 folíků, z toho 13 vajíček, ale jen 6 dostatečně zralých, tak musíme doufat, že to dají a budou se dál vyvíjet. Myslím, že jsme jí dali, ale už si nejsem moc jistá, Paní doktorka říkala, že by mi je měli dát nejdřív v sobotu a nejdéle v úterý, takže pak začne takové to správné blbnutí.

megara
21. lis 2013

@jilu04 Tak to je dobře,že to neboli a byly tam hodní,to mě hned potešilo 🙂. To je dost folíků i vajíček, i těch 6 zralých vajíček je dost. Nikde jsem nevyčetla jestli se nedozrálá vajíčka likvidují nebo se nechávají dozrát. Určitě to zvládnou, budou z nich silní bojovníci 🙂 které potom budute vozit v kočárku 🙂 Budeš si tam volat každý den?

jilu04
21. lis 2013

@megara Já myslím, že se likvidují. Jestli budou po nás, tak to bojovníci budou 🙂 Ne ne oni bodou volat mě a podle toho se pak dohodneme, kdy mi je vrátí.

megara
22. lis 2013

@jilu04 Je to škoda,že se likvidují, škoda že se nemůžou nechat takzvaně dojít 😀. Tak hlavně aby vám volaly jen samé dobré zprávy. Jsem z vás strašně napnutá a držím vám pěsti. 😀

jilu04
22. lis 2013

To nevadí. Dneska mi volali a máme jich nakonec 7 lumpíků. Já jsem taky napnutá, jen doufám, že to brzy neskončí to štěstí po tom všem, čím jsme si už prošli. Zítra, se dozvíme zase o něco víc, tak pak ti písnu. A co tvoje angína, už je na ústupu?

megara
23. lis 2013

@jilu04 No to je skvělý, 7 lumpíků. Dopadne to dobře uvidíš, lumpíči to vydrží a pak se chytí a pustí se tě až za 9 měsíců 😀 . Angyna je lepší, už e v krku tolik nebolí,jen mluvím jako kluci v pubertě i psy na mě koukají divně když po nich něco chci 🙂.

jilu04
23. lis 2013

@megara To je dobře, že je ti už lépe. Já se bojím teď i pomalu vycházet z domu, abych něco nechytla, než mi je tam dají, aby to nějak neohrozilo transfer. To doufám, že vše dobře dopadne. A už jsi dostala nějaký ten dárek od miláčka?

megara
23. lis 2013

@jilu04 Ne ješte jsem nic nedostala. On si to uvědomí až časem 😀. Já věřím že to pro vás dobře dopadne. To letošní podzimní počasí je hrozný,chvíli zima pak zase chvíli teplo, je to hnus. Kdyby mrzlo nebude tolik nemocných jako teď. Nezbývá než se cpát vitamíny,a vyhýbat se nachcíaným. 😀

jilu04
23. lis 2013

@megara Teda, tak to já bych si o to řekla. To doufáme oba, že to vyjde na první pokus. Už v úterý by mi je tam měli dát rošťáky dva. Pak začne teprve sranda. Jinak užívej si normálního života dokud to jdem já od té doby, co do sebe peru ty hormony, tak už ani nevím jaké to je, aniž by se mi jeden den nemotala hlava nebo neměla žaludek jak na vodě a nebyla každých 10 minut čůrat. 😖

megara
23. lis 2013

@jilu04 Já musim opatrně, když si o dárek řeknu moc na rovinu, bude myslet, že ho do něčwho tlačim, a zase když bude jen naznačovat, nikdy mu to nedojde, takže musim trošku taktizovat, a pak to bude dobrý. 😀 No to je za chviličku, to ti rychle uteče. My jdem v pondělí na genetickou konzultaci, tak sem na ní zvědavá. No tak to ti nezávidím takové stavy po hormonech, ale jsem ráda, že mi to tady sděluješ a připravuješ mě na to 🙂 . Počůránek jsem i bez hormonů, takže alespoň v tomhle se nic nezmění 🙂

jilu04
23. lis 2013

@megara Jé tam bych šla hnedka, paní doktorka je hrozně fajn. 🙂 🙂 🙂 🙂

megara
23. lis 2013

@jilu04 Další dobrá zpráva, že je paní doktorka hrozně fajn 🙂

jilu04
23. lis 2013

@megara to teda je, dokáže krásně člověka navnadit na další postupy. Pak máte i na ten den domluvenou schůzku s doktorkou Mokrou?

megara
23. lis 2013

@jilu04 Ne,ne jen tu genetickou konzultaci. Teď čekám na schválení IVF od pojišťovny, což znamená, ještě víc jak týden čekat a pak zavolat do Gennetu, zda je schváleno. Pak si domluvit konzultaci co a jak. Já myslím, že to všechno vypukne až po novém roce, proto mi teď dala tu antikoncepci a taky říkala, že mají v prosinci 14 dní zavřeno. Taky potřebují nějaký odpočinek 🙂

jilu04
23. lis 2013

@megara To jo to potřebují. Určitě vám to schválí a budete taky moct začít s celým tím procesem. A chlap má dobrý spermiogram?

megara
23. lis 2013

@jilu04 No vzhledem k tomu PICSI napsanému v papírech tak moc ne. Je kuřák, sice se už několikrát pokoušel přestat a to vždy úspěšně, se taky vždy úspěšně ke kouření vrátil. 😠