Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
26. lis 2013

@megara No jo necháme se překvapit, jak to celé dopadne.
Tak to ti pak nevím, jestli je dobré, aby si lidé pořizovali pejska, když ho nebudou brát jako člena rodiny

megara
26. lis 2013

@jilu04 Ta kamarádka není zlá,myslim,že se u nich pejsek nebude mít špatně, ale já myslim že ho nebudou brát jako člena rodiny, ale prostě jen jako psa,zvíře,které musí poslouchat, oni tím zvířetem prostě nežijí, ale třeba se to změní, s dětmi, mají holčičku 8 let, a chlapečka 2 roky.
Já sem nějaká pozitivně naladěná,takže si myslím že vše dobře dopadne.

jilu04
26. lis 2013

@megara to já věřím, že není zlá, když si ho chce pořídit, někdo prostě nesnese psa v baráku nebo bytě
to je fajn, že jsi pozitivně naladěná
🙂

megara
26. lis 2013

@jilu04 Jen aby mi to vydrželo 😀

jilu04
26. lis 2013

@megara To je přeci jasný, že ti to vydrží 🙂

megara
26. lis 2013

@jilu04 Asi, jo když chci dobré výsledky musim myslet pozitivně aby to dobře dopadlo😀

jilu04
27. lis 2013

@megara to je dobře, s pozitivními myšlenkami jde hned všechno lépe

megara
27. lis 2013

@jilu04 Řekla jsem si,že budu myslet pozitivně,protože když jsem tady na kotníku četla některé příběhy, bylo mi z toho úzko. A tak jsem si řekla že budu myslet jen pozitivně. 🙂

jilu04
27. lis 2013

@megara To chce, podívej se na nás, po tom, co mi řekla dr., že musíme na IVF jsem probřečela 3 dny a teď už v sobě možná nosím jednoho nebo dva drobečky ani o tom nevím. 🙂

megara
27. lis 2013

@jilu04 Já sem vnitřně počítala s IVF jen jsem doufala, že to nebude nutné. Vyšetření nakonec ukázala, že to nutné je. Já věřím,že opravdu nosíš 😀

jilu04
27. lis 2013

@megara Víš jak to je, člověk když tam jde, tak s tím vždycky nějak počítá, ale myslím si, že v každé z nás je přání, aby to šlo i jinak.
No to uvidíme za 2 týdny, jestli tam někdo je.

jilu04
27. lis 2013

@megara teď si to období do toho ledna pořádně užívejte oba, ať pak máte odpočinutého ducha i tělo.
🙂

megara
27. lis 2013

@jilu04 Já si moc neodpočinu,máme v lednu zkouškové ve škole, a taky bych měla psát bakalářku, kterou jsem ještě psát nezačala. Sem ráda že budu mít co dělat,abych se z toho odpočívání nezbláznila. 😀

jilu04
27. lis 2013

@megara teda tak to máš docela pěkně nabitý program, co?

megara
27. lis 2013

@jilu04 Jo to mám,jen kdybych se domutila dělat věci včas, já s tím mám fakt problém, jak ma být něco uděláno včas dělám to zásadně na poslední chvíli.Sem hrozná 😀

jilu04
27. lis 2013

@megara Tak to jsme stejné 😀 já se taky musím nutit jako blázen nebo mě nutí okolí 🙂

megara
27. lis 2013

@jilu04 Holky co se mnou chodí do školy, jsou ze mě na hlavu. Dělají všechno včas, dokonce hned po zadání. Tak doufám,že se ve mě po novém roce něco změní a ja začnu dělat veci včas.😀

jilu04
27. lis 2013

@megara No třeba jo, ale já sezkouším změnit už 29 let a pořá mi to nejde 🙂

megara
27. lis 2013

@jilu04 Sem na tom podobně, jenže se mi to vůbec nedaří, ale zkouším to stále 😀. Ještě štěstí že to doma Jirkovi nevadí 😀 Po novém roce budu napnutá jako kšandy, a školou to nebude 😀

jilu04
27. lis 2013

@megara to ti věřím, teprve až teď mi dochází, jak strašně rychle toho půl roku uteklo. Uvidíš, až na to budeš vzpomínat ty, až budeš čekat na verdikt, jestli to všechno k něčemu bylo.

jilu04
27. lis 2013

No nic, jdu se nadopovat hormonama, vyvenčit hafíčka a spinkat. Tak pa pa zítra 🙂

megara
28. lis 2013

@jilu04 Ahoj, taky sem slečny večer vyvenčila, moc se jim do té zimi nechtělo 😀 Jak se dneska vede? Jsi doma nebo chodíš do práce? Já musim v pátek na kontrolu a pak už budu oficiálně zdravá i když mám ještě ten blbej kašel.

jilu04
28. lis 2013

@megara Ahojky, vede se tak nějak asi pořád stejně. Už jsem asi týden doma, vlastně skoro dva, jelikož jak jsem si píchala ty injekce, tak mi bylo po nich nic moc, tak mi sama staniční řekla, jestli nechci radši zůstat doma. Tak se jim na práci vykašli a řekni doktorovi, že se ještě necítíš fit a zůstaň doma.

megara
28. lis 2013

@jilu04 Tak to máš dobrou staniční, že na tebe tak myslí. Tak to jsem zvědavá jak budu hormony snášet já 😀. Určitě dopadne všechno dobře. Jestli mi nebude dobře jako tobě tak zůstanu doma,abych jim v práci neomdléala 😀

jilu04
28. lis 2013

@megara Uvidíš, někdo to snáší dobře, já kdyby se mi jen motala hlava, tak bych chodila do práce až do odběru, ale tím, že jsem nemohla pořádně dýchat, tak mi to z Gennetu bylo i diporučeno doma zůstat, tak se to docela hodilo, že mi to řekla i ona. To jo ona je docela v tomhle fajn, možná je to tím, že je to sama máma.

megara
28. lis 2013

@jilu04 Tyjo,takový problémy. Tak to je opravdu lepší že jsi zůstala doma. Takže když budu chtít tak mi napíší v Gennetu neschopenku? Pokud by mi bylo dobře chodila bych do práce,ale řídím služební auto, a jiné věci.Ale uvidíme co bude. 😀

jilu04
28. lis 2013

@megara Tam ti jí napíšou až ode dne odběru vajíček, jinak ne, ale mě ji napsala obvoďačka. No já vych si s tou motolicí asi neriskla řídit auto, ale uvidíš, jak ti bude.

megara
28. lis 2013

@jilu04 Tak uvidíme jak to bude. Ještě že jdu zítra na kontrolu, už se můžu doma ukousat nudou. Přemýšlím co všechno potřebujeme koupit na vánoce, jaké ňamky koupíme nám a holkám, i když ty dvě snědí cokoliv a kdekoliv 😀

jilu04
28. lis 2013

@megara Ti věřím, mě už to taky moc nebaví a to jsem doma necelé 2 týdny. Ty určitě na něco přijdeš, co komu koupit, jsi holka šikovná, To máš dobrý, že holky papají všechno, ta naše obluda začíná být vybíravá.

megara
28. lis 2013

@jilu04 Ty to taky zvláneš si šikulka, a hlavně máš skvělý důvod odpočívat 🙂. Tak to je skvělý že je ten váš vybíravej, holky jsou opravdu popelnice, občas když se mi to nepodaří ohlídat tak se i u popelnice nasvačí, čuňátka moje.